Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
2 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
3 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
4 KLUGHARDT Hubert KS SZPADA WROCŁAW 
5 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
6 BEZUCH Krzysztof RMKS RYBNIK 
7 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST. 
8 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
9 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE 
10 GLINKA Jan 10  PKSZERM WARSZAWA 
11 KAPIAS Augustyn 11  RMKS RYBNIK 
12 ŻELAZNY Marcin 12  WLKS KMICIC CZĘST. 
13 WALKOWIAK Szymon 13  AZS AWF WROCŁAW 
14 CEPIŃSKI Jakub 14  KS OLIMP LUBIN 
15 PUCHAŁA Mikołaj 15  WLKS KMICIC CZĘST. 
16 KLYTTA Paweł 16  PIAST GLIWICE 
17 PARTYKA Czcibor 17  PIAST GLIWICE 
18 SZYMAŃSKI Konrad 18  PKSZERM WARSZAWA 
19 KUREK Jakub 19  T.S. GÓRNIK RADLIN 
20 LUBIEWSKI Kacper 20  UKS START OP. 
21 GIEDROJĆ Jerzy 22  KS SZPADA WROCŁAW 
22 DOMOWICZ Krzysztof 24  KKS KRAKÓW 
23 MRÓZ Michał 26  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
24 GŁADYSZCZAK Michał 27  PKSZERM WARSZAWA 
25 POLITOWICZ Stanisław 28  PKS MILENIUM SKAW. 
26 SOJKA Adam 31  RMKS RYBNIK 
27 SZÓSTEK Jakub 32  T.S. GÓRNIK RADLIN 
28 KESHK Nuri 33  KSZ WARSZAWIANKA 
29 WOJCIECHOWSKI Szymon 35  WLKS KMICIC CZĘST. 
30 KUROWSKI Błażej 36  PIAST GLIWICE 
31 WERY Oskar 37  PKSZERM WARSZAWA 
32 SZURLEJ Maciej 38  KS SZPADA WROCŁAW 
33 SZYMAŃSKI Stanisław 40  PKSZERM WARSZAWA 
34 JABŁOŃSKI Marcin 41  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
35 KROCHMALSKI Filip 42  PKSZERM WARSZAWA 
36 PODSIADŁO Kacper 43  ZERWIKAPTUR KR. 
37 LEWANDOWSKI Wojciech 44  IKS WARSZAWA 
38 WODNIAK Szymon 45  SKS GRASS-HOPPER K. 
39 BIEDROŃSKI Mateusz 47  AZS AWF KRAKÓW 
40 EMILIANOWICZ Mateusz 49  MKS KUSY SZCZ. 
41 GRZELAK Igor 50  SKS FLESZ ŚW. 
42 WĄSIK Tadeusz 52  PKSZERM WARSZAWA 
43 KWAŚNIK Dominik 54  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
44 SIERGIEJ Adam 55  WKS KOLEJARZ WR. 
45 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 59  MKS KUSY SZCZ. 
46 GRABOWSKI Franciszek 61  PKSZERM WARSZAWA 
47 GUSTA Seweryn 62  PIAST GLIWICE 
48 KUŹNIK Bartosz 64  SKS FLESZ ŚW. 
49 BRZEZOWSKI Jan 65  KSZ WARSZAWIANKA 
50 ZIELIŃSKI Franciszek 66  KS SZPADA WADOW. 
51 HAŁADUDA Jakub 67  SKS FLESZ ŚW. 
52 KLOCEK Kacper 67  UKS TOPÓR KRZESZ. 
53 SKOCZYLAS Michał 69  AZS AWF WROCŁAW 
54 DROZDOWSKI Szymon 70  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
55 RAINER Paweł 70  PKS MILENIUM SKAW. 
56 HAMERSKI Aleksander 73  MKS KUSY SZCZ. 
57 DROBCZYK Franciszek 73  PIAST GLIWICE 
58 BURDEK Adrian 75  KS SZPADA WADOW. 
59 WOŹNIAK Bartosz 76  RMKS RYBNIK 
60 GŁOGOWSKI Miłosz   PKSZERM WARSZAWA 
61 KĄDZIELA Adam   UKS TRÓJKA RADLIN 
62 BALWIERZ Paweł   PKS MILENIUM SKAW. 
63 WŁODARCZYK Piotr   SKS GRASS-HOPPER K. 
64 ADAMCZYK Mikołaj   SKS GRASS-HOPPER K. 
65 ZALEWSKI Jan   KS SZPADA WROCŁAW 
66 ZIAJOWSKI Aleksander   PKSZERM WARSZAWA 
67 HUWER Tymoteusz   RMKS RYBNIK 
68 JANKOWSKI Mateusz   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
69 KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał   SKS FLESZ ŚW. 
70 WOJACZEK Bruno   PKSZERM WARSZAWA 
71 BUSZMAN Henryk   IKS WARSZAWA 
72 BLANC Tymon   IKS WARSZAWA 
73 KUDRAWIEC Andrzej   AZS AWF WROCŁAW 
74 MISZTELA Julian   WLKS KMICIC CZĘST. 
75 BIADOŃ Miłosz   UKS TRÓJKA RADLIN 
76 ŁAGAN Hubert   UKS TOPÓR KRZESZ. 
77 BEDNARSKI Błażej   SKS FLESZ ŚW. 
78 NIEDZIELA Karol   KS SZPADA WADOW. 
79 MADEJ Mikołaj   MKS GRYF MIELEC 
80 DURLIK Stanisław 30  KKS KRAKÓW 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
1 D1 V5 D4 D3 D3 D4 1 0,17 20 28 -8
SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
2 V5 V5 V5 V5 V5 D4 5 0,83 29 12 +17
KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
3 D3 D1 V5 D1 D1 D4 1 0,17 15 28 -13
MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
4 V5 D1 D3 D4 V5 D3 2 0,33 21 26 -5
MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
5 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 17 +12
KUDRAWIEC Andrzej
AZS AWF WROCŁAW
6 V5 D0 V5 D2 D0 D1 2 0,33 13 24 -11
POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
7 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 21 +8
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
1 V5 D3 D3 V4 V5 V4 4 0,67 24 19 +5
BLANC Tymon
IKS WARSZAWA
2 D3 D4 D2 D2 V5 D0 1 0,17 16 29 -13
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
3 V4 V5 V5 D4 V5 D2 4 0,67 25 23 +2
GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
4 V5 V5 D2 V5 V5 D3 4 0,67 25 20 +5
ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
5 D2 V5 V5 D3 V5 D3 3 0,50 23 22 +1
BIADOŃ Miłosz
UKS TRÓJKA RADLIN
6 D2 D4 D4 D2 D2 D0 0 0,00 14 30 -16
DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
7 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 12 +16
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
1 D3 V5 V5 D4 D2 D2 2 0,33 21 24 -3
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
2 V5 V5 V5 V5 D3 D4 4 0,67 27 21 +6
GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
3 D4 D1 D3 D3 D3 D2 0 0,00 16 30 -14
BUSZMAN Henryk
IKS WARSZAWA
4 D0 D3 V5 D4 D1 D1 1 0,17 14 28 -14
ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ.
5 V5 D4 V5 V5 V5 D2 4 0,67 26 25 +1
GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WROCŁAW
6 V5 V5 V5 V5 D4 D3 4 0,67 27 19 +8
WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 14 +16
Sędzia:
SZCZĘŚNIAK Piotr
PIAST GLIWICE
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
1 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 19 +10
WOJACZEK Bruno
PKSZERM WARSZAWA
2 D1 D4 V5 V5 D1 D0 2 0,33 16 28 -12
KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał
SKS FLESZ ŚW.
3 D4 V5 D1 V4 D1 V5 3 0,50 20 25 -5
DOMOWICZ Krzysztof
KKS KRAKÓW
4 D3 D4 V5 V5 D1 V5 3 0,50 23 21 +2
KLOCEK Kacper
UKS TOPÓR KRZESZ.
5 D2 D4 D3 D2 D2 V5 1 0,17 18 27 -9
KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WROCŁAW
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 13 +17
ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
7 D4 V5 D3 D3 D3 D4 1 0,17 22 25 -3
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
1 V5 D2 V5 V5 D3 V5 4 0,67 25 21 +4
SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW
2 D4 D4 V5 D1 D3 D1 1 0,17 18 28 -10
ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
3 V5 V5 D3 D4 D2 D0 2 0,33 19 26 -7
SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
4 D3 D3 V5 D4 V5 V5 3 0,50 25 23 +2
LUBIEWSKI Kacper
UKS START OP.
5 D2 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,67 25 23 +2
MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
6 V5 V5 V5 D2 D4 V5 4 0,67 26 21 +5
WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
7 D2 V5 V5 D3 V5 D3 3 0,50 23 19 +4
Sędzia:
NYCZ Krzysztof
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
1 V5 D1 D4 V5 D4 V5 3 0,50 24 19 +5
JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
2 D1 D1 D2 V5 V5 D4 2 0,33 18 28 -10
KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 V5 V5 D3 V5 V5 V5 5 0,83 28 12 +16
BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 10 +20
NIEDZIELA Karol
KS SZPADA WADOW.
5 D1 D4 D1 D1 D4 D2 0 0,00 13 30 -17
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 V5 D4 D0 D0 V5 V5 3 0,50 19 26 -7
WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
7 D2 V5 D4 D0 V5 D3 2 0,33 19 26 -7
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
1 D4 D3 V5 D2 D0 V5 2 0,33 19 25 -6
PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 16 +14
PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
3 V5 D0 V3 V5 V5 V5 5 0,83 23 13 +10
WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
4 D4 D4 D2 D2 V5 V5 2 0,33 22 25 -3
HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
5 V5 D4 D0 V5 V5 V5 4 0,67 24 19 +5
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 V5 D3 D3 D4 D4 V5 2 0,33 24 20 +4
MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC
7 D1 D1 D0 D3 D1 D0 0 0,00 6 30 -24
Sędzia:
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WROCŁAW
1 V5 V5 D2 V5 D3 V5 4 0,67 25 18 +7
GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
2 D3 D4 D2 V5 D1 D2 1 0,17 17 27 -10
HAMERSKI Aleksander
MKS KUSY SZCZ.
3 D1 V5 D1 D1 D2 D4 1 0,17 14 29 -15
KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 14 +16
GŁOGOWSKI Miłosz
PKSZERM WARSZAWA
5 D2 D2 V5 D1 D3 D3 1 0,17 16 26 -10
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
6 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0,83 29 18 +11
DURLIK Stanisław
KKS KRAKÓW
7 D2 V5 V5 D4 V5 D4 3 0,50 25 24 +1
Sędzia:
MOSLER-PLURA Dominika
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BURDEK Adrian
KS SZPADA WADOW.
1 D4 V5 D4 V5 D3 2 0,40 21 22 -1
RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
2 V5 V5 D4 V5 D1 3 0,60 20 18 +2
EMILIANOWICZ Mateusz
MKS KUSY SZCZ.
3 D4 D2 D0 D3 D0 0 0,00 9 25 -16
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
4 V5 V5 V5 D2 D3 3 0,60 20 18 +2
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
5 D3 D2 V5 V5 D2 2 0,40 17 20 -3
SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 9 +16
Sędzia:
KOZŁOWSKI Marcin
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
1 D4 D3 D4 V5 V5 2 0,40 21 23 -2
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
2 V5 V4 V5 V4 D4 4 0,80 22 15 +7
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
3 V5 D1 D2 D2 V5 2 0,40 15 19 -4
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
4 V5 D2 V5 D4 V5 3 0,60 21 17 +4
GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
5 D4 D3 V3 V5 V5 3 0,60 20 19 +1
PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR.
6 D4 V5 D4 D1 D4 1 0,20 18 24 -6
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr11
Na planszy 11  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
1 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,80 23 18 +5
ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WROCŁAW
2 D3 V5 D4 V5 V5 3 0,60 22 14 +8
CEPIŃSKI Jakub
KS OLIMP LUBIN
3 D4 D2 D0 V5 D0 1 0,20 11 24 -13
KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
4 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,80 23 13 +10
KĄDZIELA Adam
UKS TRÓJKA RADLIN
5 D3 D2 D4 D0 V5 1 0,20 14 24 -10
SZYMAŃSKI Stanisław
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 D0 V5 D4 D4 2 0,40 18 18 0
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr12
Na planszy 12  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
1 V5 V5 V5 D3 D2 3 0,60 20 18 +2
KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
2 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,80 24 18 +6
WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK
3 D4 D2 D2 D2 D3 0 0,00 13 25 -12
BALWIERZ Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
4 D2 D3 V5 D1 D2 1 0,20 13 22 -9
LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
5 V5 D4 V5 V5 D4 3 0,60 23 16 +7
ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
6 V3 D4 V5 V5 V5 4 0,80 22 16 +6
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 BEZUCH Krzysztof RMKS RYBNIK  1,00  30  10  +20  Zakwalifikowany (a)
2 KLUGHARDT Hubert KS SZPADA WROCŁAW  1,00  30  13  +17  Zakwalifikowany (a)
3T KLYTTA Paweł 16  PIAST GLIWICE  1,00  30  14  +16  Zakwalifikowany (a)
3T WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE  1,00  30  14  +16  Zakwalifikowany (a)
5 SZYMAŃSKI Konrad 18  PKSZERM WARSZAWA  1,00  25  +16  Zakwalifikowany (a)
6 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  30  16  +14  Zakwalifikowany (a)
7 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA  0,83  29  12  +17  Zakwalifikowany (a)
8T DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,83  28  12  +16  Zakwalifikowany (a)
8T KUREK Jakub 19  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,83  28  12  +16  Zakwalifikowany (a)
10 MRÓZ Michał 26  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,83  29  17  +12  Zakwalifikowany (a)
11 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  0,83  29  18  +11  Zakwalifikowany (a)
12 KESHK Nuri 33  KSZ WARSZAWIANKA  0,83  29  19  +10  Zakwalifikowany (a)
13 PARTYKA Czcibor 17  PIAST GLIWICE  0,83  23  13  +10  Zakwalifikowany (a)
14 POLITOWICZ Stanisław 28  PKS MILENIUM SKAW.  0,83  29  21  +8  Zakwalifikowany (a)
15 KAPIAS Augustyn 11  RMKS RYBNIK  0,80  23  13  +10  Zakwalifikowany (a)
16 PUCHAŁA Mikołaj 15  WLKS KMICIC CZĘST.  0,80  22  15  +7  Zakwalifikowany (a)
17 KROCHMALSKI Filip 42  PKSZERM WARSZAWA  0,80  24  18  +6  Zakwalifikowany (a)
18 ŻELAZNY Marcin 12  WLKS KMICIC CZĘST.  0,80  22  16  +6  Zakwalifikowany (a)
19 WODNIAK Szymon 45  SKS GRASS-HOPPER K.  0,80  23  18  +5  Zakwalifikowany (a)
20 GIEDROJĆ Jerzy 22  KS SZPADA WROCŁAW  0,67  27  19  +8  Zakwalifikowany (a)
21 SZURLEJ Maciej 38  KS SZPADA WROCŁAW  0,67  25  18  +7  Zakwalifikowany (a)
22 SZÓSTEK Jakub 32  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  27  21  +6  Zakwalifikowany (a)
23 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA  0,67  26  21  +5  Zakwalifikowany (a)
24 GŁADYSZCZAK Michał 27  PKSZERM WARSZAWA  0,67  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
25T HUWER Tymoteusz   RMKS RYBNIK  0,67  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
25T SOJKA Adam 31  RMKS RYBNIK  0,67  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
27 BEDNARSKI Błażej   SKS FLESZ ŚW.  0,67  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
28T GUSTA Seweryn 62  PIAST GLIWICE  0,67  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
28T LUBIEWSKI Kacper 20  UKS START OP.  0,67  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
30 ŁAGAN Hubert   UKS TOPÓR KRZESZ.  0,67  26  25  +1  Zakwalifikowany (a)
31 ZALEWSKI Jan   KS SZPADA WROCŁAW  0,60  22  14  +8  Zakwalifikowany (a)
32 LEWANDOWSKI Wojciech 44  IKS WARSZAWA  0,60  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
33 WŁODARCZYK Piotr   SKS GRASS-HOPPER K.  0,60  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
34T JABŁOŃSKI Marcin 41  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,60  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
34T RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE  0,60  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
34T WALKOWIAK Szymon 13  AZS AWF WROCŁAW  0,60  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
37 GLINKA Jan 10  PKSZERM WARSZAWA  0,60  20  19  +1  Zakwalifikowany (a)
38 KUROWSKI Błażej 36  PIAST GLIWICE  0,50  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
39 WOJCIECHOWSKI Szymon 35  WLKS KMICIC CZĘST.  0,50  23  19  +4  Zakwalifikowany (a)
40 SIERGIEJ Adam 55  WKS KOLEJARZ WR.  0,50  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
41 DOMOWICZ Krzysztof 24  KKS KRAKÓW  0,50  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
42 DURLIK Stanisław 30  KKS KRAKÓW  0,50  25  24  +1  Zakwalifikowany (a)
43 ZIELIŃSKI Franciszek 66  KS SZPADA WADOW.  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
44 KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał   SKS FLESZ ŚW.  0,50  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
45 DROZDOWSKI Szymon 70  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,50  19  26  -7  Zakwalifikowany (a)
46 SZYMAŃSKI Stanisław 40  PKSZERM WARSZAWA  0,40  18  18  Zakwalifikowany (a)
47 BURDEK Adrian 75  KS SZPADA WADOW.  0,40  21  22  -1  Zakwalifikowany (a)
48 BIEDROŃSKI Mateusz 47  AZS AWF KRAKÓW  0,40  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
49 ADAMCZYK Mikołaj   SKS GRASS-HOPPER K.  0,40  17  20  -3  Zakwalifikowany (a)
50 DROBCZYK Franciszek 73  PIAST GLIWICE  0,40  15  19  -4  Zakwalifikowany (a)
51 KWAŚNIK Dominik 54  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,33  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
52 WERY Oskar 37  PKSZERM WARSZAWA  0,33  22  25  -3  Zakwalifikowany (a)
53 HAŁADUDA Jakub 67  SKS FLESZ ŚW.  0,33  21  24  -3  Zakwalifikowany (a)
54 MISZTELA Julian   WLKS KMICIC CZĘST.  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
55 RAINER Paweł 70  PKS MILENIUM SKAW.  0,33  19  25  -6  Zakwalifikowany (a)
56T ZIAJOWSKI Aleksander   PKSZERM WARSZAWA  0,33  19  26  -7  Zakwalifikowany (a)
56T WĄSIK Tadeusz 52  PKSZERM WARSZAWA  0,33  19  26  -7  Zakwalifikowany (a)
58 JANKOWSKI Mateusz   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,33  18  28  -10  Wyeliminowany (a)
59 KUDRAWIEC Andrzej   AZS AWF WROCŁAW  0,33  13  24  -11  Wyeliminowany (a)
60 WOJACZEK Bruno   PKSZERM WARSZAWA  0,33  16  28  -12  Wyeliminowany (a)
61 PODSIADŁO Kacper 43  ZERWIKAPTUR KR.  0,20  18  24  -6  Wyeliminowany (a)
62 BALWIERZ Paweł   PKS MILENIUM SKAW.  0,20  13  22  -9  Wyeliminowany (a)
63 KĄDZIELA Adam   UKS TRÓJKA RADLIN  0,20  14  24  -10  Wyeliminowany (a)
64 CEPIŃSKI Jakub 14  KS OLIMP LUBIN  0,20  11  24  -13  Wyeliminowany (a)
65 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 59  MKS KUSY SZCZ.  0,17  22  25  -3  Wyeliminowany (a)
66 BRZEZOWSKI Jan 65  KSZ WARSZAWIANKA  0,17  20  28  -8  Wyeliminowany (a)
67 KLOCEK Kacper 67  UKS TOPÓR KRZESZ.  0,17  18  27  -9  Wyeliminowany (a)
68 SKOCZYLAS Michał 69  AZS AWF WROCŁAW  0,17  18  28  -10  Wyeliminowany (a)
69 GRZELAK Igor 50  SKS FLESZ ŚW.  0,17  17  27  -10  Wyeliminowany (a)
70 GŁOGOWSKI Miłosz   PKSZERM WARSZAWA  0,17  16  26  -10  Wyeliminowany (a)
71 BLANC Tymon   IKS WARSZAWA  0,17  16  29  -13  Wyeliminowany (a)
72 KUŹNIK Bartosz 64  SKS FLESZ ŚW.  0,17  15  28  -13  Wyeliminowany (a)
73 BUSZMAN Henryk   IKS WARSZAWA  0,17  14  28  -14  Wyeliminowany (a)
74 HAMERSKI Aleksander 73  MKS KUSY SZCZ.  0,17  14  29  -15  Wyeliminowany (a)
75 WOŹNIAK Bartosz 76  RMKS RYBNIK  0,00  13  25  -12  Wyeliminowany (a)
76 GRABOWSKI Franciszek 61  PKSZERM WARSZAWA  0,00  16  30  -14  Wyeliminowany (a)
77 BIADOŃ Miłosz   UKS TRÓJKA RADLIN  0,00  14  30  -16  Wyeliminowany (a)
78 EMILIANOWICZ Mateusz 49  MKS KUSY SZCZ.  0,00  25  -16  Wyeliminowany (a)
79 NIEDZIELA Karol   KS SZPADA WADOW.  0,00  13  30  -17  Wyeliminowany (a)
80 MADEJ Mikołaj   MKS GRYF MIELEC  0,00  30  -24  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
  (1) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
(64) -BYE-   
    (1) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
(33) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
  (32) LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
 
 
(32) LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
 
15 - 10
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
    (1) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
(17) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 14
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
  (17) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(48) BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
 
15 - 9
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
    (16) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(49) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 14
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (16) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(16) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 8
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
 
    (1) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
(9) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 12
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
Wideo:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  (9) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(56) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 11
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
    (9) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(41) DOMOWICZ Krzysztof
KKS KRAKÓW
 
  15 - 6
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (24) DOMOWICZ Krzysztof
KKS KRAKÓW
 
     
(24) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 7
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
    (8) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(25) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (25) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
   
(40) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
    (8) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(57) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (8) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(8) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 12
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
 
    (1) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
(5) SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 12
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
 
  (5) SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(60) -BYE-       
    (5) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(37) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (28) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(28) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
14 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
    (5) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WROCŁAW
 
   
(21) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WROCŁAW
 
  15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (21) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WROCŁAW
 
       
(44) KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał
SKS FLESZ ŚW.
 
15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
       
    (12) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WROCŁAW
 
     
(53) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 5
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
  (12) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(12) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
    (4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
 
(13) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
 
  15 - 10
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Wideo:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
 
 
  (13) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
 
   
(52) WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 12
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
    (13) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WROCŁAW
 
   
(45) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 9
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (20) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WROCŁAW
 
     
(20) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WROCŁAW
 
15 - 8
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
    (4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
 
(29) LUBIEWSKI Kacper
UKS START OP.
 
  15 - 12
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (29) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
   
(36) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
15 - 6
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
    (4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
 
(61) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (4) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
 
(4) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
   
    (1) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
(3) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
  15 - 7
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
  (3) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
   
(62) -BYE-       
    (3) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
   
(35) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 8
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (30) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(30) ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ.
 
15 - 10
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (3) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(19) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 14
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (19) SZYMAŃSKI Stanisław
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(46) SZYMAŃSKI Stanisław
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 12
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
       
    (14) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(51) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 9
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
  (14) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(14) POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
 
15 - 5
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(11) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 11
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
 
   
  (11) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
       
(54) MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 14
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
    (11) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
       
(43) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
  15 - 9
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
  (22) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
         
(22) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 7
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
         
    (6) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(27) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 10
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (27) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(38) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
       
    (6) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(59) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
  (6) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(6) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
    (2) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(7) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 10
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
 
  (7) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(58) -BYE-       
    (7) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(39) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  14 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (26) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
     
(26) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
15 - 13
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
    (7) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(23) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
  5 - 4
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (23) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(42) DURLIK Stanisław
KKS KRAKÓW
 
15 - 11
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
       
    (10) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(55) RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
 
  15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (10) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(10) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (2) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(15) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
  15 - 4
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
 
  (15) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
   
(50) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
 
15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
    (15) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(47) BURDEK Adrian
KS SZPADA WADOW.
 
  15 - 13
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (18) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(18) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (2) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(31) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WROCŁAW
 
  15 - 12
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (31) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(34) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
15 - 0
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (2) KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WROCŁAW
 
 
(63) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (2) KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WROCŁAW
 
 
(2) KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WROCŁAW
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:51
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
2 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
3T PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST. 
3T RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE 
5 BEZUCH Krzysztof RMKS RYBNIK 
6 ŻELAZNY Marcin WLKS KMICIC CZĘST. 
7 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 
8 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
9 KLUGHARDT Hubert KS SZPADA WROCŁAW 
10 KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
11 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
12 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 
13 GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 
14 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
15 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
16 GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 
17T KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 
17T WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
19 SZYMAŃSKI Konrad PKSZERM WARSZAWA 
20 MRÓZ Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
21 KESHK Nuri KSZ WARSZAWIANKA 
22 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE 
23 KAPIAS Augustyn RMKS RYBNIK 
24 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
25 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
26 SOJKA Adam RMKS RYBNIK 
27 BEDNARSKI Błażej SKS FLESZ ŚW. 
28 LEWANDOWSKI Wojciech IKS WARSZAWA 
29 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
30 SIERGIEJ Adam WKS KOLEJARZ WR. 
31 DOMOWICZ Krzysztof KKS KRAKÓW 
32 SZYMAŃSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 
33 POLITOWICZ Stanisław PKS MILENIUM SKAW. 
34 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K. 
35 GŁADYSZCZAK Michał PKSZERM WARSZAWA 
36 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 
37T GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE 
37T LUBIEWSKI Kacper UKS START OP. 
39 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ. 
40 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WROCŁAW 
41 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K. 
42 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE 
43 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
44 DURLIK Stanisław KKS KRAKÓW 
45 ZIELIŃSKI Franciszek KS SZPADA WADOW. 
46 KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał SKS FLESZ ŚW. 
47 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
48 BURDEK Adrian KS SZPADA WADOW. 
49 BIEDROŃSKI Mateusz AZS AWF KRAKÓW 
50 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K. 
51 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE 
52 WERY Oskar PKSZERM WARSZAWA 
53 HAŁADUDA Jakub SKS FLESZ ŚW. 
54 MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘST. 
55 RAINER Paweł PKS MILENIUM SKAW. 
56T ZIAJOWSKI Aleksander PKSZERM WARSZAWA 
56T WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 
58 JANKOWSKI Mateusz UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
59 KUDRAWIEC Andrzej AZS AWF WROCŁAW 
60 WOJACZEK Bruno PKSZERM WARSZAWA 
61 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR. 
62 BALWIERZ Paweł PKS MILENIUM SKAW. 
63 KĄDZIELA Adam UKS TRÓJKA RADLIN 
64 CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 
65 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit MKS KUSY SZCZ. 
66 BRZEZOWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA 
67 KLOCEK Kacper UKS TOPÓR KRZESZ. 
68 SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW 
69 GRZELAK Igor SKS FLESZ ŚW. 
70 GŁOGOWSKI Miłosz PKSZERM WARSZAWA 
71 BLANC Tymon IKS WARSZAWA 
72 KUŹNIK Bartosz SKS FLESZ ŚW. 
73 BUSZMAN Henryk IKS WARSZAWA 
74 HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZ. 
75 WOŹNIAK Bartosz RMKS RYBNIK 
76 GRABOWSKI Franciszek PKSZERM WARSZAWA 
77 BIADOŃ Miłosz UKS TRÓJKA RADLIN 
78 EMILIANOWICZ Mateusz MKS KUSY SZCZ. 
79 NIEDZIELA Karol KS SZPADA WADOW. 
80 MADEJ Mikołaj MKS GRYF MIELEC