Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA 
2 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC 
3 WAŁACH Wiktor RMKS RYBNIK 
4 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
5 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
6 RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 
7 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
8 URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC 
9 JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE 
10 BUŚKO Robert 10  AZS AWF KATOWICE 
11 SOJKA Adam 11  RMKS RYBNIK 
12 WALKOWIAK Szymon 12  AZS AWF WROCŁAW 
13 PARAFINIUK Łukasz 13  WLKS KMICIC CZĘST. 
14 OGONOWSKI Szymon 14  PKSZERM WARSZAWA 
15 KLYTTA Paweł 15  PIAST GLIWICE 
16 MARCZAK Wojciech 17  KSZ WARSZAWIANKA 
17 RZYCZNIAK Wojciech 18  PIAST GLIWICE 
18 KUREK Jakub 19  T.S. GÓRNIK RADLIN 
19 TARACHANOWICZ Szymon 20  MKS GRYF MIELEC 
20 GLINKA Jan 21  PKSZERM WARSZAWA 
21 PAKUŁA Jan 23  KSZ WARSZAWIANKA 
22 MIGAS Piotr 24  PIAST GLIWICE 
23 KLUGHARDT Hubert 25  AZS AWF KRAKÓW 
24 WOJCIECHOWSKI Szymon 26  WLKS KMICIC CZĘST. 
25 KAPIAS Augustyn 28  RMKS RYBNIK 
26 FILEK Ireneusz 29  SKS GRASS-HOPPER K. 
27 SZURLEJ Maciej 30  KS SZPADA WR. 
28 KESHK Nuri 31  KSZ WARSZAWIANKA 
29 GŁADYSZCZAK Michał 32  PKSZERM WARSZAWA 
30 ŻELAZNY Marcin 36  WLKS KMICIC CZĘST. 
31 SOJKA Dominik 37  RMKS RYBNIK 
32 SZÓSTEK Jakub 38  T.S. GÓRNIK RADLIN 
33 BEZUCH Krzysztof 39  RMKS RYBNIK 
34 PUCHAŁA Mikołaj 40  WLKS KMICIC CZĘST. 
35 MOREK Kacper 42  KS SZPADA WADOW. 
36 CNOTALSKI Przemysław 44  ZERWIKAPTUR KR. 
37 OLEJNICZAK Kamil 45  PIAST GLIWICE 
38 KROCHMALSKI Filip 47  PKSZERM WARSZAWA 
39 BRZEZOWSKI Jan 50  KSZ WARSZAWIANKA 
40 SIERGIEJ Adam 51  WKS KOLEJARZ WR. 
41 ŁUCKI Kacper 54  KS OLIMP LUBIN 
42 ZIAJOWSKI Aleksander 55  PKSZERM WARSZAWA 
43 KUŹNIK Bartosz 56  SKS FLESZ ŚW. 
44 WERY Oskar 58  PKSZERM WARSZAWA 
45 SZYMAŃSKI Konrad 59  PKSZERM WARSZAWA 
46 LEWANDOWSKI Wojciech 60  IKS WARSZAWA 
47 PARTYKA Czcibor 62  PIAST GLIWICE 
48 ADAMCZYK Mikołaj 63  SKS GRASS-HOPPER K. 
49 HUWER Tymoteusz 64  RMKS RYBNIK 
50 RAINER Paweł 65  PKS MILENIUM SKAW. 
51 POLITOWICZ Stanisław 66  PKS MILENIUM SKAW. 
52 MAZURKIEWICZ Miłosz 69  AZS AWF KATOWICE 
53 GIEDROJĆ Jerzy 70  KS SZPADA WR. 
54 GUSTA Seweryn 72  PIAST GLIWICE 
55 BEDNARSKI Błażej 75  SKS FLESZ ŚW. 
56 KLEK Jonasz 76  MKS KUSY SZCZ. 
57 PRZYBYŁA Szymon 77  MUSZKIETER GL. 
58 DROBCZYK Franciszek 81  PIAST GLIWICE 
59 ZACHOROWSKI Jan 81  MUSZKIETER GL. 
60 GRZELAK Igor 83  SKS FLESZ ŚW. 
61 BIEDROŃSKI Mateusz 85  AZS AWF KRAKÓW 
62 GRABOWSKI Franciszek 86  PKSZERM WARSZAWA 
63 BEDNARSKI Antoni 87  SKS FLESZ ŚW. 
64 WODNIAK Szymon 88  SKS GRASS-HOPPER K. 
65 GŁOGOWSKI Miłosz 90  PKSZERM WARSZAWA 
66 HAMERSKI Aleksander 91  MKS KUSY SZCZ. 
67 PRUCHNIK Stanisław 92  STSZERM LEGIA WARSZ. 
68 ZAREK Tymon   UKS START OP. 
69 KONIKOWSKI Albert   MKS KUSY SZCZ. 
70 SURMA Mikael   SKS FLESZ ŚW. 
71 SKOCZYLAS Michał   AZS AWF WROCŁAW 
72 HAŁADUDA Jakub   SKS FLESZ ŚW. 
73 SIKORSKI Jakub   MUSZKIETER GL. 
74 ZIELIŃSKI Franciszek   KS SZPADA WADOW. 
75 SZYNAL Kacper   AZS AWF WROCŁAW 
76 KUROWSKI Błażej   PIAST GLIWICE 
77 DŁUGOKĘCKI Ludomir   MKS KUSY SZCZ. 
78 LIS Filip   MKS KUSY SZCZ. 
79 WRÓBLEWSKI Bartosz   T.S. GÓRNIK RADLIN 
80 SZUBSTARSKI Maciej   KSZ WARSZAWIANKA 
81 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit   MKS KUSY SZCZ. 
82 ŚWIĘSZEK Mikołaj   UKS TOPÓR KRZESZ. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
LIS Filip
MKS KUSY SZCZ.
1 D2 D1 D2 D1 D3 D2 0 0,00 11 29 -18
SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
2 V5 D2 D3 V5 V5 V5 4 0,67 25 19 +6
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
3 V5 V5 D4 D0 V5 V5 4 0,67 24 14 +10
SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 9 +21
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
5 V5 D3 V5 D0 V5 V5 4 0,67 23 18 +5
MAZURKIEWICZ Miłosz
AZS AWF KATOWICE
6 V5 D1 D1 D0 D3 V3 2 0,33 13 24 -11
WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 V4 D3 D0 D0 D4 D1 1 0,17 12 25 -13
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr2
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
1 V5 D1 V5 D3 D2 D3 2 0,33 19 23 -4
DŁUGOKĘCKI Ludomir
MKS KUSY SZCZ.
2 D2 D3 D4 D1 D1 D2 0 0,00 13 30 -17
KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
3 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 21 +7
POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
4 D1 V5 D4 V5 D4 V5 3 0,50 24 25 -1
GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
5 V5 V5 D4 D4 V5 D2 3 0,50 25 22 +3
URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
6 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 19 +9
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
7 V5 V5 D4 D2 V5 D4 3 0,50 25 22 +3
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr3
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
1 D3 D2 D4 D1 D1 0 0,00 11 25 -14
BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
2 V5 V5 V5 D0 D2 3 0,60 17 18 -1
GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
3 V5 D4 V5 D2 D3 2 0,40 19 20 -1
RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
4 V5 D1 D3 D2 D2 1 0,20 13 24 -11
WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 5 +20
WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
6 V5 V5 V5 V5 D0 4 0,80 20 13 +7
Sędzia:
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr4
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
1 V5 V5 V5 D1 V5 V5 5 0,83 26 15 +11
HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
2 D4 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,67 27 22 +5
SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
3 D1 D3 D4 D1 D1 V5 1 0,17 15 25 -10
KLEK Jonasz
MKS KUSY SZCZ.
4 D1 D4 V5 D1 D3 V5 2 0,33 19 28 -9
ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
5 V5 D4 V5 V5 D3 V5 4 0,67 27 14 +13
KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
6 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 15 +14
ŚWIĘSZEK Mikołaj
UKS TOPÓR KRZESZ.
7 D0 D1 D0 D4 D1 D0 0 0,00 6 30 -24
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr5
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
1 V5 D2 D3 V5 V5 D4 3 0,50 24 22 +2
SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
2 D4 V5 V5 D3 V5 D3 3 0,50 25 25 0
ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
3 V5 D4 V5 V5 V5 D3 4 0,67 27 19 +8
PRZYBYŁA Szymon
MUSZKIETER GL.
4 V5 D4 D0 D0 V5 D4 2 0,33 18 25 -7
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
5 D0 V5 D4 V5 V5 D4 3 0,50 23 22 +1
ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
6 D3 D2 D3 D2 D4 D2 0 0,00 16 30 -14
SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 20 +10
Sędzia:
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr6
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
1 D1 D4 V5 D3 V5 2 0,40 18 20 -2
PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
2 V5 V5 D4 V5 D2 3 0,60 21 15 +6
RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
3 V5 D4 V5 V5 D4 3 0,60 23 16 +7
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 D3 V5 D1 V5 V5 3 0,60 19 21 -2
GŁOGOWSKI Miłosz
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 D0 D1 D4 D4 1 0,20 14 23 -9
PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
6 D2 V5 V5 D3 V5 3 0,60 20 20 0
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr7
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
1 V5 V5 V5 V5 D2 4 0,80 22 15 +7
GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
2 D1 D2 D3 D3 D0 0 0,00 9 24 -15
TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
3 D3 V5 V5 D4 V5 3 0,60 22 16 +6
SIKORSKI Jakub
MUSZKIETER GL.
4 D3 V5 D2 V5 V5 3 0,60 20 20 0
SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
5 D3 V4 V5 D3 D2 2 0,40 17 22 -5
BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
6 V5 V5 D2 D4 V5 3 0,60 21 14 +7
Sędzia:
NYCZ Anna
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr8
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 11 +14
LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
2 D4 D3 V5 D3 V5 2 0,40 20 18 +2
GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
3 D2 V5 V5 V5 V5 4 0,80 22 16 +6
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
4 D2 D1 D2 D0 D1 0 0,00 6 25 -19
URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
5 D3 V5 D3 V5 V5 3 0,60 21 17 +4
HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
6 D0 D2 D3 V5 D4 1 0,20 14 21 -7
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr9
Na planszy 3  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
1 D4 V5 V5 D4 V5 3 0,60 23 15 +8
KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
2 V5 D2 D4 D2 V5 2 0,40 18 20 -2
MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
3 D1 V5 V5 D4 V5 3 0,60 20 14 +6
BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
4 D4 V5 D1 D4 D1 1 0,20 15 24 -9
WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 V5 V5 V5 D2 4 0,80 22 19 +3
SURMA Mikael
SKS FLESZ ŚW.
6 D0 D1 D1 V5 V5 2 0,40 12 18 -6
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr10
Na planszy 2  o godz. 12:05
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
1 V5 D2 D0 V5 D4 2 0,40 16 17 -1
GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
2 D1 D1 D3 V5 V5 2 0,40 15 21 -6
BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
3 V5 V5 D1 V5 V5 4 0,80 21 12 +9
RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
4 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 10 +15
KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
5 D1 D3 D1 D3 V5 1 0,20 13 22 -9
SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW
6 V5 D3 D3 D3 D2 1 0,20 16 24 -8
Sędzia:
NYCZ Anna
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr11
Na planszy 1  o godz. 12:10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KONIKOWSKI Albert
MKS KUSY SZCZ.
1 D3 D0 D2 D0 D2 0 0,00 7 25 -18
BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
2 V5 D0 D1 D4 D4 1 0,20 14 23 -9
SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
3 V5 V5 D4 V4 V5 4 0,80 23 9 +14
OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
4 V5 V5 V5 D2 D4 3 0,60 21 17 +4
MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
5 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 12 +11
ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 V5 D1 V5 D2 3 0,60 18 20 -2
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr12
Na planszy 6  o godz. 12:20
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
1 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 10 +14
ŁUCKI Kacper
KS OLIMP LUBIN
2 D2 D2 V5 V5 V5 3 0,60 19 15 +4
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
3 D1 V5 V5 V5 V5 4 0,80 21 14 +7
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
4 D2 D1 D4 D1 V5 1 0,20 13 20 -7
ZAREK Tymon
UKS START OP.
5 D0 D2 D0 V5 D1 1 0,20 8 21 -13
KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 D2 D3 D0 V5 2 0,40 15 20 -5
Sędzia:
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr13
Na planszy 7  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
1 V5 V5 V5 V5 D2 4 0,80 22 14 +8
SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
2 D4 V5 D2 D2 D2 1 0,20 15 21 -6
HAMERSKI Aleksander
MKS KUSY SZCZ.
3 D2 D1 D2 D1 D0 0 0,00 6 25 -19
OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
4 D2 V5 V5 D3 D2 2 0,40 17 19 -2
BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
5 D1 V5 V5 V5 D4 3 0,60 20 16 +4
PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 10 +15
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA  1,00  30  +21  Zakwalifikowany (a)
2 WAŁACH Wiktor RMKS RYBNIK  1,00  25  +20  Zakwalifikowany (a)
3T RZYCZNIAK Wojciech 18  PIAST GLIWICE  1,00  25  10  +15  Zakwalifikowany (a)
3T PARAFINIUK Łukasz 13  WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  25  10  +15  Zakwalifikowany (a)
5 PUCHAŁA Mikołaj 40  WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  25  11  +14  Zakwalifikowany (a)
6 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA  1,00  30  20  +10  Zakwalifikowany (a)
7 KLUGHARDT Hubert 25  AZS AWF KRAKÓW  0,83  29  15  +14  Zakwalifikowany (a)
8 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,83  26  15  +11  Zakwalifikowany (a)
9 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC  0,83  28  19  +9  Zakwalifikowany (a)
10 KESHK Nuri 31  KSZ WARSZAWIANKA  0,83  28  21  +7  Zakwalifikowany (a)
11 KLYTTA Paweł 15  PIAST GLIWICE  0,80  24  10  +14  Zakwalifikowany (a)
12 SOJKA Adam 11  RMKS RYBNIK  0,80  23  +14  Zakwalifikowany (a)
13 MARCZAK Wojciech 17  KSZ WARSZAWIANKA  0,80  23  12  +11  Zakwalifikowany (a)
14 BUŚKO Robert 10  AZS AWF KATOWICE  0,80  21  12  +9  Zakwalifikowany (a)
15 PRUCHNIK Stanisław 92  STSZERM LEGIA WARSZ.  0,80  22  14  +8  Zakwalifikowany (a)
16 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE  0,80  22  15  +7  Zakwalifikowany (a)
17 WALKOWIAK Szymon 12  AZS AWF WROCŁAW  0,80  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
18 WOJCIECHOWSKI Szymon 26  WLKS KMICIC CZĘST.  0,80  20  13  +7  Zakwalifikowany (a)
19 GLINKA Jan 21  PKSZERM WARSZAWA  0,80  22  16  +6  Zakwalifikowany (a)
20 WERY Oskar 58  PKSZERM WARSZAWA  0,80  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
21 ŻELAZNY Marcin 36  WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  27  14  +13  Zakwalifikowany (a)
22 FILEK Ireneusz 29  SKS GRASS-HOPPER K.  0,67  24  14  +10  Zakwalifikowany (a)
23 ZIELIŃSKI Franciszek   KS SZPADA WADOW.  0,67  27  19  +8  Zakwalifikowany (a)
24 SZURLEJ Maciej 30  KS SZPADA WR.  0,67  25  19  +6  Zakwalifikowany (a)
25 HUWER Tymoteusz 64  RMKS RYBNIK  0,67  27  22  +5  Zakwalifikowany (a)
26 GUSTA Seweryn 72  PIAST GLIWICE  0,67  23  18  +5  Zakwalifikowany (a)
27 JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE  0,60  23  15  +8  Zakwalifikowany (a)
28 RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW  0,60  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
29 BEZUCH Krzysztof 39  RMKS RYBNIK  0,60  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
30 TARACHANOWICZ Szymon 20  MKS GRYF MIELEC  0,60  22  16  +6  Zakwalifikowany (a)
31 PAKUŁA Jan 23  KSZ WARSZAWIANKA  0,60  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
32 MOREK Kacper 42  KS SZPADA WADOW.  0,60  20  14  +6  Zakwalifikowany (a)
33T URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC  0,60  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
33T OLEJNICZAK Kamil 45  PIAST GLIWICE  0,60  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
35 BRZEZOWSKI Jan 50  KSZ WARSZAWIANKA  0,60  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
36 ŁUCKI Kacper 54  KS OLIMP LUBIN  0,60  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
37T PARTYKA Czcibor 62  PIAST GLIWICE  0,60  20  20  Zakwalifikowany (a)
37T SIKORSKI Jakub   MUSZKIETER GL.  0,60  20  20  Zakwalifikowany (a)
39 BEDNARSKI Błażej 75  SKS FLESZ ŚW.  0,60  17  18  -1  Zakwalifikowany (a)
40 SZÓSTEK Jakub 38  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,60  19  21  -2  Zakwalifikowany (a)
41 ZIAJOWSKI Aleksander 55  PKSZERM WARSZAWA  0,60  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
42T KUROWSKI Błażej   PIAST GLIWICE  0,50  25  22  +3  Zakwalifikowany (a)
42T GIEDROJĆ Jerzy 70  KS SZPADA WR.  0,50  25  22  +3  Zakwalifikowany (a)
44 MIGAS Piotr 24  PIAST GLIWICE  0,50  24  22  +2  Zakwalifikowany (a)
45 ADAMCZYK Mikołaj 63  SKS GRASS-HOPPER K.  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
46 SOJKA Dominik 37  RMKS RYBNIK  0,50  25  25  Zakwalifikowany (a)
47 POLITOWICZ Stanisław 66  PKS MILENIUM SKAW.  0,50  24  25  -1  Zakwalifikowany (a)
48 LEWANDOWSKI Wojciech 60  IKS WARSZAWA  0,40  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
49 GŁADYSZCZAK Michał 32  PKSZERM WARSZAWA  0,40  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
50 CNOTALSKI Przemysław 44  ZERWIKAPTUR KR.  0,40  16  17  -1  Zakwalifikowany (a)
51T KUREK Jakub 19  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,40  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
51T ZACHOROWSKI Jan 81  MUSZKIETER GL.  0,40  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
53 OGONOWSKI Szymon 14  PKSZERM WARSZAWA  0,40  17  19  -2  Zakwalifikowany (a)
54 SZYMAŃSKI Konrad 59  PKSZERM WARSZAWA  0,40  17  22  -5  Zakwalifikowany (a)
55 KROCHMALSKI Filip 47  PKSZERM WARSZAWA  0,40  15  20  -5  Zakwalifikowany (a)
56 GRABOWSKI Franciszek 86  PKSZERM WARSZAWA  0,40  15  21  -6  Zakwalifikowany (a)
57 SURMA Mikael   SKS FLESZ ŚW.  0,40  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
58 KAPIAS Augustyn 28  RMKS RYBNIK  0,33  19  23  -4  Zakwalifikowany (a)
59 PRZYBYŁA Szymon 77  MUSZKIETER GL.  0,33  18  25  -7  Wyeliminowany (a)
60 KLEK Jonasz 76  MKS KUSY SZCZ.  0,33  19  28  -9  Wyeliminowany (a)
61 MAZURKIEWICZ Miłosz 69  AZS AWF KATOWICE  0,33  13  24  -11  Wyeliminowany (a)
62 SIERGIEJ Adam 51  WKS KOLEJARZ WR.  0,20  15  21  -6  Wyeliminowany (a)
63 HAŁADUDA Jakub   SKS FLESZ ŚW.  0,20  14  21  -7  Wyeliminowany (a)
64 WODNIAK Szymon 88  SKS GRASS-HOPPER K.  0,20  13  20  -7  Wyeliminowany (a)
65 SKOCZYLAS Michał   AZS AWF WROCŁAW  0,20  16  24  -8  Wyeliminowany (a)
66 BIEDROŃSKI Mateusz 85  AZS AWF KRAKÓW  0,20  15  24  -9  Wyeliminowany (a)
67T BEDNARSKI Antoni 87  SKS FLESZ ŚW.  0,20  14  23  -9  Wyeliminowany (a)
67T GŁOGOWSKI Miłosz 90  PKSZERM WARSZAWA  0,20  14  23  -9  Wyeliminowany (a)
69 KUŹNIK Bartosz 56  SKS FLESZ ŚW.  0,20  13  22  -9  Wyeliminowany (a)
70 RAINER Paweł 65  PKS MILENIUM SKAW.  0,20  13  24  -11  Wyeliminowany (a)
71 ZAREK Tymon   UKS START OP.  0,20  21  -13  Wyeliminowany (a)
72 SZYNAL Kacper   AZS AWF WROCŁAW  0,17  15  25  -10  Wyeliminowany (a)
73 WRÓBLEWSKI Bartosz   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,17  12  25  -13  Wyeliminowany (a)
74 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit   MKS KUSY SZCZ.  0,00  16  30  -14  Wyeliminowany (a)
75 SZUBSTARSKI Maciej   KSZ WARSZAWIANKA  0,00  11  25  -14  Wyeliminowany (a)
76 GRZELAK Igor 83  SKS FLESZ ŚW.  0,00  24  -15  Wyeliminowany (a)
77 DŁUGOKĘCKI Ludomir   MKS KUSY SZCZ.  0,00  13  30  -17  Wyeliminowany (a)
78 LIS Filip   MKS KUSY SZCZ.  0,00  11  29  -18  Wyeliminowany (a)
79 KONIKOWSKI Albert   MKS KUSY SZCZ.  0,00  25  -18  Wyeliminowany (a)
80T DROBCZYK Franciszek 81  PIAST GLIWICE  0,00  25  -19  Wyeliminowany (a)
80T HAMERSKI Aleksander 91  MKS KUSY SZCZ.  0,00  25  -19  Wyeliminowany (a)
82 ŚWIĘSZEK Mikołaj   UKS TOPÓR KRZESZ.  0,00  30  -24  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
  (1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
(64) -BYE-   
    (1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
(33) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
  15 - 6
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
  (32) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
 
(32) MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
 
15 - 11
Sędzia:  NYCZ Anna  UKS KUKUŁKI KAT. 
 
    (1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
(17) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
  (17) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(48) LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
 
15 - 4
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
    (16) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(49) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 14
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (16) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(16) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
15 - 14
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
    (1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
(9) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
  15 - 10
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Wideo:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW
 
  (9) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
   
(56) GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
    (9) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
   
(41) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 7
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (24) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
     
(24) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
15 - 11
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
    (8) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
 
(25) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
  15 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (25) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
   
(40) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (8) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(57) SURMA Mikael
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 7
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (8) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(8) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
    (1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
(5) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 14
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  (5) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(60) -BYE-       
    (5) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(37) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
 
  15 - 11
Sędzia:  NYCZ Anna  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (28) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(28) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
15 - 11
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (5) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(21) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 9
Sędzia:  NYCZ Anna  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (21) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
(44) MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
 
15 - 14
Sędzia:  NYCZ Anna  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
    (12) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(53) OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 12
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (12) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
     
(12) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
14 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (4) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(13) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 11
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
 
  (13) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(52) ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
 
15 - 6
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
    (13) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(45) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 9
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (20) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
     
(20) WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 13
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
    (4) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(29) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
  14 - 11
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (29) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
   
(36) ŁUCKI Kacper
KS OLIMP LUBIN
 
15 - 11
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
    (4) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
 
(61) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
 
(4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
   
    (1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
(3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 10
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(62) -BYE-       
    (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(35) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 12
Sędzia:  NYCZ Anna  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (30) TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
 
     
(30) TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
 
15 - 10
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(19) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 12
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (19) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(46) SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
 
15 - 14
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
    (14) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(51) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 8
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (14) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(14) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 12
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(11) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
  15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
 
   
  (11) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
       
(54) SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 9
Sędzia:  NYCZ Anna  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
    (11) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
       
(43) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
  15 - 10
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
       
  (22) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
         
(22) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
         
    (6) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
     
(27) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 8
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (27) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
       
(38) SIKORSKI Jakub
MUSZKIETER GL.
 
15 - 1
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
       
    (6) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
     
(59) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (6) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(6) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (2) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Wideo:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
  (7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(58) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
15 - 11
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
    (7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(39) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (26) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
     
(26) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
15 - 12
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
    (7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(23) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
  15 - 11
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (23) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
       
(42) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
       
    (10) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(55) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 13
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (10) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(10) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 14
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (2) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(15) PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  15 - 13
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN
Wideo:  NYCZ Anna  UKS KUKUŁKI KAT.
 
 
  (15) CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
 
   
(50) CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
 
15 - 12
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
    (15) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(47) POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
 
  15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (18) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(18) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
    (2) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
 
(31) PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 13
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (31) PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(34) OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
 
15 - 9
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
    (2) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
 
(63) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (2) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
 
(2) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:59
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA 
2 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST. 
3T KLUGHARDT Hubert AZS AWF KRAKÓW 
3T RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 
5 WAŁACH Wiktor RMKS RYBNIK 
6 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC 
7 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
8 JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE 
9 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
10 KESHK Nuri KSZ WARSZAWIANKA 
11 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 
12 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
13 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
14 GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 
15 ŻELAZNY Marcin WLKS KMICIC CZĘST. 
16 BEZUCH Krzysztof RMKS RYBNIK 
17 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE 
18 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
19 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
20 SOJKA Adam RMKS RYBNIK 
21 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
22 ZIELIŃSKI Franciszek KS SZPADA WADOW. 
23 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR. 
24 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 
25 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE 
26 TARACHANOWICZ Szymon MKS GRYF MIELEC 
27 PAKUŁA Jan KSZ WARSZAWIANKA 
28 URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC 
29 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K. 
30 GŁADYSZCZAK Michał PKSZERM WARSZAWA 
31 CNOTALSKI Przemysław ZERWIKAPTUR KR. 
32 KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
33 BUŚKO Robert AZS AWF KATOWICE 
34 PRUCHNIK Stanisław STSZERM LEGIA WARSZ. 
35 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
36 WERY Oskar PKSZERM WARSZAWA 
37 MOREK Kacper KS SZPADA WADOW. 
38 OLEJNICZAK Kamil PIAST GLIWICE 
39 BRZEZOWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA 
40 ŁUCKI Kacper KS OLIMP LUBIN 
41T PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE 
41T SIKORSKI Jakub MUSZKIETER GL. 
43 BEDNARSKI Błażej SKS FLESZ ŚW. 
44 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
45 ZIAJOWSKI Aleksander PKSZERM WARSZAWA 
46T KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE 
46T GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WR. 
48 MIGAS Piotr PIAST GLIWICE 
49 SOJKA Dominik RMKS RYBNIK 
50 POLITOWICZ Stanisław PKS MILENIUM SKAW. 
51 LEWANDOWSKI Wojciech IKS WARSZAWA 
52 ZACHOROWSKI Jan MUSZKIETER GL. 
53 OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 
54 SZYMAŃSKI Konrad PKSZERM WARSZAWA 
55 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 
56 GRABOWSKI Franciszek PKSZERM WARSZAWA 
57 SURMA Mikael SKS FLESZ ŚW. 
58 KAPIAS Augustyn RMKS RYBNIK 
59 PRZYBYŁA Szymon MUSZKIETER GL. 
60 KLEK Jonasz MKS KUSY SZCZ. 
61 MAZURKIEWICZ Miłosz AZS AWF KATOWICE 
62 SIERGIEJ Adam WKS KOLEJARZ WR. 
63 HAŁADUDA Jakub SKS FLESZ ŚW. 
64 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K. 
65 SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW 
66 BIEDROŃSKI Mateusz AZS AWF KRAKÓW 
67T BEDNARSKI Antoni SKS FLESZ ŚW. 
67T GŁOGOWSKI Miłosz PKSZERM WARSZAWA 
69 KUŹNIK Bartosz SKS FLESZ ŚW. 
70 RAINER Paweł PKS MILENIUM SKAW. 
71 ZAREK Tymon UKS START OP. 
72 SZYNAL Kacper AZS AWF WROCŁAW 
73 WRÓBLEWSKI Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN 
74 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit MKS KUSY SZCZ. 
75 SZUBSTARSKI Maciej KSZ WARSZAWIANKA 
76 GRZELAK Igor SKS FLESZ ŚW. 
77 DŁUGOKĘCKI Ludomir MKS KUSY SZCZ. 
78 LIS Filip MKS KUSY SZCZ. 
79 KONIKOWSKI Albert MKS KUSY SZCZ. 
80T DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE 
80T HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZ. 
82 ŚWIĘSZEK Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZ.