Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WÓJCIK Wojciech UKS KOSYNIER GL.  POL 
2 JĘDRZEJEC Michał PIAST GLIWICE  POL 
3 KAPINOS Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
4 SCHAB Maciej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
5 RYSZKA Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
6 KAZIK Jakub KLUB SERMU SNINA  SVK 
7 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK  POL 
8 GALAJDA Oliver KLUB SERMU SNINA  SVK 
9 LUBAS Szymon SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
10 GERBOC Jozef 10  KLUB SERMU SNINA  SVK 
11 KOSZTYŁA Antoni 11  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 ROMANIK Miłosz 12  RMKS RYBNIK  POL 
13 KOTEWICZ Ignacy 13  UKS VICTORIA GAJ  POL 
14 SZUMIŁOWSKI Antoni 15  UKS KOSYNIER GL.  POL 
15 BISAGA Kacper 16  UKS VICTORIA GAJ  POL 
16 MILLER Marcel 20  SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
17 JANOSZ Marcin 22  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
18 KUREK Hubert 35  MKS GRYF MIELEC  POL 
19 PANAŚ Adam 36  SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
20 GARDIAS Kamil   SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 8  o godz. 14:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KOTEWICZ Ignacy
UKS VICTORIA GAJ / POL
1 V4 V4 D1 V2 D3 V4 4 0,67 18 18 0
KOSZTYŁA Antoni
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 D3 D1 D1 V4 V4 V4 3 0,50 17 12 +5
WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
3 D3 V2 D1 V4 V4 V4 4 0,67 18 16 +2
WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 V4 V2 V4 V3 V4 V4 6 1,00 21 6 +15
KUREK Hubert
MKS GRYF MIELEC / POL
5 D1 D1 D3 D2 D2 D2 0 0,00 11 20 -9
KAZIK Jakub
KLUB SERMU SNINA / SVK
6 V4 D2 D2 D1 V4 V4 3 0,50 17 20 -3
PANAŚ Adam
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
7 D3 D1 D2 D0 V3 D3 1 0,17 12 22 -10

Grupa nr2
Na planszy 7  o godz. 14:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 D3 D1 D1 D1 V4 D1 1 0,17 11 18 -7
SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
2 V4 D2 D0 V4 V4 V4 4 0,67 18 17 +1
JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
3 V3 V4 D1 V4 V4 D3 4 0,67 19 12 +7
SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 D2 5 0,83 22 6 +16
GALAJDA Oliver
KLUB SERMU SNINA / SVK
5 V4 D1 D0 D1 D3 D1 1 0,17 10 21 -11
GARDIAS Kamil
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
6 D0 D2 D1 D0 V4 D0 1 0,17 7 23 -16
ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
7 V3 D3 V4 V3 V4 V4 5 0,83 21 11 +10

Grupa nr3
Na planszy 6  o godz. 14:20
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
LUBAS Szymon
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
1 V4 V4 D2 D1 V4 3 0,60 15 15 0
MILLER Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
2 D1 D3 D3 D0 V4 1 0,20 11 17 -6
BISAGA Kacper
UKS VICTORIA GAJ / POL
3 D3 V4 V3 D3 D1 2 0,40 14 17 -3
RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 V4 V4 D2 D2 D0 2 0,40 12 16 -4
GERBOC Jozef
KLUB SERMU SNINA / SVK
5 V4 V4 V4 V4 D1 4 0,80 17 10 +7
KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
6 D3 D1 V4 V4 V4 3 0,60 16 10 +6

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WÓJCIK Wojciech UKS KOSYNIER GL.  POL  1,00  21  +15  Zakwalifikowany (a)
2 SCHAB Maciej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,83  22  +16  Zakwalifikowany (a)
3 ROMANIK Miłosz 12  RMKS RYBNIK  POL  0,83  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
4 GERBOC Jozef 10  KLUB SERMU SNINA  SVK  0,80  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
5 JĘDRZEJEC Michał PIAST GLIWICE  POL  0,67  19  12  +7  Zakwalifikowany (a)
6 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK  POL  0,67  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
7 SZUMIŁOWSKI Antoni 15  UKS KOSYNIER GL.  POL  0,67  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
8 KOTEWICZ Ignacy 13  UKS VICTORIA GAJ  POL  0,67  18  18  Zakwalifikowany (a)
9 KAPINOS Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,60  16  10  +6  Zakwalifikowany (a)
10 LUBAS Szymon SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,60  15  15  Zakwalifikowany (a)
11 KOSZTYŁA Antoni 11  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,50  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
12 KAZIK Jakub KLUB SERMU SNINA  SVK  0,50  17  20  -3  Zakwalifikowany (a)
13 BISAGA Kacper 16  UKS VICTORIA GAJ  POL  0,40  14  17  -3  Zakwalifikowany (a)
14 RYSZKA Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
15 MILLER Marcel 20  SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,20  11  17  -6  Zakwalifikowany (a)
16 JANOSZ Marcin 22  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,17  11  18  -7  Zakwalifikowany (a)
17 PANAŚ Adam 36  SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,17  12  22  -10  Wyeliminowany (a)
18 GALAJDA Oliver KLUB SERMU SNINA  SVK  0,17  10  21  -11  Wyeliminowany (a)
19 GARDIAS Kamil   SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,17  23  -16  Wyeliminowany (a)
20 KUREK Hubert 35  MKS GRYF MIELEC  POL  0,00  11  20  -9  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  (1) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
(16) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
10 - 2 
    (1) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
(9) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  10 - 5 
  (8) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(8) KOTEWICZ Ignacy
UKS VICTORIA GAJ / POL
 
10 - 4   
    (1) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
(5) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 8 
  (5) KAZIK Jakub
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
   
(12) KAZIK Jakub
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
10 - 9     
    (4) KAZIK Jakub
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
 
(13) BISAGA Kacper
UKS VICTORIA GAJ / POL
 
  10 - 7   
  (4) BISAGA Kacper
UKS VICTORIA GAJ / POL
 
 
(4) GERBOC Jozef
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
10 - 4   
    (1) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
(3) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
  10 - 9 
  (3) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(14) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
10 - 3     
    (3) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(11) KOSZTYŁA Antoni
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  10 - 4     
  (6) KOSZTYŁA Antoni
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(6) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
10 - 6       
    (2) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(7) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  10 - 9   
  (7) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(10) LUBAS Szymon
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
10 - 6     
    (2) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(15) MILLER Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
  10 - 1   
  (2) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(2) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 1   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 18:04
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK  POL 
2 WÓJCIK Wojciech UKS KOSYNIER GL.  POL 
3T SCHAB Maciej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
3T KAZIK Jakub KLUB SERMU SNINA  SVK 
5 SZUMIŁOWSKI Antoni UKS KOSYNIER GL.  POL 
6 KAPINOS Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
7 KOSZTYŁA Antoni PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
8 BISAGA Kacper UKS VICTORIA GAJ  POL 
9 GERBOC Jozef KLUB SERMU SNINA  SVK 
10 JĘDRZEJEC Michał PIAST GLIWICE  POL 
11 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK  POL 
12 KOTEWICZ Ignacy UKS VICTORIA GAJ  POL 
13 LUBAS Szymon SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
14 RYSZKA Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
15 MILLER Marcel SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
16 JANOSZ Marcin UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
17 PANAŚ Adam SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
18 GALAJDA Oliver KLUB SERMU SNINA  SVK 
19 GARDIAS Kamil SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
20 KUREK Hubert MKS GRYF MIELEC  POL