Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WIKTOR Weronika PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
2 KRAUSE Marta 33  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3 PIĄTEK Magdalena 41  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
4 CHMIELORZ Maria 77  AKS MIKOŁÓW  POL 
5 PIESZUR Julia   AKS MIKOŁÓW  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
CHMIELORZ Maria
AKS MIKOŁÓW / POL
1 V5 D4 D1 D2 1 0,25 12 18 -6
PIESZUR Julia
AKS MIKOŁÓW / POL
2 D3 D4 D2 V5 1 0,25 14 19 -5
PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
3 V5 V5 V5 D3 3 0,75 18 16 +2
KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 V5 V5 D3 D2 2 0,50 15 13 +2
WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
5 V5 D4 V5 V5 3 0,75 19 12 +7

Runda nr 2 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WIKTOR Weronika PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,75  19  12  +7  Zakwalifikowany (a)
2 PIĄTEK Magdalena 41  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,75  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
3 KRAUSE Marta 33  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  15  13  +2  Zakwalifikowany (a)
4 PIESZUR Julia   AKS MIKOŁÓW  POL  0,25  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
5 CHMIELORZ Maria 77  AKS MIKOŁÓW  POL  0,25  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
CHMIELORZ Maria
AKS MIKOŁÓW / POL
1 V5 V5 D0 D4 2 0,50 14 15 -1
PIESZUR Julia
AKS MIKOŁÓW / POL
2 D3 V5 D4 D1 1 0,25 13 19 -6
KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
3 D2 D4 V5 D4 1 0,25 15 18 -3
PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
4 V5 V5 D3 D2 2 0,50 15 14 +1
WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
5 V5 V5 V5 V5 4 1,00 20 11 +9

Runda nr 3 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WIKTOR Weronika PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,88  39  23  +16  Zakwalifikowany (a)
2 PIĄTEK Magdalena 41  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,63  33  30  +3  Zakwalifikowany (a)
3 KRAUSE Marta 33  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,38  30  31  -1  Zakwalifikowany (a)
4 CHMIELORZ Maria 77  AKS MIKOŁÓW  POL  0,38  26  33  -7  Zakwalifikowany (a)
5 PIESZUR Julia   AKS MIKOŁÓW  POL  0,25  27  38  -11  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  (1) WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(8) -BYE-   
    (1) WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(5) PIESZUR Julia
AKS MIKOŁÓW / POL
 
  15 - 5 
  (4) CHMIELORZ Maria
AKS MIKOŁÓW / POL
 
 
(4) CHMIELORZ Maria
AKS MIKOŁÓW / POL
 
15 - 14   
    (1) WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(3) KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  15 - 8 
  (3) KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(6) -BYE-       
    (2) KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(7) -BYE-    15 - 11   
  (2) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(2) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 23:32
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WIKTOR Weronika PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
2 KRAUSE Marta UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3T PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
3T CHMIELORZ Maria AKS MIKOŁÓW  POL 
5 PIESZUR Julia AKS MIKOŁÓW  POL