Runda nr 1 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Punkty Członkowie Klub Status
1 RMKS Rybnik BEZUCH Krzysztof; KAPIAS Augustyn; SOJKA Adam; WAŁACH Wiktor  RMKS RYBNIK 
2 PIAST Gliwice 1 KLYTTA Paweł; PARTYKA Czcibor; RZYCZNIAK Wojciech; WESOŁOWSKI Mikołaj  PIAST GLIWICE 
3 WLKS KMICIC Częstochowa PARAFINIUK Łukasz; PUCHAŁA Mikołaj; ŻELAZNY Marcin  WLKS KMICIC CZĘST. 
4 PIAST Gliwice 2 DROBCZYK Franciszek; GUSTA Seweryn; KUROWSKI Błażej  PIAST GLIWICE 
5 UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śl. HORNIK Filip; JABŁOŃSKI Marcin; JANKOWSKI Mateusz  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
  (1) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
(8) -BYE-   
    (1) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
(5) UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śl.
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  45 - 34
[Szczegóły meczu] 
  (4) PIAST Gliwice 2
PIAST GLIWICE
 
 
(4) PIAST Gliwice 2
PIAST GLIWICE
 
45 - 27
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
(3) WLKS KMICIC Częstochowa
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  45 - 39
[Szczegóły meczu] 
  (3) WLKS KMICIC Częstochowa
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(6) -BYE-       
    (2) PIAST Gliwice 1
PIAST GLIWICE
 
 
(7) -BYE-    45 - 35
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) PIAST Gliwice 1
PIAST GLIWICE
 
 
(2) PIAST Gliwice 1
PIAST GLIWICE
 
   
   

Walka o trzecie miejsce  
   
(4) PIAST Gliwice 2
PIAST GLIWICE
 
  (3) WLKS KMICIC Częstochowa
WLKS KMICIC CZĘST.
 
(3) WLKS KMICIC Częstochowa
WLKS KMICIC CZĘST.
 
45 - 28
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela 8, walka nr 2 z 4
# PIAST Gliwice 2 TZ Wynik Wynik TZ UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śl. #
3 KUROWSKI Błażej 5 5 2 2 JANKOWSKI Mateusz 6
1 DROBCZYK Franciszek 5 10 5 3 JABŁOŃSKI Marcin 5
2 GUSTA Seweryn 5 15 7 2 HORNIK Filip 4
1 DROBCZYK Franciszek 5 20 10 3 JANKOWSKI Mateusz 6
3 KUROWSKI Błażej 5 25 15 5 HORNIK Filip 4
2 GUSTA Seweryn 5 30 20 5 JABŁOŃSKI Marcin 5
1 DROBCZYK Franciszek 5 35 21 1 HORNIK Filip 4
2 GUSTA Seweryn 5 40 25 4 JANKOWSKI Mateusz 6
3 KUROWSKI Błażej 5 45 27 2 JABŁOŃSKI Marcin 5
      V45 D27      
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE
Półfinały, walka nr 1 z 2
# PIAST Gliwice 2 TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
6 GUSTA Seweryn 4 4 5 5 BEZUCH Krzysztof 3
5 KUROWSKI Błażej 6 10 9 4 SOJKA Adam 1
4 DROBCZYK Franciszek 4 14 15 6 KAPIAS Augustyn 2
6 GUSTA Seweryn 1 15 20 5 SOJKA Adam 1
4 DROBCZYK Franciszek 2 17 25 5 BEZUCH Krzysztof 3
5 KUROWSKI Błażej 8 25 30 5 KAPIAS Augustyn 2
4 DROBCZYK Franciszek 5 30 35 5 SOJKA Adam 1
6 GUSTA Seweryn 1 31 40 5 KAPIAS Augustyn 2
5 KUROWSKI Błażej 3 34 45 5 BEZUCH Krzysztof 3
      D34 V45      
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Sędzia:  SERWACKA Klaudia  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Asyst.:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Półfinały, walka nr 2 z 2
# PIAST Gliwice 1 TZ Wynik Wynik TZ WLKS KMICIC Częstochowa #
3 RZYCZNIAK Wojciech 4 4 5 5 PARAFINIUK Łukasz 6
1 PARTYKA Czcibor 2 6 10 5 ŻELAZNY Marcin 5
2 WESOŁOWSKI Mikołaj 7 13 14 4 PUCHAŁA Mikołaj 4
1 PARTYKA Czcibor 2 15 20 6 PARAFINIUK Łukasz 6
3 RZYCZNIAK Wojciech 10 25 23 3 PUCHAŁA Mikołaj 4
2 WESOŁOWSKI Mikołaj 5 30 24 1 ŻELAZNY Marcin 5
1 PARTYKA Czcibor 5 35 31 7 PUCHAŁA Mikołaj 4
2 WESOŁOWSKI Mikołaj 5 40 34 3 PARAFINIUK Łukasz 6
3 RZYCZNIAK Wojciech 5 45 35 1 ŻELAZNY Marcin 5
      V45 D35      
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE
Asyst.:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Finał, walka nr 1 z 1
# PIAST Gliwice 1 TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
3 RZYCZNIAK Wojciech 5 5 3 3 BEZUCH Krzysztof 6
1 PARTYKA Czcibor 3 8 10 7 WAŁACH Wiktor 5
2 WESOŁOWSKI Mikołaj 6 14 14 4 KAPIAS Augustyn 4
1 PARTYKA Czcibor 4 18 20 6 BEZUCH Krzysztof 6
3 RZYCZNIAK Wojciech 7 25 24 4 KAPIAS Augustyn 4
2 WESOŁOWSKI Mikołaj 2 27 29 5 WAŁACH Wiktor 5
1 PARTYKA Czcibor 6 33 31 2 KAPIAS Augustyn 4
2 WESOŁOWSKI Mikołaj 3 36 36 5 BEZUCH Krzysztof 6
3 RZYCZNIAK Wojciech 3 39 45 9 WAŁACH Wiktor 5
      D39 V45      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Asyst.:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Walka o trzecie miejsce, walka nr 1 z 1
# WLKS KMICIC Częstochowa TZ Wynik Wynik TZ PIAST Gliwice 2 #
6 PARAFINIUK Łukasz 5 5 4 4 KUROWSKI Błażej 3
5 ŻELAZNY Marcin 5 10 5 1 DROBCZYK Franciszek 1
4 PUCHAŁA Mikołaj 3 13 11 6 GUSTA Seweryn 2
6 PARAFINIUK Łukasz 7 20 11 0 DROBCZYK Franciszek 1
4 PUCHAŁA Mikołaj 5 25 18 7 KUROWSKI Błażej 3
5 ŻELAZNY Marcin 5 30 21 3 GUSTA Seweryn 2
4 PUCHAŁA Mikołaj 3 33 23 2 DROBCZYK Franciszek 1
6 PARAFINIUK Łukasz 7 40 28 5 GUSTA Seweryn 2
5 ŻELAZNY Marcin 5 45 28 0 KUROWSKI Błażej 3
      V45 D28      
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Sędzia:  SERWACKA Klaudia  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Asyst.:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:56
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Członkowie
1 RMKS Rybnik RMKS RYBNIK  Bezuch, Kapias, Sojka, Wałach 
2 PIAST Gliwice 1 PIAST GLIWICE  Klytta, Partyka, Rzyczniak, Wesołowski 
3 WLKS KMICIC Częstochowa WLKS KMICIC CZĘST.  Parafiniuk, Puchała, Żelazny 
4 PIAST Gliwice 2 PIAST GLIWICE  Drobczyk, Gusta, Kurowski 
5 UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śl. UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  Hornik, Jabłoński, Jankowski