Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 SENTIVAN Lukas KLUB SERMU SNINA  SVK 
2 HUWER Tymoteusz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE  POL 
4 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE  POL 
5 KOSKOVSKY Martin KLUB SERMU SNINA  SVK 
6 HAPEK Franciszek UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
7 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
8 SPANDEL Piotr T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
9 URBANIK Bartłomiej UKS SOKOLIK KR.  POL 
10 KUROWSKI Błażej 10  PIAST GLIWICE  POL 
11 SZCZEPANIAK Maksymilian 11  PIAST GLIWICE  POL 
12 CYNAR Adam 12  UKS SOKOLIK KR.  POL 
13 WIKTOR Stanisław 13  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
14 NOWAK Grzegorz 14  AZS AWF KRAKÓW  POL 
15 WŁODARCZYK Piotr 15  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
16 ŁAGAN Mieszko 17  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
17 OSUCH Maciej 20  AZS AWF KRAKÓW  POL 
18 BASIERAK Michał 21  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
19 KUREK Konstanty 24  AZS AWF KRAKÓW  POL 
20 BERKOWICZ Jakub 26  AZS AWF KRAKÓW  POL 
21 SOLAK Maksymilian 36  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SENTIVAN Lukas
KLUB SERMU SNINA / SVK
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 8 +16
SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
2 D1 D2 V4 V3 V4 V4 4 0,67 18 17 +1
CYNAR Adam
UKS SOKOLIK KR. / POL
3 D3 V4 D3 V4 V4 D0 3 0,50 18 18 0
BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
4 D2 D3 V4 V4 V4 V4 4 0,67 21 14 +7
KUREK Konstanty
AZS AWF KRAKÓW / POL
5 D0 D2 D2 D2 D1 D3 0 0,00 10 23 -13
HAPEK Franciszek
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
6 D1 D2 D2 D1 V4 D3 1 0,17 13 21 -8
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
7 D1 D2 V4 D0 V4 V4 3 0,50 15 18 -3

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW / POL
1 D3 V4 V4 D1 V4 D2 3 0,50 18 17 +1
SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V4 V4 V4 V4 D2 D1 4 0,67 19 16 +3
SOLAK Maksymilian
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
3 D1 D2 D0 D0 D0 D0 0 0,00 3 24 -21
OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
4 D3 D0 V4 D3 D1 D1 1 0,17 12 18 -6
KOSKOVSKY Martin
KLUB SERMU SNINA / SVK
5 V4 D3 V4 V4 V4 D2 4 0,67 21 13 +8
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
6 D3 V4 V4 V4 D2 D1 3 0,50 18 13 +5
HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
7 V2 V4 V4 V2 V3 V2 6 1,00 17 7 +10

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
1 V4 D0 V4 D3 V4 3 0,60 15 15 0
BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW / POL
2 D3 V2 D1 D1 V4 2 0,40 11 14 -3
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
3 V4 D1 V4 V4 V4 4 0,80 17 5 +12
ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
4 D1 V2 D0 D2 D2 1 0,20 7 17 -10
WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,80 17 13 +4
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
6 D3 D3 D2 V4 D3 1 0,20 15 18 -3

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 SENTIVAN Lukas KLUB SERMU SNINA  SVK  1,00  24  +16  Zakwalifikowany (a)
2 HUWER Tymoteusz UKS TRÓJKA RADLIN  POL  1,00  17  +10  Zakwalifikowany (a)
3 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE  POL  0,80  17  +12  Zakwalifikowany (a)
4 WIKTOR Stanisław 13  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,80  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
5 KOSKOVSKY Martin KLUB SERMU SNINA  SVK  0,67  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
6 BASIERAK Michał 21  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,67  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
7 SPANDEL Piotr T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,67  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
8 SZCZEPANIAK Maksymilian 11  PIAST GLIWICE  POL  0,67  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
9 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE  POL  0,60  15  15  Zakwalifikowany (a)
10 KUROWSKI Błażej 10  PIAST GLIWICE  POL  0,50  18  13  +5  Zakwalifikowany (a)
11 NOWAK Grzegorz 14  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,50  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
12 CYNAR Adam 12  UKS SOKOLIK KR.  POL  0,50  18  18  Zakwalifikowany (a)
13 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,50  15  18  -3  Zakwalifikowany (a)
14 BERKOWICZ Jakub 26  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,40  11  14  -3  Zakwalifikowany (a)
15 WŁODARCZYK Piotr 15  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,20  15  18  -3  Zakwalifikowany (a)
16 ŁAGAN Mieszko 17  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,20  17  -10  Zakwalifikowany (a)
17 OSUCH Maciej 20  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,17  12  18  -6  Wyeliminowany (a)
18 HAPEK Franciszek UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,17  13  21  -8  Wyeliminowany (a)
19 KUREK Konstanty 24  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,00  10  23  -13  Wyeliminowany (a)
20 SOLAK Maksymilian 36  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,00  24  -21  Wyeliminowany (a)
DNF URBANIK Bartłomiej UKS SOKOLIK KR.  POL            Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) SENTIVAN Lukas
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
  (1) SENTIVAN Lukas
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
(16) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
10 - 2 
    (1) SENTIVAN Lukas
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
(9) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 0 
  (8) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(8) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 5   
    (1) SENTIVAN Lukas
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
(5) KOSKOVSKY Martin
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
  10 - 4 
  (5) CYNAR Adam
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
   
(12) CYNAR Adam
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
10 - 5     
    (4) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(13) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  10 - 8   
  (4) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(4) WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 9   
    (1) SENTIVAN Lukas
KLUB SERMU SNINA / SVK
 
(3) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 7 
  (3) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(14) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
2 - 1     
    (3) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(11) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  9 - 5     
  (6) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(6) BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
10 - 9       
    (2) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 5   
  (7) SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(10) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 8     
    (2) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(15) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  10 - 9   
  (2) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(2) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
10 - 6   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:38
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 SENTIVAN Lukas KLUB SERMU SNINA  SVK 
2 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE  POL 
3T WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3T ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
5 SPANDEL Piotr T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
6 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE  POL 
7 NOWAK Grzegorz AZS AWF KRAKÓW  POL 
8 CYNAR Adam UKS SOKOLIK KR.  POL 
9 HUWER Tymoteusz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
10 WIKTOR Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
11 KOSKOVSKY Martin KLUB SERMU SNINA  SVK 
12 BASIERAK Michał PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
13 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE  POL 
14 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE  POL 
15 BERKOWICZ Jakub AZS AWF KRAKÓW  POL 
16 ŁAGAN Mieszko UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
17 OSUCH Maciej AZS AWF KRAKÓW  POL 
18 HAPEK Franciszek UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
19 KUREK Konstanty AZS AWF KRAKÓW  POL 
20 SOLAK Maksymilian PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
DNF URBANIK Bartłomiej UKS SOKOLIK KR.  POL