Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 TRZENSIOK Bernard PIAST GLIWICE  POL 
2 LEWANDOWSKI Piotr UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3 SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
4 TEICHGRAEBER Marco WKS KOLEJARZ WR.  POL 
5 PARTYKA Marek PIAST GLIWICE  POL 
6 WOJTAS Bogusław KKS KRAKÓW  POL 
7 SZYSZKO Bartosz WKS KOLEJARZ WR.  POL 
8 GODLEWSKI Paweł WKS KOLEJARZ WR.  POL 
9 ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
10 WALCZAK Szymon KKS KRAKÓW  POL 
11 GWIAZDA Paweł PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
12 DROBCZYK Paweł PIAST GLIWICE  POL 
13 ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
14 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL 
15 NOWROT Bartłomiej BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
16 HAŚKO Sergiusz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
17 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL 
18 WARMUZ Konrad AZS AWF KRAKÓW  POL 
19 MANDRELA Jarosław PIAST GLIWICE  POL 
20 BETLEJA Artur AZS AWF KATOWICE  POL 
21 GAWROŃSKI Piotr UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
22 PRZYBYŁKA Leszek KKS KRAKÓW  POL 
23 TYKHYI Wladimir KYIV FENCER KLUB  UKR 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
WARMUZ Konrad
AZS AWF KRAKÓW / POL
1 D2 V5 V5 D4 2 0,50 16 11 +5
HAŚKO Sergiusz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V5 D4 V5 V5 3 0,75 19 12 +7
TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
3 D0 V5 V5 D4 2 0,50 14 17 -3
ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
4 D1 D2 D3 V5 1 0,25 11 17 -6
GODLEWSKI Paweł
WKS KOLEJARZ WR. / POL
5 V5 D3 V5 D2 2 0,50 15 18 -3

Grupa nr2
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WALCZAK Szymon
KKS KRAKÓW / POL
1 V5 V5 D3 D4 V5 3 0,60 22 19 +3
LEWANDOWSKI Piotr
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
2 D4 V5 D1 V5 V5 3 0,60 20 19 +1
KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
3 D3 D2 D4 D1 D0 0 0,00 10 25 -15
SZYSZKO Bartosz
WKS KOLEJARZ WR. / POL
4 V5 V5 V5 D1 V5 4 0,80 21 14 +7
TYKHYI Wladimir
KYIV FENCER KLUB / UKR
5 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,80 24 12 +12
NOWROT Bartłomiej
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
6 D2 D3 V5 D1 D1 1 0,20 12 20 -8

Grupa nr3
Na planszy 8
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
1 D3 D4 V5 V5 V1 3 0,60 18 12 +6
MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
2 V5 V5 V3 V5 D4 4 0,80 22 13 +9
GAWROŃSKI Piotr
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
3 V5 D1 D3 V5 D1 2 0,40 15 20 -5
WOJTAS Bogusław
KKS KRAKÓW / POL
4 D2 D2 V5 V5 D4 2 0,40 18 18 0
SZAJTHAUER Bogdan
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 D0 D2 D1 D2 D3 0 0,00 8 25 -17
GWIAZDA Paweł
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
6 D0 V5 V5 V5 V5 4 0,80 20 13 +7

Grupa nr4
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
1 V5 V5 D3 D3 V5 3 0,60 21 20 +1
PARTYKA Marek
PIAST GLIWICE / POL
2 D2 D2 D4 D1 V5 1 0,20 14 23 -9
BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE / POL
3 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,80 24 14 +10
PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
4 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 16 +7
ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
5 V5 V5 D0 D2 V5 3 0,60 17 16 +1
TEICHGRAEBER Marco
WKS KOLEJARZ WR. / POL
6 D4 D3 D4 D2 D2 0 0,00 15 25 -10

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 TYKHYI Wladimir KYIV FENCER KLUB  UKR  0,80  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
2 BETLEJA Artur AZS AWF KATOWICE  POL  0,80  24  14  +10  Zakwalifikowany (a)
3 MANDRELA Jarosław PIAST GLIWICE  POL  0,80  22  13  +9  Zakwalifikowany (a)
4 PRZYBYŁKA Leszek KKS KRAKÓW  POL  0,80  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
5 SZYSZKO Bartosz WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,80  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
6 GWIAZDA Paweł PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,80  20  13  +7  Zakwalifikowany (a)
7 HAŚKO Sergiusz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,75  19  12  +7  Zakwalifikowany (a)
8 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL  0,60  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
9 WALCZAK Szymon KKS KRAKÓW  POL  0,60  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
10 DROBCZYK Paweł PIAST GLIWICE  POL  0,60  21  20  +1  Zakwalifikowany (a)
11 LEWANDOWSKI Piotr UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,60  20  19  +1  Zakwalifikowany (a)
12 ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,60  17  16  +1  Zakwalifikowany (a)
13 WARMUZ Konrad AZS AWF KRAKÓW  POL  0,50  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
14 GODLEWSKI Paweł WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,50  15  18  -3  Zakwalifikowany (a)
15 TRZENSIOK Bernard PIAST GLIWICE  POL  0,50  14  17  -3  Zakwalifikowany (a)
16 WOJTAS Bogusław KKS KRAKÓW  POL  0,40  18  18  Zakwalifikowany (a)
17 GAWROŃSKI Piotr UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,40  15  20  -5  Zakwalifikowany (a)
18 ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,25  11  17  -6  Zakwalifikowany (a)
19 NOWROT Bartłomiej BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,20  12  20  -8  Zakwalifikowany (a)
20 PARTYKA Marek PIAST GLIWICE  POL  0,20  14  23  -9  Zakwalifikowany (a)
21 TEICHGRAEBER Marco WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,00  15  25  -10  Zakwalifikowany (a)
22 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL  0,00  10  25  -15  Zakwalifikowany (a)
23 SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  25  -17  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) TYKHYI Wladimir
KYIV FENCER KLUB / UKR
 
  (1) TYKHYI Wladimir
KYIV FENCER KLUB / UKR
 
(32) -BYE-   
    (1) TYKHYI Wladimir
KYIV FENCER KLUB / UKR
 
(17) GAWROŃSKI Piotr
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
  10 - 9 
  (16) GAWROŃSKI Piotr
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
 
(16) WOJTAS Bogusław
KKS KRAKÓW / POL
 
10 - 3   
    (1) TYKHYI Wladimir
KYIV FENCER KLUB / UKR
 
(9) WALCZAK Szymon
KKS KRAKÓW / POL
 
  10 - 6 
  (9) WALCZAK Szymon
KKS KRAKÓW / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(25) -BYE-    6 - 5   
  (8) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(8) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
   
    (1) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
(5) SZYSZKO Bartosz
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  10 - 9 
  (5) SZYSZKO Bartosz
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(21) TEICHGRAEBER Marco
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  10 - 8     
  (12) ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
     
(12) ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
10 - 9       
    (4) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(13) WARMUZ Konrad
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  10 - 7   
  (13) PARTYKA Marek
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(20) PARTYKA Marek
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 8     
    (4) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(29) -BYE-    10 - 5   
  (4) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(4) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
   
    (1) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
(3) MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 9 
  (3) MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(19) NOWROT Bartłomiej
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  10 - 4     
  (14) GODLEWSKI Paweł
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
     
(14) GODLEWSKI Paweł
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
10 - 5       
    (3) MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(11) LEWANDOWSKI Piotr
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  10 - 8     
  (11) LEWANDOWSKI Piotr
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
(22) KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 4         
    (6) GWIAZDA Paweł
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
     
(27) -BYE-    10 - 5       
  (6) GWIAZDA Paweł
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
     
(6) GWIAZDA Paweł
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
       
    (2) BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(7) HAŚKO Sergiusz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 7   
  (7) HAŚKO Sergiusz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) HAŚKO Sergiusz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(23) SZAJTHAUER Bogdan
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  9 - 7     
  (10) DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(10) DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 5       
    (2) BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(15) TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 9   
  (15) ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(18) ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
10 - 7     
    (2) BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(31) -BYE-    10 - 7   
  (2) BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(2) BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 23:33
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 PRZYBYŁKA Leszek KKS KRAKÓW  POL 
2 BETLEJA Artur AZS AWF KATOWICE  POL 
3T MANDRELA Jarosław PIAST GLIWICE  POL 
3T TYKHYI Wladimir KYIV FENCER KLUB  UKR 
5 GWIAZDA Paweł PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
6 HAŚKO Sergiusz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
7 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL 
8 ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
9 SZYSZKO Bartosz WKS KOLEJARZ WR.  POL 
10 WALCZAK Szymon KKS KRAKÓW  POL 
11 DROBCZYK Paweł PIAST GLIWICE  POL 
12 LEWANDOWSKI Piotr UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
13 GODLEWSKI Paweł WKS KOLEJARZ WR.  POL 
14 GAWROŃSKI Piotr UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
15 ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
16 PARTYKA Marek PIAST GLIWICE  POL 
17 WARMUZ Konrad AZS AWF KRAKÓW  POL 
18 TRZENSIOK Bernard PIAST GLIWICE  POL 
19 WOJTAS Bogusław KKS KRAKÓW  POL 
20 NOWROT Bartłomiej BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
21 TEICHGRAEBER Marco WKS KOLEJARZ WR.  POL 
22 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL 
23 SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL