Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 MADURA Joanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
2 ŚWIERKOT Katarzyna KKS KRAKÓW  POL 
3 SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL 
4 JANIKOWSKA Joanna UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
5 DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
1 D3 V5 D3 V5 2 0,50 16 15 +1
MADURA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
2 V5 V5 V3 V5 4 1,00 18 12 +6
ŚWIERKOT Katarzyna
KKS KRAKÓW / POL
3 D2 D3 D4 D1 0 0,00 10 20 -10
SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
4 V5 D2 V5 V5 3 0,75 17 14 +3
JANIKOWSKA Joanna
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
5 D3 D4 V5 D4 1 0,25 16 16 0

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 MADURA Joanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  1,00  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
2 SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL  0,75  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
3 DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,50  16  15  +1  Zakwalifikowany (a)
4 JANIKOWSKA Joanna UKS KUKUŁKI KAT.  POL  0,25  16  16  Zakwalifikowany (a)
5 ŚWIERKOT Katarzyna KKS KRAKÓW  POL  0,00  10  20  -10  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) MADURA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  (1) MADURA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(8) -BYE-   
    (1) JANIKOWSKA Joanna
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
(5) ŚWIERKOT Katarzyna
KKS KRAKÓW / POL
 
  10 - 6 
  (4) JANIKOWSKA Joanna
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
 
(4) JANIKOWSKA Joanna
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
10 - 3   
    (1) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  10 - 4 
  (3) DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(6) -BYE-       
    (2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) -BYE-    10 - 5   
  (2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 23:33
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL 
2 JANIKOWSKA Joanna UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
3T MADURA Joanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
3T DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
5 ŚWIERKOT Katarzyna KKS KRAKÓW  POL