Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW  POL 
2 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
3 KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL 
4 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
5 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
6 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR.  POL 
7 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
8 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE  POL 
9 KWAŚNIK Dominik 10  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
10 MADEJ Mikołaj 12  MKS GRYF MIELEC  POL 
11 SZÓSTEK Jakub 13  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 KIEŁBASA Filip 14  TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
13 KOWALSKI Dawid 21  PKS MILENIUM SKAW.  POL 
14 MACHNIK Oskar 25  PKS MILENIUM SKAW.  POL 
15 MARCINIEEC Mateusz   PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
16 JAGIEŁŁOWICZ Jakub   KKS KRAKÓW  POL 
17 CHOLEWA Maciej   TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
18 WODNIAK Szymon   SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 2  o godz. 12:15
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
1 D3 D2 D1 V4 V4 2 0,40 14 12 +2
MARCINIEEC Mateusz
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
2 V4 V4 V4 D2 V4 4 0,80 18 13 +5
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
3 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 12 +6
KOWALSKI Dawid
PKS MILENIUM SKAW. / POL
4 V4 D1 D1 D1 D1 1 0,20 8 15 -7
MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
5 D0 V4 D2 V4 V4 3 0,60 14 12 +2
KIEŁBASA Filip
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
6 D0 D3 D3 V2 D1 1 0,20 9 17 -8

Grupa nr2
Na planszy 3  o godz. 12:15
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
1 V4 V4 D0 V4 D3 3 0,60 15 10 +5
CHOLEWA Maciej
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
2 D0 D0 D0 V4 D0 1 0,20 4 17 -13
PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
3 D2 V4 V3 V4 V4 4 0,80 17 6 +11
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 V4 V4 D0 V4 D3 3 0,60 15 8 +7
MACHNIK Oskar
PKS MILENIUM SKAW. / POL
5 D0 D1 D0 D1 D1 0 0,00 3 20 -17
ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
6 V4 V4 D2 V4 V4 4 0,80 18 11 +7

Grupa nr3
Na planszy 4  o godz. 12:15
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
1 V4 D1 D3 D1 D3 1 0,20 12 19 -7
JAGIEŁŁOWICZ Jakub
KKS KRAKÓW / POL
2 D3 D1 D0 D0 D1 0 0,00 5 20 -15
SPANDEL Paweł
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 V4 V4 V4 D2 D2 3 0,60 16 9 +7
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 V4 V4 D0 D3 D2 2 0,40 13 15 -2
KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
5 V4 V4 V3 V4 V4 5 1,00 19 8 +11
MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
6 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,80 18 12 +6

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL  1,00  19  +11  Zakwalifikowany (a)
2 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE  POL  0,80  17  +11  Zakwalifikowany (a)
3 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,80  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
4T MADEJ Mikołaj 12  MKS GRYF MIELEC  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
4T FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
6 MARCINIEEC Mateusz   PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,80  18  13  +5  Zakwalifikowany (a)
7 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  16  +7  Zakwalifikowany (a)
8 SZÓSTEK Jakub 13  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  15  +7  Zakwalifikowany (a)
9 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,60  15  10  +5  Zakwalifikowany (a)
10 MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW  POL  0,60  14  12  +2  Zakwalifikowany (a)
11 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,40  14  12  +2  Zakwalifikowany (a)
12 WODNIAK Szymon   SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,40  13  15  -2  Zakwalifikowany (a)
13 KWAŚNIK Dominik 10  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,20  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
14 KOWALSKI Dawid 21  PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,20  15  -7  Zakwalifikowany (a)
15 KIEŁBASA Filip 14  TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL  0,20  17  -8  Zakwalifikowany (a)
16 CHOLEWA Maciej   TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL  0,20  17  -13  Zakwalifikowany (a)
17 JAGIEŁŁOWICZ Jakub   KKS KRAKÓW  POL  0,00  20  -15  Wyeliminowany (a)
18 MACHNIK Oskar 25  PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,00  20  -17  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
  (1) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
(16) CHOLEWA Maciej
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
12 - 2 
    (1) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
(9) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  12 - 4 
  (8) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(8) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
12 - 7   
    (1) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
(5) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 10 
  (5) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(12) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
12 - 6     
    (4) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(13) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  12 - 10   
  (4) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(4) MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
 
10 - 2   
    (1) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  12 - 9 
  (3) ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
   
(14) KOWALSKI Dawid
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
12 - 8     
    (3) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
   
(11) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  12 - 9     
  (6) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
     
(6) MARCINIEEC Mateusz
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
12 - 6       
    (2) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) SPANDEL Paweł
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 9   
  (7) MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
 
   
(10) MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
 
12 - 9     
    (2) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(15) KIEŁBASA Filip
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
  12 - 6   
  (2) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(2) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 3   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:03
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE  POL 
2 KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL 
3T PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR.  POL 
3T FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
5 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
6 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
7 MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW  POL 
8 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
9 MADEJ Mikołaj MKS GRYF MIELEC  POL 
10 MARCINIEEC Mateusz PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
11 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
13 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
14 KOWALSKI Dawid PKS MILENIUM SKAW.  POL 
15 KIEŁBASA Filip TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
16 CHOLEWA Maciej TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
17 JAGIEŁŁOWICZ Jakub KKS KRAKÓW  POL 
18 MACHNIK Oskar PKS MILENIUM SKAW.  POL