Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WŁODARCZYK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 KOŁDRAS Michał UKS KOSYNIER GL.  POL 
3 LORENZ Igor UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
4 BUDNIK Maciej UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
5 SMOLARCZYK Bartosz UKS KOSYNIER GL.  POL 
6 PAINTA Szymon UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
7 KONIECZNY Oliwier UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
9 KOSZTYŁA Jan   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 3  o godz. 14:25
# 1 2 3 4 V V/M TZ TO Ind
BUDNIK Maciej
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 V2 D0 V1 2 0,67 3 4 -1
KOSZTYŁA Jan
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 D0 D1 D2 0 0,00 3 10 -7
WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
3 V4 V4 V4 3 1,00 12 2 +10
SMOLARCZYK Bartosz
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 D0 V4 D1 1 0,33 5 7 -2

Grupa nr2
Na planszy 4  o godz. 14:25
# 1 2 3 4 V V/M TZ TO Ind
KONIECZNY Oliwier
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 D1 D1 D2 0 0,00 4 11 -7
KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
2 V4 V4 V4 3 1,00 12 3 +9
LORENZ Igor
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
3 V4 D1 D1 1 0,33 6 9 -3
PAINTA Szymon
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
4 V3 D1 V4 2 0,67 8 7 +1

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WŁODARCZYK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  12  +10  Zakwalifikowany (a)
2 KOŁDRAS Michał UKS KOSYNIER GL.  POL  1,00  12  +9  Zakwalifikowany (a)
3 PAINTA Szymon UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,67  +1  Zakwalifikowany (a)
4 BUDNIK Maciej UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,67  -1  Zakwalifikowany (a)
5 SMOLARCZYK Bartosz UKS KOSYNIER GL.  POL  0,33  -2  Zakwalifikowany (a)
6 LORENZ Igor UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,33  -3  Zakwalifikowany (a)
7 KONIECZNY Oliwier UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,00  11  -7  Zakwalifikowany (a)
8 KOSZTYŁA Jan   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,00  10  -7  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  (1) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(8) KOSZTYŁA Jan
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
8 - 0 
    (1) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(5) SMOLARCZYK Bartosz
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 1 
  (4) BUDNIK Maciej
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(4) BUDNIK Maciej
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
5 - 4   
    (1) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(3) PAINTA Szymon
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 5 
  (3) LORENZ Igor
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(6) LORENZ Igor
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
8 - 7     
    (2) KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(7) KONIECZNY Oliwier
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 1   
  (2) KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(2) KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
8 - 2   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:12
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WŁODARCZYK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 KOŁDRAS Michał UKS KOSYNIER GL.  POL 
3T LORENZ Igor UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
3T BUDNIK Maciej UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
5 PAINTA Szymon UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
6 SMOLARCZYK Bartosz UKS KOSYNIER GL.  POL 
7 KONIECZNY Oliwier UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
8 KOSZTYŁA Jan PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL