Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 KRZEMIŃSKI Mariusz AZS AWF GDAŃSK  POL 
2 DRAPELLA Maciej AZS AWF GDAŃSK  POL 
3 ZAWALICH Leszek AZS AWF GDAŃSK  POL 
4 MANDRELA Jarosław PIAST GLIWICE  POL 
5 HERONIMEK Leszek STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
6 ZIELIŃSKI Dariusz PIAST GLIWICE  POL 
7 POKRZYWA Mariusz AZS AWF KRAKÓW  POL 
8 HAŚKO Sergiusz TS GÓRNIK RADLIN  POL 
9 ATANASSOW Aleksander KS CRACOVIA 1906  POL 
10 KOTERSKI Paweł 10  AZS VRATYSLAVIA  POL 
11 KORONA-TRZEBSKI Przemysław 10  KS SZPADA ŁÓDŹ  POL 
12 FORAJTER Roman 10  PIAST GLIWICE  POL 
13 SZCZĘSNY Jacek 11  AZS AWF GDAŃSK  POL 
14 BETLEJA Artur 11  AZS AWF KATOWICE  POL 
15 DUDEK Mariusz 12  FENIX  POL 
16 KIERSZNICKI Ryszard 13  SZCZECIN  POL 
17 POPRAWA Mariusz 14  SOKOLIK KROSNO  POL 
18 AUGUSTOWSKI Waldemar 15  AZS AWF WROCŁAW  POL 
19 KAMIŃSKA Gabriela 16  FENIX  POL 
20 PILUTKIEWICZ Igor 17  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
21 ĆWIORO Krzysztof 18  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
22 KOSTRZEWA Ireneusz 19  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
23 WASILCZUK Beata 19  IKS WARSZAWA  POL 
24 ADAMCZEWSKI Wojciech 20  AZS AWF WARSZAWA  POL 
25 KOWALSKI Tomasz 21  PIAST GLIWICE  POL 
26 GANSZCZYK Anna 21  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
27 ĆWIORO Tomasz 22  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
28 JUSZKIEWICZ Piotr 23  SZCZECIN  POL 
29 MAŁASIŃSKI Adam 23  AZS AWF KRAKÓW  POL 
30 KOWALSKA Milena 24  UKS 46 ŁÓDŹ  POL 
31 BEDNARSKA Halina 25  PIAST GLIWICE  POL 
32 ZIEMECKI Grzegorz 26  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
33 WALECKA Wanda 26  FENIX  POL 
35 WALOCHA Mirosław 999  KKS KRAKÓW  POL 
36 NIKALAICHUK Aliaksandr 999  BIAŁORUŚ  BLR 
37 GĄSIOROWSKI Maciej 999  UKS 35 BIELAWY  POL 
38 GUZY Adrian 999  UKS WOŁODYJOWSKI SIEM.  POL 
39 BARAŃSKI Wacław 999  KS CRACOVIA 1906  POL 
40 TRISCORNIA Anton 999  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
41 FURMANIAK Andrzej   AZS AWF POZNAŃ  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 10:20
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE / POL
1 V5 V5 D1 V5 V5 V5 5 0,83 26 17 +9
GANSZCZYK Anna
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
2 D2 V5 D1 D3 V5 V5 3 0,50 21 26 -5
GĄSIOROWSKI Maciej
UKS 35 BIELAWY / POL
3 D4 D4 D3 D3 V5 V5 2 0,33 24 24 0
KRZEMIŃSKI Mariusz
AZS AWF GDAŃSK / POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
5 D2 V5 V4 D3 D2 D4 2 0,33 20 26 -6
NIKALAICHUK Aliaksandr
BIAŁORUŚ / BLR
6 D1 D3 D2 D1 V5 V5 2 0,33 17 26 -9
ADAMCZEWSKI Wojciech
AZS AWF WARSZAWA / POL
7 D3 D4 D3 D2 V5 D4 1 0,17 21 29 -8

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 10:20
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KORONA-TRZEBSKI Przemysław
KS SZPADA ŁÓDŹ / POL
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
DUDEK Mariusz
FENIX / POL
2 D0 V5 D3 D0 V2 D4 2 0,33 14 24 -10
TRISCORNIA Anton
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
3 D3 D2 D3 V5 V5 V5 3 0,50 23 23 0
DRAPELLA Maciej
AZS AWF GDAŃSK / POL
4 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 12 +17
WALOCHA Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
5 D3 V5 D4 D1 V5 D3 2 0,33 21 21 0
KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
6 D0 D2 D1 D0 D1 D1 0 0,00 5 27 -22
WASILCZUK Beata
IKS WARSZAWA / POL
7 D1 V5 D3 D0 V5 V5 3 0,50 19 23 -4

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 10:20
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ZAWALICH Leszek
AZS AWF GDAŃSK / POL
1 V5 V5 V5 V1 V5 V5 6 1,00 26 9 +17
KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
2 D2 D2 D4 D0 D2 V5 1 0,17 15 29 -14
ĆWIORO Tomasz
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
3 D0 V5 V5 D1 D4 V5 3 0,50 20 20 0
BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
4 D3 V5 D2 D2 V5 D4 2 0,33 21 27 -6
KOSTRZEWA Ireneusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
5 D0 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 25 9 +16
KOTERSKI Paweł
AZS VRATYSLAVIA / POL
6 D2 V5 V5 D3 D3 V5 3 0,50 23 25 -2
FURMANIAK Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
7 D2 D4 D1 V5 D2 D4 1 0,17 18 29 -11

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 10:20
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZCZĘSNY Jacek
AZS AWF GDAŃSK / POL
1 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0,83 27 17 +10
ĆWIORO Krzysztof
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
2 D3 V5 D4 V5 D3 V5 3 0,50 25 23 +2
WALECKA Wanda
FENIX / POL
3 D0 D2 D1 D1 D1 D2 0 0,00 7 30 -23
MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
4 D4 V5 V5 V5 D4 V5 4 0,67 28 17 +11
GUZY Adrian
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. / POL
5 D1 D2 V5 D1 D1 V5 2 0,33 15 26 -11
ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA 1906 / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 15 +15
JUSZKIEWICZ Piotr
SZCZECIN / POL
7 D4 D4 V5 D1 D5 D4 1 0,17 23 27 -4

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 10:20
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
HAŚKO Sergiusz
TS GÓRNIK RADLIN / POL
1 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 18 +7
BEDNARSKA Halina
PIAST GLIWICE / POL
2 D3 D4 D4 D1 D3 0 0,00 15 25 -10
HERONIMEK Leszek
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
3 D4 V5 D2 V5 V5 3 0,60 21 21 0
POPRAWA Mariusz
SOKOLIK KROSNO / POL
4 D4 V5 V5 D2 V5 3 0,60 21 18 +3
MAŁASIŃSKI Adam
AZS AWF KRAKÓW / POL
5 D3 V5 D3 V5 V5 3 0,60 21 13 +8
PILUTKIEWICZ Igor
KSZ WARSZAWIANKA / POL
6 D4 V5 D4 D2 D0 1 0,20 15 23 -8

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 10:20
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KAMIŃSKA Gabriela
FENIX / POL
1 V5 V5 V5 D2 D1 3 0,60 18 18 0
ZIEMECKI Grzegorz
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
2 D3 V5 D2 V5 D3 2 0,40 18 21 -3
KOWALSKA Milena
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
3 D1 D3 D3 D3 D1 0 0,00 11 25 -14
POKRZYWA Mariusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
4 D4 V5 V5 D1 D1 2 0,40 16 20 -4
AUGUSTOWSKI Waldemar
AZS AWF WROCŁAW / POL
5 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,80 23 11 +12
ZIELIŃSKI Dariusz
PIAST GLIWICE / POL
6 V5 V5 V5 V5 D0 4 0,80 20 11 +9

Runda nr 2 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1T KORONA-TRZEBSKI Przemysław 10  KS SZPADA ŁÓDŹ  POL  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
1T KRZEMIŃSKI Mariusz AZS AWF GDAŃSK  POL  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
3 ZAWALICH Leszek AZS AWF GDAŃSK  POL  1,00  26  +17  Zakwalifikowany (a)
4 ATANASSOW Aleksander KS CRACOVIA 1906  POL  1,00  30  15  +15  Zakwalifikowany (a)
5 HAŚKO Sergiusz TS GÓRNIK RADLIN  POL  1,00  25  18  +7  Zakwalifikowany (a)
6 DRAPELLA Maciej AZS AWF GDAŃSK  POL  0,83  29  12  +17  Zakwalifikowany (a)
7 KOSTRZEWA Ireneusz 19  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,83  25  +16  Zakwalifikowany (a)
8 SZCZĘSNY Jacek 11  AZS AWF GDAŃSK  POL  0,83  27  17  +10  Zakwalifikowany (a)
9 BETLEJA Artur 11  AZS AWF KATOWICE  POL  0,83  26  17  +9  Zakwalifikowany (a)
10 AUGUSTOWSKI Waldemar 15  AZS AWF WROCŁAW  POL  0,80  23  11  +12  Zakwalifikowany (a)
11 ZIELIŃSKI Dariusz PIAST GLIWICE  POL  0,80  20  11  +9  Zakwalifikowany (a)
12 MANDRELA Jarosław PIAST GLIWICE  POL  0,67  28  17  +11  Zakwalifikowany (a)
13 MAŁASIŃSKI Adam 23  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,60  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
14 POPRAWA Mariusz 14  SOKOLIK KROSNO  POL  0,60  21  18  +3  Zakwalifikowany (a)
15 HERONIMEK Leszek STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,60  21  21  Zakwalifikowany (a)
16 KAMIŃSKA Gabriela 16  FENIX  POL  0,60  18  18  Zakwalifikowany (a)
17 ĆWIORO Krzysztof 18  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL  0,50  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
18 TRISCORNIA Anton 999  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
19 ĆWIORO Tomasz 22  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL  0,50  20  20  Zakwalifikowany (a)
20 KOTERSKI Paweł 10  AZS VRATYSLAVIA  POL  0,50  23  25  -2  Zakwalifikowany (a)
21 WASILCZUK Beata 19  IKS WARSZAWA  POL  0,50  19  23  -4  Zakwalifikowany (a)
22 GANSZCZYK Anna 21  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL  0,50  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
23 ZIEMECKI Grzegorz 26  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL  0,40  18  21  -3  Zakwalifikowany (a)
24 POKRZYWA Mariusz AZS AWF KRAKÓW  POL  0,40  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
25 GĄSIOROWSKI Maciej 999  UKS 35 BIELAWY  POL  0,33  24  24  Zakwalifikowany (a)
26 WALOCHA Mirosław 999  KKS KRAKÓW  POL  0,33  21  21  Zakwalifikowany (a)
27 BARAŃSKI Wacław 999  KS CRACOVIA 1906  POL  0,33  21  27  -6  Zakwalifikowany (a)
28 FORAJTER Roman 10  PIAST GLIWICE  POL  0,33  20  26  -6  Zakwalifikowany (a)
29 NIKALAICHUK Aliaksandr 999  BIAŁORUŚ  BLR  0,33  17  26  -9  Zakwalifikowany (a)
30 DUDEK Mariusz 12  FENIX  POL  0,33  14  24  -10  Zakwalifikowany (a)
31 GUZY Adrian 999  UKS WOŁODYJOWSKI SIEM.  POL  0,33  15  26  -11  Zakwalifikowany (a)
32 PILUTKIEWICZ Igor 17  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,20  15  23  -8  Zakwalifikowany (a)
33 JUSZKIEWICZ Piotr 23  SZCZECIN  POL  0,17  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
34 ADAMCZEWSKI Wojciech 20  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,17  21  29  -8  Zakwalifikowany (a)
35 FURMANIAK Andrzej   AZS AWF POZNAŃ  POL  0,17  18  29  -11  Zakwalifikowany (a)
36 KIERSZNICKI Ryszard 13  SZCZECIN  POL  0,17  15  29  -14  Zakwalifikowany (a)
37 BEDNARSKA Halina 25  PIAST GLIWICE  POL  0,00  15  25  -10  Zakwalifikowany (a)
38 KOWALSKA Milena 24  UKS 46 ŁÓDŹ  POL  0,00  11  25  -14  Zakwalifikowany (a)
39 KOWALSKI Tomasz 21  PIAST GLIWICE  POL  0,00  27  -22  Zakwalifikowany (a)
40 WALECKA Wanda 26  FENIX  POL  0,00  30  -23  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KORONA-TRZEBSKI Przemysław
KS SZPADA ŁÓDŹ / POL
1 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 19 +9
MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 D4 5 0,83 29 18 +11
KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
3 D2 D4 D2 V5 D4 V3 2 0,33 20 26 -6
MAŁASIŃSKI Adam
AZS AWF KRAKÓW / POL
4 D2 D3 V5 D1 V4 D1 2 0,33 16 25 -9
KOWALSKA Milena
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
5 D4 D2 D4 V5 D3 D4 1 0,17 22 26 -4
GĄSIOROWSKI Maciej
UKS 35 BIELAWY / POL
6 D4 D1 V5 D3 V5 D3 2 0,33 21 25 -4
POKRZYWA Mariusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
7 D2 V5 D2 V5 V5 V4 4 0,67 23 20 +3

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WALOCHA Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
1 D1 V5 D3 D4 D2 V5 2 0,33 20 25 -5
KRZEMIŃSKI Mariusz
AZS AWF GDAŃSK / POL
2 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 15 +13
ZIEMECKI Grzegorz
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
3 D3 D3 D4 D3 D3 D3 0 0,00 19 30 -11
POPRAWA Mariusz
SOKOLIK KROSNO / POL
4 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 19 +10
FURMANIAK Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
5 V5 D2 V5 D2 D4 V4 3 0,50 22 22 0
ZIELIŃSKI Dariusz
PIAST GLIWICE / POL
6 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0,83 29 17 +12
WALECKA Wanda
FENIX / POL
7 D2 D0 V5 D1 D0 D0 1 0,17 8 27 -19

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ADAMCZEWSKI Wojciech
AZS AWF WARSZAWA / POL
1 D3 V5 V5 V4 V5 D4 4 0,67 26 19 +7
AUGUSTOWSKI Waldemar
AZS AWF WROCŁAW / POL
2 V5 V5 V5 D3 V5 D4 4 0,67 27 19 +8
GANSZCZYK Anna
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
3 D2 D2 V5 V5 D2 D1 2 0,33 17 25 -8
BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
4 D4 D1 D2 D3 D2 V5 1 0,17 17 29 -12
BEDNARSKA Halina
PIAST GLIWICE / POL
5 D2 V5 D3 V5 D2 D2 2 0,33 19 25 -6
HERONIMEK Leszek
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
6 D1 D3 V5 V5 V5 D2 3 0,50 21 21 0
ZAWALICH Leszek
AZS AWF GDAŃSK / POL
7 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0,83 29 18 +11

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
NIKALAICHUK Aliaksandr
BIAŁORUŚ / BLR
1 D3 D1 D3 V5 V5 D1 2 0,33 18 27 -9
FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
2 V5 V4 V5 D3 V5 D1 4 0,67 23 20 +3
KAMIŃSKA Gabriela
FENIX / POL
3 V5 D3 V5 V5 D4 D1 3 0,50 23 21 +2
BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE / POL
4 V5 D2 D4 V5 D4 D0 2 0,33 20 25 -5
JUSZKIEWICZ Piotr
SZCZECIN / POL
5 D3 V5 D2 D2 D1 D1 1 0,17 14 26 -12
ĆWIORO Tomasz
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
6 D4 D2 V5 V5 V5 D2 3 0,50 23 24 -1
ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA 1906 / POL
7 V5 V5 V5 V5 V3 V5 6 1,00 28 6 +22

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PILUTKIEWICZ Igor
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 D2 V5 D2 V5 V4 3 0,60 18 17 +1
ĆWIORO Krzysztof
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
2 V5 D1 D2 V5 V5 3 0,60 18 16 +2
HAŚKO Sergiusz
TS GÓRNIK RADLIN / POL
3 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,80 23 12 +11
SZCZĘSNY Jacek
AZS AWF GDAŃSK / POL
4 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,80 22 14 +8
KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
5 D1 D2 D0 D3 D3 0 0,00 9 25 -16
WASILCZUK Beata
IKS WARSZAWA / POL
6 D3 D2 D4 D2 V5 1 0,20 16 22 -6

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DUDEK Mariusz
FENIX / POL
1 V5 D2 D1 D2 D3 1 0,20 13 20 -7
GUZY Adrian
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. / POL
2 D0 D4 D1 D0 D3 0 0,00 8 25 -17
TRISCORNIA Anton
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
3 V5 V5 D0 D3 D4 2 0,40 17 21 -4
KOSTRZEWA Ireneusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 V5 V5 V5 V5 V4 5 1,00 24 7 +17
KOTERSKI Paweł
AZS VRATYSLAVIA / POL
5 V5 V5 V5 D2 D4 3 0,60 21 15 +6
DRAPELLA Maciej
AZS AWF GDAŃSK / POL
6 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,80 23 18 +5

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:36
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 ATANASSOW Aleksander KS CRACOVIA 1906  POL 
2 KRZEMIŃSKI Mariusz AZS AWF GDAŃSK  POL 
3 KORONA-TRZEBSKI Przemysław KS SZPADA ŁÓDŹ  POL 
4 ZAWALICH Leszek AZS AWF GDAŃSK  POL 
5 KOSTRZEWA Ireneusz KSZ WARSZAWIANKA  POL 
6 HAŚKO Sergiusz TS GÓRNIK RADLIN  POL 
7 DRAPELLA Maciej AZS AWF GDAŃSK  POL 
8 ZIELIŃSKI Dariusz PIAST GLIWICE  POL 
9 SZCZĘSNY Jacek AZS AWF GDAŃSK  POL 
10 MANDRELA Jarosław PIAST GLIWICE  POL 
11 AUGUSTOWSKI Waldemar AZS AWF WROCŁAW  POL 
12 POPRAWA Mariusz SOKOLIK KROSNO  POL 
13 BETLEJA Artur AZS AWF KATOWICE  POL 
14 KOTERSKI Paweł AZS VRATYSLAVIA  POL 
15 ĆWIORO Krzysztof BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
16 KAMIŃSKA Gabriela FENIX  POL 
17 HERONIMEK Leszek STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
18 POKRZYWA Mariusz AZS AWF KRAKÓW  POL 
19 ĆWIORO Tomasz BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
20 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL 
21 MAŁASIŃSKI Adam AZS AWF KRAKÓW  POL 
22 TRISCORNIA Anton BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
23 ADAMCZEWSKI Wojciech AZS AWF WARSZAWA  POL 
24 GANSZCZYK Anna BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
25 PILUTKIEWICZ Igor KSZ WARSZAWIANKA  POL 
26 WASILCZUK Beata IKS WARSZAWA  POL 
27 GĄSIOROWSKI Maciej UKS 35 BIELAWY  POL 
28 WALOCHA Mirosław KKS KRAKÓW  POL 
29 FURMANIAK Andrzej AZS AWF POZNAŃ  POL 
30 NIKALAICHUK Aliaksandr BIAŁORUŚ  BLR 
31 DUDEK Mariusz FENIX  POL 
32 BARAŃSKI Wacław KS CRACOVIA 1906  POL 
33 KIERSZNICKI Ryszard SZCZECIN  POL 
34 ZIEMECKI Grzegorz BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
35 BEDNARSKA Halina PIAST GLIWICE  POL 
36 GUZY Adrian UKS WOŁODYJOWSKI SIEM.  POL 
37 JUSZKIEWICZ Piotr SZCZECIN  POL 
38 KOWALSKA Milena UKS 46 ŁÓDŹ  POL 
39 WALECKA Wanda FENIX  POL 
40 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL