Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 GANSZCZYK Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
2 KOSIŃSKI Łukasz UAM POZNAŃ  POL 
3 KOŃCZYŁO Tomasz WROCŁAWIANIE  POL 
4 MUTWIL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
5 NOWICKI Robert KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
6 GAJDA Leszek KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
7 GAJDA Zbigniew KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
8 MAZIK Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
9 WINGROWICZ Mariusz MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
10 JAROSZEK Zbigniew 10  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
11 OSSOWSKI Wojciech 11  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
12 RUDY Andrzej 12  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
13 MAINKA Andrzej 13  AZS AWF POZNAŃ  POL 
14 BROMBEREK Angelika 14  UAM POZNAŃ  POL 
15 PRĘGOWSKI Jerzy 15  AZS AWF WARSZAWA  POL 
16 CHOJNACKI Tomasz 15  UAM POZNAŃ  POL 
17 KIERSZNICKI Ryszard 16  SZCZECIN  POL 
18 BARAŃSKI Wacław 17  KS CRACOVIA 1906  POL 
19 SZYMAŃSKI Adam 17  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
20 SAJEWICZ Izabela 19  AZS AWF WARSZAWA  POL 
21 JUSZKIEWICZ Piotr 19  SZCZECIN  POL 
22 TRZENSIOK Bernard 21  PIAST GLIWICE  POL 
23 FUHRMANN Ulrike 999  AZS AWF WARSZAWA  POL 
24 MIKOŁAJCZUK Norbert 999  ASZ WOJ  POL 
25 ZABŁOCKI Michał 999  KS CRACOVIA  POL 
26 KIRCUN Jan 999  ASZ WOJ  POL 
27 WIŚNIEWSKI Bernard 999  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
28 ZAWROTNIAK Przemysław 999  KS CRACOVIA  POL 
29 TRISCORNIA Anton 999  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
30 LASKOWSKA Patrycja 999  ASZ WOJ  POL 
31 MILCZAREK Renata 999  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
32 DANILCZUK Julita 999  ASZ WOJ  POL 
33 KROCHMALSKI Jakub 999  WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
FUHRMANN Ulrike
AZS AWF WARSZAWA / POL
1 D2 D0 D2 V5 V5 2 0,40 14 19 -5
GANSZCZYK Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 6 +19
ZABŁOCKI Michał
KS CRACOVIA / POL
3 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,80 22 9 +13
MAINKA Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 V5 D1 D1 V5 V5 3 0,60 17 18 -1
MILCZAREK Renata
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
5 D1 D1 D1 D3 D3 0 0,00 9 25 -16
MIKOŁAJCZUK Norbert
ASZ WOJ / POL
6 D3 D0 D2 D3 V5 1 0,20 13 23 -10
Sędzia:
HRYCIUK Szymon
POL

Grupa nr2
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PRĘGOWSKI Jerzy
AZS AWF WARSZAWA / POL
1 D0 D3 D1 D4 D0 0 0,00 8 25 -17
KOSIŃSKI Łukasz
UAM POZNAŃ / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 4 +21
TRISCORNIA Anton
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
3 V5 D1 D2 V5 D3 2 0,40 16 22 -6
OSSOWSKI Wojciech
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
4 V5 D0 V5 D3 V5 3 0,60 18 14 +4
ZAWROTNIAK Przemysław
KS CRACOVIA / POL
5 V5 D0 D4 V5 V5 3 0,60 19 19 0
RUDY Andrzej
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
6 V5 D3 V5 D1 D2 2 0,40 16 18 -2
Sędzia:
KACZKOWSKI Krzysztof
POL

Grupa nr3
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
1 D3 D1 D4 D0 D1 0 0,00 9 25 -16
JAROSZEK Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
2 V5 D2 D2 D0 D1 1 0,20 10 23 -13
BROMBEREK Angelika
UAM POZNAŃ / POL
3 V5 V5 V5 D0 D4 3 0,60 19 15 +4
KIRCUN Jan
ASZ WOJ / POL
4 V5 V5 D2 D2 D3 2 0,40 17 21 -4
KOŃCZYŁO Tomasz
WROCŁAWIANIE / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 2 +23
KROCHMALSKI Jakub
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ / POL
6 V5 V5 V5 V5 D0 4 0,80 20 14 +6
Sędzia:
KONIUSZ Bartłomiej
POL

Grupa nr4
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
WINGROWICZ Mariusz
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
1 D3 D4 V5 V5 2 0,50 17 18 -1
MUTWIL Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
2 V5 D4 V5 V5 3 0,75 19 14 +5
DANILCZUK Julita
ASZ WOJ / POL
3 V5 V5 V5 D1 3 0,75 16 15 +1
JUSZKIEWICZ Piotr
SZCZECIN / POL
4 D4 D3 D2 D2 0 0,00 11 20 -9
CHOJNACKI Tomasz
UAM POZNAŃ / POL
5 D4 D3 V5 V5 2 0,50 17 13 +4
Sędzia:
LIPIŃSKI Marcin
POL

Grupa nr5
Na planszy 5
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
MAZIK Aleksander
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
1 D2 V5 D4 V5 2 0,50 16 14 +2
NOWICKI Robert
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
2 V5 V5 D4 V5 3 0,75 19 14 +5
SAJEWICZ Izabela
AZS AWF WARSZAWA / POL
3 D2 D4 V5 V5 2 0,50 16 15 +1
WIŚNIEWSKI Bernard
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
4 V5 V5 D3 V5 3 0,75 18 14 +4
KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
5 D2 D3 D2 D1 0 0,00 8 20 -12
Sędzia:
SOSULSKI Piotr
POL

Grupa nr6
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
GAJDA Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
1 D2 V5 V5 V5 3 0,75 17 13 +4
GAJDA Leszek
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
2 V5 D1 V5 V5 3 0,75 16 10 +6
LASKOWSKA Patrycja
ASZ WOJ / POL
3 D4 V5 V5 D4 2 0,50 18 12 +6
BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
4 D2 D1 D1 D0 0 0,00 4 20 -16
SZYMAŃSKI Adam
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
5 D2 D2 V5 V5 2 0,50 14 14 0
Sędzia:
WĄTOR Angelika
POL

Runda nr 2 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 KOŃCZYŁO Tomasz WROCŁAWIANIE  POL  1,00  25  +23  Zakwalifikowany (a)
2 KOSIŃSKI Łukasz UAM POZNAŃ  POL  1,00  25  +21  Zakwalifikowany (a)
3 GANSZCZYK Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  1,00  25  +19  Zakwalifikowany (a)
4 ZABŁOCKI Michał 999  KS CRACOVIA  POL  0,80  22  +13  Zakwalifikowany (a)
5 KROCHMALSKI Jakub 999  WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ  POL  0,80  20  14  +6  Zakwalifikowany (a)
6 GAJDA Leszek KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  0,75  16  10  +6  Zakwalifikowany (a)
7T NOWICKI Robert KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  0,75  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
7T MUTWIL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  0,75  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
9 WIŚNIEWSKI Bernard 999  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL  0,75  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
10 GAJDA Zbigniew KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  0,75  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
11 DANILCZUK Julita 999  ASZ WOJ  POL  0,75  16  15  +1  Zakwalifikowany (a)
12 BROMBEREK Angelika 14  UAM POZNAŃ  POL  0,60  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
13 OSSOWSKI Wojciech 11  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL  0,60  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
14 ZAWROTNIAK Przemysław 999  KS CRACOVIA  POL  0,60  19  19  Zakwalifikowany (a)
15 MAINKA Andrzej 13  AZS AWF POZNAŃ  POL  0,60  17  18  -1  Zakwalifikowany (a)
16 LASKOWSKA Patrycja 999  ASZ WOJ  POL  0,50  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
17 CHOJNACKI Tomasz 15  UAM POZNAŃ  POL  0,50  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
18 MAZIK Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  0,50  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
19 SAJEWICZ Izabela 19  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,50  16  15  +1  Zakwalifikowany (a)
20 SZYMAŃSKI Adam 17  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL  0,50  14  14  Zakwalifikowany (a)
21 WINGROWICZ Mariusz MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL  0,50  17  18  -1  Zakwalifikowany (a)
22 RUDY Andrzej 12  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  0,40  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
23 KIRCUN Jan 999  ASZ WOJ  POL  0,40  17  21  -4  Zakwalifikowany (a)
24 FUHRMANN Ulrike 999  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,40  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
25 TRISCORNIA Anton 999  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL  0,40  16  22  -6  Zakwalifikowany (a)
26 MIKOŁAJCZUK Norbert 999  ASZ WOJ  POL  0,20  13  23  -10  Zakwalifikowany (a)
27 JAROSZEK Zbigniew 10  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  0,20  10  23  -13  Zakwalifikowany (a)
28 JUSZKIEWICZ Piotr 19  SZCZECIN  POL  0,00  11  20  -9  Zakwalifikowany (a)
29 KIERSZNICKI Ryszard 16  SZCZECIN  POL  0,00  20  -12  Zakwalifikowany (a)
30T TRZENSIOK Bernard 21  PIAST GLIWICE  POL  0,00  25  -16  Zakwalifikowany (a)
30T MILCZAREK Renata 999  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,00  25  -16  Zakwalifikowany (a)
32 BARAŃSKI Wacław 17  KS CRACOVIA 1906  POL  0,00  20  -16  Zakwalifikowany (a)
33 PRĘGOWSKI Jerzy 15  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,00  25  -17  Zakwalifikowany (a)
Przypisane plansz według nazwisk
Nazwisko / Nazwa drużyny Grupa nr Plansza
BARAŃSKI Wacław Grupa nr1  Plansza 1 
CHOJNACKI Tomasz Grupa nr5  Plansza 5 
DANILCZUK Julita Grupa nr2  Plansza 2 
FUHRMANN Ulrike Grupa nr2  Plansza 2 
GAJDA Leszek Grupa nr6  Plansza 6 
GAJDA Zbigniew Grupa nr3  Plansza 3 
GANSZCZYK Marcin Grupa nr3  Plansza 3 
JAROSZEK Zbigniew Grupa nr2  Plansza 2 
JUSZKIEWICZ Piotr Grupa nr4  Plansza 4 
KIERSZNICKI Ryszard Grupa nr5  Plansza 5 
KIRCUN Jan Grupa nr5  Plansza 5 
KOŃCZYŁO Tomasz Grupa nr1  Plansza 1 
KOSIŃSKI Łukasz Grupa nr2  Plansza 2 
KROCHMALSKI Jakub Grupa nr5  Plansza 5 
LASKOWSKA Patrycja Grupa nr4  Plansza 4 
MAINKA Andrzej Grupa nr3  Plansza 3 
MAZIK Aleksander Grupa nr1  Plansza 1 
MIKOŁAJCZUK Norbert Grupa nr3  Plansza 3 
MILCZAREK Renata Grupa nr2  Plansza 2 
MUTWIL Marcin Grupa nr5  Plansza 5 
NOWICKI Robert Grupa nr6  Plansza 6 
OSSOWSKI Wojciech Grupa nr1  Plansza 1 
PRĘGOWSKI Jerzy Grupa nr3  Plansza 3 
RUDY Andrzej Grupa nr4  Plansza 4 
SAJEWICZ Izabela Grupa nr6  Plansza 6 
SZYMAŃSKI Adam Grupa nr6  Plansza 6 
TRISCORNIA Anton Grupa nr1  Plansza 1 
TRZENSIOK Bernard Grupa nr6  Plansza 6 
WINGROWICZ Mariusz Grupa nr3  Plansza 3 
WIŚNIEWSKI Bernard Grupa nr4  Plansza 4 
ZABŁOCKI Michał Grupa nr4  Plansza 4 
ZAWROTNIAK Przemysław Grupa nr2  Plansza 2 
Przypisane plansz według klubów
Klub Nazwisko / Nazwa drużyny Grupa nr Plansza
ASZ Woj DANILCZUK Julita Grupa nr2  Plansza 2 
ASZ Woj KIRCUN Jan Grupa nr5  Plansza 5 
ASZ Woj LASKOWSKA Patrycja Grupa nr4  Plansza 4 
ASZ Woj MIKOŁAJCZUK Norbert Grupa nr3  Plansza 3 
AZS AWF Poznań MAINKA Andrzej Grupa nr3  Plansza 3 
AZS AWF Warszawa FUHRMANN Ulrike Grupa nr2  Plansza 2 
AZS AWF Warszawa PRĘGOWSKI Jerzy Grupa nr3  Plansza 3 
AZS AWF Warszawa SAJEWICZ Izabela Grupa nr6  Plansza 6 
Bytomskie Towarzystwo Szermiercze TRISCORNIA Anton Grupa nr1  Plansza 1 
Grodziski Klub Szermierczy MILCZAREK Renata Grupa nr2  Plansza 2 
Kolejarz 24 Katowice GAJDA Leszek Grupa nr6  Plansza 6 
Kolejarz 24 Katowice GAJDA Zbigniew Grupa nr3  Plansza 3 
Kolejarz 24 Katowice GANSZCZYK Marcin Grupa nr3  Plansza 3 
Kolejarz 24 Katowice JAROSZEK Zbigniew Grupa nr2  Plansza 2 
Kolejarz 24 Katowice MAZIK Aleksander Grupa nr1  Plansza 1 
Kolejarz 24 Katowice MUTWIL Marcin Grupa nr5  Plansza 5 
Kolejarz 24 Katowice NOWICKI Robert Grupa nr6  Plansza 6 
Kolejarz 24 Katowice RUDY Andrzej Grupa nr4  Plansza 4 
KS Cracovia ZABŁOCKI Michał Grupa nr4  Plansza 4 
KS Cracovia ZAWROTNIAK Przemysław Grupa nr2  Plansza 2 
KS Cracovia 1906 BARAŃSKI Wacław Grupa nr1  Plansza 1 
MUKS Viktor Warszawa OSSOWSKI Wojciech Grupa nr1  Plansza 1 
MUKS Viktor Warszawa SZYMAŃSKI Adam Grupa nr6  Plansza 6 
MUKS Viktor Warszawa WINGROWICZ Mariusz Grupa nr3  Plansza 3 
MUKS Viktor Warszawa WIŚNIEWSKI Bernard Grupa nr4  Plansza 4 
Piast Gliwice TRZENSIOK Bernard Grupa nr6  Plansza 6 
Szczecin JUSZKIEWICZ Piotr Grupa nr4  Plansza 4 
Szczecin KIERSZNICKI Ryszard Grupa nr5  Plansza 5 
UAM Poznań CHOJNACKI Tomasz Grupa nr5  Plansza 5 
UAM Poznań KOSIŃSKI Łukasz Grupa nr2  Plansza 2 
Włókniarz Łódź KROCHMALSKI Jakub Grupa nr5  Plansza 5 
Wrocławianie KOŃCZYŁO Tomasz Grupa nr1  Plansza 1 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
TRISCORNIA Anton
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
1 V5 D1 V5 D4 2 0,50 15 15 0
BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
2 D3 D1 D0 D1 0 0,00 5 20 -15
KOŃCZYŁO Tomasz
WROCŁAWIANIE / POL
3 V5 V5 V5 V5 4 1,00 20 5 +15
MAZIK Aleksander
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
4 D2 V5 D2 D2 1 0,25 11 15 -4
OSSOWSKI Wojciech
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
5 V5 V5 D1 V5 3 0,75 16 12 +4
Sędzia:
SOSULSKI Piotr
POL

Grupa nr2
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MILCZAREK Renata
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
1 D0 D2 D2 D4 D1 0 0,00 9 25 -16
KOSIŃSKI Łukasz
UAM POZNAŃ / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 1 +24
DANILCZUK Julita
ASZ WOJ / POL
3 V5 D0 D3 V5 D0 2 0,40 13 19 -6
FUHRMANN Ulrike
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 D0 V5 D0 D1 2 0,40 11 20 -9
ZAWROTNIAK Przemysław
KS CRACOVIA / POL
5 V5 D1 D2 V5 V5 3 0,60 18 18 0
JAROSZEK Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
6 V5 D0 V5 V5 D4 3 0,60 19 12 +7
Sędzia:
HRYCIUK Szymon
POL

Grupa nr3
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GAJDA Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
1 D0 V5 D1 D3 D2 1 0,20 11 20 -9
GANSZCZYK Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 4 +21
MAINKA Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
3 D0 D1 V5 V5 D3 2 0,40 14 20 -6
MIKOŁAJCZUK Norbert
ASZ WOJ / POL
4 V5 D1 D3 D0 D4 1 0,20 13 21 -8
PRĘGOWSKI Jerzy
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 V5 D0 D2 V5 D4 2 0,40 16 18 -2
WINGROWICZ Mariusz
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
6 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,80 22 18 +4
Sędzia:
WĄTOR Angelika
POL

Grupa nr4
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
LASKOWSKA Patrycja
ASZ WOJ / POL
1 V5 D1 D4 D3 1 0,25 13 19 -6
JUSZKIEWICZ Piotr
SZCZECIN / POL
2 D4 D2 D0 D2 0 0,00 8 20 -12
ZABŁOCKI Michał
KS CRACOVIA / POL
3 V5 V5 D3 V5 3 0,75 18 12 +6
RUDY Andrzej
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
4 V5 V5 V5 V5 4 1,00 20 10 +10
WIŚNIEWSKI Bernard
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
5 V5 V5 D4 D3 2 0,50 17 15 +2
Sędzia:
LIPIŃSKI Marcin
POL

Grupa nr5
Na planszy 5
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
CHOJNACKI Tomasz
UAM POZNAŃ / POL
1 V5 V5 D1 D3 2 0,50 14 12 +2
KIRCUN Jan
ASZ WOJ / POL
2 D1 V5 D3 D2 1 0,25 11 19 -8
KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
3 D1 D4 D1 D1 0 0,00 7 20 -13
KROCHMALSKI Jakub
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ / POL
4 V5 V5 V5 V5 4 1,00 20 7 +13
MUTWIL Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
5 V5 V5 V5 D2 3 0,75 17 11 +6
Sędzia:
KACZKOWSKI Krzysztof
POL

Grupa nr6
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
GAJDA Leszek
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
1 D2 V5 D2 V5 2 0,50 14 15 -1
NOWICKI Robert
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
2 V5 V5 D1 V5 3 0,75 16 9 +7
SZYMAŃSKI Adam
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
3 D1 D1 D2 D2 0 0,00 6 20 -14
SAJEWICZ Izabela
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 V5 V5 V5 4 1,00 20 9 +11
TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
5 D4 D1 V5 D4 1 0,25 14 17 -3
Sędzia:
KONIUSZ Bartłomiej
POL