Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 KOSIŃSKI Łukasz UAM POZNAŃ  POL 
2 WIŚNIEWSKI Bernard 12  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
3 CHOJNACKI Tomasz 16  UAM POZNAŃ  POL 
4 TRISCORNIA Anton 19  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
5 KIRCUN Jan 24  ASZ WOJ  POL 
6 MIKOŁAJCZUK Norbert 26  ASZ WOJ  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) KOSIŃSKI Łukasz
UAM POZNAŃ / POL
 
  (1) KOSIŃSKI Łukasz
UAM POZNAŃ / POL
 
(8) -BYE-   
    (1) KOSIŃSKI Łukasz
UAM POZNAŃ / POL
 
(5) KIRCUN Jan
ASZ WOJ / POL
 
  10 - 2
Sędzia:  KACZKOWSKI Krzysztof  POL 
  (4) KIRCUN Jan
ASZ WOJ / POL
 
 
(4) TRISCORNIA Anton
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
10 - 6
Sędzia:  HRYCIUK Szymon  POL 
 
    (1) KOSIŃSKI Łukasz
UAM POZNAŃ / POL
 
(3) CHOJNACKI Tomasz
UAM POZNAŃ / POL
 
  10 - 5 
  (3) CHOJNACKI Tomasz
UAM POZNAŃ / POL
 
   
(6) MIKOŁAJCZUK Norbert
ASZ WOJ / POL
 
10 - 4
Sędzia:  HRYCIUK Szymon  POL 
   
    (2) CHOJNACKI Tomasz
UAM POZNAŃ / POL
 
 
(7) -BYE-    10 - 8   
  (2) WIŚNIEWSKI Bernard
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
 
(2) WIŚNIEWSKI Bernard
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) KIRCUN Jan
ASZ WOJ / POL
 
  (3) KIRCUN Jan
ASZ WOJ / POL
 
(3) WIŚNIEWSKI Bernard
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
10 - 7 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) -BYE- 
  (5) TRISCORNIA Anton
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
(5) TRISCORNIA Anton
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
 
    (5) TRISCORNIA Anton
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
(6) MIKOŁAJCZUK Norbert
ASZ WOJ / POL
 
  10 - 7 
  (6) MIKOŁAJCZUK Norbert
ASZ WOJ / POL
 
 
(7) -BYE-     
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:27
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 KOSIŃSKI Łukasz UAM POZNAŃ  POL 
2 CHOJNACKI Tomasz UAM POZNAŃ  POL 
3 KIRCUN Jan ASZ WOJ  POL 
4 WIŚNIEWSKI Bernard MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
5 TRISCORNIA Anton BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
6 MIKOŁAJCZUK Norbert ASZ WOJ  POL