Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 GANSZCZYK Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
2 KOŃCZYŁO Tomasz WROCŁAWIANIE  POL 
3 KROCHMALSKI Jakub WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ  POL 
4 RUDY Andrzej KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
5 WINGROWICZ Mariusz 11  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
6 ZAWROTNIAK Przemysław 14  KS CRACOVIA  POL 
7 JAROSZEK Zbigniew 20  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
8 SZYMAŃSKI Adam 25  MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) GANSZCZYK Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
  (1) GANSZCZYK Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
(8) SZYMAŃSKI Adam
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
10 - 0
Sędzia:  LIPIŃSKI Marcin  POL 
    (1) GANSZCZYK Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
(5) WINGROWICZ Mariusz
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
  10 - 4
Sędzia:  WĄTOR Angelika  POL 
  (4) RUDY Andrzej
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
 
(4) RUDY Andrzej
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
10 - 5
Sędzia:  LIPIŃSKI Marcin  POL 
 
    (1) GANSZCZYK Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
(3) KROCHMALSKI Jakub
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ / POL
 
  10 - 6 
  (3) KROCHMALSKI Jakub
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ / POL
 
   
(6) ZAWROTNIAK Przemysław
KS CRACOVIA / POL
 
10 - 7
Sędzia:  WĄTOR Angelika  POL 
   
    (2) KOŃCZYŁO Tomasz
WROCŁAWIANIE / POL
 
 
(7) JAROSZEK Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
  10 - 3
Sędzia:  SOSULSKI Piotr  POL 
 
  (2) KOŃCZYŁO Tomasz
WROCŁAWIANIE / POL
 
 
(2) KOŃCZYŁO Tomasz
WROCŁAWIANIE / POL
 
10 - 4   
   

Medal brązowy  
   
(4) RUDY Andrzej
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
  (3) KROCHMALSKI Jakub
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ / POL
 
(3) KROCHMALSKI Jakub
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ / POL
 
10 - 7 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) SZYMAŃSKI Adam
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
  (5) WINGROWICZ Mariusz
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
(5) WINGROWICZ Mariusz
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
10 - 3
Sędzia:  LIPIŃSKI Marcin  POL 
    (5) WINGROWICZ Mariusz
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
(6) ZAWROTNIAK Przemysław
KS CRACOVIA / POL
 
  10 - 7
Sędzia:  LIPIŃSKI Marcin  POL 
  (6) JAROSZEK Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
 
(7) JAROSZEK Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
10 - 9   
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) SZYMAŃSKI Adam
MUKS VIKTOR WARSZAWA / POL
 
  (7) ZAWROTNIAK Przemysław
KS CRACOVIA / POL
 
(7) ZAWROTNIAK Przemysław
KS CRACOVIA / POL
 
10 - 0 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:32
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 GANSZCZYK Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
2 KOŃCZYŁO Tomasz WROCŁAWIANIE  POL 
3 KROCHMALSKI Jakub WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ  POL 
4 RUDY Andrzej KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
5 WINGROWICZ Mariusz MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL 
6 JAROSZEK Zbigniew KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
7 ZAWROTNIAK Przemysław KS CRACOVIA  POL 
8 SZYMAŃSKI Adam MUKS VIKTOR WARSZAWA  POL