Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 ZABŁOCKI Michał KS CRACOVIA  POL 
2 NOWICKI Robert KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
3 MUTWIL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
4 GAJDA Leszek 13  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
5 GAJDA Zbigniew 18  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
6 MAZIK Aleksander 23  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
7 TRZENSIOK Bernard 28  PIAST GLIWICE  POL 
8 BARAŃSKI Wacław 31  KS CRACOVIA 1906  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) ZABŁOCKI Michał
KS CRACOVIA / POL
 
  (1) ZABŁOCKI Michał
KS CRACOVIA / POL
 
(8) BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
10 - 4 
    (1) ZABŁOCKI Michał
KS CRACOVIA / POL
 
(5) GAJDA Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
  10 - 8 
  (4) GAJDA Leszek
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
 
(4) GAJDA Leszek
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
10 - 5   
    (1) NOWICKI Robert
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
(3) MUTWIL Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
  10 - 6 
  (3) MUTWIL Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
   
(6) MAZIK Aleksander
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
10 - 4     
    (2) NOWICKI Robert
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
 
(7) TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 8   
  (2) NOWICKI Robert
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
 
(2) NOWICKI Robert
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
10 - 2   
   

Medal brązowy  
   
(4) GAJDA Leszek
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
  (3) GAJDA Leszek
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
(3) MUTWIL Marcin
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
10 - 8 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
  (5) GAJDA Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
(5) GAJDA Zbigniew
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
10 - 4
Sędzia:  HRYCIUK Szymon  POL 
    (5) MAZIK Aleksander
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
(6) MAZIK Aleksander
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
  10 - 9 
  (6) MAZIK Aleksander
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
 
(7) TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 8   
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
  (7) TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
 
(7) TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 3 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:45
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 NOWICKI Robert KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
2 ZABŁOCKI Michał KS CRACOVIA  POL 
3 GAJDA Leszek KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
4 MUTWIL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
5 MAZIK Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
6 GAJDA Zbigniew KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
7 TRZENSIOK Bernard PIAST GLIWICE  POL 
8 BARAŃSKI Wacław KS CRACOVIA 1906  POL