Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 KORONA-TRZEBSKI Przemysław KS SZPADA ŁÓDŹ  POL 
2 HAŚKO Sergiusz TS GÓRNIK RADLIN  POL 
3 MANDRELA Jarosław 10  PIAST GLIWICE  POL 
4 FORAJTER Roman 20  PIAST GLIWICE  POL 
5 PILUTKIEWICZ Igor 25  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
6 DUDEK Mariusz 31  FENIX  POL 
7 KOWALSKI Tomasz 40  PIAST GLIWICE  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) KORONA-TRZEBSKI Przemysław
KS SZPADA ŁÓDŹ / POL
 
  (1) KORONA-TRZEBSKI Przemysław
KS SZPADA ŁÓDŹ / POL
 
(8) -BYE-   
    (1) KORONA-TRZEBSKI Przemysław
KS SZPADA ŁÓDŹ / POL
 
(5) PILUTKIEWICZ Igor
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  10 - 5 
  (4) PILUTKIEWICZ Igor
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(4) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 4   
    (1) KORONA-TRZEBSKI Przemysław
KS SZPADA ŁÓDŹ / POL
 
(3) MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 2 
  (3) MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(6) DUDEK Mariusz
FENIX / POL
 
9 - 2     
    (2) HAŚKO Sergiusz
TS GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(7) KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 8   
  (2) HAŚKO Sergiusz
TS GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(2) HAŚKO Sergiusz
TS GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 4   
   

Medal brązowy  
   
(4) PILUTKIEWICZ Igor
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  (3) MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) MANDRELA Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 7 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) -BYE- 
  (5) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
(5) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
 
    (5) DUDEK Mariusz
FENIX / POL
 
(6) DUDEK Mariusz
FENIX / POL
 
  Przeciwnik wycofał się 
  (6) DUDEK Mariusz
FENIX / POL
 
 
(7) KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 4   
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) -BYE- 
  (7) KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
(7) KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:39
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 KORONA-TRZEBSKI Przemysław KS SZPADA ŁÓDŹ  POL 
2 HAŚKO Sergiusz TS GÓRNIK RADLIN  POL 
3 MANDRELA Jarosław PIAST GLIWICE  POL 
4 PILUTKIEWICZ Igor KSZ WARSZAWIANKA  POL 
5 DUDEK Mariusz FENIX  POL 
6 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL 
7 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL