Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 ATANASSOW Aleksander KS CRACOVIA 1906  POL 
2 KRZEMIŃSKI Mariusz AZS AWF GDAŃSK  POL 
3 ZAWALICH Leszek AZS AWF GDAŃSK  POL 
4 KOSTRZEWA Ireneusz KSZ WARSZAWIANKA  POL 
5 DRAPELLA Maciej AZS AWF GDAŃSK  POL 
6 ZIELIŃSKI Dariusz PIAST GLIWICE  POL 
7 KOTERSKI Paweł 14  AZS VRATYSLAVIA  POL 
8 GĄSIOROWSKI Maciej 27  UKS 35 BIELAWY  POL 
9 NIKALAICHUK Aliaksandr 30  BIAŁORUŚ  BLR 
10 BARAŃSKI Wacław 32  KS CRACOVIA 1906  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
         
(1) ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
  (1) ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
(16) -BYE-   
    (1) ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
(9) NIKALAICHUK Aliaksandr
BIAŁORUŚ / BLR
 
  10 - 3 
  (8) NIKALAICHUK Aliaksandr
BIAŁORUŚ / BLR
 
 
(8) GĄSIOROWSKI Maciej
UKS 35 BIELAWY / POL
 
10 - 9   
    (1) ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
(5) DRAPELLA Maciej
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
  10 - 4 
  (5) DRAPELLA Maciej
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
   
(12) -BYE-       
    (4) DRAPELLA Maciej
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
 
(13) -BYE-    8 - 7   
  (4) KOSTRZEWA Ireneusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(4) KOSTRZEWA Ireneusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
    (1) ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
(3) ZAWALICH Leszek
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
  10 - 4 
  (3) ZAWALICH Leszek
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
   
(14) -BYE-       
    (3) ZIELIŃSKI Dariusz
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(11) -BYE-    10 - 8     
  (6) ZIELIŃSKI Dariusz
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(6) ZIELIŃSKI Dariusz
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (2) ZIELIŃSKI Dariusz
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) KOTERSKI Paweł
AZS VRATYSLAVIA / POL
 
  10 - 7   
  (7) BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
   
(10) BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
10 - 9     
    (2) KRZEMIŃSKI Mariusz
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
 
(15) -BYE-    10 - 2   
  (2) KRZEMIŃSKI Mariusz
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
 
(2) KRZEMIŃSKI Mariusz
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) DRAPELLA Maciej
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
  (3) KRZEMIŃSKI Mariusz
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
(3) KRZEMIŃSKI Mariusz
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
10 - 9 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) NIKALAICHUK Aliaksandr
BIAŁORUŚ / BLR
 
  (5) KOSTRZEWA Ireneusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(5) KOSTRZEWA Ireneusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
10 - 4 
    (5) KOSTRZEWA Ireneusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(6) ZAWALICH Leszek
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
  10 - 7 
  (6) ZAWALICH Leszek
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
 
(7) BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
10 - 1   
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) NIKALAICHUK Aliaksandr
BIAŁORUŚ / BLR
 
  (7) NIKALAICHUK Aliaksandr
BIAŁORUŚ / BLR
 
(7) BARAŃSKI Wacław
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
10 - 9 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) -BYE- 
  (9) GĄSIOROWSKI Maciej
UKS 35 BIELAWY / POL
 
(9) GĄSIOROWSKI Maciej
UKS 35 BIELAWY / POL
 
 
    (9) GĄSIOROWSKI Maciej
UKS 35 BIELAWY / POL
 
(12) -BYE-     
  (12) -BYE-   
(13) -BYE-     
    (9) KOTERSKI Paweł
AZS VRATYSLAVIA / POL
 
(14) -BYE-    10 - 7 
  (11) -BYE-     
(11) -BYE-       
    (10) KOTERSKI Paweł
AZS VRATYSLAVIA / POL
 
 
(10) KOTERSKI Paweł
AZS VRATYSLAVIA / POL
 
     
  (10) KOTERSKI Paweł
AZS VRATYSLAVIA / POL
 
 
(15) -BYE-     
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:51
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 ATANASSOW Aleksander KS CRACOVIA 1906  POL 
2 ZIELIŃSKI Dariusz PIAST GLIWICE  POL 
3 KRZEMIŃSKI Mariusz AZS AWF GDAŃSK  POL 
4 DRAPELLA Maciej AZS AWF GDAŃSK  POL 
5 KOSTRZEWA Ireneusz KSZ WARSZAWIANKA  POL 
6 ZAWALICH Leszek AZS AWF GDAŃSK  POL 
7 NIKALAICHUK Aliaksandr BIAŁORUŚ  BLR 
8 BARAŃSKI Wacław KS CRACOVIA 1906  POL 
9 KOTERSKI Paweł AZS VRATYSLAVIA  POL 
10 GĄSIOROWSKI Maciej UKS 35 BIELAWY  POL