Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 SZCZĘSNY Jacek AZS AWF GDAŃSK  POL 
2 AUGUSTOWSKI Waldemar 11  AZS AWF WROCŁAW  POL 
3 POPRAWA Mariusz 12  SOKOLIK KROSNO  POL 
4 ĆWIORO Krzysztof 15  BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
5 HERONIMEK Leszek 17  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
6 POKRZYWA Mariusz 18  AZS AWF KRAKÓW  POL 
7 MAŁASIŃSKI Adam 21  AZS AWF KRAKÓW  POL 
8 ADAMCZEWSKI Wojciech 23  AZS AWF WARSZAWA  POL 
9 WALOCHA Mirosław 28  KKS KRAKÓW  POL 
10 FURMANIAK Andrzej 29  AZS AWF POZNAŃ  POL 
11 KIERSZNICKI Ryszard 33  SZCZECIN  POL 
12 JUSZKIEWICZ Piotr 37  SZCZECIN  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
         
(1) SZCZĘSNY Jacek
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
  (1) SZCZĘSNY Jacek
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
(16) -BYE-   
    (1) SZCZĘSNY Jacek
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
(9) WALOCHA Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
 
  10 - 4 
  (8) ADAMCZEWSKI Wojciech
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(8) ADAMCZEWSKI Wojciech
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
10 - 9   
    (1) SZCZĘSNY Jacek
AZS AWF GDAŃSK / POL
 
(5) HERONIMEK Leszek
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
  8 - 7 
  (5) HERONIMEK Leszek
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
   
(12) JUSZKIEWICZ Piotr
SZCZECIN / POL
 
10 - 5     
    (4) HERONIMEK Leszek
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
 
(13) -BYE-    10 - 6   
  (4) ĆWIORO Krzysztof
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
 
(4) ĆWIORO Krzysztof
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
   
    (1) POKRZYWA Mariusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
(3) POPRAWA Mariusz
SOKOLIK KROSNO / POL
 
  4 - 3 
  (3) POPRAWA Mariusz
SOKOLIK KROSNO / POL
 
   
(14) -BYE-       
    (3) POKRZYWA Mariusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
   
(11) KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
 
  10 - 5     
  (6) POKRZYWA Mariusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(6) POKRZYWA Mariusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
6 - 2       
    (2) POKRZYWA Mariusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
 
(7) MAŁASIŃSKI Adam
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  9 - 5   
  (7) MAŁASIŃSKI Adam
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
   
(10) FURMANIAK Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
10 - 8     
    (2) AUGUSTOWSKI Waldemar
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(15) -BYE-    10 - 7   
  (2) AUGUSTOWSKI Waldemar
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(2) AUGUSTOWSKI Waldemar
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) HERONIMEK Leszek
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
  (3) AUGUSTOWSKI Waldemar
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
(3) AUGUSTOWSKI Waldemar
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
10 - 7 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) ADAMCZEWSKI Wojciech
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (5) ĆWIORO Krzysztof
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
(5) ĆWIORO Krzysztof
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
10 - 8 
    (5) ĆWIORO Krzysztof
BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM. / POL
 
(6) POPRAWA Mariusz
SOKOLIK KROSNO / POL
 
  10 - 9 
  (6) MAŁASIŃSKI Adam
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
 
(7) MAŁASIŃSKI Adam
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
10 - 9   
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) ADAMCZEWSKI Wojciech
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (7) ADAMCZEWSKI Wojciech
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(7) POPRAWA Mariusz
SOKOLIK KROSNO / POL
 
10 - 8 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) -BYE- 
  (9) WALOCHA Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
 
(9) WALOCHA Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
 
 
    (9) JUSZKIEWICZ Piotr
SZCZECIN / POL
 
(12) JUSZKIEWICZ Piotr
SZCZECIN / POL
 
  10 - 9 
  (12) JUSZKIEWICZ Piotr
SZCZECIN / POL
 
 
(13) -BYE-     
    (9) FURMANIAK Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(14) -BYE-    10 - 8 
  (11) KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
 
   
(11) KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
 
     
    (10) FURMANIAK Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(10) FURMANIAK Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  10 - 9   
  (10) FURMANIAK Andrzej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(15) -BYE-     
   

Tabela T2 (Pl. 11-12)  
   
(12) WALOCHA Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
 
  (11) KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
 
(11) KIERSZNICKI Ryszard
SZCZECIN / POL
 
10 - 8 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 18:07
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 POKRZYWA Mariusz AZS AWF KRAKÓW  POL 
2 SZCZĘSNY Jacek AZS AWF GDAŃSK  POL 
3 AUGUSTOWSKI Waldemar AZS AWF WROCŁAW  POL 
4 HERONIMEK Leszek STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
5 ĆWIORO Krzysztof BYTOMSKIE TOWARZ. SZERM.  POL 
6 MAŁASIŃSKI Adam AZS AWF KRAKÓW  POL 
7 ADAMCZEWSKI Wojciech AZS AWF WARSZAWA  POL 
8 POPRAWA Mariusz SOKOLIK KROSNO  POL 
9 FURMANIAK Andrzej AZS AWF POZNAŃ  POL 
10 JUSZKIEWICZ Piotr SZCZECIN  POL 
11 KIERSZNICKI Ryszard SZCZECIN  POL 
12 WALOCHA Mirosław KKS KRAKÓW  POL