Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
2 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
3 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
4 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
5 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE  POL 
6 MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
7 DANEK Kamila KKS KRAKÓW  POL 
8 FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK KR.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 9  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 V V/M TZ TO Ind
VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 V4 D2 V4 2 0,67 10 6 +4
FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
2 D0 D1 D1 0 0,00 2 12 -10
ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
3 V3 V4 D3 2 0,67 10 7 +3
JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
4 D3 V4 V4 2 0,67 11 8 +3

Grupa nr2
Na planszy 10  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 V V/M TZ TO Ind
DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
1 V2 V4 V4 3 1,00 10 1 +9
DANEK Kamila
KKS KRAKÓW / POL
2 D1 D2 V4 1 0,33 7 6 +1
MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D0 V3 V4 2 0,67 7 7 0
MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 D0 D1 D1 0 0,00 2 12 -10

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  1,00  10  +9  Zakwalifikowany (a)
2 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,67  10  +4  Zakwalifikowany (a)
3 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE  POL  0,67  11  +3  Zakwalifikowany (a)
4 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,67  10  +3  Zakwalifikowany (a)
5 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,67  Zakwalifikowany (a)
6 DANEK Kamila KKS KRAKÓW  POL  0,33  +1  Zakwalifikowany (a)
7T FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK KR.  POL  0,00  12  -10  Zakwalifikowany (a)
7T MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,00  12  -10  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(8) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 7 
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(5) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  6 - 5 
  (4) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(4) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 3   
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(3) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 6 
  (3) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(6) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW / POL
 
10 - 5     
    (2) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(7) FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
  10 - 6   
  (2) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(2) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
10 - 4   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 11:47
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
2 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
3T MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
3T JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE  POL 
5 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
6 DANEK Kamila KKS KRAKÓW  POL 
7T FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK KR.  POL 
7T MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL