Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW  POL 
2 KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL 
3 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
4 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR.  POL 
5 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE  POL 
6 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
7 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 SKALSKI Jan PKS MILENIUM SKAW.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 9  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 V V/M TZ TO Ind
PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
1 D3 D2 D1 0 0,00 6 12 -6
PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
2 V4 V4 V4 3 1,00 12 8 +4
SKALSKI Jan
PKS MILENIUM SKAW. / POL
3 V4 D2 V4 2 0,67 10 9 +1
MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
4 V4 D3 D3 1 0,33 10 9 +1

Grupa nr2
Na planszy 10  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 V V/M TZ TO Ind
ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
1 D1 D3 V4 1 0,33 8 11 -3
SPANDEL Paweł
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V4 D1 D3 1 0,33 8 8 0
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
3 V4 V3 V4 3 1,00 11 7 +4
KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
4 D3 V4 D3 1 0,33 10 11 -1

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE  POL  1,00  12  +4  Zakwalifikowany (a)
2 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  11  +4  Zakwalifikowany (a)
3 SKALSKI Jan PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,67  10  +1  Zakwalifikowany (a)
4 MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW  POL  0,33  10  +1  Zakwalifikowany (a)
5 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  Zakwalifikowany (a)
6 KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL  0,33  10  11  -1  Zakwalifikowany (a)
7 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,33  11  -3  Zakwalifikowany (a)
8 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,00  12  -6  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
  (1) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
(8) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
12 - 11 
    (1) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
(5) SPANDEL Paweł
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 7 
  (4) MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(4) MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
 
12 - 11   
    (1) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) SKALSKI Jan
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
  12 - 11 
  (3) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
   
(6) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
12 - 11     
    (2) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(7) ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  12 - 5   
  (2) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(2) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
12 - 11   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:22
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE  POL 
2 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3T MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW  POL 
3T KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL 
5 SKALSKI Jan PKS MILENIUM SKAW.  POL 
6 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
7 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
8 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR.  POL