Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK  POL 
2 MASŁOWSKI Dominik UKS OLIMP LUBIN  POL 
3 SZACIOR Kamil WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
4 SZUMIŁOWSKI Antoni UKS KOSYNIER GL.  POL 
5 WOŹNIAK Mateusz 10  RMKS RYBNIK  POL 
6 JĘDRZEJEC Michał 11  PIAST GLIWICE  POL 
7 WÓJCIK Wojciech 12  UKS KOSYNIER GL.  POL 
8 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 13  KS ZAWISZA CZARNY  POL 
9 RYSZKA Bartosz 14  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
10 VOLOSHCHUK Marko 17  UKS KOSYNIER GL.  POL 
11 PUKOWIEC Dominik 18  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 SZABÓ Alexander 19  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
13 FIDERA Dawid 20  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
14 JANOSZ Marcin 21  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
15 KOPER Szymon 22  AZS AWF WROCŁAW  POL 
16 WARZECHA Marcin   PIAST GLIWICE  POL 
17 HUDOWA Damian   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
18 URBISZ Bruno   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
19 KUŚKA Maciej   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
20 WITOSZEK Piotr   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
21 KAPINOS Witold   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
22 RONER Michał   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
23 MILEWICZ Błażej   AZS AWF WROCŁAW  POL 
24 ŚMIEJA Łukasz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
25 ILSKI Kacper   AZS AWF WROCŁAW  POL 
26 KALOTA Dominik   WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
27 SCHAB Maciej   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
28 ROTKEGEL Eryk   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
29 JAKUBIEC Bartosz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
30 JANIK Wojciech   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
31 BURDZIK Dawid   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
32 MAŁOLEPSZY Adam   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
33 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP.  POL 
34 JAZGAR Mikołaj   KS KLINGA KAT.  POL 
35 KRZYSTEK Dominik   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 2  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MAŁOLEPSZY Adam
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 D3 D2 D1 D1 V4 D2 1 0,17 13 23 -10
JANIK Wojciech
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V4 D1 D0 V4 V4 D1 3 0,50 14 20 -6
ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
3 V4 V4 V4 V4 D3 D3 4 0,67 22 11 +11
KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 V4 V4 D0 D0 V4 D0 3 0,50 12 14 -2
PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 V4 D2 D0 V4 D1 V4 3 0,50 15 15 0
VOLOSHCHUK Marko
UKS KOSYNIER GL. / POL
6 D3 D3 V4 D3 V4 D2 2 0,33 19 20 -1
KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
7 V4 V4 V4 V2 D2 V4 5 0,83 20 12 +8

Grupa nr2
Na planszy 3  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 V4 D3 V4 V4 V4 D0 4 0,67 19 15 +4
WITOSZEK Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D2 V4 D0 V4 D0 D2 2 0,33 12 21 -9
RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
3 V4 D3 D0 V4 V4 D0 3 0,50 15 15 0
RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 D3 V4 V4 V4 V4 D1 4 0,67 20 10 +10
JAKUBIEC Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 D0 D2 D0 D0 D0 D0 0 0,00 2 24 -22
OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
6 D2 V4 D0 D2 V4 D3 2 0,33 15 16 -1
MASŁOWSKI Dominik
UKS OLIMP LUBIN / POL
7 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 6 +18

Grupa nr3
Na planszy 4  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 V4 D2 V4 D2 D0 V4 3 0,50 16 18 -2
URBISZ Bruno
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D1 D0 V4 V4 D0 D1 2 0,33 10 20 -10
SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 V4 V4 D2 V4 V4 V4 5 0,83 22 14 +8
ROTKEGEL Eryk
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 D2 D1 V4 D2 D0 D3 1 0,17 12 22 -10
BURDZIK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 V4 D3 D3 V4 D0 D0 2 0,33 14 20 -6
WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
6 V4 V4 D2 V4 V4 V4 5 0,83 22 4 +18
MILEWICZ Błażej
AZS AWF WROCŁAW / POL
7 D3 V4 D3 V4 V4 D0 3 0,50 18 16 +2

Grupa nr4
Na planszy 5  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŚMIEJA Łukasz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D1 D2 D1 D0 V1 D0 1 0,17 5 18 -13
SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
2 V4 V4 V4 D0 V4 V4 5 0,83 20 16 +4
ILSKI Kacper
AZS AWF WROCŁAW / POL
3 V4 D3 V4 D3 V4 D0 3 0,50 18 19 -1
JAZGAR Mikołaj
KS KLINGA KAT. / POL
4 V4 D3 D2 D1 V4 D2 2 0,33 16 17 -1
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
KS ZAWISZA CZARNY / POL
5 V2 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 22 10 +12
WARZECHA Marcin
PIAST GLIWICE / POL
6 D0 D3 D3 D0 D3 D0 0 0,00 9 21 -12
JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
7 V4 D2 V4 V4 D3 V4 4 0,67 21 10 +11

Grupa nr5
Na planszy 6  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 13 +11
KOPER Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
2 D1 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,67 20 18 +2
KALOTA Dominik
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 D1 D3 D1 V4 D1 V2 2 0,33 12 18 -6
WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
4 D3 V4 V4 V4 D3 V4 4 0,67 22 14 +8
KRZYSTEK Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 D3 D3 D1 D1 D2 D2 0 0,00 12 24 -12
SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
6 D3 D3 V4 V4 V4 V4 4 0,67 22 14 +8
HUDOWA Damian
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
7 D2 D1 D1 D1 V4 D0 1 0,17 9 20 -11

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 MASŁOWSKI Dominik UKS OLIMP LUBIN  POL  1,00  24  +18  Zakwalifikowany (a)
2 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 13  KS ZAWISZA CZARNY  POL  1,00  22  10  +12  Zakwalifikowany (a)
3 JĘDRZEJEC Michał 11  PIAST GLIWICE  POL  1,00  24  13  +11  Zakwalifikowany (a)
4 WÓJCIK Wojciech 12  UKS KOSYNIER GL.  POL  0,83  22  +18  Zakwalifikowany (a)
5 SZACIOR Kamil WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,83  22  14  +8  Zakwalifikowany (a)
6 KAPINOS Witold   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,83  20  12  +8  Zakwalifikowany (a)
7 SZUMIŁOWSKI Antoni UKS KOSYNIER GL.  POL  0,83  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
8 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK  POL  0,67  22  11  +11  Zakwalifikowany (a)
9 JANOSZ Marcin 21  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,67  21  10  +11  Zakwalifikowany (a)
10 RYSZKA Bartosz 14  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,67  20  10  +10  Zakwalifikowany (a)
11T SCHAB Maciej   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,67  22  14  +8  Zakwalifikowany (a)
11T WOŹNIAK Mateusz 10  RMKS RYBNIK  POL  0,67  22  14  +8  Zakwalifikowany (a)
13 SZABÓ Alexander 19  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,67  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
14 KOPER Szymon 22  AZS AWF WROCŁAW  POL  0,67  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
15 MILEWICZ Błażej   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,50  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
16T RONER Michał   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,50  15  15  Zakwalifikowany (a)
16T PUKOWIEC Dominik 18  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,50  15  15  Zakwalifikowany (a)
18 ILSKI Kacper   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,50  18  19  -1  Zakwalifikowany (a)
19 FIDERA Dawid 20  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
20 KUŚKA Maciej   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  12  14  -2  Zakwalifikowany (a)
21 JANIK Wojciech   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,50  14  20  -6  Zakwalifikowany (a)
22 VOLOSHCHUK Marko 17  UKS KOSYNIER GL.  POL  0,33  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
23 JAZGAR Mikołaj   KS KLINGA KAT.  POL  0,33  16  17  -1  Zakwalifikowany (a)
24 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP.  POL  0,33  15  16  -1  Zakwalifikowany (a)
25 BURDZIK Dawid   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  14  20  -6  Zakwalifikowany (a)
26 KALOTA Dominik   WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,33  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
27 WITOSZEK Piotr   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  12  21  -9  Zakwalifikowany (a)
28 URBISZ Bruno   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  10  20  -10  Zakwalifikowany (a)
29 MAŁOLEPSZY Adam   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,17  13  23  -10  Zakwalifikowany (a)
30 ROTKEGEL Eryk   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,17  12  22  -10  Zakwalifikowany (a)
31 HUDOWA Damian   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,17  20  -11  Zakwalifikowany (a)
32 ŚMIEJA Łukasz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,17  18  -13  Zakwalifikowany (a)
33 KRZYSTEK Dominik   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  12  24  -12  Zakwalifikowany (a)
34 WARZECHA Marcin   PIAST GLIWICE  POL  0,00  21  -12  Zakwalifikowany (a)
35 JAKUBIEC Bartosz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  24  -22  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) MASŁOWSKI Dominik
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
  (1) MASŁOWSKI Dominik
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) MASŁOWSKI Dominik
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
(33) KRZYSTEK Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 3 
  (32) ŚMIEJA Łukasz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(32) ŚMIEJA Łukasz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
8 - 5   
    (1) RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(17) PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  7 - 6 
  (17) PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(48) -BYE-       
    (16) RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(49) -BYE-    8 - 3   
  (16) RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(16) RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
    (1) RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(9) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 4 
  (9) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(41) -BYE-    8 - 6     
  (24) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
     
(24) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
       
    (8) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(25) BURDZIK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  7 - 6   
  (25) BURDZIK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(40) -BYE-       
    (8) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(57) -BYE-    8 - 3   
  (8) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(8) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
   
    (1) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(5) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 2 
  (5) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(37) -BYE-    8 - 1     
  (28) URBISZ Bruno
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(28) URBISZ Bruno
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (5) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(21) JANIK Wojciech
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 4     
  (21) JANIK Wojciech
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
(44) -BYE-           
    (12) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(53) -BYE-    8 - 2       
  (12) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(12) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
    (4) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(13) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 3   
  (13) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(45) -BYE-    8 - 1     
  (20) KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(20) KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
    (4) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(29) MAŁOLEPSZY Adam
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 2   
  (29) MAŁOLEPSZY Adam
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(36) -BYE-       
    (4) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(61) -BYE-    8 - 1   
  (4) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(4) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
    (1) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(3) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 0 
  (3) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(35) JAKUBIEC Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 1     
  (30) ROTKEGEL Eryk
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(30) ROTKEGEL Eryk
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
8 - 7       
    (3) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(19) FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 5     
  (19) FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
(46) -BYE-           
    (14) FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(51) -BYE-    8 - 1       
  (14) KOPER Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
     
(14) KOPER Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
    (3) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(11) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
  8 - 7     
  (11) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
       
(43) -BYE-    8 - 1         
  (22) VOLOSHCHUK Marko
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
         
(22) VOLOSHCHUK Marko
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
           
    (6) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
     
(27) WITOSZEK Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 3       
  (27) WITOSZEK Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
(38) -BYE-           
    (6) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(59) -BYE-    8 - 5       
  (6) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(6) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
    (2) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(7) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 2   
  (7) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(39) -BYE-    8 - 5     
  (26) KALOTA Dominik
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(26) KALOTA Dominik
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
    (7) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(23) JAZGAR Mikołaj
KS KLINGA KAT. / POL
 
  8 - 5     
  (23) JAZGAR Mikołaj
KS KLINGA KAT. / POL
 
       
(42) -BYE-           
    (10) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(55) -BYE-    8 - 3       
  (10) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(10) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
    (2) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(15) MILEWICZ Błażej
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
  8 - 5   
  (15) MILEWICZ Błażej
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) MILEWICZ Błażej
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(47) -BYE-    8 - 2     
  (18) ILSKI Kacper
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
     
(18) ILSKI Kacper
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
    (2) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
 
(31) HUDOWA Damian
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 3   
  (31) WARZECHA Marcin
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(34) WARZECHA Marcin
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 5     
    (2) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
 
(63) -BYE-    8 - 2   
  (2) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
 
(2) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 13:04
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 SCHAB Maciej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
2 RYSZKA Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3T RONER Michał UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
3T WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK  POL 
5 WOJCIECHOWSKI Mikołaj KS ZAWISZA CZARNY  POL 
6 JĘDRZEJEC Michał PIAST GLIWICE  POL 
7 WÓJCIK Wojciech UKS KOSYNIER GL.  POL 
8 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK  POL 
9 MASŁOWSKI Dominik UKS OLIMP LUBIN  POL 
10 SZACIOR Kamil WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
11 KAPINOS Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 SZUMIŁOWSKI Antoni UKS KOSYNIER GL.  POL 
13 JANOSZ Marcin UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
14 SZABÓ Alexander UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
15 MILEWICZ Błażej AZS AWF WROCŁAW  POL 
16 FIDERA Dawid UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
17 KOPER Szymon AZS AWF WROCŁAW  POL 
18 PUKOWIEC Dominik T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
19 ILSKI Kacper AZS AWF WROCŁAW  POL 
20 KUŚKA Maciej UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
21 JANIK Wojciech T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
22 VOLOSHCHUK Marko UKS KOSYNIER GL.  POL 
23 JAZGAR Mikołaj KS KLINGA KAT.  POL 
24 OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OP.  POL 
25 BURDZIK Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
26 KALOTA Dominik WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
27 WITOSZEK Piotr T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
28 URBISZ Bruno T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
29 MAŁOLEPSZY Adam UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
30 ROTKEGEL Eryk UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
31 ŚMIEJA Łukasz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
32 WARZECHA Marcin PIAST GLIWICE  POL 
33 HUDOWA Damian UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
34 KRZYSTEK Dominik T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
35 JAKUBIEC Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL