Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 SIWEK Marcel 31  PKSZERM WARSZAWA  POL 
2 SZABÓ Alexander 120  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3 KUŚKA Maciej 124  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
4 KOŁDRAS Michał   UKS KOSYNIER GL.  POL 
5 WŁODARCZYK Paweł   SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
6 ŚMIEJA Łukasz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
7 LUZAROWSKI Jan   KS SZPADA WADOW.  POL 
8 FORAJTER Filip   RMKS RYBNIK  POL 
9 KORZENIOWSKI Antoni   SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
10 WOREK Jakub   UKS KOSYNIER GL.  POL 
11 URBISZ Bruno   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 VOLOSHCHUK Marko   UKS KOSYNIER GL.  POL 
13 SZUMIŁOWSKI Antoni   UKS KOSYNIER GL.  POL 
14 GŁUSZAK Ignacy   AZS AWF WROCŁAW  POL 
15 HAŁAS Filip   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
16 SADOWY Krzysztof   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
17 BIENIECKI Szymon   SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
18 OCHMAN Krzysztof   KS SZPADA WADOW.  POL 
19 JAKUBIEC Bartosz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
20 LORENZ Igor   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
21 PUJANEK Wiktor   BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
22 KONIECZNY Oliwier   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
23 CELEJ Ignacy   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
24 JAZGAR Mikołaj   KS KLINGA KAT.  POL 
25 MILLER Marcel   SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
26 JĘDRZEJEC Michał   PIAST GLIWICE  POL 
27 CZUCHRAJ Artur   BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
28 JANOSZ Marcin   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
29 FRANIELCZYK Antoni   UKS KOSYNIER GL.  POL 
30 BURDZIK Dawid   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
31 GRZEGORCZYK Leon   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
32 MADEJCZYK Paweł   UKS KOSYNIER GL.  POL 
33 CIEŚLIK Józef   PKSZERM WARSZAWA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 6  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WOREK Jakub
UKS KOSYNIER GL. / POL
1 D2 V4 D1 D0 D2 V4 2 0,33 13 19 -6
JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
2 V4 D2 V4 D3 D1 V4 3 0,50 18 17 +1
PUJANEK Wiktor
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
3 D2 V4 V4 D3 D1 D2 2 0,33 16 21 -5
LORENZ Igor
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
4 V4 D3 D3 V4 D0 D2 2 0,33 16 20 -4
JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
5 V4 V4 V4 D3 D2 V4 4 0,67 21 15 +6
SIWEK Marcel
PKSZERM WARSZAWA / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 7 +17
URBISZ Bruno
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
7 D1 D0 V4 V4 D1 D1 2 0,33 11 20 -9

Grupa nr2
Na planszy 8  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
VOLOSHCHUK Marko
UKS KOSYNIER GL. / POL
1 V4 V4 V4 D2 D1 V4 4 0,67 19 13 +6
GRZEGORCZYK Leon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 D2 V4 V4 D2 D1 V4 3 0,50 17 17 0
JAKUBIEC Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D0 D3 D2 D0 D0 D2 0 0,00 7 24 -17
KORZENIOWSKI Antoni
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 D3 D2 V4 D1 D2 D3 1 0,17 15 22 -7
CIEŚLIK Józef
PKSZERM WARSZAWA / POL
5 V4 V4 V4 V4 D1 V4 5 0,83 21 10 +11
SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 6 +18
KONIECZNY Oliwier
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
7 D0 D0 V4 V4 D1 D1 2 0,33 10 21 -11

Grupa nr3
Na planszy 9  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 9 +15
CELEJ Ignacy
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 D1 V4 V4 V4 D2 D3 3 0,50 18 19 -1
FORAJTER Filip
RMKS RYBNIK / POL
3 D1 D1 V4 V4 V4 D2 3 0,50 16 20 -4
FRANIELCZYK Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 D1 D3 D3 D3 D2 V4 1 0,17 16 22 -6
OCHMAN Krzysztof
KS SZPADA WADOW. / POL
5 D2 D3 D3 V4 D1 V4 2 0,33 17 22 -5
KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 D3 V4 D2 V4 V4 D1 3 0,50 18 17 +1
BURDZIK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
7 D1 V4 V4 D2 D3 V4 3 0,50 18 18 0

Grupa nr4
Na planszy 1  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
LUZAROWSKI Jan
KS SZPADA WADOW. / POL
1 V4 V4 V4 D3 D3 3 0,60 18 11 +7
GŁUSZAK Ignacy
AZS AWF WROCŁAW / POL
2 D2 D2 V4 D2 D0 1 0,20 10 19 -9
KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
3 D1 V4 V4 D2 D2 2 0,40 13 13 0
BIENIECKI Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 D0 D3 D1 D0 D0 0 0,00 4 20 -16
CZUCHRAJ Artur
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
5 V4 V4 V3 V4 V3 5 1,00 18 9 +9
JAZGAR Mikołaj
KS KLINGA KAT. / POL
6 V4 V4 V3 V4 D2 4 0,80 17 8 +9

Grupa nr5
Na planszy 10  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SADOWY Krzysztof
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 D2 V3 D3 D3 D1 1 0,20 12 17 -5
ŚMIEJA Łukasz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V3 D0 D1 V4 D1 2 0,40 9 17 -8
MILLER Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
3 D2 V4 V4 V4 D1 3 0,60 15 11 +4
MADEJCZYK Paweł
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 V4 V4 D1 V4 D1 3 0,60 14 13 +1
HAŁAS Filip
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
5 V4 D3 D3 D1 D1 1 0,20 12 19 -7
WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 5 +15

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 SZABÓ Alexander 120  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  1,00  24  +18  Zakwalifikowany (a)
2 SIWEK Marcel 31  PKSZERM WARSZAWA  POL  1,00  24  +17  Zakwalifikowany (a)
3 SZUMIŁOWSKI Antoni   UKS KOSYNIER GL.  POL  1,00  24  +15  Zakwalifikowany (a)
4 WŁODARCZYK Paweł   SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  20  +15  Zakwalifikowany (a)
5 CZUCHRAJ Artur   BYTOM. TOW. SZERM.  POL  1,00  18  +9  Zakwalifikowany (a)
6 CIEŚLIK Józef   PKSZERM WARSZAWA  POL  0,83  21  10  +11  Zakwalifikowany (a)
7 JAZGAR Mikołaj   KS KLINGA KAT.  POL  0,80  17  +9  Zakwalifikowany (a)
8 JANOSZ Marcin   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,67  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
9 VOLOSHCHUK Marko   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,67  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
10 LUZAROWSKI Jan   KS SZPADA WADOW.  POL  0,60  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
11 MILLER Marcel   SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,60  15  11  +4  Zakwalifikowany (a)
12 MADEJCZYK Paweł   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,60  14  13  +1  Zakwalifikowany (a)
13T KUŚKA Maciej 124  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
13T JĘDRZEJEC Michał   PIAST GLIWICE  POL  0,50  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
15 BURDZIK Dawid   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,50  18  18  Zakwalifikowany (a)
16 GRZEGORCZYK Leon   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,50  17  17  Zakwalifikowany (a)
17 CELEJ Ignacy   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,50  18  19  -1  Zakwalifikowany (a)
18 FORAJTER Filip   RMKS RYBNIK  POL  0,50  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
19 KOŁDRAS Michał   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,40  13  13  Zakwalifikowany (a)
20 ŚMIEJA Łukasz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  17  -8  Zakwalifikowany (a)
21 LORENZ Igor   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,33  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
22 OCHMAN Krzysztof   KS SZPADA WADOW.  POL  0,33  17  22  -5  Zakwalifikowany (a)
23 PUJANEK Wiktor   BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,33  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
24 WOREK Jakub   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,33  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
25 URBISZ Bruno   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  11  20  -9  Zakwalifikowany (a)
26 KONIECZNY Oliwier   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,33  10  21  -11  Zakwalifikowany (a)
27 SADOWY Krzysztof   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,20  12  17  -5  Zakwalifikowany (a)
28 HAŁAS Filip   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,20  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
29 GŁUSZAK Ignacy   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,20  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
30 FRANIELCZYK Antoni   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,17  16  22  -6  Zakwalifikowany (a)
31 KORZENIOWSKI Antoni   SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,17  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
32 BIENIECKI Szymon   SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,00  20  -16  Zakwalifikowany (a)
33 JAKUBIEC Bartosz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  24  -17  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  (1) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(33) JAKUBIEC Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 3 
  (32) JAKUBIEC Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(32) BIENIECKI Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
8 - 6   
    (1) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(17) CELEJ Ignacy
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  8 - 6 
  (17) CELEJ Ignacy
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(48) -BYE-       
    (16) CELEJ Ignacy
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(49) -BYE-    8 - 4   
  (16) GRZEGORCZYK Leon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(16) GRZEGORCZYK Leon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
    (1) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(9) VOLOSHCHUK Marko
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 5 
  (9) VOLOSHCHUK Marko
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) WOREK Jakub
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(41) -BYE-    8 - 5     
  (24) WOREK Jakub
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
     
(24) WOREK Jakub
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
       
    (8) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(25) URBISZ Bruno
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 1   
  (25) URBISZ Bruno
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(40) -BYE-       
    (8) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(57) -BYE-    8 - 2   
  (8) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(8) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
    (1) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(5) CZUCHRAJ Artur
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  8 - 5 
  (5) CZUCHRAJ Artur
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) CZUCHRAJ Artur
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(37) -BYE-    8 - 1     
  (28) HAŁAS Filip
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
     
(28) HAŁAS Filip
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
       
    (5) CZUCHRAJ Artur
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(21) LORENZ Igor
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 5     
  (21) LORENZ Igor
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
(44) -BYE-           
    (12) MADEJCZYK Paweł
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
     
(53) -BYE-    8 - 6       
  (12) MADEJCZYK Paweł
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
     
(12) MADEJCZYK Paweł
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
       
    (4) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(13) KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 5   
  (13) KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(45) -BYE-    8 - 3     
  (20) ŚMIEJA Łukasz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(20) ŚMIEJA Łukasz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (4) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(29) GŁUSZAK Ignacy
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
  8 - 5   
  (29) GŁUSZAK Ignacy
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(36) -BYE-       
    (4) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(61) -BYE-    8 - 2   
  (4) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(4) WŁODARCZYK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
    (1) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(3) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 6 
  (3) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(35) -BYE-    8 - 3     
  (30) FRANIELCZYK Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
     
(30) FRANIELCZYK Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
       
    (3) KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(19) KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 6     
  (19) KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
       
(46) -BYE-           
    (14) KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
     
(51) -BYE-    8 - 7       
  (14) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(14) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (3) KOŁDRAS Michał
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(11) MILLER Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
  3 - 3     
  (11) MILLER Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) MILLER Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
       
(43) -BYE-    8 - 2         
  (22) OCHMAN Krzysztof
KS SZPADA WADOW. / POL
 
         
(22) OCHMAN Krzysztof
KS SZPADA WADOW. / POL
 
           
    (6) MILLER Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
     
(27) SADOWY Krzysztof
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  8 - 7       
  (27) SADOWY Krzysztof
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
(38) -BYE-           
    (6) CIEŚLIK Józef
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
     
(59) -BYE-    8 - 3       
  (6) CIEŚLIK Józef
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
     
(6) CIEŚLIK Józef
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
       
    (2) SIWEK Marcel
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(7) JAZGAR Mikołaj
KS KLINGA KAT. / POL
 
  8 - 1   
  (7) JAZGAR Mikołaj
KS KLINGA KAT. / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) JAZGAR Mikołaj
KS KLINGA KAT. / POL
 
   
(39) -BYE-    8 - 3     
  (26) KONIECZNY Oliwier
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(26) KONIECZNY Oliwier
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
    (7) JAZGAR Mikołaj
KS KLINGA KAT. / POL
 
   
(23) PUJANEK Wiktor
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  8 - 6     
  (23) PUJANEK Wiktor
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
       
(42) -BYE-           
    (10) LUZAROWSKI Jan
KS SZPADA WADOW. / POL
 
     
(55) -BYE-    8 - 5       
  (10) LUZAROWSKI Jan
KS SZPADA WADOW. / POL
 
     
(10) LUZAROWSKI Jan
KS SZPADA WADOW. / POL
 
       
    (2) SIWEK Marcel
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(15) BURDZIK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 4   
  (15) BURDZIK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) BURDZIK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(47) -BYE-    8 - 6     
  (18) FORAJTER Filip
RMKS RYBNIK / POL
 
     
(18) FORAJTER Filip
RMKS RYBNIK / POL
 
       
    (2) SIWEK Marcel
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(31) KORZENIOWSKI Antoni
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  8 - 3   
  (31) KORZENIOWSKI Antoni
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(34) -BYE-       
    (2) SIWEK Marcel
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(63) -BYE-    8 - 2   
  (2) SIWEK Marcel
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(2) SIWEK Marcel
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:17
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 SZABÓ Alexander UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
2 SIWEK Marcel PKSZERM WARSZAWA  POL 
3T WŁODARCZYK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3T KOŁDRAS Michał UKS KOSYNIER GL.  POL 
5 CZUCHRAJ Artur BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
6 JAZGAR Mikołaj KS KLINGA KAT.  POL 
7 JANOSZ Marcin UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
8 MILLER Marcel SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
9 SZUMIŁOWSKI Antoni UKS KOSYNIER GL.  POL 
10 CIEŚLIK Józef PKSZERM WARSZAWA  POL 
11 LUZAROWSKI Jan KS SZPADA WADOW.  POL 
12 MADEJCZYK Paweł UKS KOSYNIER GL.  POL 
13 KUŚKA Maciej UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
14 BURDZIK Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
15 CELEJ Ignacy KSZ WARSZAWIANKA  POL 
16 WOREK Jakub UKS KOSYNIER GL.  POL 
17 VOLOSHCHUK Marko UKS KOSYNIER GL.  POL 
18 JĘDRZEJEC Michał PIAST GLIWICE  POL 
19 GRZEGORCZYK Leon KSZ WARSZAWIANKA  POL 
20 FORAJTER Filip RMKS RYBNIK  POL 
21 ŚMIEJA Łukasz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
22 LORENZ Igor UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
23 OCHMAN Krzysztof KS SZPADA WADOW.  POL 
24 PUJANEK Wiktor BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
25 URBISZ Bruno T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
26 KONIECZNY Oliwier UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
27 SADOWY Krzysztof KSZ WARSZAWIANKA  POL 
28 HAŁAS Filip UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
29 GŁUSZAK Ignacy AZS AWF WROCŁAW  POL 
30 FRANIELCZYK Antoni UKS KOSYNIER GL.  POL 
31 KORZENIOWSKI Antoni SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
32 JAKUBIEC Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
33 BIENIECKI Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL