Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 SIWEK Marcin PKSZERM WARSZAWA  POL 
3 KACZMARCZYK Jeremi 20  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
4 ŁAGAN Mieszko 31  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
5 GONET Aleksander 33  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
6 MATYSZOK Bartosz 36  UKS START OP.  POL 
7 KWAPISZ Oliwier 47  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 WILK Dominik 55  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
9 SZCZEPANIAK Maksymilian 57  PIAST GLIWICE  POL 
10 CIAPAŁA Bartosz 60  RMKS RYBNIK  POL 
11 SKOWRONEK Michał 64  MDK BYTOM  POL 
12 ZDRZAŁEK Kacper 70  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 PYZIKIEWICZ Karol 79  MKS GRYF MIELEC  POL 
14 WITOSZEK Piotr   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
15 NAWROCKI NOWAK Aleks   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
16 PUKOWIEC Dominik   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
17 USZOK Florian   KS KLINGA KAT.  POL 
18 LEŚNIAK Bartosz   SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
19 RONER Michał   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
20 GŁOMBIK Rafał   UKS ZAWISZA KAT.  POL 
21 KAPINOS Witold   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
22 LUCZEK Tymon   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
23 PIEKARSKI Dawid   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
24 MOROŃ Tomasz   PIAST GLIWICE  POL 
25 SOKALLA Gabriel   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
26 RYSZKA Bartosz   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
27 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP.  POL 
28 NIEDŹWIECKI Jakub   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
29 FIGIEL Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
1 V4 V4 V4 V4 4 1,00 16 5 +11
GŁOMBIK Rafał
UKS ZAWISZA KAT. / POL
2 D1 D2 D1 D2 0 0,00 6 16 -10
FIGIEL Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D1 V4 D0 D3 1 0,25 8 14 -6
CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
4 D1 V4 V4 V4 3 0,75 13 5 +8
SKOWRONEK Michał
MDK BYTOM / POL
5 D2 V4 V4 D0 2 0,50 10 13 -3

Grupa nr2
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 V4 D3 V4 D3 V4 3 0,60 18 14 +4
ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D3 D1 V4 D2 V4 2 0,40 14 18 -4
SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
3 V4 V4 V4 D2 V4 4 0,80 18 12 +6
KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 D1 D3 D1 D0 D2 0 0,00 7 20 -13
SIWEK Marcin
PKSZERM WARSZAWA / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 9 +11
PIEKARSKI Dawid
KSZ WARSZAWIANKA / POL
6 D2 D3 D3 V4 D2 1 0,20 14 18 -4

Grupa nr3
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 D1 V4 V4 D1 D1 2 0,40 11 16 -5
LUCZEK Tymon
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
2 V4 D0 D1 V4 V4 3 0,60 13 10 +3
KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
3 D2 V4 V4 D3 V3 3 0,60 16 13 +3
NIEDŹWIECKI Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 D2 V4 D3 V4 V4 3 0,60 17 11 +6
LEŚNIAK Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
5 V4 D0 V4 D1 D2 2 0,40 11 16 -5
PYZIKIEWICZ Karol
MKS GRYF MIELEC / POL
6 V4 D1 D2 D1 V4 2 0,40 12 14 -2

Grupa nr4
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V4 V2 V4 V2 V4 5 1,00 16 4 +12
WITOSZEK Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D2 D1 V4 D3 D2 1 0,20 12 16 -4
USZOK Florian
KS KLINGA KAT. / POL
3 D1 V4 V4 D1 V4 3 0,60 14 8 +6
MOROŃ Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
4 D0 D0 D0 D0 D0 0 0,00 0 20 -20
ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
5 D1 V4 V4 V4 V4 4 0,80 17 9 +8
OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
6 D0 V4 D1 V4 D3 2 0,40 12 14 -2

Grupa nr5
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D2 D2 V4 D2 D0 1 0,20 10 18 -8
SOKALLA Gabriel
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V4 D1 D3 D1 V4 2 0,40 13 17 -4
MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
3 V4 V4 V4 D1 V4 4 0,80 17 12 +5
NAWROCKI NOWAK Aleks
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
4 D2 V4 D3 D2 D1 1 0,20 12 19 -7
GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 V4 V4 V4 V4 D1 4 0,80 17 10 +7
RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 V4 D3 D2 V4 V4 3 0,60 17 10 +7

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 KWAPISZ Oliwier 47  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  1,00  16  +12  Zakwalifikowany (a)
2 SIWEK Marcin PKSZERM WARSZAWA  POL  1,00  20  +11  Zakwalifikowany (a)
3 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  16  +11  Zakwalifikowany (a)
4 ŁAGAN Mieszko 31  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,80  17  +8  Zakwalifikowany (a)
5 GONET Aleksander 33  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,80  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
6 SZCZEPANIAK Maksymilian 57  PIAST GLIWICE  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
7 MATYSZOK Bartosz 36  UKS START OP.  POL  0,80  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
8 CIAPAŁA Bartosz 60  RMKS RYBNIK  POL  0,75  13  +8  Zakwalifikowany (a)
9 RYSZKA Bartosz   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,60  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
10 NIEDŹWIECKI Jakub   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
11 USZOK Florian   KS KLINGA KAT.  POL  0,60  14  +6  Zakwalifikowany (a)
12 RONER Michał   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,60  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
13 KACZMARCZYK Jeremi 20  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,60  16  13  +3  Zakwalifikowany (a)
14 LUCZEK Tymon   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,60  13  10  +3  Zakwalifikowany (a)
15 SKOWRONEK Michał 64  MDK BYTOM  POL  0,50  10  13  -3  Zakwalifikowany (a)
16T PYZIKIEWICZ Karol 79  MKS GRYF MIELEC  POL  0,40  12  14  -2  Zakwalifikowany (a)
16T OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP.  POL  0,40  12  14  -2  Zakwalifikowany (a)
18 ZDRZAŁEK Kacper 70  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
19 SOKALLA Gabriel   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
20T WILK Dominik 55  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,40  11  16  -5  Zakwalifikowany (a)
20T LEŚNIAK Bartosz   SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,40  11  16  -5  Zakwalifikowany (a)
22 FIGIEL Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,25  14  -6  Zakwalifikowany (a)
23 PIEKARSKI Dawid   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,20  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
24 WITOSZEK Piotr   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
25 NAWROCKI NOWAK Aleks   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,20  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
26 PUKOWIEC Dominik   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  10  18  -8  Zakwalifikowany (a)
27 GŁOMBIK Rafał   UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,00  16  -10  Zakwalifikowany (a)
28 KAPINOS Witold   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,00  20  -13  Zakwalifikowany (a)
29 MOROŃ Tomasz   PIAST GLIWICE  POL  0,00  20  -20  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  (1) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
(17) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
  10 - 2 
  (16) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
 
(16) PYZIKIEWICZ Karol
MKS GRYF MIELEC / POL
 
10 - 6   
    (1) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
(9) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  10 - 6 
  (9) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(24) WITOSZEK Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 4     
    (8) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(25) NAWROCKI NOWAK Aleks
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
  10 - 3   
  (8) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(8) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
10 - 1   
    (1) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
(5) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  10 - 5 
  (5) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(28) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 2     
    (5) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(21) LEŚNIAK Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  10 - 4     
  (12) RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(12) RONER Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
10 - 9       
    (4) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(13) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  10 - 5   
  (13) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(20) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
10 - 6     
    (4) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(29) MOROŃ Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 2   
  (4) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
 
(4) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
10 - 1   
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(3) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  10 - 6 
  (3) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(19) SOKALLA Gabriel
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 1     
  (14) LUCZEK Tymon
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(14) LUCZEK Tymon
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
10 - 9       
    (3) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(11) USZOK Florian
KS KLINGA KAT. / POL
 
  10 - 6     
  (11) USZOK Florian
KS KLINGA KAT. / POL
 
       
(22) FIGIEL Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 4         
    (6) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(27) GŁOMBIK Rafał
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  10 - 5       
  (6) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(6) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 7       
    (2) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(7) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
 
  10 - 5   
  (7) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
 
   
(26) PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 5     
    (7) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
 
   
(23) PIEKARSKI Dawid
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  10 - 9     
  (10) NIEDŹWIECKI Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(10) NIEDŹWIECKI Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 6       
    (2) SIWEK Marcin
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(15) SKOWRONEK Michał
MDK BYTOM / POL
 
  10 - 3   
  (15) ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(18) ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 8     
    (2) SIWEK Marcin
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(31) -BYE-    10 - 5   
  (2) SIWEK Marcin
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(2) SIWEK Marcin
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:38
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 GONET Aleksander UKS ZAWISZA KAT.  POL 
3T KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
3T SIWEK Marcin PKSZERM WARSZAWA  POL 
5 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE  POL 
6 MATYSZOK Bartosz UKS START OP.  POL 
7 CIAPAŁA Bartosz RMKS RYBNIK  POL 
8 WILK Dominik UKS ZAWISZA KAT.  POL 
9 ŁAGAN Mieszko UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
10 RYSZKA Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
11 NIEDŹWIECKI Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 USZOK Florian KS KLINGA KAT.  POL 
13 RONER Michał UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
14 LUCZEK Tymon UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
15 OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OP.  POL 
16 ZDRZAŁEK Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
17 KACZMARCZYK Jeremi BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
18 SKOWRONEK Michał MDK BYTOM  POL 
19 PYZIKIEWICZ Karol MKS GRYF MIELEC  POL 
20 SOKALLA Gabriel T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
21 LEŚNIAK Bartosz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
22 FIGIEL Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
23 PIEKARSKI Dawid KSZ WARSZAWIANKA  POL 
24 WITOSZEK Piotr T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
25 NAWROCKI NOWAK Aleks UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
26 PUKOWIEC Dominik T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
27 GŁOMBIK Rafał UKS ZAWISZA KAT.  POL 
28 KAPINOS Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
29 MOROŃ Tomasz PIAST GLIWICE  POL