Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
2 KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL 
3 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
4 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  POL 
5 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
6 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
7 KLYTTA Paweł 10  PIAST GLIWICE  POL 
8 KAPIAS Augustyn 13  RMKS RYBNIK  POL 
9 PUCHAŁA Mikołaj 15  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
10 WODNIAK Szymon 19  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
11 KWAŚNIK Dominik 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 PARTYKA Czcibor 22  PIAST GLIWICE  POL 
13 JABŁOŃSKI Marcin 26  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
14 DROZDOWSKI Szymon 27  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
15 PODSIADŁO Kacper 29  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
16 BRZEZOWSKI Jan 31  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
17 HAJDUK Szymon 35  KS SZPADA WADOW.  POL 
18 MISZTELA Julian 36  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
19 WÓJTOWICZ Szymon 40  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
20 DANIEWSKI Karol 44  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
21 WITOSZEK Dawid 64  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
22 SZUBA Filip 67  PIAST GLIWICE  POL 
23 KALAWSKI Robert 70  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
24 MATYSZOK Wojciech 73  UKS START OP.  POL 
25 MADEJ Mikołaj 84  MKS GRYF MIELEC  POL 
26 KOWALSKI Dawid 86  PKS MILENIUM SKAW.  POL 
27 HUWER Tymoteusz 206  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
28 KUROWSKI Błażej 209  PIAST GLIWICE  POL 
29 ADAMCZYK Mikołaj 210  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
30 WIKTOR Stanisław 217  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
31 SPANDEL Piotr 218  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
32 FECHNER Oskar 219  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
33 WRÓBLEWSKI Bartosz 221  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
34 NOWAKOWSKI Jan 222  KS ZAWISZA CZARNY  POL 
35 DROBCZYK Franciszek 235  PIAST GLIWICE  POL 
36 CHIRKOWSKI Ignacy   KS SZPADA WROCŁAW  POL 
37 NIEDZIELA Karol   KS SZPADA WADOW.  POL 
38 LEGIERSKI Tomasz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
39 ZALEWSKI Jan   KS SZPADA WROCŁAW  POL 
40 BRZEZINKA Jacek   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
NIEDZIELA Karol
KS SZPADA WADOW. / POL
1 D1 D1 D1 D3 D1 D1 0 0,00 8 24 -16
SPANDEL Paweł
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 D3 5 0,83 23 8 +15
MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
3 V4 D0 V4 V4 D2 D1 3 0,50 15 18 -3
CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
4 V4 D2 D3 D3 V4 V4 3 0,50 20 16 +4
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
5 V4 D1 D2 V4 V4 D1 3 0,50 16 18 -2
MATYSZOK Wojciech
UKS START OP. / POL
6 V4 D0 V4 D1 D0 D0 2 0,33 9 19 -10
PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
7 V4 V4 V4 D2 V4 V4 5 0,83 22 10 +12

Grupa nr2
Na planszy 3  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KOWALSKI Dawid
PKS MILENIUM SKAW. / POL
1 D1 D2 D2 V4 D3 D0 1 0,17 12 23 -11
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
2 V4 V4 D1 D3 D2 V4 3 0,50 18 18 0
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
3 V4 D3 D0 V4 D3 D2 2 0,33 16 21 -5
KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 D1 5 0,83 21 10 +11
KALAWSKI Robert
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 D3 V4 D3 D0 D3 V4 2 0,33 17 20 -3
ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
6 V4 V4 V4 D3 V4 V4 5 0,83 23 16 +7
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
7 V4 D2 V4 V4 D1 D1 3 0,50 16 15 +1

Grupa nr3
Na planszy 5  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 V4 D0 V4 D1 D0 V4 3 0,50 13 13 0
LEGIERSKI Tomasz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D0 D0 D0 D0 D1 D0 0 0,00 1 24 -23
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 4 +20
NOWAKOWSKI Jan
KS ZAWISZA CZARNY / POL
4 D1 V4 D1 D2 D2 V4 2 0,33 14 19 -5
PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
5 V2 V4 D2 V4 V4 V4 5 0,83 20 9 +11
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
6 V4 V4 D1 V4 D1 V4 4 0,67 18 14 +4
SZUBA Filip
PIAST GLIWICE / POL
7 D2 V4 D0 D3 D1 D3 1 0,17 13 20 -7

Grupa nr4
Na planszy 7  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V2 D2 D3 D3 D3 1 0,20 13 17 -4
WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D1 D1 D1 D2 D0 0 0,00 5 16 -11
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 9 +11
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
4 V4 V2 D3 D3 V4 3 0,60 16 15 +1
BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA / POL
5 V4 V4 D1 V4 D2 3 0,60 15 16 -1
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
6 V4 V4 D2 D3 V4 3 0,60 17 13 +4

Grupa nr5
Na planszy 9  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BRZEZINKA Jacek
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D0 D1 D1 D2 D1 D3 0 0,00 8 24 -16
KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK / POL
2 V4 V4 D3 V4 V4 V4 5 0,83 23 10 +13
DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
3 V4 D3 D1 V4 V4 V4 4 0,67 20 12 +8
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 11 +13
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
5 V4 D2 D1 D1 V4 V4 3 0,50 16 19 -3
HAJDUK Szymon
KS SZPADA WADOW. / POL
6 V4 D1 D1 D2 D2 V4 2 0,33 14 20 -6
FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
7 V4 D0 D1 D3 D3 D3 1 0,17 14 23 -9

Grupa nr6
Na planszy 11  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
1 V4 D3 D2 V4 D1 2 0,40 14 16 -2
WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 D1 D2 D1 D3 V4 1 0,20 11 19 -8
KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 9 +11
SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 V4 V4 D0 D2 V4 3 0,60 14 12 +2
ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
5 D3 V4 D3 V4 V4 3 0,60 18 16 +2
WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
6 V4 D3 D1 D1 D3 1 0,20 12 17 -5

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  24  +20  Zakwalifikowany (a)
2 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  1,00  24  11  +13  Zakwalifikowany (a)
3T KLYTTA Paweł 10  PIAST GLIWICE  POL  1,00  20  +11  Zakwalifikowany (a)
3T PUCHAŁA Mikołaj 15  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  1,00  20  +11  Zakwalifikowany (a)
5 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,83  23  +15  Zakwalifikowany (a)
6 KAPIAS Augustyn 13  RMKS RYBNIK  POL  0,83  23  10  +13  Zakwalifikowany (a)
7 PARTYKA Czcibor 22  PIAST GLIWICE  POL  0,83  22  10  +12  Zakwalifikowany (a)
8 KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL  0,83  21  10  +11  Zakwalifikowany (a)
9 PODSIADŁO Kacper 29  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,83  20  +11  Zakwalifikowany (a)
10 ZALEWSKI Jan   KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,83  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
11 DANIEWSKI Karol 44  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,67  20  12  +8  Zakwalifikowany (a)
12 KWAŚNIK Dominik 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,67  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
13 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  POL  0,60  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
14 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,60  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
15 SPANDEL Piotr 218  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  14  12  +2  Zakwalifikowany (a)
16 KUROWSKI Błażej 209  PIAST GLIWICE  POL  0,60  16  15  +1  Zakwalifikowany (a)
17 BRZEZOWSKI Jan 31  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,60  15  16  -1  Zakwalifikowany (a)
18 CHIRKOWSKI Ignacy   KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,50  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
19 DROZDOWSKI Szymon 27  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,50  16  15  +1  Zakwalifikowany (a)
20 DROBCZYK Franciszek 235  PIAST GLIWICE  POL  0,50  18  18  Zakwalifikowany (a)
21 HUWER Tymoteusz 206  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  13  13  Zakwalifikowany (a)
22 JABŁOŃSKI Marcin 26  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,50  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
23 ADAMCZYK Mikołaj 210  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,50  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
24 MADEJ Mikołaj 84  MKS GRYF MIELEC  POL  0,50  15  18  -3  Zakwalifikowany (a)
25 MISZTELA Julian 36  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,40  14  16  -2  Zakwalifikowany (a)
26 KALAWSKI Robert 70  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  17  20  -3  Zakwalifikowany (a)
27 WODNIAK Szymon 19  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,33  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
28 NOWAKOWSKI Jan 222  KS ZAWISZA CZARNY  POL  0,33  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
29 HAJDUK Szymon 35  KS SZPADA WADOW.  POL  0,33  14  20  -6  Zakwalifikowany (a)
30 MATYSZOK Wojciech 73  UKS START OP.  POL  0,33  19  -10  Zakwalifikowany (a)
31 WITOSZEK Dawid 64  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
32 WÓJTOWICZ Szymon 40  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,20  12  17  -5  Zakwalifikowany (a)
33 WIKTOR Stanisław 217  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,20  11  19  -8  Wyeliminowany (a)
34 SZUBA Filip 67  PIAST GLIWICE  POL  0,17  13  20  -7  Wyeliminowany (a)
35 FECHNER Oskar 219  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,17  14  23  -9  Wyeliminowany (a)
36 KOWALSKI Dawid 86  PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,17  12  23  -11  Wyeliminowany (a)
37 WRÓBLEWSKI Bartosz 221  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  16  -11  Wyeliminowany (a)
38T BRZEZINKA Jacek   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  24  -16  Wyeliminowany (a)
38T NIEDZIELA Karol   KS SZPADA WADOW.  POL  0,00  24  -16  Wyeliminowany (a)
40 LEGIERSKI Tomasz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  24  -23  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  (1) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(32) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
12 - 7 
    (1) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(17) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 4 
  (16) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(16) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
12 - 11   
    (1) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
(9) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  10 - 8 
  (9) MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(24) MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
 
12 - 10     
    (8) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
 
(25) MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  12 - 4   
  (8) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
 
(8) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
12 - 3   
    (1) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
(5) SPANDEL Paweł
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  7 - 6 
  (5) SPANDEL Paweł
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(28) NOWAKOWSKI Jan
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
12 - 2     
    (5) SPANDEL Paweł
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(21) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  12 - 5     
  (12) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(12) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
11 - 6       
    (4) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(13) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
  11 - 10   
  (13) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(20) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
12 - 2     
    (4) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(29) HAJDUK Szymon
KS SZPADA WADOW. / POL
 
  12 - 4   
  (4) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(4) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
12 - 9   
    (1) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
(3) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  12 - 10 
  (3) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(30) MATYSZOK Wojciech
UKS START OP. / POL
 
12 - 1     
    (3) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(19) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  12 - 9     
  (14) ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
     
(14) ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
12 - 5       
    (3) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(11) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 10     
  (11) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
(22) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
11 - 10         
    (6) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK / POL
 
     
(27) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 11       
  (6) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK / POL
 
     
(6) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK / POL
 
12 - 10       
    (2) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(7) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 2   
  (7) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(26) KALAWSKI Robert
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
12 - 2     
    (7) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(23) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 5     
  (10) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
     
(10) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
12 - 7       
    (2) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(15) SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 5   
  (15) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(18) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
12 - 11     
    (2) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
 
(31) WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 8   
  (2) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(2) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
12 - 8   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:38
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  POL 
2 KAPIAS Augustyn RMKS RYBNIK  POL 
3T KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL 
3T PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE  POL 
5 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
6 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
7 SPANDEL Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 CHIRKOWSKI Ignacy KS SZPADA WROCŁAW  POL 
9 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
10 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE  POL 
11 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
13 BRZEZOWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA  POL 
14 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
15 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
16 MADEJ Mikołaj MKS GRYF MIELEC  POL 
17 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR.  POL 
18 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WROCŁAW  POL 
19 DANIEWSKI Karol KSZ WARSZAWIANKA  POL 
20 SPANDEL Piotr T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
21 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE  POL 
22 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
23 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE  POL 
24 HUWER Tymoteusz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
25 MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
26 KALAWSKI Robert T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
27 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
28 NOWAKOWSKI Jan KS ZAWISZA CZARNY  POL 
29 HAJDUK Szymon KS SZPADA WADOW.  POL 
30 MATYSZOK Wojciech UKS START OP.  POL 
31 WITOSZEK Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
32 WÓJTOWICZ Szymon BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
33 WIKTOR Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
34 SZUBA Filip PIAST GLIWICE  POL 
35 FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
36 KOWALSKI Dawid PKS MILENIUM SKAW.  POL 
37 WRÓBLEWSKI Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
38T BRZEZINKA Jacek T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
38T NIEDZIELA Karol KS SZPADA WADOW.  POL 
40 LEGIERSKI Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL