Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 SOKALLA Józef T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
2 KUROWSKI Tytus PIAST GLIWICE  POL 
3 KOBYLAŃSKI Hugon AZS AWF WROCŁAW  POL 
4 JANOSZKA Franciszek T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
5 STASZAK Kajetan AZS AWF WROCŁAW  POL 
6 SMOLARCZYK Bartosz UKS KOSYNIER GL.  POL 
7 ELIAS Wiktor T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 ZIOMEK Stanisław UKS KOSYNIER GL.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7  o godz. 14:00
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
JANOSZKA Franciszek
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V4 V4 D1 D1 D0 D3 D2 2 0,29 15 22 -7
ELIAS Wiktor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D1 D0 D1 D0 D1 D1 D1 0 0,00 5 28 -23
SOKALLA Józef
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D1 V4 V4 D2 D3 D2 D3 2 0,29 19 21 -2
KOBYLAŃSKI Hugon
AZS AWF WROCŁAW / POL
4 V4 V4 D1 V4 D0 V4 V4 5 0,71 21 11 +10
KUROWSKI Tytus
PIAST GLIWICE / POL
5 V4 V4 V4 D1 D3 V4 V4 5 0,71 24 15 +9
SMOLARCZYK Bartosz
UKS KOSYNIER GL. / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 V4 V4 7 1,00 28 10 +18
STASZAK Kajetan
AZS AWF WROCŁAW / POL
7 V4 V4 V4 D0 D1 D2 V4 4 0,57 19 20 -1
ZIOMEK Stanisław
UKS KOSYNIER GL. / POL
8 V4 V4 V4 D0 D3 D1 D2 3 0,43 18 22 -4

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 SMOLARCZYK Bartosz UKS KOSYNIER GL.  POL  1,00  28  10  +18  Zakwalifikowany (a)
2 KOBYLAŃSKI Hugon AZS AWF WROCŁAW  POL  0,71  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
3 KUROWSKI Tytus PIAST GLIWICE  POL  0,71  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
4 STASZAK Kajetan AZS AWF WROCŁAW  POL  0,57  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
5 ZIOMEK Stanisław UKS KOSYNIER GL.  POL  0,43  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
6 SOKALLA Józef T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,29  19  21  -2  Zakwalifikowany (a)
7 JANOSZKA Franciszek T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,29  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
8 ELIAS Wiktor T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  28  -23  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) SMOLARCZYK Bartosz
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  (1) SMOLARCZYK Bartosz
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
(8) ELIAS Wiktor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
8 - 4 
    (1) ZIOMEK Stanisław
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
(5) ZIOMEK Stanisław
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 6 
  (4) ZIOMEK Stanisław
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(4) STASZAK Kajetan
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
8 - 4   
    (1) KUROWSKI Tytus
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) KUROWSKI Tytus
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 3 
  (3) KUROWSKI Tytus
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(6) SOKALLA Józef
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
8 - 3     
    (2) KUROWSKI Tytus
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) JANOSZKA Franciszek
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 7   
  (2) KOBYLAŃSKI Hugon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(2) KOBYLAŃSKI Hugon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
8 - 7   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:17
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 KUROWSKI Tytus PIAST GLIWICE  POL 
2 ZIOMEK Stanisław UKS KOSYNIER GL.  POL 
3T KOBYLAŃSKI Hugon AZS AWF WROCŁAW  POL 
3T SMOLARCZYK Bartosz UKS KOSYNIER GL.  POL 
5 STASZAK Kajetan AZS AWF WROCŁAW  POL 
6 SOKALLA Józef T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
7 JANOSZKA Franciszek T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 ELIAS Wiktor T.S. GÓRNIK RADLIN  POL