Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 HEBDOWSKA Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
2 BUDNIK Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
3 KWIATKOWSKA Ewa KSZ WARSZAWIANKA  POL 
4 MISIAK Paulina MKS GRYF MIELEC  POL 
5 MROZIŃSKA Julia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
6 SWĘDZIOŁ Joanna UKS ZAWISZA KAT.  POL 
7 SZYDŁOWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
8 SZCZUROWSKA Hanna UKS KOSYNIER GL.  POL 
9 DOLECKA Kamila 10  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
10 STRUZIK Zofia 14  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
11 PTASZYŃSKA Karina 17  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 LEGIERSKA Wiktoria 22  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 KOWALIK Amelia 23  PIAST GLIWICE  POL 
14 BIAŁAS Milena 24  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
15 BUKOWSKA Antonina   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
16 SZYMICZEK Martyna   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
17 PRINA CERAI Emma   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
18 KĘDZIERSKA Weronika   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
19 ŻUREK Aleksandra   MKS GRYF MIELEC  POL 
20 FIAŁKOWSKA Nina   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
21 BIAŁECKA Zofia   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
22 PODUSZYŃSKA Hanna   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
23 SZEWCZYK Alicja   AZS AWF WROCŁAW  POL 
24 PYKA Małgorzata   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
25 DZWONEK Helena   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
26 KLAPER Łucja   TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
27 DROBCZYK Martyna   PIAST GLIWICE  POL 
28 ŁADOŚ Natalia   AZS AWF WROCŁAW  POL 
29 CIBOROWSKA Hanna   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
30 FABIŃSKA Oliwia   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
31 DURKA Hanna   WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
32 KOHUT Marzena   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
33 KUŹNIAR Maria   PIAST GLIWICE  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 12  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
STRUZIK Zofia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
1 D3 D3 D2 V4 D3 D3 1 0,17 18 23 -5
HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
2 V4 V4 V4 V4 V3 V3 6 1,00 22 5 +17
FIAŁKOWSKA Nina
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
3 V4 D0 D1 D3 D2 D0 1 0,17 10 23 -13
PRINA CERAI Emma
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 V4 D2 V4 V4 V4 V4 5 0,83 22 10 +12
KUŹNIAR Maria
PIAST GLIWICE / POL
5 D3 D0 V4 D0 V4 D2 2 0,33 13 22 -9
PTASZYŃSKA Karina
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 V4 D0 V4 D0 D3 D1 2 0,33 12 20 -8
BIAŁECKA Zofia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
7 V4 D0 V4 D3 V4 V4 4 0,67 19 13 +6

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 V4 V4 V4 D3 V4 V4 5 0,83 23 9 +14
PODUSZYŃSKA Hanna
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
2 D3 V4 D2 V4 D2 D1 2 0,33 16 21 -5
LEGIERSKA Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D0 D3 D2 D2 V4 V4 2 0,33 15 22 -7
ŁADOŚ Natalia
AZS AWF WROCŁAW / POL
4 D1 V4 V4 V4 V4 V4 5 0,83 21 11 +10
DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
5 V4 D2 V4 D2 D3 V4 3 0,50 19 18 +1
ŻUREK Aleksandra
MKS GRYF MIELEC / POL
6 D1 V4 D3 D1 V4 V4 3 0,50 17 18 -1
DURKA Hanna
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
7 D0 V4 D3 D0 D1 D1 1 0,17 9 21 -12

Grupa nr3
Na planszy 9  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZCZUROWSKA Hanna
UKS KOSYNIER GL. / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 10 +14
SZEWCZYK Alicja
AZS AWF WROCŁAW / POL
2 D3 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,67 22 14 +8
KWIATKOWSKA Ewa
KSZ WARSZAWIANKA / POL
3 D3 D2 V4 V4 V4 V4 4 0,67 21 11 +10
KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
4 D1 V4 D0 V4 D3 V4 3 0,50 16 17 -1
KOHUT Marzena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
5 D0 D0 D1 D1 D0 D2 0 0,00 4 24 -20
CIBOROWSKA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
6 D1 D2 D1 V4 V4 V4 3 0,50 16 17 -1
KĘDZIERSKA Weronika
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
7 D2 D2 D1 D1 V4 D2 1 0,17 12 22 -10

Grupa nr4
Na planszy 6  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DROBCZYK Martyna
PIAST GLIWICE / POL
1 V4 D0 D1 D2 D2 1 0,20 9 19 -10
FABIŃSKA Oliwia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D3 D0 D0 D0 D1 0 0,00 4 20 -16
SWĘDZIOŁ Joanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
3 V4 V4 D0 D3 D0 2 0,40 11 12 -1
MISIAK Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 5 +15
BIAŁAS Milena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
5 V4 V4 V4 D2 V4 4 0,80 18 12 +6
PYKA Małgorzata
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
6 V4 V4 V4 D2 D3 3 0,60 17 11 +6

Grupa nr5
Na planszy 4  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZYMICZEK Martyna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V4 D3 V4 V4 D1 3 0,60 16 14 +2
DZWONEK Helena
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D0 D2 D2 D1 D1 0 0,00 6 20 -14
KLAPER Łucja
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
3 V4 V4 D3 D3 D1 2 0,40 15 17 -2
BUKOWSKA Antonina
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
4 D3 V4 V4 D2 D2 2 0,40 15 17 -2
SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
5 D3 V4 V4 V4 D1 3 0,60 16 14 +2
MROZIŃSKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 6 +14

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 HEBDOWSKA Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL  1,00  22  +17  Zakwalifikowany (a)
2 MISIAK Paulina MKS GRYF MIELEC  POL  1,00  20  +15  Zakwalifikowany (a)
3 SZCZUROWSKA Hanna UKS KOSYNIER GL.  POL  1,00  24  10  +14  Zakwalifikowany (a)
4 MROZIŃSKA Julia UKS ZAWISZA KAT.  POL  1,00  20  +14  Zakwalifikowany (a)
5 BUDNIK Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,83  23  +14  Zakwalifikowany (a)
6 PRINA CERAI Emma   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,83  22  10  +12  Zakwalifikowany (a)
7 ŁADOŚ Natalia   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,83  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
8 BIAŁAS Milena 24  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
9 KWIATKOWSKA Ewa KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,67  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
10 SZEWCZYK Alicja   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,67  22  14  +8  Zakwalifikowany (a)
11 BIAŁECKA Zofia   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,67  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
12 PYKA Małgorzata   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,60  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
13T SZYDŁOWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL  0,60  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
13T SZYMICZEK Martyna   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
15 DOLECKA Kamila 10  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  19  18  +1  Zakwalifikowany (a)
16 ŻUREK Aleksandra   MKS GRYF MIELEC  POL  0,50  17  18  -1  Zakwalifikowany (a)
17T CIBOROWSKA Hanna   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,50  16  17  -1  Zakwalifikowany (a)
17T KOWALIK Amelia 23  PIAST GLIWICE  POL  0,50  16  17  -1  Zakwalifikowany (a)
19 SWĘDZIOŁ Joanna UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,40  11  12  -1  Zakwalifikowany (a)
20T KLAPER Łucja   TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL  0,40  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
20T BUKOWSKA Antonina   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,40  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
22 PODUSZYŃSKA Hanna   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,33  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
23 LEGIERSKA Wiktoria 22  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
24 PTASZYŃSKA Karina 17  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  12  20  -8  Zakwalifikowany (a)
25 KUŹNIAR Maria   PIAST GLIWICE  POL  0,33  13  22  -9  Zakwalifikowany (a)
26 DROBCZYK Martyna   PIAST GLIWICE  POL  0,20  19  -10  Zakwalifikowany (a)
27 STRUZIK Zofia 14  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,17  18  23  -5  Zakwalifikowany (a)
28 KĘDZIERSKA Weronika   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,17  12  22  -10  Zakwalifikowany (a)
29 DURKA Hanna   WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,17  21  -12  Zakwalifikowany (a)
30 FIAŁKOWSKA Nina   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,17  10  23  -13  Zakwalifikowany (a)
31 DZWONEK Helena   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  20  -14  Zakwalifikowany (a)
32 FABIŃSKA Oliwia   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  20  -16  Zakwalifikowany (a)
33 KOHUT Marzena   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,00  24  -20  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  (1) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(33) KOHUT Marzena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 0 
  (32) KOHUT Marzena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(32) FABIŃSKA Oliwia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
8 - 7   
    (1) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
(17) KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 7 
  (17) KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(48) -BYE-       
    (16) ŻUREK Aleksandra
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(49) -BYE-    8 - 6   
  (16) ŻUREK Aleksandra
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(16) ŻUREK Aleksandra
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
    (1) KWIATKOWSKA Ewa
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(9) KWIATKOWSKA Ewa
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  8 - 7 
  (9) KWIATKOWSKA Ewa
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) KWIATKOWSKA Ewa
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(41) -BYE-    8 - 6     
  (24) PTASZYŃSKA Karina
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(24) PTASZYŃSKA Karina
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (8) KWIATKOWSKA Ewa
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(25) KUŹNIAR Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 3   
  (25) KUŹNIAR Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(40) -BYE-       
    (8) BIAŁAS Milena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(57) -BYE-    8 - 5   
  (8) BIAŁAS Milena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(8) BIAŁAS Milena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
    (1) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(5) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 7 
  (5) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(37) -BYE-    8 - 4     
  (28) KĘDZIERSKA Weronika
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(28) KĘDZIERSKA Weronika
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (5) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(21) KLAPER Łucja
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
  8 - 2     
  (21) KLAPER Łucja
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
       
(44) -BYE-           
    (12) KLAPER Łucja
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
     
(53) -BYE-    8 - 6       
  (12) PYKA Małgorzata
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
     
(12) PYKA Małgorzata
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
       
    (4) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(13) SZYMICZEK Martyna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 3   
  (13) SZYMICZEK Martyna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) SZYMICZEK Martyna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(45) -BYE-    8 - 7     
  (20) BUKOWSKA Antonina
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
     
(20) BUKOWSKA Antonina
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
       
    (4) MROZIŃSKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(29) DURKA Hanna
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 6   
  (29) DURKA Hanna
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(36) -BYE-       
    (4) MROZIŃSKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(61) -BYE-    8 - 6   
  (4) MROZIŃSKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(4) MROZIŃSKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
    (1) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(3) SZCZUROWSKA Hanna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  7 - 2 
  (3) SZCZUROWSKA Hanna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) SZCZUROWSKA Hanna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(35) -BYE-    8 - 5     
  (30) FIAŁKOWSKA Nina
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
     
(30) FIAŁKOWSKA Nina
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
       
    (3) SZCZUROWSKA Hanna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(19) SWĘDZIOŁ Joanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  8 - 4     
  (19) SWĘDZIOŁ Joanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
(46) -BYE-           
    (14) SWĘDZIOŁ Joanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(51) -BYE-    8 - 6       
  (14) SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(14) SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (3) PRINA CERAI Emma
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(11) BIAŁECKA Zofia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
  8 - 6     
  (11) BIAŁECKA Zofia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) BIAŁECKA Zofia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
       
(43) -BYE-    8 - 3         
  (22) PODUSZYŃSKA Hanna
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
         
(22) PODUSZYŃSKA Hanna
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
           
    (6) PRINA CERAI Emma
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(27) STRUZIK Zofia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 6       
  (27) STRUZIK Zofia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
(38) -BYE-           
    (6) PRINA CERAI Emma
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(59) -BYE-    8 - 2       
  (6) PRINA CERAI Emma
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(6) PRINA CERAI Emma
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
    (2) MISIAK Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(7) ŁADOŚ Natalia
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
  8 - 5   
  (7) ŁADOŚ Natalia
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) ŁADOŚ Natalia
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(39) -BYE-    8 - 3     
  (26) DROBCZYK Martyna
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(26) DROBCZYK Martyna
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (7) ŁADOŚ Natalia
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(23) LEGIERSKA Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 7     
  (23) LEGIERSKA Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
(42) -BYE-           
    (10) SZEWCZYK Alicja
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
     
(55) -BYE-    8 - 4       
  (10) SZEWCZYK Alicja
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
     
(10) SZEWCZYK Alicja
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
    (2) MISIAK Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(15) DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 4   
  (15) DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) CIBOROWSKA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
   
(47) -BYE-    8 - 6     
  (18) CIBOROWSKA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
     
(18) CIBOROWSKA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
       
    (2) MISIAK Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(31) DZWONEK Helena
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 6   
  (31) DZWONEK Helena
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(34) -BYE-       
    (2) MISIAK Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(63) -BYE-    8 - 3   
  (2) MISIAK Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(2) MISIAK Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:19
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 BUDNIK Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
2 MISIAK Paulina MKS GRYF MIELEC  POL 
3T PRINA CERAI Emma KSZ WARSZAWIANKA  POL 
3T KWIATKOWSKA Ewa KSZ WARSZAWIANKA  POL 
5 HEBDOWSKA Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
6 SZCZUROWSKA Hanna UKS KOSYNIER GL.  POL 
7 MROZIŃSKA Julia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
8 ŁADOŚ Natalia AZS AWF WROCŁAW  POL 
9 BIAŁAS Milena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
10 SZEWCZYK Alicja AZS AWF WROCŁAW  POL 
11 BIAŁECKA Zofia PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
12 SZYMICZEK Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 ŻUREK Aleksandra MKS GRYF MIELEC  POL 
14 CIBOROWSKA Hanna UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
15 SWĘDZIOŁ Joanna UKS ZAWISZA KAT.  POL 
16 KLAPER Łucja TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
17 PYKA Małgorzata PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
18 SZYDŁOWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
19 DOLECKA Kamila UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
20 KOWALIK Amelia PIAST GLIWICE  POL 
21 BUKOWSKA Antonina PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
22 PODUSZYŃSKA Hanna PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
23 LEGIERSKA Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
24 PTASZYŃSKA Karina T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
25 KUŹNIAR Maria PIAST GLIWICE  POL 
26 DROBCZYK Martyna PIAST GLIWICE  POL 
27 STRUZIK Zofia WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
28 KĘDZIERSKA Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
29 DURKA Hanna WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
30 FIAŁKOWSKA Nina UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
31 DZWONEK Helena T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
32 KOHUT Marzena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
33 FABIŃSKA Oliwia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL