Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL 
2 SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL 
3 SIERGIEJ Zofia 12  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
4 ŁABUDA Hanna 13  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
5 DROZDOWSKA Hanna 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
6 GÓRKA Julia 23  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
7 SADOWSKA Amelia 28  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
8 WĄTOR Zofia 31  PKS MILENIUM SKAW.  POL 
9 POLITOWICZ Sonia 36  PKS MILENIUM SKAW.  POL 
10 KUBIK Natalia 38  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
11 ERTANOWSKA Joanna 50  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 DYL Roksana 57  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
13 MICHALSKA Lena 58  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
14 MASIUBAŃSKA Maja 62  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
15 RADWAŃSKA Zofia 63  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
16 BUKSA Amelia 77  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
17 ŻEMŁA Natasza 79  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
18 SZYDŁOWSKA Julia 85  PIAST GLIWICE  POL 
19 GUSTA Kamila 90  PIAST GLIWICE  POL 
20 ZAJĄC Maria 103  MUSZKIETER GL.  POL 
21 SOKALSKA Klara   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
22 SOBIECH Anna   PIAST GLIWICE  POL 
23 SZCZUROWSKA Maria   PIAST GLIWICE  POL 
24 NIKODEM Martyna   MUSZKIETER GL.  POL 
25 GRUDZIĄDZ Anna   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
26 PODUSZYŃSKA Weronika   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
27 CISZCZOŃ Maria   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
28 SKALNY Alicja   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
29 DROŻDŻ Łucja   KS SZPADA WROCŁAW  POL 
30 KOZIK Marialuna   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
31 SMOLARCZYK Kinga   UKS KOSYNIER GL.  POL 
32 RUTKOWSKA Apolonia   WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
33 ŚWIĘCH Milena   KS SZPADA WROCŁAW  POL 
34 URBANOWICZ Łucja   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
35 ROSTKOWSKA Nadia   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
36 FECHNER Sofie   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
37 ŻABKA Paulina   RMKS RYBNIK  POL 
38 DZIĘGIELEWSKA Hanna   SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
39 PACHOTA Emilia   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
40 PIETRAS Zofia   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
41 RÓŻYCKA Izabela   SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
42 FURMAN Lena   KS CRACOVIA 1906  POL 
43 STASZULONEK Emilia   PIAST GLIWICE  POL 
44 SMEREK Jagoda   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
45 SZCZEPANIK Julia   TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
46 ZAKRZEWSKA Ewa   UKS ZAWISZA KAT.  POL 
47 ZIELIŃSKA Anastazja   UKS ZAWISZA KAT.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MASIUBAŃSKA Maja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D0 D2 D3 D3 V2 D1 1 0,17 11 20 -9
JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
2 V4 V4 V4 V4 V3 V4 6 1,00 23 5 +18
SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
3 V3 D1 V4 V4 V3 D0 4 0,67 15 16 -1
PIETRAS Zofia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 V4 D1 D1 D2 D3 D1 1 0,17 12 23 -11
RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
5 V4 D1 D3 V4 V4 D1 3 0,50 17 20 -3
SZCZEPANIK Julia
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
6 D1 D2 D2 V4 D3 V4 2 0,33 16 17 -1
DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WROCŁAW / POL
7 V4 D0 V4 V4 V4 D2 4 0,67 18 11 +7

Grupa nr2
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
1 V4 D1 V4 V4 D3 V4 4 0,67 20 11 +9
SMEREK Jagoda
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
2 D0 D0 D1 D1 D0 D2 0 0,00 4 24 -20
SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 3 +21
BUKSA Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 D1 V4 D0 D0 V4 V4 3 0,50 13 12 +1
STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
5 D1 V4 D1 V1 D1 D1 2 0,33 9 17 -8
MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
6 V4 V4 D1 D2 V4 V4 4 0,67 19 13 +6
KOZIK Marialuna
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
7 D1 V4 D0 D0 V4 D1 2 0,33 10 19 -9

Grupa nr3
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ERTANOWSKA Joanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
1 D3 V4 D3 D3 V4 V4 3 0,50 21 17 +4
PODUSZYŃSKA Weronika
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
2 V4 V4 D0 D1 D3 D2 2 0,33 14 21 -7
ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
3 D3 D2 V4 D2 V4 V4 3 0,50 19 20 -1
SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 V4 V4 D2 D2 D3 V4 3 0,50 19 17 +2
SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
5 V4 V4 V4 V3 D2 V4 5 0,83 21 15 +6
FURMAN Lena
KS CRACOVIA 1906 / POL
6 D2 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,67 21 18 +3
ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
7 D0 V4 D3 D3 D3 D2 1 0,17 15 22 -7

Grupa nr4
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 8 +12
SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
2 D2 V4 V4 V3 D1 3 0,60 14 13 +1
GRUDZIĄDZ Anna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D0 D1 D1 D3 D1 0 0,00 6 20 -14
RÓŻYCKA Izabela
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 D0 D1 V4 V4 D0 2 0,40 9 16 -7
RUTKOWSKA Apolonia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
5 D3 D3 V4 D3 D0 1 0,20 13 18 -5
ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
6 D3 V4 V4 V4 V4 4 0,80 19 6 +13

Grupa nr5
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
1 D1 V4 V4 V4 V3 V4 5 0,83 20 11 +9
DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 1 +23
ŚWIĘCH Milena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
3 D2 D0 D3 V4 D0 V4 2 0,33 13 17 -4
PACHOTA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 D1 D0 V4 V4 D2 D3 2 0,33 14 21 -7
NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL. / POL
5 D2 D0 D0 D2 D1 V4 1 0,17 9 20 -11
GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
6 D2 D0 V4 V4 V2 V4 4 0,67 16 12 +4
DZIĘGIELEWSKA Hanna
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
7 D0 D0 D1 V4 D2 D2 1 0,17 9 23 -14

Grupa nr6
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
1 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 9 +9
ŻABKA Paulina
RMKS RYBNIK / POL
2 D3 D2 D1 V4 V4 2 0,40 14 13 +1
GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 10 +10
POLITOWICZ Sonia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
4 D2 V4 D2 V4 V4 3 0,60 16 11 +5
URBANOWICZ Łucja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
5 D0 D1 D1 D2 D1 0 0,00 5 20 -15
ZAJĄC Maria
MUSZKIETER GL. / POL
6 D0 D0 D3 D0 V4 1 0,20 7 17 -10

Grupa nr7
Na planszy 11  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SOBIECH Anna
PIAST GLIWICE / POL
1 D0 D0 D2 V4 D1 D1 1 0,17 8 20 -12
WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
2 V4 V4 V4 V4 D2 V4 5 0,83 22 10 +12
FECHNER Sofie
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
3 V4 D1 D1 D2 V3 V4 3 0,50 15 15 0
SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 V4 D0 V4 V4 V3 V4 5 0,83 19 13 +6
ZIELIŃSKA Anastazja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 D2 D3 V4 D3 D2 V4 2 0,33 18 19 -1
SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
6 V4 V4 D2 D2 V4 D1 3 0,50 17 14 +3
ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
7 V2 D2 D1 D1 D1 V3 2 0,33 10 18 -8

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 DROZDOWSKA Hanna 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  1,00  24  +23  Zakwalifikowany (a)
2 SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL  1,00  24  +21  Zakwalifikowany (a)
3 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL  1,00  23  +18  Zakwalifikowany (a)
4 DYL Roksana 57  UKS ZAWISZA KAT.  POL  1,00  20  +12  Zakwalifikowany (a)
5 GÓRKA Julia 23  UKS ZAWISZA KAT.  POL  1,00  20  10  +10  Zakwalifikowany (a)
6 WĄTOR Zofia 31  PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,83  22  10  +12  Zakwalifikowany (a)
7 KUBIK Natalia 38  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,83  20  11  +9  Zakwalifikowany (a)
8 SIERGIEJ Zofia 12  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,83  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
9 SOKALSKA Klara   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,83  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
10 ŁABUDA Hanna 13  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,80  19  +13  Zakwalifikowany (a)
11 SZCZUROWSKA Maria   PIAST GLIWICE  POL  0,80  18  +9  Zakwalifikowany (a)
12 CISZCZOŃ Maria   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,67  20  11  +9  Zakwalifikowany (a)
13 DROŻDŻ Łucja   KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,67  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
14 MICHALSKA Lena 58  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,67  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
15 GUSTA Kamila 90  PIAST GLIWICE  POL  0,67  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
16 FURMAN Lena   KS CRACOVIA 1906  POL  0,67  21  18  +3  Zakwalifikowany (a)
17 SKALNY Alicja   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,67  15  16  -1  Zakwalifikowany (a)
18 POLITOWICZ Sonia 36  PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,60  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
19 SZYDŁOWSKA Julia 85  PIAST GLIWICE  POL  0,60  14  13  +1  Zakwalifikowany (a)
20 ERTANOWSKA Joanna 50  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,50  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
21 SADOWSKA Amelia 28  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,50  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
22 SMOLARCZYK Kinga   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,50  19  17  +2  Zakwalifikowany (a)
23 BUKSA Amelia 77  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,50  13  12  +1  Zakwalifikowany (a)
24 FECHNER Sofie   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,50  15  15  Zakwalifikowany (a)
25 ZAKRZEWSKA Ewa   UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,50  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
26 RADWAŃSKA Zofia 63  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,50  17  20  -3  Zakwalifikowany (a)
27 ŻABKA Paulina   RMKS RYBNIK  POL  0,40  14  13  +1  Zakwalifikowany (a)
28 RÓŻYCKA Izabela   SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,40  16  -7  Zakwalifikowany (a)
29 ZIELIŃSKA Anastazja   UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,33  18  19  -1  Zakwalifikowany (a)
30 SZCZEPANIK Julia   TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL  0,33  16  17  -1  Zakwalifikowany (a)
31 ŚWIĘCH Milena   KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,33  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
32T PODUSZYŃSKA Weronika   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,33  14  21  -7  Zakwalifikowany (a)
32T PACHOTA Emilia   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  14  21  -7  Zakwalifikowany (a)
34 ROSTKOWSKA Nadia   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,33  10  18  -8  Zakwalifikowany (a)
35 STASZULONEK Emilia   PIAST GLIWICE  POL  0,33  17  -8  Zakwalifikowany (a)
36 KOZIK Marialuna   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,33  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
37 RUTKOWSKA Apolonia   WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,20  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
38 ZAJĄC Maria 103  MUSZKIETER GL.  POL  0,20  17  -10  Zakwalifikowany (a)
39 ŻEMŁA Natasza 79  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,17  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
40 MASIUBAŃSKA Maja 62  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,17  11  20  -9  Zakwalifikowany (a)
41 PIETRAS Zofia   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,17  12  23  -11  Zakwalifikowany (a)
42 NIKODEM Martyna   MUSZKIETER GL.  POL  0,17  20  -11  Zakwalifikowany (a)
43 SOBIECH Anna   PIAST GLIWICE  POL  0,17  20  -12  Zakwalifikowany (a)
44 DZIĘGIELEWSKA Hanna   SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,17  23  -14  Zakwalifikowany (a)
45 GRUDZIĄDZ Anna   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  20  -14  Zakwalifikowany (a)
46 URBANOWICZ Łucja   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,00  20  -15  Zakwalifikowany (a)
47 SMEREK Jagoda   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,00  24  -20  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(33) PODUSZYŃSKA Weronika
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
  10 - 0 
  (32) PACHOTA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(32) PACHOTA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 8   
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(17) SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  10 - 7 
  (17) SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
   
(48) -BYE-       
    (16) FURMAN Lena
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
 
(49) -BYE-    10 - 7   
  (16) FURMAN Lena
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
 
(16) FURMAN Lena
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
   
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(9) SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  10 - 2 
  (9) SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) FECHNER Sofie
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
   
(41) PIETRAS Zofia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  10 - 7     
  (24) FECHNER Sofie
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
     
(24) FECHNER Sofie
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
10 - 2       
    (8) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
 
(25) ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  10 - 3   
  (25) ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(40) MASIUBAŃSKA Maja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 4     
    (8) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
 
(57) -BYE-    10 - 9   
  (8) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
 
(8) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
   
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(5) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  10 - 6 
  (5) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(37) RUTKOWSKA Apolonia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  10 - 5     
  (28) RUTKOWSKA Apolonia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(28) RÓŻYCKA Izabela
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
10 - 7       
    (5) CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(21) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  10 - 6     
  (21) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
       
(44) DZIĘGIELEWSKA Hanna
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
10 - 0         
    (12) CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(53) -BYE-    5 - 4       
  (12) CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(12) CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
    (4) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(13) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  10 - 7   
  (13) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) ERTANOWSKA Joanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(45) GRUDZIĄDZ Anna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 7     
  (20) ERTANOWSKA Joanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(20) ERTANOWSKA Joanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 0       
    (4) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(29) ZIELIŃSKA Anastazja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  10 - 6   
  (29) ZIELIŃSKA Anastazja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(36) KOZIK Marialuna
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
10 - 3     
    (4) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(61) -BYE-    10 - 3   
  (4) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(4) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(3) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
  6 - 5 
  (3) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(35) STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 3     
  (30) STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(30) SZCZEPANIK Julia
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
10 - 5       
    (3) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(19) SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 3     
  (19) SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(46) URBANOWICZ Łucja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
10 - 8         
    (14) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(51) -BYE-    10 - 3       
  (14) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(14) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
    (3) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(11) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 1     
  (11) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
       
(43) SOBIECH Anna
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 9         
  (22) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
         
(22) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
10 - 3           
    (6) WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
     
(27) ŻABKA Paulina
RMKS RYBNIK / POL
 
  10 - 8       
  (27) ŻABKA Paulina
RMKS RYBNIK / POL
 
       
(38) ZAJĄC Maria
MUSZKIETER GL. / POL
 
10 - 2         
    (6) WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
     
(59) -BYE-    10 - 6       
  (6) WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
     
(6) WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
       
    (2) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(7) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  9 - 5   
  (7) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(39) ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 3     
  (26) ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(26) RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
10 - 9       
    (7) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(23) BUKSA Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 8     
  (23) BUKSA Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
(42) NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL. / POL
 
10 - 1         
    (10) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(55) -BYE-    10 - 2       
  (10) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(10) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
    (2) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(15) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 7   
  (15) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(47) SMEREK Jagoda
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  10 - 6     
  (18) POLITOWICZ Sonia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
     
(18) POLITOWICZ Sonia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
10 - 1       
    (2) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(31) ŚWIĘCH Milena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  8 - 2   
  (31) ŚWIĘCH Milena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(34) ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
10 - 5     
    (2) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(63) -BYE-    10 - 5   
  (2) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(2) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:03
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
2 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL 
3T DYL Roksana UKS ZAWISZA KAT.  POL 
3T ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
5 SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL 
6 WĄTOR Zofia PKS MILENIUM SKAW.  POL 
7 SIERGIEJ Zofia WKS KOLEJARZ WR.  POL 
8 CISZCZOŃ Maria PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
9 GÓRKA Julia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
10 KUBIK Natalia BUDOWLANI TORUŃ  POL 
11 MICHALSKA Lena UKS ZAWISZA KAT.  POL 
12 GUSTA Kamila PIAST GLIWICE  POL 
13 FURMAN Lena KS CRACOVIA 1906  POL 
14 ERTANOWSKA Joanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
15 SMOLARCZYK Kinga UKS KOSYNIER GL.  POL 
16 FECHNER Sofie UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
17 SOKALSKA Klara KSZ WARSZAWIANKA  POL 
18 SZCZUROWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
19 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WROCŁAW  POL 
20 SKALNY Alicja UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
21 POLITOWICZ Sonia PKS MILENIUM SKAW.  POL 
22 SZYDŁOWSKA Julia PIAST GLIWICE  POL 
23 SADOWSKA Amelia BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
24 BUKSA Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
25 ZAKRZEWSKA Ewa UKS ZAWISZA KAT.  POL 
26 ŻABKA Paulina RMKS RYBNIK  POL 
27 ZIELIŃSKA Anastazja UKS ZAWISZA KAT.  POL 
28 ŚWIĘCH Milena KS SZPADA WROCŁAW  POL 
29 PACHOTA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
30 STASZULONEK Emilia PIAST GLIWICE  POL 
31 RUTKOWSKA Apolonia WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
32 ŻEMŁA Natasza T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
33 RADWAŃSKA Zofia ZERWIKAPTUR KR.  POL 
34 RÓŻYCKA Izabela SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
35 SZCZEPANIK Julia TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
36 PODUSZYŃSKA Weronika PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
37 ROSTKOWSKA Nadia UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
38 KOZIK Marialuna PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
39 ZAJĄC Maria MUSZKIETER GL.  POL 
40 MASIUBAŃSKA Maja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
41 PIETRAS Zofia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
42 NIKODEM Martyna MUSZKIETER GL.  POL 
43 SOBIECH Anna PIAST GLIWICE  POL 
44 DZIĘGIELEWSKA Hanna SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
45 GRUDZIĄDZ Anna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
46 URBANOWICZ Łucja ZERWIKAPTUR KR.  POL 
47 SMEREK Jagoda UKS TOPÓR KRZESZ.  POL