Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL 
2 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
3 CZAJKA Emilia 13  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
4 ŚRODA Zuzanna 14  UKS SOKOLIK KR.  POL 
5 ZAZULAK Anastazja 15  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
6 WIESNER Zuzanna 16  MUSZKIETER GL.  POL 
7 RADWAN Patrycja 19  KS SZPADA WADOW.  POL 
8 REIL Kaja 20  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
9 KOZDĘBA Weronika 21  MUSZKIETER GL.  POL 
10 CHOROSIŃSKA Matylda 24  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
11 PRINA CERAI Melania 25  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
12 KWAPISZ Amelia 29  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 OSTROWSKA Paulina 30  PIAST GLIWICE  POL 
14 GARUS Oliwia 34  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
15 HOJDA Małgorzata 35  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
16 PRZYWARA Julia 40  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
17 BARTOSZEK Otylia 44  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
18 BILIŃSKA Natalia 49  MUSZKIETER GL.  POL 
19 SKORCZYŃSKA Antonia 52  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
20 DROBCZYK Pola 53  PIAST GLIWICE  POL 
21 PIECEWICZ Justyna 53  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
22 MISIAK Iwona 56  MKS GRYF MIELEC  POL 
23 JAROSZ Zuzanna 57  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
24 PODSIADŁO Julia 58  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
25 ŻYCHOWSKA Roksana 60  UKS SOKOLIK KR.  POL 
26 KWIATKOWSKA Anna 66  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
27 RATYNA Magda 102  MUSZKIETER GL.  POL 
28 MISIAK Laura 103  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
29 JĘDRZEJEC Wiktoria 105  PIAST GLIWICE  POL 
30 SZYMCZYK Michalina 107  MUSZKIETER GL.  POL 
31 MRÓZ Martyna 110  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
32 FRYDRYCH Małgorzata 117  UKS SOKOLIK KR.  POL 
33 VYSOTSKAYA Maryia 120  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
34 PUKOWIEC Alicja 124  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
35 MITURA Karolina 130  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
36 HAŁAS Hanna 134  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
37 MIELNICZEK Blanka 144  PIAST GLIWICE  POL 
38 WARWAS Marlena 145  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
39 GORYCZKA Ewa 147  PIAST GLIWICE  POL 
40 GAWIOR Emilia 155  KS SZPADA WADOW.  POL 
41 SWĘDZIOŁ Monika 161  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
42 MYDLAK Maja 166  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
43 ADAMOWSKA Milena 172  AZS AWF WROCŁAW  POL 
44 DZIĘGIEL Karolina 181  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
45 LECH Michalina 185  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
46 PIETRAS Emilia 193  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
47 PERA Natalia   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
48 KOŁCZ Dorota   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
49 TATROWSKA Tatiana   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
50 UKLEJA Zofia   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
51 MAREK Matylda   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
52 URBANOWICZ Agata   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
53 SZCZERBA Lena   AZS AWF KRAKÓW  POL 
54 ŻYREK Emilia   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
55 PĘCHORZEWSKA Marika   AZS AWF KRAKÓW  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 2  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŻYREK Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D3 D3 D2 D1 D3 D2 0 0,00 14 24 -10
MIELNICZEK Blanka
PIAST GLIWICE / POL
2 V4 D1 D3 D0 V4 D3 2 0,33 15 22 -7
PĘCHORZEWSKA Marika
AZS AWF KRAKÓW / POL
3 V4 V4 V4 D0 D2 D3 3 0,50 17 19 -2
BILIŃSKA Natalia
MUSZKIETER GL. / POL
4 V4 V4 D3 D3 V4 D3 3 0,50 21 19 +2
PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 6 +18
SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
6 V4 D3 V4 D2 D1 D2 2 0,33 16 21 -5
HAŁAS Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
7 V4 V4 V4 V4 D1 V4 5 0,83 21 17 +4

Grupa nr2
Na planszy 3  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 D3 V4 V4 V4 V4 4 0,80 19 8 +11
PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,80 18 15 +3
SZCZERBA Lena
AZS AWF KRAKÓW / POL
3 D0 D2 D2 D2 D2 0 0,00 8 20 -12
DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
4 D1 D3 V4 V4 V4 3 0,60 16 12 +4
GAWIOR Emilia
KS SZPADA WADOW. / POL
5 D0 D3 V4 D1 D2 1 0,20 10 18 -8
BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
6 D3 V4 V4 D1 V4 3 0,60 16 14 +2

Grupa nr3
Na planszy 4  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GORYCZKA Ewa
PIAST GLIWICE / POL
1 D1 V4 V4 V4 D0 3 0,60 13 16 -3
PIECEWICZ Justyna
BUDOWLANI TORUŃ / POL
2 V4 D0 D1 V4 D0 2 0,40 9 15 -6
PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
3 D3 V4 V4 D3 D3 2 0,40 17 15 +2
URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
4 D2 V4 D3 V4 D1 2 0,40 14 15 -1
MITURA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 D3 D2 V4 D2 D3 1 0,20 14 19 -5
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13

Grupa nr4
Na planszy 5  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 V4 D0 V4 V4 V4 4 0,80 16 9 +7
MISIAK Iwona
MKS GRYF MIELEC / POL
2 D3 D1 V4 V4 V2 3 0,60 14 11 +3
ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR. / POL
3 V3 V2 V4 V4 V4 5 1,00 17 1 +16
HOJDA Małgorzata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
4 D2 D3 D0 V4 V4 2 0,40 13 14 -1
WARWAS Marlena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 D1 D2 D0 D1 V3 1 0,20 7 18 -11
MAREK Matylda
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
6 D0 D0 D0 D1 D2 0 0,00 3 17 -14

Grupa nr5
Na planszy 6  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V4 V4 V4 D2 V4 4 0,80 18 13 +5
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
2 D3 V4 V4 D0 V4 3 0,60 15 14 +1
SWĘDZIOŁ Monika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
3 D3 D1 V4 D1 V3 2 0,40 12 16 -4
SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
4 D2 D3 D2 D3 V4 1 0,20 14 19 -5
GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
UKLEJA Zofia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
6 D1 D2 D2 D3 D1 0 0,00 9 19 -10

Grupa nr6
Na planszy 7  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
1 V4 D1 V4 D1 V2 3 0,60 12 14 -2
MYDLAK Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
2 D3 D1 V4 D2 V4 2 0,40 14 15 -1
OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
LECH Michalina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 D3 D3 D2 D2 D1 0 0,00 11 20 -9
WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
5 V4 V4 D3 V4 V4 4 0,80 19 10 +9
PODSIADŁO Julia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
6 D0 D0 D0 V4 D1 1 0,20 5 15 -10

Grupa nr7
Na planszy 9  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D2 V2 V4 V4 D0 3 0,60 12 11 +1
KWIATKOWSKA Anna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 V4 D1 D3 D3 D2 1 0,20 13 18 -5
ŻYCHOWSKA Roksana
UKS SOKOLIK KR. / POL
3 D1 V4 V4 V4 V4 4 0,80 17 6 +11
TATROWSKA Tatiana
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
4 D1 V4 D0 D3 D2 1 0,20 10 19 -9
ADAMOWSKA Milena
AZS AWF WROCŁAW / POL
5 D1 V4 D1 V4 D1 2 0,40 11 18 -7
RADWAN Patrycja
KS SZPADA WADOW. / POL
6 V4 V4 D2 V4 V4 4 0,80 18 9 +9

Grupa nr8
Na planszy 10  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 V4 V4 D3 V4 V4 4 0,80 19 8 +11
MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 D1 D1 V4 V4 V4 3 0,60 14 10 +4
REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D0 V4 V4 V4 V4 4 0,80 16 8 +8
RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
4 V4 D1 D2 V4 V4 3 0,60 15 11 +4
KOŁCZ Dorota
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
5 D1 D1 D1 D0 D0 0 0,00 3 20 -17
DZIĘGIEL Karolina
ZERWIKAPTUR KR. / POL
6 D2 D0 D0 D0 V4 1 0,20 6 16 -10

Grupa nr9
Na planszy 11  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
CHOROSIŃSKA Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 D3 D3 V4 V4 V4 3 0,60 18 14 +4
KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
2 V4 D3 D1 V4 V4 3 0,60 16 12 +4
MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 9 +11
JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
4 D3 V4 D1 V4 V4 3 0,60 16 11 +5
PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 D3 D1 D1 D2 V4 1 0,20 11 18 -7
PERA Natalia
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
6 D0 D0 D1 D0 D2 0 0,00 3 20 -17

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL  1,00  24  +18  Zakwalifikowany (a)
2 ŚRODA Zuzanna 14  UKS SOKOLIK KR.  POL  1,00  17  +16  Zakwalifikowany (a)
3T OSTROWSKA Paulina 30  PIAST GLIWICE  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
3T CZAJKA Emilia 13  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
3T GARUS Oliwia 34  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
6 MISIAK Laura 103  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  1,00  20  +11  Zakwalifikowany (a)
7 HAŁAS Hanna 134  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,83  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
8T HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,80  19  +11  Zakwalifikowany (a)
8T PRINA CERAI Melania 25  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,80  19  +11  Zakwalifikowany (a)
10 ŻYCHOWSKA Roksana 60  UKS SOKOLIK KR.  POL  0,80  17  +11  Zakwalifikowany (a)
11 WIESNER Zuzanna 16  MUSZKIETER GL.  POL  0,80  19  10  +9  Zakwalifikowany (a)
12 RADWAN Patrycja 19  KS SZPADA WADOW.  POL  0,80  18  +9  Zakwalifikowany (a)
13 REIL Kaja 20  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  16  +8  Zakwalifikowany (a)
14 VYSOTSKAYA Maryia 120  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,80  16  +7  Zakwalifikowany (a)
15 JAROSZ Zuzanna 57  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  18  13  +5  Zakwalifikowany (a)
16 PUKOWIEC Alicja 124  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  18  15  +3  Zakwalifikowany (a)
17 JĘDRZEJEC Wiktoria 105  PIAST GLIWICE  POL  0,60  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
18 CHOROSIŃSKA Matylda 24  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,60  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
19T DROBCZYK Pola 53  PIAST GLIWICE  POL  0,60  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
19T KOZDĘBA Weronika 21  MUSZKIETER GL.  POL  0,60  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
21 RATYNA Magda 102  MUSZKIETER GL.  POL  0,60  15  11  +4  Zakwalifikowany (a)
22 MRÓZ Martyna 110  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,60  14  10  +4  Zakwalifikowany (a)
23 MISIAK Iwona 56  MKS GRYF MIELEC  POL  0,60  14  11  +3  Zakwalifikowany (a)
24 BARTOSZEK Otylia 44  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,60  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
25 ZAZULAK Anastazja 15  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,60  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
26 KWAPISZ Amelia 29  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  12  11  +1  Zakwalifikowany (a)
27 FRYDRYCH Małgorzata 117  UKS SOKOLIK KR.  POL  0,60  12  14  -2  Zakwalifikowany (a)
28 GORYCZKA Ewa 147  PIAST GLIWICE  POL  0,60  13  16  -3  Zakwalifikowany (a)
29 BILIŃSKA Natalia 49  MUSZKIETER GL.  POL  0,50  21  19  +2  Zakwalifikowany (a)
30 PĘCHORZEWSKA Marika   AZS AWF KRAKÓW  POL  0,50  17  19  -2  Zakwalifikowany (a)
31 PRZYWARA Julia 40  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,40  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
32T URBANOWICZ Agata   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,40  14  15  -1  Zakwalifikowany (a)
32T MYDLAK Maja 166  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,40  14  15  -1  Zakwalifikowany (a)
34 HOJDA Małgorzata 35  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,40  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
35 SWĘDZIOŁ Monika 161  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
36 PIECEWICZ Justyna 53  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,40  15  -6  Zakwalifikowany (a)
37 ADAMOWSKA Milena 172  AZS AWF WROCŁAW  POL  0,40  11  18  -7  Zakwalifikowany (a)
38 SKORCZYŃSKA Antonia 52  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,33  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
39 MIELNICZEK Blanka 144  PIAST GLIWICE  POL  0,33  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
40T SZYMCZYK Michalina 107  MUSZKIETER GL.  POL  0,20  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
40T MITURA Karolina 130  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,20  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
42 KWIATKOWSKA Anna 66  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,20  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
43 PIETRAS Emilia 193  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,20  11  18  -7  Zakwalifikowany (a)
44 GAWIOR Emilia 155  KS SZPADA WADOW.  POL  0,20  10  18  -8  Zakwalifikowany (a)
45 TATROWSKA Tatiana   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,20  10  19  -9  Wyeliminowany (a)
46 DZIĘGIEL Karolina 181  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,20  16  -10  Wyeliminowany (a)
47 PODSIADŁO Julia 58  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,20  15  -10  Wyeliminowany (a)
48 WARWAS Marlena 145  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,20  18  -11  Wyeliminowany (a)
49 LECH Michalina 185  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,00  11  20  -9  Wyeliminowany (a)
50 ŻYREK Emilia   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  14  24  -10  Wyeliminowany (a)
51 UKLEJA Zofia   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,00  19  -10  Wyeliminowany (a)
52 SZCZERBA Lena   AZS AWF KRAKÓW  POL  0,00  20  -12  Wyeliminowany (a)
53 MAREK Matylda   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,00  17  -14  Wyeliminowany (a)
54T KOŁCZ Dorota   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,00  20  -17  Wyeliminowany (a)
54T PERA Natalia   UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,00  20  -17  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
  (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(33) MYDLAK Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 4 
  (32) MYDLAK Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(32) URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
12 - 10   
    (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(17) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 6 
  (17) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(48) -BYE-       
    (16) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(49) -BYE-    12 - 11   
  (16) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(16) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(9) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  12 - 8 
  (9) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(41) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 10     
  (24) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(24) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
6 - 4       
    (8) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(25) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  12 - 10   
  (25) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(40) MITURA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
12 - 9     
    (8) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(57) -BYE-    6 - 3   
  (8) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(8) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(5) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 10 
  (5) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(37) ADAMOWSKA Milena
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
  12 - 2     
  (28) GORYCZKA Ewa
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(28) GORYCZKA Ewa
PIAST GLIWICE / POL
 
12 - 11       
    (5) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(21) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 10     
  (21) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
       
(44) GAWIOR Emilia
KS SZPADA WADOW. / POL
 
12 - 4         
    (12) RADWAN Patrycja
KS SZPADA WADOW. / POL
 
     
(53) -BYE-    12 - 11       
  (12) RADWAN Patrycja
KS SZPADA WADOW. / POL
 
     
(12) RADWAN Patrycja
KS SZPADA WADOW. / POL
 
       
    (4) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(13) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 7   
  (13) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(45) -BYE-    11 - 10     
  (20) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(20) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
       
    (4) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(29) BILIŃSKA Natalia
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 4   
  (29) BILIŃSKA Natalia
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(36) PIECEWICZ Justyna
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
12 - 8     
    (4) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(61) -BYE-    12 - 11   
  (4) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(4) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(3) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 6 
  (3) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(35) SWĘDZIOŁ Monika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 2     
  (30) PĘCHORZEWSKA Marika
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(30) PĘCHORZEWSKA Marika
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
12 - 11       
    (3) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(19) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
 
  11 - 10     
  (19) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(46) -BYE-           
    (14) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(51) -BYE-    12 - 8       
  (14) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(14) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
    (3) WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(11) WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 8     
  (11) WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
       
(43) PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  12 - 6         
  (22) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
         
(22) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
12 - 4           
    (6) WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(27) FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
  12 - 6       
  (27) FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
       
(38) SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
12 - 5         
    (6) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(59) -BYE-    12 - 9       
  (6) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(6) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (2) CHOROSIŃSKA Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(7) HAŁAS Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
  12 - 10   
  (7) HAŁAS Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(39) MIELNICZEK Blanka
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 2     
  (26) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(26) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
12 - 3       
    (7) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(23) MISIAK Iwona
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  10 - 7     
  (23) MISIAK Iwona
MKS GRYF MIELEC / POL
 
       
(42) KWIATKOWSKA Anna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
12 - 11         
    (10) ŻYCHOWSKA Roksana
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
     
(55) -BYE-    9 - 7       
  (10) ŻYCHOWSKA Roksana
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
     
(10) ŻYCHOWSKA Roksana
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
       
    (2) CHOROSIŃSKA Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(15) JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  11 - 10   
  (15) JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) CHOROSIŃSKA Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(47) -BYE-    12 - 3     
  (18) CHOROSIŃSKA Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(18) CHOROSIŃSKA Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
    (2) CHOROSIŃSKA Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(31) PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  12 - 6   
  (31) PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(34) HOJDA Małgorzata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
12 - 8     
    (2) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
 
(63) -BYE-    8 - 7   
  (2) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
 
(2) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:01
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
2 CHOROSIŃSKA Matylda KSZ WARSZAWIANKA  POL 
3T WIESNER Zuzanna MUSZKIETER GL.  POL 
3T CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
5 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL 
6 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE  POL 
7 DROBCZYK Pola PIAST GLIWICE  POL 
8 KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
9 ŚRODA Zuzanna UKS SOKOLIK KR.  POL 
10 GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
11 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 PRINA CERAI Melania KSZ WARSZAWIANKA  POL 
13 ŻYCHOWSKA Roksana UKS SOKOLIK KR.  POL 
14 RADWAN Patrycja KS SZPADA WADOW.  POL 
15 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE  POL 
16 KOZDĘBA Weronika MUSZKIETER GL.  POL 
17 HAŁAS Hanna UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
18 REIL Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
19 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
20 JAROSZ Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
21 PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
22 RATYNA Magda MUSZKIETER GL.  POL 
23 MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
24 MISIAK Iwona MKS GRYF MIELEC  POL 
25 BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
26 ZAZULAK Anastazja BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
27 FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK KR.  POL 
28 GORYCZKA Ewa PIAST GLIWICE  POL 
29 BILIŃSKA Natalia MUSZKIETER GL.  POL 
30 PĘCHORZEWSKA Marika AZS AWF KRAKÓW  POL 
31 PRZYWARA Julia BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
32 MYDLAK Maja UKS ZAWISZA KAT.  POL 
33 URBANOWICZ Agata ZERWIKAPTUR KR.  POL 
34 HOJDA Małgorzata ZERWIKAPTUR KR.  POL 
35 SWĘDZIOŁ Monika UKS ZAWISZA KAT.  POL 
36 PIECEWICZ Justyna BUDOWLANI TORUŃ  POL 
37 ADAMOWSKA Milena AZS AWF WROCŁAW  POL 
38 SKORCZYŃSKA Antonia SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
39 MIELNICZEK Blanka PIAST GLIWICE  POL 
40T SZYMCZYK Michalina MUSZKIETER GL.  POL 
40T MITURA Karolina UKS ZAWISZA KAT.  POL 
42 KWIATKOWSKA Anna KSZ WARSZAWIANKA  POL 
43 PIETRAS Emilia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
44 GAWIOR Emilia KS SZPADA WADOW.  POL 
45 TATROWSKA Tatiana UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
46 DZIĘGIEL Karolina ZERWIKAPTUR KR.  POL 
47 PODSIADŁO Julia ZERWIKAPTUR KR.  POL 
48 WARWAS Marlena UKS ZAWISZA KAT.  POL 
49 LECH Michalina KSZ WARSZAWIANKA  POL 
50 ŻYREK Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
51 UKLEJA Zofia PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
52 SZCZERBA Lena AZS AWF KRAKÓW  POL 
53 MAREK Matylda UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
54T KOŁCZ Dorota PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
54T PERA Natalia UKS ATLAS TARNOWO P.  POL