Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
2 SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
3 ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
4 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL 
5 CNOTALSKI Jerzy ZERWIKAPTUR KR.  POL 
6 TRZENSIOK Bernard PIAST GLIWICE  POL 
7 ELIAS Henryk T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 PRZYBYŁKA Leszek KKS KRAKÓW  POL 
9 LEŚNIAK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
10 PARTYKA Marek PIAST GLIWICE  POL 
11 MOREK Katarzyna KS SZPADA WADOW.  POL 
12 ROWIŃSKI Ireneusz PIAST GLIWICE  POL 
13 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 11  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 12 +18
ROWIŃSKI Ireneusz
PIAST GLIWICE / POL
2 D1 V5 D3 D1 V5 D3 2 0,33 18 27 -9
KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
3 D0 D3 D1 D2 D4 V5 1 0,17 15 29 -14
ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
4 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 15 +14
LEŚNIAK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
5 D1 V5 V5 D2 D3 D3 2 0,33 19 23 -4
CNOTALSKI Jerzy
ZERWIKAPTUR KR. / POL
6 D4 D4 V5 D3 V5 V5 3 0,50 26 26 0
ELIAS Henryk
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
7 D2 V5 D4 D1 V5 D4 2 0,33 21 26 -5

Grupa nr2
Na planszy 12  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PARTYKA Marek
PIAST GLIWICE / POL
1 D3 V5 D3 V5 D3 2 0,40 19 22 -3
TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
2 V5 V5 V5 D4 V1 4 0,80 20 16 +4
SZAJTHAUER Bogdan
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D3 D4 D3 D4 D2 0 0,00 16 25 -9
MOREK Katarzyna
KS SZPADA WADOW. / POL
4 V5 D4 V5 D3 D3 2 0,40 20 21 -1
ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
5 D4 V5 V5 V5 D2 3 0,60 21 21 0
PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
6 V5 D0 V5 V5 V5 4 0,80 20 11 +9

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL  1,00  30  12  +18  Zakwalifikowany (a)
2 ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,83  29  15  +14  Zakwalifikowany (a)
3 PRZYBYŁKA Leszek KKS KRAKÓW  POL  0,80  20  11  +9  Zakwalifikowany (a)
4 TRZENSIOK Bernard PIAST GLIWICE  POL  0,80  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
5 ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,60  21  21  Zakwalifikowany (a)
6 CNOTALSKI Jerzy ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,50  26  26  Zakwalifikowany (a)
7 MOREK Katarzyna KS SZPADA WADOW.  POL  0,40  20  21  -1  Zakwalifikowany (a)
8 PARTYKA Marek PIAST GLIWICE  POL  0,40  19  22  -3  Zakwalifikowany (a)
9 LEŚNIAK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,33  19  23  -4  Zakwalifikowany (a)
10 ELIAS Henryk T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
11 ROWIŃSKI Ireneusz PIAST GLIWICE  POL  0,33  18  27  -9  Zakwalifikowany (a)
12 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL  0,17  15  29  -14  Zakwalifikowany (a)
13 SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  16  25  -9  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
  (1) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
(16) -BYE-   
    (1) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
(9) LEŚNIAK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  15 - 8 
  (8) PARTYKA Marek
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(8) PARTYKA Marek
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 10   
    (1) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
(5) ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  15 - 6 
  (5) ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(12) KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 5     
    (4) ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
 
(13) SZAJTHAUER Bogdan
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  15 - 14   
  (4) TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(4) TRZENSIOK Bernard
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 11   
    (1) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
(3) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
  8 - 4 
  (3) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
   
(14) -BYE-       
    (3) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
   
(11) ROWIŃSKI Ireneusz
PIAST GLIWICE / POL
 
  15 - 9     
  (6) CNOTALSKI Jerzy
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
     
(6) CNOTALSKI Jerzy
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
15 - 13       
    (2) PRZYBYŁKA Leszek
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(7) MOREK Katarzyna
KS SZPADA WADOW. / POL
 
  15 - 12   
  (7) MOREK Katarzyna
KS SZPADA WADOW. / POL
 
   
(10) ELIAS Henryk
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
15 - 2     
    (2) ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
 
(15) -BYE-    15 - 13   
  (2) ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
 
(2) ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:57
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 PRZYBYŁKA Leszek KKS KRAKÓW  POL 
2 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL 
3T ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
3T ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
5 TRZENSIOK Bernard PIAST GLIWICE  POL 
6 CNOTALSKI Jerzy ZERWIKAPTUR KR.  POL 
7 MOREK Katarzyna KS SZPADA WADOW.  POL 
8 PARTYKA Marek PIAST GLIWICE  POL 
9 LEŚNIAK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
10 ELIAS Henryk T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
11 ROWIŃSKI Ireneusz PIAST GLIWICE  POL 
12 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL 
13 SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL