Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 GONET Aleksander UKS ZAWISZA KAT.  POL 
3 KACZMARCZYK Jeremi 10  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
4 MATYSZOK Bartosz 13  UKS START OP.  POL 
5 OSUCH Maciej 15  AZS AWF KRAKÓW  POL 
6 ŁAGAN Mieszko 29  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
7 SŁAWIŃSKI Łukasz 41  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
8 WILK Dominik 44  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
9 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 53  KS ZAWISZA CZARNY  POL 
10 BULANDRA Stanisław 53  AZS AWF KATOWICE  POL 
11 CIAPAŁA Bartosz 66  RMKS RYBNIK  POL 
12 SZCZEPANIAK Maksymilian 67  PIAST GLIWICE  POL 
13 USZOK Florian 70  KS KLINGA KAT.  POL 
14 ZDRZAŁEK Kacper 71  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
15 KWAPISZ Oliwier 73  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
16 KUCZEK Michał 80  KS KLINGA KAT.  POL 
17 ROMANIK Miłosz 87  RMKS RYBNIK  POL 
18 WOŹNIAK Mateusz 115  RMKS RYBNIK  POL 
19 WITOSZEK Piotr 137  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
20 STARCZEWSKI Filip 140  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
21 SCHAB Maciej   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
22 KUŚNIERZ Tymon   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
23 KUREK Hubert   MKS GRYF MIELEC  POL 
24 PYZIKIEWICZ Karol   MKS GRYF MIELEC  POL 
25 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP.  POL 
26 GŁOMBIK Rafał   UKS ZAWISZA KAT.  POL 
27 SACHAJDAK Bartosz   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
28 MALCHARCZYK Filip   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
29 WRONKA Stanisław   BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
1 D2 D2 V4 V4 2 0,50 12 10 +2
SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 V4 D2 V4 D2 2 0,50 12 11 +1
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
3 V4 V4 V4 V4 4 1,00 16 8 +8
STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
4 D2 D2 D1 D1 0 0,00 6 16 -10
BULANDRA Stanisław
AZS AWF KATOWICE / POL
5 D0 V3 D3 V4 2 0,50 10 11 -1

Grupa nr2
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 V4 V4 V4 D2 V3 4 0,80 17 7 +10
KUŚNIERZ Tymon
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
2 D0 D0 D0 D2 D2 0 0,00 4 19 -15
WITOSZEK Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D0 V3 V3 V4 D3 3 0,60 13 13 0
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
KS ZAWISZA CZARNY / POL
4 D1 V4 D2 D3 D2 1 0,20 12 15 -3
WRONKA Stanisław
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
5 V4 V4 D3 V4 D2 3 0,60 17 15 +2
SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
6 D2 V4 V4 V4 V4 4 0,80 18 12 +6

Grupa nr3
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
USZOK Florian
KS KLINGA KAT. / POL
1 V3 D0 D3 D2 D1 1 0,20 9 18 -9
KUREK Hubert
MKS GRYF MIELEC / POL
2 D2 D2 D2 D2 D1 0 0,00 9 19 -10
WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
3 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,80 17 9 +8
WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
4 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,80 19 10 +9
MALCHARCZYK Filip
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
5 V4 V4 D3 D0 D1 2 0,40 12 16 -4
KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
6 V4 V4 D0 V4 V4 4 0,80 16 10 +6

Grupa nr4
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
1 D0 D2 V4 D1 D1 1 0,20 8 19 -11
ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
2 V4 D2 V4 V4 D1 3 0,60 15 12 +3
ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 V4 V4 D1 D1 D3 2 0,40 13 16 -3
SŁAWIŃSKI Łukasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
4 D3 D1 V4 V3 D2 2 0,40 13 15 -2
MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
5 V4 D3 V4 D2 V4 3 0,60 17 9 +8
PYZIKIEWICZ Karol
MKS GRYF MIELEC / POL
6 V4 V4 V4 V4 D0 4 0,80 16 11 +5

Grupa nr5
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
1 V4 D2 D0 V4 D1 2 0,40 11 13 -2
GŁOMBIK Rafał
UKS ZAWISZA KAT. / POL
2 D2 D1 D0 V4 V1 2 0,40 8 10 -2
OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
3 V4 V2 D0 V4 D1 3 0,60 11 7 +4
KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 V3 V4 V1 D0 V2 4 0,80 10 2 +8
KUCZEK Michał
KS KLINGA KAT. / POL
5 D2 D0 D1 V1 D0 1 0,20 4 13 -9
ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
6 V2 D0 V2 D1 V1 3 0,60 6 5 +1

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  16  +8  Zakwalifikowany (a)
2 GONET Aleksander UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,80  17  +10  Zakwalifikowany (a)
3 WILK Dominik 44  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,80  19  10  +9  Zakwalifikowany (a)
4 WOŹNIAK Mateusz 115  RMKS RYBNIK  POL  0,80  17  +8  Zakwalifikowany (a)
5 KWAPISZ Oliwier 73  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  10  +8  Zakwalifikowany (a)
6 SZCZEPANIAK Maksymilian 67  PIAST GLIWICE  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
7 KACZMARCZYK Jeremi 10  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,80  16  10  +6  Zakwalifikowany (a)
8 PYZIKIEWICZ Karol   MKS GRYF MIELEC  POL  0,80  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
9 MATYSZOK Bartosz 13  UKS START OP.  POL  0,60  17  +8  Zakwalifikowany (a)
10 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP.  POL  0,60  11  +4  Zakwalifikowany (a)
11 ROMANIK Miłosz 87  RMKS RYBNIK  POL  0,60  15  12  +3  Zakwalifikowany (a)
12 WRONKA Stanisław   BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,60  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
13 ŁAGAN Mieszko 29  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,60  +1  Zakwalifikowany (a)
14 WITOSZEK Piotr 137  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  13  13  Zakwalifikowany (a)
15 CIAPAŁA Bartosz 66  RMKS RYBNIK  POL  0,50  12  10  +2  Zakwalifikowany (a)
16 SCHAB Maciej   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,50  12  11  +1  Zakwalifikowany (a)
17 BULANDRA Stanisław 53  AZS AWF KATOWICE  POL  0,50  10  11  -1  Zakwalifikowany (a)
18 SŁAWIŃSKI Łukasz 41  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,40  13  15  -2  Zakwalifikowany (a)
19 OSUCH Maciej 15  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,40  11  13  -2  Zakwalifikowany (a)
20 GŁOMBIK Rafał   UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,40  10  -2  Zakwalifikowany (a)
21 ZDRZAŁEK Kacper 71  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  13  16  -3  Zakwalifikowany (a)
22 MALCHARCZYK Filip   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
23 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 53  KS ZAWISZA CZARNY  POL  0,20  12  15  -3  Zakwalifikowany (a)
24 USZOK Florian 70  KS KLINGA KAT.  POL  0,20  18  -9  Zakwalifikowany (a)
25 KUCZEK Michał 80  KS KLINGA KAT.  POL  0,20  13  -9  Zakwalifikowany (a)
26 SACHAJDAK Bartosz   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  0,20  19  -11  Zakwalifikowany (a)
27 KUREK Hubert   MKS GRYF MIELEC  POL  0,00  19  -10  Zakwalifikowany (a)
28 STARCZEWSKI Filip 140  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,00  16  -10  Zakwalifikowany (a)
29 KUŚNIERZ Tymon   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,00  19  -15  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(17) BULANDRA Stanisław
AZS AWF KATOWICE / POL
 
  10 - 3 
  (16) BULANDRA Stanisław
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(16) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 9   
    (1) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
 
(9) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
 
  10 - 6 
  (9) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
 
   
(24) USZOK Florian
KS KLINGA KAT. / POL
 
10 - 7     
    (8) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP. / POL
 
 
(25) KUCZEK Michał
KS KLINGA KAT. / POL
 
  10 - 4   
  (8) PYZIKIEWICZ Karol
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(8) PYZIKIEWICZ Karol
MKS GRYF MIELEC / POL
 
10 - 9   
    (1) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
(5) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 7 
  (5) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(28) STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
10 - 3     
    (5) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(21) ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 4     
  (12) WRONKA Stanisław
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
     
(12) WRONKA Stanisław
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
10 - 7       
    (4) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(13) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  10 - 3   
  (13) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
   
(20) GŁOMBIK Rafał
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
4 - 3     
    (4) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
 
(29) KUŚNIERZ Tymon
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  10 - 6   
  (4) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(4) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
10 - 3   
    (1) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  10 - 3 
  (3) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
   
(19) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  10 - 6     
  (14) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(14) WITOSZEK Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 2       
    (3) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(11) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
  10 - 8     
  (11) MALCHARCZYK Filip
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
       
(22) MALCHARCZYK Filip
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
10 - 4         
    (6) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(27) KUREK Hubert
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  10 - 6       
  (6) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(6) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 2       
    (2) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  10 - 6   
  (7) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(26) SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
10 - 0     
    (7) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(23) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
  10 - 8     
  (10) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
     
(10) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
6 - 5       
    (2) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
 
(15) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
  10 - 7   
  (15) SŁAWIŃSKI Łukasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(18) SŁAWIŃSKI Łukasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
10 - 8     
    (2) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(31) -BYE-    10 - 2   
  (2) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(2) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:30
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE  POL 
2 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
3T MATYSZOK Bartosz UKS START OP.  POL 
3T KACZMARCZYK Jeremi BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
5 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
6 GONET Aleksander UKS ZAWISZA KAT.  POL 
7 ŁAGAN Mieszko UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
8 OSUCH Maciej AZS AWF KRAKÓW  POL 
9 WILK Dominik UKS ZAWISZA KAT.  POL 
10 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK  POL 
11 PYZIKIEWICZ Karol MKS GRYF MIELEC  POL 
12 OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OP.  POL 
13 WRONKA Stanisław BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
14 BULANDRA Stanisław AZS AWF KATOWICE  POL 
15 SŁAWIŃSKI Łukasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
16 MALCHARCZYK Filip DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
17 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK  POL 
18 WITOSZEK Piotr T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
19 CIAPAŁA Bartosz RMKS RYBNIK  POL 
20 SCHAB Maciej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
21 GŁOMBIK Rafał UKS ZAWISZA KAT.  POL 
22 ZDRZAŁEK Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
23 WOJCIECHOWSKI Mikołaj KS ZAWISZA CZARNY  POL 
24 USZOK Florian KS KLINGA KAT.  POL 
25 KUCZEK Michał KS KLINGA KAT.  POL 
26 SACHAJDAK Bartosz DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
27 KUREK Hubert MKS GRYF MIELEC  POL 
28 STARCZEWSKI Filip WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
29 KUŚNIERZ Tymon UKS TOPÓR KRZESZ.  POL