Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 WĄSIK Tadeusz 16  PKSZERM WARSZ.  POL 
3 WRÓBLEWSKI Bartosz 25  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
4 WOJCIECHOWSKI Szymon 33  KS ZAWISZA CZARNY  POL 
5 ŁĘSKI Jacek 39  PKSZERM WARSZ.  POL 
6 HUWER Tymoteusz 49  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
7 WÓJTOWICZ Szymon 54  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
8 ADAMCZYK Mikołaj 61  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
9 GUSTA Seweryn 62  PIAST GLIWICE  POL 
10 DROBCZYK Franciszek 81  PIAST GLIWICE  POL 
11 MIELCAREK Jan 89  AZS AWF KATOWICE  POL 
12 LEWANDOWSKI Igor 97  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 MADEJ Mikołaj 109  MKS GRYF MIELEC  POL 
14 WITOSZEK Dawid 112  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
15 MATYSZOK Wojciech 149  UKS START OP.  POL 
16 KANIK Maksymilian 157  AZS AWF KATOWICE  POL 
17 WOŹNIAK Bartosz 166  RMKS RYBNIK  POL 
18 HAPEK Franciszek 183  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
19 WOJTANIA Jan 183  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
20 BUDNIK Maksymilian 189  T.S. WISŁA KR.  POL 
21 ZAREK Tymon 197  UKS START OP.  POL 
22 DANIEWSKI Karol   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
23 HURAS Stanisław   UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
24 LEMANIK Maksymilian   UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
25 TUREK Cyryl   UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
26 TWARDOCH Franciszek   UKS KOSYNIER GL.  POL 
27 NOWAKOWSKI Jan 107  KS ZAWISZA CZARNY  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 5  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
TWARDOCH Franciszek
UKS KOSYNIER GL. / POL
1 D1 D0 D1 D1 D3 D1 0 0,00 7 20 -13
LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
2 V2 D2 V2 D3 D3 D2 2 0,33 14 18 -4
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
3 V4 V4 V4 V4 D2 D3 4 0,67 21 13 +8
HAPEK Franciszek
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
4 V2 D1 D1 V4 D1 D1 2 0,33 10 17 -7
MIELCAREK Jan
AZS AWF KATOWICE / POL
5 V4 V4 D2 D2 V2 D1 3 0,50 15 17 -2
WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
6 V4 V4 V4 V4 D1 D2 4 0,67 19 15 +4
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
7 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 10 +14

Grupa nr2
Na planszy 6  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
1 D2 V4 V4 V4 V4 V4 5 0,83 22 13 +9
HURAS Stanisław
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
2 V4 D1 D2 V4 D1 V4 3 0,50 16 18 -2
WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D2 V4 D3 V4 V3 V4 4 0,67 20 15 +5
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 D3 V4 V4 V3 D1 D3 3 0,50 18 19 -1
KANIK Maksymilian
AZS AWF KATOWICE / POL
5 D1 D1 D1 D2 D2 D2 0 0,00 9 22 -13
WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZ. / POL
6 D2 V4 D2 V4 V3 D3 3 0,50 18 15 +3
NOWAKOWSKI Jan
KS ZAWISZA CZARNY / POL
7 D1 D3 D3 V4 V4 V4 3 0,50 19 20 -1

Grupa nr3
Na planszy 7  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
1 D0 V4 D2 V4 D1 V4 3 0,50 15 11 +4
WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V3 D2 D0 V4 D0 V2 3 0,50 11 11 0
WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 D1 V3 D1 V4 D1 V4 3 0,50 14 18 -4
HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 V3 V1 V4 V4 D2 V4 5 0,83 18 9 +9
TUREK Cyryl
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
5 D0 D2 D2 D1 D0 D1 0 0,00 6 22 -16
DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
6 V2 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 22 7 +15
MATYSZOK Wojciech
UKS START OP. / POL
7 D2 D1 D2 D1 V2 D3 1 0,17 11 19 -8

Grupa nr4
Na planszy 8  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D2 D2 D3 V4 V4 2 0,40 15 17 -2
BUDNIK Maksymilian
T.S. WISŁA KR. / POL
2 V4 D1 D1 D3 D0 1 0,20 9 18 -9
ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZ. / POL
3 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,80 17 12 +5
WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
4 V4 V4 V4 V4 D1 4 0,80 17 11 +6
MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
5 D2 V4 D3 D2 D2 1 0,20 13 19 -6
ZAREK Tymon
UKS START OP. / POL
6 D3 V4 D2 V4 V4 3 0,60 17 11 +6

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 DANIEWSKI Karol   KSZ WARSZAWIANKA  POL  1,00  22  +15  Zakwalifikowany (a)
2 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  24  10  +14  Zakwalifikowany (a)
3 WÓJTOWICZ Szymon 54  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,83  22  13  +9  Zakwalifikowany (a)
4 HUWER Tymoteusz 49  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,83  18  +9  Zakwalifikowany (a)
5 WOJCIECHOWSKI Szymon 33  KS ZAWISZA CZARNY  POL  0,80  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
6 ŁĘSKI Jacek 39  PKSZERM WARSZ.  POL  0,80  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
7 GUSTA Seweryn 62  PIAST GLIWICE  POL  0,67  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
8 WITOSZEK Dawid 112  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,67  20  15  +5  Zakwalifikowany (a)
9 WOŹNIAK Bartosz 166  RMKS RYBNIK  POL  0,67  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
10 ZAREK Tymon 197  UKS START OP.  POL  0,60  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
11 DROBCZYK Franciszek 81  PIAST GLIWICE  POL  0,50  15  11  +4  Zakwalifikowany (a)
12 WĄSIK Tadeusz 16  PKSZERM WARSZ.  POL  0,50  18  15  +3  Zakwalifikowany (a)
13 WRÓBLEWSKI Bartosz 25  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,50  11  11  Zakwalifikowany (a)
14 NOWAKOWSKI Jan 107  KS ZAWISZA CZARNY  POL  0,50  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
15 ADAMCZYK Mikołaj 61  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,50  18  19  -1  Zakwalifikowany (a)
16 HURAS Stanisław   UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,50  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
17 MIELCAREK Jan 89  AZS AWF KATOWICE  POL  0,50  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
18 WOJTANIA Jan 183  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,50  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
19 LEWANDOWSKI Igor 97  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
20 LEMANIK Maksymilian   UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,33  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
21 HAPEK Franciszek 183  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,33  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
22 MADEJ Mikołaj 109  MKS GRYF MIELEC  POL  0,20  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
23 BUDNIK Maksymilian 189  T.S. WISŁA KR.  POL  0,20  18  -9  Zakwalifikowany (a)
24 MATYSZOK Wojciech 149  UKS START OP.  POL  0,17  11  19  -8  Zakwalifikowany (a)
25 KANIK Maksymilian 157  AZS AWF KATOWICE  POL  0,00  22  -13  Zakwalifikowany (a)
26 TWARDOCH Franciszek   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,00  20  -13  Zakwalifikowany (a)
27 TUREK Cyryl   UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,00  22  -16  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  (1) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(17) MIELCAREK Jan
AZS AWF KATOWICE / POL
 
  12 - 6 
  (16) MIELCAREK Jan
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(16) HURAS Stanisław
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
9 - 8   
    (1) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(9) WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
  12 - 7 
  (9) MATYSZOK Wojciech
UKS START OP. / POL
 
   
(24) MATYSZOK Wojciech
UKS START OP. / POL
 
6 - 5     
    (8) WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(25) KANIK Maksymilian
AZS AWF KATOWICE / POL
 
  12 - 3   
  (8) WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(8) WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
12 - 5   
    (1) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
(5) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
  12 - 6 
  (5) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
   
(21) HAPEK Franciszek
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  12 - 9     
  (12) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZ. / POL
 
     
(12) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZ. / POL
 
7 - 6       
    (4) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
 
(13) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 6   
  (13) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(20) LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
12 - 9     
    (4) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(29) -BYE-    8 - 4   
  (4) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(4) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
    (1) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
(3) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  12 - 11 
  (3) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(19) LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 5     
  (14) LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(14) NOWAKOWSKI Jan
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
12 - 6       
    (3) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(11) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 4     
  (11) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(22) MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
 
12 - 4         
    (6) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZ. / POL
 
     
(27) TUREK Cyryl
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
  5 - 3       
  (6) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZ. / POL
 
     
(6) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZ. / POL
 
12 - 3       
    (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(7) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 11   
  (7) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(26) TWARDOCH Franciszek
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
12 - 0     
    (7) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(23) BUDNIK Maksymilian
T.S. WISŁA KR. / POL
 
  12 - 2     
  (10) BUDNIK Maksymilian
T.S. WISŁA KR. / POL
 
     
(10) ZAREK Tymon
UKS START OP. / POL
 
12 - 11       
    (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(15) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 9   
  (15) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(18) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
12 - 9     
    (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(31) -BYE-    12 - 8   
  (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:30
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WOJCIECHOWSKI Szymon KS ZAWISZA CZARNY  POL 
2 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3T WÓJTOWICZ Szymon BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
3T DANIEWSKI Karol KSZ WARSZAWIANKA  POL 
5 HUWER Tymoteusz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
6 ŁĘSKI Jacek PKSZERM WARSZ.  POL 
7 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE  POL 
8 WITOSZEK Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
9 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE  POL 
10 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZ.  POL 
11 WRÓBLEWSKI Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
13 MIELCAREK Jan AZS AWF KATOWICE  POL 
14 LEWANDOWSKI Igor T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
15 BUDNIK Maksymilian T.S. WISŁA KR.  POL 
16 MATYSZOK Wojciech UKS START OP.  POL 
17 WOŹNIAK Bartosz RMKS RYBNIK  POL 
18 ZAREK Tymon UKS START OP.  POL 
19 NOWAKOWSKI Jan KS ZAWISZA CZARNY  POL 
20 HURAS Stanisław UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
21 WOJTANIA Jan WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
22 LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
23 HAPEK Franciszek UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
24 MADEJ Mikołaj MKS GRYF MIELEC  POL 
25 KANIK Maksymilian AZS AWF KATOWICE  POL 
26 TWARDOCH Franciszek UKS KOSYNIER GL.  POL 
27 TUREK Cyryl UKS SOKRATES CZĘST.  POL