Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 OSTROWSKA Paulina 11  PIAST GLIWICE  POL 
3 HALEMBA Antonina 13  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
4 JĘDRZEJEC Wiktoria 14  PIAST GLIWICE  POL 
5 SZYMCZYK Michalina 15  MUSZKIETER GL.  POL 
6 SZYMAŃSKA Aleksandra 20  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
7 KRACZLA Zuzanna 31  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
8 GIBAS Wiktoria 42  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
9 GARUS Oliwia 43  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
10 REIL Kaja 47  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
11 BIEROŃSKA Dominika 51  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
12 RATYNA Magda 52  MUSZKIETER GL.  POL 
13 PIETRAS Emilia 82  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
14 MRÓZ Martyna 85  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
15 VYSOTSKAYA Maryia 95  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
16 MISIAK Laura 99  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
17 MAŚLANKA Maja 99  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
18 PASIEKA Lena 108  AZS AWF KATOWICE  POL 
19 DŁUGOSZ Anna 110  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
20 BARTOSZEK Otylia 121  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
21 HOLC Apolonia 125  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
22 BŁAŻYCA Sara 134  AZS AWF KATOWICE  POL 
23 MITURA Karolina 139  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
24 SKORCZYŃSKA Antonia 151  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
25 BARAŃSKA Karolina 161  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
26 PUKOWIEC Alicja 163  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
27 MAJEREK Maja 164  MUSZKIETER GL.  POL 
28 OLECH Małgorzata 179  AZS AWF KATOWICE  POL 
29 SWĘDZIOŁ Monika 206  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
30 PYRA Maja   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
31 RADWAŃSKA Anna   UKS KOSYNIER GL.  POL 
32 KALISZ Joanna   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
33 WÓJCIK Aleksandra   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
34 KRAWCZUK Maria   BUDOWLANI TORUŃ  POL 
35 DZIĘGIEL Karolina   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
36 URBANOWICZ Agata   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
37 KOZDĘBA Weronika   MUSZKIETER GL.  POL 
38 MISIAK Iwona   MKS GRYF MIELEC  POL 
39 WOLNY Tamara   BUDOWLANI TORUŃ  POL 
40 KWIATKOWSKA Anna   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 5  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
1 D1 V4 D3 V4 D0 V4 3 0,50 16 18 -2
GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
2 V4 D3 V4 V4 D1 V4 4 0,67 20 14 +6
MISIAK Iwona
MKS GRYF MIELEC / POL
3 D1 V4 V4 D2 D1 V4 3 0,50 16 19 -3
PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 V4 D2 D3 V3 V4 V4 4 0,67 20 17 +3
PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 D3 D1 V4 D2 D0 D3 1 0,17 13 21 -8
RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
6 V4 V4 V4 D3 V4 V4 5 0,83 23 8 +15
BARAŃSKA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
7 D2 D2 D1 D1 V4 D2 1 0,17 12 23 -11

Grupa nr2
Na planszy 4  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 V4 V4 V4 V4 D3 V4 5 0,83 23 9 +14
SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
2 D1 D1 V4 V4 D1 D2 2 0,33 13 21 -8
OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
3 D3 V4 V4 V4 D3 V4 4 0,67 22 12 +10
MITURA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
4 D0 D3 D0 V4 D1 D3 1 0,17 11 21 -10
DZIĘGIEL Karolina
ZERWIKAPTUR KR. / POL
5 D0 D2 D1 D1 D2 D0 0 0,00 6 24 -18
KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 13 +11
MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
7 D1 V4 D2 V4 V4 D3 3 0,50 18 17 +1

Grupa nr3
Na planszy 7  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V4 V4 V4 D1 V4 V4 5 0,83 21 9 +12
MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
2 D0 V4 V4 D3 V3 V4 4 0,67 18 11 +7
KWIATKOWSKA Anna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
3 D1 D2 V4 D2 V4 D3 2 0,33 16 22 -6
BŁAŻYCA Sara
AZS AWF KATOWICE / POL
4 D1 D0 D3 D0 D3 D1 0 0,00 8 24 -16
HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 6 +18
MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
6 D3 D1 D3 V4 D0 V2 2 0,33 13 18 -5
KRAWCZUK Maria
BUDOWLANI TORUŃ / POL
7 D0 D0 V4 V4 D0 D0 2 0,33 8 18 -10

Grupa nr4
Na planszy 8  o godz. 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SWĘDZIOŁ Monika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 V4 D2 D1 V4 V4 D3 3 0,50 18 14 +4
WÓJCIK Aleksandra
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 D0 D2 D1 D2 V4 D2 1 0,17 11 22 -11
HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
3 V4 V4 D0 V4 D1 D1 3 0,50 14 17 -3
GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 V4 V4 V4 D1 V4 D1 4 0,67 18 12 +6
VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
5 D2 V4 D3 V4 V4 V1 4 0,67 18 12 +6
OLECH Małgorzata
AZS AWF KATOWICE / POL
6 D0 D2 V4 D2 D1 V4 2 0,33 13 20 -7
JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
7 V4 V4 V2 V4 D0 D3 4 0,67 17 12 +5

Grupa nr5
Na planszy 2  o godz. 13:30
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GIBAS Wiktoria
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
1 V4 V4 D1 V4 D2 3 0,60 15 10 +5
KALISZ Joanna
ZERWIKAPTUR KR. / POL
2 D0 D1 D0 D0 D2 0 0,00 3 20 -17
WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
3 D1 V4 V4 D2 D1 2 0,40 12 15 -3
SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
4 V4 V4 D3 D3 D3 2 0,40 17 13 +4
MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 D1 V4 V3 V4 V3 4 0,80 15 11 +4
BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
6 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,80 18 11 +7

Grupa nr6
Na planszy 3  o godz. 13:40
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PASIEKA Lena
AZS AWF KATOWICE / POL
1 D3 D1 V4 D1 D0 1 0,20 9 17 -8
SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 8 +12
RADWAŃSKA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
3 V4 D0 V4 D2 V4 3 0,60 14 14 0
KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
4 D1 D3 D3 V4 V3 2 0,40 14 15 -1
DŁUGOSZ Anna
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
5 V4 D0 V4 D3 D1 2 0,40 12 15 -3
PYRA Maja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
6 V4 D2 D2 D0 V4 2 0,40 12 12 0

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 HALEMBA Antonina 13  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  1,00  24  +18  Zakwalifikowany (a)
2 SZYMAŃSKA Aleksandra 20  BUDOWLANI TORUŃ  POL  1,00  20  +12  Zakwalifikowany (a)
3 KOZDĘBA Weronika   MUSZKIETER GL.  POL  1,00  24  13  +11  Zakwalifikowany (a)
4 RATYNA Magda 52  MUSZKIETER GL.  POL  0,83  23  +15  Zakwalifikowany (a)
5 BIEROŃSKA Dominika 51  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,83  23  +14  Zakwalifikowany (a)
6 REIL Kaja 47  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,83  21  +12  Zakwalifikowany (a)
7 BARTOSZEK Otylia 121  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,80  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
8 MISIAK Laura 99  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  15  11  +4  Zakwalifikowany (a)
9 OSTROWSKA Paulina 11  PIAST GLIWICE  POL  0,67  22  12  +10  Zakwalifikowany (a)
10 MAŚLANKA Maja 99  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,67  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
11 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,67  20  14  +6  Zakwalifikowany (a)
12T GARUS Oliwia 43  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,67  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
12T VYSOTSKAYA Maryia 95  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,67  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
14 JĘDRZEJEC Wiktoria 14  PIAST GLIWICE  POL  0,67  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
15 PUKOWIEC Alicja 163  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,67  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
16 GIBAS Wiktoria 42  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,60  15  10  +5  Zakwalifikowany (a)
17 RADWAŃSKA Anna   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,60  14  14  Zakwalifikowany (a)
18 SWĘDZIOŁ Monika 206  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,50  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
19 MRÓZ Martyna 85  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,50  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
20 URBANOWICZ Agata   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,50  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
21 MISIAK Iwona   MKS GRYF MIELEC  POL  0,50  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
22 HOLC Apolonia 125  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,50  14  17  -3  Zakwalifikowany (a)
23 SZYMCZYK Michalina 15  MUSZKIETER GL.  POL  0,40  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
24 PYRA Maja   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,40  12  12  Zakwalifikowany (a)
25 KRACZLA Zuzanna 31  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,40  14  15  -1  Zakwalifikowany (a)
26T WOLNY Tamara   BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,40  12  15  -3  Zakwalifikowany (a)
26T DŁUGOSZ Anna 110  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,40  12  15  -3  Zakwalifikowany (a)
28 MAJEREK Maja 164  MUSZKIETER GL.  POL  0,33  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
29 KWIATKOWSKA Anna   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,33  16  22  -6  Zakwalifikowany (a)
30 OLECH Małgorzata 179  AZS AWF KATOWICE  POL  0,33  13  20  -7  Zakwalifikowany (a)
31 SKORCZYŃSKA Antonia 151  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,33  13  21  -8  Zakwalifikowany (a)
32 KRAWCZUK Maria   BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,33  18  -10  Zakwalifikowany (a)
33 PASIEKA Lena 108  AZS AWF KATOWICE  POL  0,20  17  -8  Zakwalifikowany (a)
34 PIETRAS Emilia 82  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,17  13  21  -8  Zakwalifikowany (a)
35 MITURA Karolina 139  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,17  11  21  -10  Zakwalifikowany (a)
36 BARAŃSKA Karolina 161  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,17  12  23  -11  Zakwalifikowany (a)
37 WÓJCIK Aleksandra   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,17  11  22  -11  Zakwalifikowany (a)
38 BŁAŻYCA Sara 134  AZS AWF KATOWICE  POL  0,00  24  -16  Zakwalifikowany (a)
39 KALISZ Joanna   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,00  20  -17  Zakwalifikowany (a)
40 DZIĘGIEL Karolina   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,00  24  -18  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(33) PASIEKA Lena
AZS AWF KATOWICE / POL
 
  12 - 2 
  (32) PASIEKA Lena
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(32) KRAWCZUK Maria
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
12 - 11   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(17) RADWAŃSKA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  12 - 7 
  (17) RADWAŃSKA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(48) -BYE-       
    (16) GIBAS Wiktoria
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(49) -BYE-    12 - 3   
  (16) GIBAS Wiktoria
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(16) GIBAS Wiktoria
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(9) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 6 
  (9) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(41) -BYE-    12 - 1     
  (24) PYRA Maja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
     
(24) PYRA Maja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
       
    (8) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(25) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 5   
  (25) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(40) DZIĘGIEL Karolina
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
12 - 5     
    (8) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(57) -BYE-    12 - 4   
  (8) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(8) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(5) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 9 
  (5) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(37) WÓJCIK Aleksandra
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  12 - 6     
  (28) MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(28) MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
 
8 - 5       
    (5) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(21) MISIAK Iwona
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  12 - 10     
  (21) MISIAK Iwona
MKS GRYF MIELEC / POL
 
       
(44) -BYE-           
    (12) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
     
(53) -BYE-    12 - 7       
  (12) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
     
(12) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
       
    (4) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(13) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  12 - 5   
  (13) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(45) -BYE-    12 - 3     
  (20) URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
     
(20) URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
       
    (4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(29) KWIATKOWSKA Anna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 11   
  (29) BARAŃSKA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(36) BARAŃSKA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
12 - 10     
    (4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(61) -BYE-    12 - 4   
  (4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(3) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 7 
  (3) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(35) MITURA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 10     
  (30) MITURA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(30) OLECH Małgorzata
AZS AWF KATOWICE / POL
 
12 - 5       
    (3) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(19) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  7 - 6     
  (19) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
(46) -BYE-           
    (14) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(51) -BYE-    6 - 5       
  (14) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(14) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (3) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(11) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 9     
  (11) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
       
(43) -BYE-    12 - 3         
  (22) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
         
(22) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
           
    (6) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(27) DŁUGOSZ Anna
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 11       
  (27) BŁAŻYCA Sara
AZS AWF KATOWICE / POL
 
       
(38) BŁAŻYCA Sara
AZS AWF KATOWICE / POL
 
12 - 8         
    (6) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(59) -BYE-    12 - 3       
  (6) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(6) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (2) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(7) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 6   
  (7) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(39) KALISZ Joanna
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  12 - 10     
  (26) WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
     
(26) WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
12 - 0       
    (7) MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(23) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
  8 - 4     
  (23) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
       
(42) -BYE-           
    (10) MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(55) -BYE-    12 - 11       
  (10) MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(10) MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
    (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(15) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 1   
  (15) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(47) -BYE-    12 - 7     
  (18) SWĘDZIOŁ Monika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(18) SWĘDZIOŁ Monika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
    (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(31) SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 5   
  (31) SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(34) PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
12 - 10     
    (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(63) -BYE-    12 - 6   
  (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:35
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
2 KOZDĘBA Weronika MUSZKIETER GL.  POL 
3T GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3T SZYMAŃSKA Aleksandra BUDOWLANI TORUŃ  POL 
5 RATYNA Magda MUSZKIETER GL.  POL 
6 REIL Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
7 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 MAŚLANKA Maja UKS ZAWISZA KAT.  POL 
9 BIEROŃSKA Dominika UKS ZAWISZA KAT.  POL 
10 BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
11 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE  POL 
12 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
13 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
14 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE  POL 
15 PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
16 GIBAS Wiktoria SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
17 RADWAŃSKA Anna UKS KOSYNIER GL.  POL 
18 SWĘDZIOŁ Monika UKS ZAWISZA KAT.  POL 
19 MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
20 URBANOWICZ Agata ZERWIKAPTUR KR.  POL 
21 MISIAK Iwona MKS GRYF MIELEC  POL 
22 HOLC Apolonia BUDOWLANI TORUŃ  POL 
23 SZYMCZYK Michalina MUSZKIETER GL.  POL 
24 PYRA Maja ZERWIKAPTUR KR.  POL 
25 KRACZLA Zuzanna UKS ZAWISZA KAT.  POL 
26 WOLNY Tamara BUDOWLANI TORUŃ  POL 
27 MAJEREK Maja MUSZKIETER GL.  POL 
28 SKORCZYŃSKA Antonia SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
29 PASIEKA Lena AZS AWF KATOWICE  POL 
30 MITURA Karolina UKS ZAWISZA KAT.  POL 
31 BARAŃSKA Karolina UKS ZAWISZA KAT.  POL 
32 BŁAŻYCA Sara AZS AWF KATOWICE  POL 
33 DŁUGOSZ Anna SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
34 KWIATKOWSKA Anna KSZ WARSZAWIANKA  POL 
35 OLECH Małgorzata AZS AWF KATOWICE  POL 
36 KRAWCZUK Maria BUDOWLANI TORUŃ  POL 
37 PIETRAS Emilia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
38 WÓJCIK Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
39 KALISZ Joanna ZERWIKAPTUR KR.  POL 
40 DZIĘGIEL Karolina ZERWIKAPTUR KR.  POL