Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Kraj Status
1 I Polski Klub Szermierczy 15,33333  GŁADYSZCZAK Michał; GŁOGOWSKI Miłosz; WĄSIK Tadeusz; ZIAJOWSKI Aleksander  PKSZERM WARSZAWA  POL 
2 KS SZPADA WROCŁAW 16  CHIRKOWSKI Ignacy; GIEDROJĆ Jerzy; SZURLEJ Maciej; ZALEWSKI Jan  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
3 Piast Gliwice 17,66667  KLYTTA Paweł; KUROWSKI Błażej; PARTYKA Czcibor; SZUBA Filip  PIAST GLIWICE  POL 
4 RMKS Rybnik 17,66667  KAPIAS Augustyn; SOJKA Adam; ŚCIBICH Antoni; WOŹNIAK Bartosz  RMKS RYBNIK  POL 
5 I SKS FLESZ ŚWIDNICA 19,66667  HAŁADUDA Jakub; KUŹNIK Bartosz; MARCZAK Wojciech  SKS FLESZ ŚW.  POL 
6 UKS MDK OLIMP LUBIN 25,33333  KLUGHARDT Hubert; KOŁCZ Lucjan; LITWIN Błażej; SZYLKO Dawid  UKS OLIMP LUBIN  POL 
7 SKS Grass-Hopper Kalwaria Z. 28,33333  ADAMCZYK Mikołaj; FILEK Ireneusz; WODNIAK Szymon  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
8 T.S. Górnik Radlin 28,66667  KALAWSKI Robert; LEWANDOWSKI Igor; SPANDEL Paweł; SZÓSTEK Jakub  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
9 I KSZ WARSZAWIANKA 36,66667  DANIEWSKI Karol; GIDZIŃSKI Hubert; KESHK Nuri  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
10 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 38,33333  DROZDOWSKI Szymon; KWAŚNIK Dominik; WIKTOR Stanisław  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
11 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 52,33333  MISZTELA Julian; PUCHAŁA Mikołaj; SZYMAŃCZYK Sebastian; WOJTANIA Jan  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
12 MKS Kusy Szczecin 56,33333  EMILIANOWICZ Mateusz; HAMERSKI Aleksander; KLEK Jonasz; ŚLEDZIŃSKI Ziemowit  MKS KUSY SZCZ.  POL 
13 II KSZ WARSZAWIANKA 62,33333  BRZEZOWSKI Jan; KRYSZTOSIAK Maksymilian; SKOCZEK Mateusz  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
14 UKS START OPOLE 64,33334  LEŚNIAK Tadeusz; MATYSZOK Wojciech; ZAREK Tymon  UKS START OP.  POL 
15 II Polski Klub Szermierczy 65,33334  BALCERZAK Kajetan; GRABOWSKI Franciszek; KROCHMALSKI Filip; ŁĘSKI Jacek  PKSZERM WARSZAWA  POL 
16 II SKS FLESZ ŚWIDNICA 66,66666  BEDNARSKI Błażej; GAJEWSKI Jakub; GRZELAK Igor  SKS FLESZ ŚW.  POL 
17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 77,66666  ATAMAN Wiktor; CICIŃSKI Szymon; SIERGIEJ Adam  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
           
(1) I Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  (1) I Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) I Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
(17) WKS KOLEJARZ WROCŁAW
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  34 - 22
[Szczegóły meczu] 
  (16) II SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
 
(16) II SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
36 - 34
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) I KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(9) I KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  36 - 20
[Szczegóły meczu] 
  (9) I KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) I KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(25) -BYE-    36 - 35
[Szczegóły meczu] 
 
  (8) T.S. Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(8) T.S. Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
    (1) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK / POL
 
(5) I SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  36 - 24
[Szczegóły meczu] 
  (5) I SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) I SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
   
(21) -BYE-    36 - 27
[Szczegóły meczu] 
   
  (12) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ. / POL
 
     
(12) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ. / POL
 
       
    (4) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(13) II KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  36 - 26
[Szczegóły meczu] 
 
  (13) II KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(20) -BYE-       
    (4) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(29) -BYE-    36 - 8
[Szczegóły meczu] 
 
  (4) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(4) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK / POL
 
   
    (1) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK / POL
 
(3) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE / POL
 
  36 - 31
[Szczegóły meczu] 
  (3) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(19) -BYE-    36 - 11
[Szczegóły meczu] 
   
  (14) UKS START OPOLE
UKS START OP. / POL
 
     
(14) UKS START OPOLE
UKS START OP. / POL
 
       
    (3) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(11) WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  36 - 24
[Szczegóły meczu] 
   
  (11) WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
(22) -BYE-           
    (6) WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(27) -BYE-    36 - 35
[Szczegóły meczu] 
     
  (6) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(6) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
       
    (2) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) SKS Grass-Hopper Kalwaria Z.
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  36 - 22
[Szczegóły meczu] 
 
  (7) SKS Grass-Hopper Kalwaria Z.
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) SKS Grass-Hopper Kalwaria Z.
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(23) -BYE-    36 - 26
[Szczegóły meczu] 
   
  (10) PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(10) PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
    (2) SKS Grass-Hopper Kalwaria Z.
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(15) II Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  36 - 28
[Szczegóły meczu] 
 
  (15) II Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(18) -BYE-       
    (2) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
 
(31) -BYE-    36 - 14
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
 
(2) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) I KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  (3) I KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(3) SKS Grass-Hopper Kalwaria Z.
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
36 - 27
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) I Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  (5) I SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
(5) I SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
36 - 27
[Szczegóły meczu] 
    (5) I SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
(6) WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  36 - 32
[Szczegóły meczu] 
  (6) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
 
(7) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
36 - 21
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) I Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  (7) I Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
(7) WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
36 - 24
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) II SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  (9) T.S. Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
(9) T.S. Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
36 - 16
[Szczegóły meczu] 
    (9) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ. / POL
 
(12) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ. / POL
 
  36 - 33
[Szczegóły meczu] 
  (12) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ. / POL
 
 
(13) II KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
36 - 29
[Szczegóły meczu] 
 
    (9) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
(14) UKS START OPOLE
UKS START OP. / POL
 
  36 - 25
[Szczegóły meczu] 
  (11) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
   
(11) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
36 - 25
[Szczegóły meczu] 
   
    (10) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
 
(10) PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  36 - 32
[Szczegóły meczu] 
 
  (10) PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(15) II Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
36 - 18
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 11-12)  
   
(12) T.S. Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  (11) T.S. Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
(11) PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
36 - 28
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 13-16) Tabela T2 (Pl. 13-14)  
     
(16) II SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  (13) II KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(13) II KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
36 - 24
[Szczegóły meczu] 
    (13) II KSZ WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(14) UKS START OPOLE
UKS START OP. / POL
 
  36 - 34
[Szczegóły meczu] 
  (14) II Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(15) II Polski Klub Szermierczy
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
36 - 29
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 15-16)  
   
(16) II SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  (15) II SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
(15) UKS START OPOLE
UKS START OP. / POL
 
36 - 28
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela 32, walka nr 2 z 16
# II SKS FLESZ ŚWIDNICA TZ Wynik Wynik TZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW #
6 GAJEWSKI Jakub 3 3 4 4 SIERGIEJ Adam 3
5 BEDNARSKI Błażej 4 7 7 3 CICIŃSKI Szymon 1
4 GRZELAK Igor 3 10 8 1 ATAMAN Wiktor 2
6 GAJEWSKI Jakub 5 15 11 3 CICIŃSKI Szymon 1
4 GRZELAK Igor 4 19 20 9 SIERGIEJ Adam 3
5 BEDNARSKI Błażej 4 23 23 3 ATAMAN Wiktor 2
4 GRZELAK Igor 5 28 27 4 CICIŃSKI Szymon 1
6 GAJEWSKI Jakub 4 32 30 3 ATAMAN Wiktor 2
5 BEDNARSKI Błażej 4 36 34 4 SIERGIEJ Adam 3
      V36 D34      
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
Tabela T16, walka nr 1 z 8
# II SKS FLESZ ŚWIDNICA TZ Wynik Wynik TZ I Polski Klub Szermierczy #
3 GAJEWSKI Jakub 2 2 4 4 GŁADYSZCZAK Michał 6
1 GRZELAK Igor 2 4 8 4 GŁOGOWSKI Miłosz 5
2 BEDNARSKI Błażej 2 6 12 4 WĄSIK Tadeusz 4
1 GRZELAK Igor 2 8 16 4 GŁADYSZCZAK Michał 6
3 GAJEWSKI Jakub 2 10 19 3 WĄSIK Tadeusz 4
2 BEDNARSKI Błażej 3 13 24 5 GŁOGOWSKI Miłosz 5
1 GRZELAK Igor 2 15 28 4 ZIAJOWSKI Aleksander R
2 BEDNARSKI Błażej 3 18 32 4 GŁADYSZCZAK Michał 6
3 GAJEWSKI Jakub 4 22 34 2 GŁOGOWSKI Miłosz 5
      D22 V34      
Sędzia:  MAJGIER Sebastian  PIAST GLIWICE / POL
Tabela T16, walka nr 2 z 8
# T.S. Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ I KSZ WARSZAWIANKA #
3 SPANDEL Paweł 3 3 2 2 KESHK Nuri 6
1 LEWANDOWSKI Igor 5 8 6 4 GIDZIŃSKI Hubert 5
2 SZÓSTEK Jakub 3 11 8 2 DANIEWSKI Karol 4
1 LEWANDOWSKI Igor 1 12 16 8 KESHK Nuri 6
3 SPANDEL Paweł 6 18 16 0 DANIEWSKI Karol 4
2 SZÓSTEK Jakub 5 23 20 4 GIDZIŃSKI Hubert 5
R KALAWSKI Robert 5 28 26 6 DANIEWSKI Karol 4
2 SZÓSTEK Jakub 3 31 32 6 KESHK Nuri 6
3 SPANDEL Paweł 4 35 36 4 GIDZIŃSKI Hubert 5
      D35 V36      
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE / POL
Tabela T16, walka nr 3 z 8
# MKS Kusy Szczecin TZ Wynik Wynik TZ I SKS FLESZ ŚWIDNICA #
3 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 4 4 1 1 KUŹNIK Bartosz 6
1 HAMERSKI Aleksander 3 7 8 7 MARCZAK Wojciech 5
2 EMILIANOWICZ Mateusz 4 11 10 2 HAŁADUDA Jakub 4
1 HAMERSKI Aleksander 2 13 16 6 KUŹNIK Bartosz 6
3 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 1 14 20 4 HAŁADUDA Jakub 4
2 EMILIANOWICZ Mateusz 3 17 24 4 MARCZAK Wojciech 5
1 HAMERSKI Aleksander 6 23 28 4 HAŁADUDA Jakub 4
2 EMILIANOWICZ Mateusz 2 25 32 4 KUŹNIK Bartosz 6
3 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 2 27 36 4 MARCZAK Wojciech 5
      D27 V36      
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE / POL
Tabela T16, walka nr 4 z 8
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ II KSZ WARSZAWIANKA #
6 SOJKA Adam 4 4 2 2 BRZEZOWSKI Jan 3
5 KAPIAS Augustyn 4 8 3 1 KRYSZTOSIAK Maksymilian 1
4 ŚCIBICH Antoni 4 12 3 0 SKOCZEK Mateusz 2
6 SOJKA Adam 4 16 4 1 KRYSZTOSIAK Maksymilian 1
4 ŚCIBICH Antoni 4 20 5 1 BRZEZOWSKI Jan 3
5 KAPIAS Augustyn 4 24 5 0 SKOCZEK Mateusz 2
R WOŹNIAK Bartosz 4 28 5 0 KRYSZTOSIAK Maksymilian 1
6 SOJKA Adam 4 32 7 2 SKOCZEK Mateusz 2
5 KAPIAS Augustyn 4 36 8 1 BRZEZOWSKI Jan 3
      V36 D8      
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL
Tabela T16, walka nr 5 z 8
# UKS START OPOLE TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice #
3 MATYSZOK Wojciech 2 2 4 4 KLYTTA Paweł 6
1 ZAREK Tymon 1 3 8 4 PARTYKA Czcibor 5
2 LEŚNIAK Tadeusz 0 3 12 4 SZUBA Filip 4
1 ZAREK Tymon 1 4 16 4 KLYTTA Paweł 6
3 MATYSZOK Wojciech 2 6 20 4 KUROWSKI Błażej R
2 LEŚNIAK Tadeusz 0 6 24 4 PARTYKA Czcibor 5
1 ZAREK Tymon 0 6 28 4 SZUBA Filip 4
2 LEŚNIAK Tadeusz 2 8 32 4 KLYTTA Paweł 6
3 MATYSZOK Wojciech 3 11 36 4 PARTYKA Czcibor 5
      D11 V36      
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. / POL
Tabela T16, walka nr 6 z 8
# UKS MDK OLIMP LUBIN TZ Wynik Wynik TZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA #
6 SZYLKO Dawid 3 3 4 4 PUCHAŁA Mikołaj 3
5 KLUGHARDT Hubert 5 8 5 1 WOJTANIA Jan 1
4 LITWIN Błażej 4 12 10 5 MISZTELA Julian 2
6 SZYLKO Dawid 2 14 11 1 WOJTANIA Jan 1
4 LITWIN Błażej 5 19 20 9 PUCHAŁA Mikołaj 3
5 KLUGHARDT Hubert 4 23 24 4 MISZTELA Julian 2
4 LITWIN Błażej 3 26 25 1 WOJTANIA Jan 1
6 SZYLKO Dawid 3 29 32 7 MISZTELA Julian 2
5 KLUGHARDT Hubert 6 35 36 4 PUCHAŁA Mikołaj 3
      D35 V36      
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
Tabela T16, walka nr 7 z 8
# PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC TZ Wynik Wynik TZ SKS Grass-Hopper Kalwaria Z. #
3 KWAŚNIK Dominik 4 4 2 2 WODNIAK Szymon 6
1 WIKTOR Stanisław 1 5 8 6 FILEK Ireneusz 5
2 DROZDOWSKI Szymon 1 6 12 4 ADAMCZYK Mikołaj 4
1 WIKTOR Stanisław 2 8 16 4 WODNIAK Szymon 6
3 KWAŚNIK Dominik 11 19 20 4 ADAMCZYK Mikołaj 4
2 DROZDOWSKI Szymon 0 19 24 4 FILEK Ireneusz 5
1 WIKTOR Stanisław 5 24 28 4 ADAMCZYK Mikołaj 4
2 DROZDOWSKI Szymon 0 24 32 4 WODNIAK Szymon 6
3 KWAŚNIK Dominik 2 26 36 4 FILEK Ireneusz 5
      D26 V36      
Sędzia:  KANIEWSKI Jan  KSZ WARSZAWIANKA / POL
Tabela T16, walka nr 8 z 8
# KS SZPADA WROCŁAW TZ Wynik Wynik TZ II Polski Klub Szermierczy #
6 SZURLEJ Maciej 4 4 1 1 KROCHMALSKI Filip 3
5 GIEDROJĆ Jerzy 4 8 3 2 GRABOWSKI Franciszek 1
4 ZALEWSKI Jan 4 12 3 0 ŁĘSKI Jacek 2
6 SZURLEJ Maciej 4 16 4 1 GRABOWSKI Franciszek 1
4 ZALEWSKI Jan 4 20 11 7 KROCHMALSKI Filip 3
5 GIEDROJĆ Jerzy 4 24 11 0 ŁĘSKI Jacek 2
4 ZALEWSKI Jan 4 28 12 1 BALCERZAK Kajetan R
6 SZURLEJ Maciej 4 32 13 1 ŁĘSKI Jacek 2
5 GIEDROJĆ Jerzy 4 36 14 1 KROCHMALSKI Filip 3
      V36 D14      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 1 z 4
# I KSZ WARSZAWIANKA TZ Wynik Wynik TZ I Polski Klub Szermierczy #
6 KESHK Nuri 4 4 2 2 GŁADYSZCZAK Michał 3
5 GIDZIŃSKI Hubert 4 8 4 2 WĄSIK Tadeusz 1
4 DANIEWSKI Karol 3 11 6 2 GŁOGOWSKI Miłosz 2
6 KESHK Nuri 5 16 9 3 WĄSIK Tadeusz 1
4 DANIEWSKI Karol 3 19 11 2 GŁADYSZCZAK Michał 3
5 GIDZIŃSKI Hubert 5 24 15 4 ZIAJOWSKI Aleksander R
4 DANIEWSKI Karol 3 27 17 2 WĄSIK Tadeusz 1
6 KESHK Nuri 5 32 20 3 GŁOGOWSKI Miłosz 2
5 GIDZIŃSKI Hubert 4 36 20 0 GŁADYSZCZAK Michał 3
      V36 D20      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE / POL
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ I SKS FLESZ ŚWIDNICA #
6 SOJKA Adam 3 3 3 3 MARCZAK Wojciech 3
5 KAPIAS Augustyn 5 8 6 3 HAŁADUDA Jakub 1
4 ŚCIBICH Antoni 4 12 8 2 KUŹNIK Bartosz 2
6 SOJKA Adam 4 16 9 1 HAŁADUDA Jakub 1
4 ŚCIBICH Antoni 4 20 16 7 MARCZAK Wojciech 3
5 KAPIAS Augustyn 3 23 20 4 KUŹNIK Bartosz 2
4 ŚCIBICH Antoni 5 28 21 1 HAŁADUDA Jakub 1
6 SOJKA Adam 4 32 23 2 KUŹNIK Bartosz 2
5 KAPIAS Augustyn 4 36 26 3 MARCZAK Wojciech 3
      V36 D26      
Sędzia:  MAJGIER Sebastian  PIAST GLIWICE / POL
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice #
6 MISZTELA Julian 3 3 4 4 PARTYKA Czcibor 3
5 PUCHAŁA Mikołaj 5 8 7 3 SZUBA Filip 1
4 WOJTANIA Jan 0 8 12 5 KLYTTA Paweł 2
6 MISZTELA Julian 2 10 16 4 SZUBA Filip 1
4 WOJTANIA Jan 0 10 20 4 PARTYKA Czcibor 3
5 PUCHAŁA Mikołaj 3 13 24 4 KLYTTA Paweł 2
4 WOJTANIA Jan 1 14 28 4 SZUBA Filip 1
6 MISZTELA Julian 2 16 32 4 KLYTTA Paweł 2
5 PUCHAŁA Mikołaj 8 24 36 4 PARTYKA Czcibor 3
      D24 V36      
Sędzia:  CHOŁAST Mateusz  KSZ WARSZAWIANKA / POL
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# KS SZPADA WROCŁAW TZ Wynik Wynik TZ SKS Grass-Hopper Kalwaria Z. #
6 GIEDROJĆ Jerzy 1 1 4 4 FILEK Ireneusz 3
5 SZURLEJ Maciej 4 5 8 4 ADAMCZYK Mikołaj 1
4 ZALEWSKI Jan 4 9 12 4 WODNIAK Szymon 2
6 GIEDROJĆ Jerzy 7 16 14 2 ADAMCZYK Mikołaj 1
4 ZALEWSKI Jan 0 16 20 6 FILEK Ireneusz 3
5 SZURLEJ Maciej 5 21 24 4 WODNIAK Szymon 2
4 ZALEWSKI Jan 1 22 28 4 ADAMCZYK Mikołaj 1
6 GIEDROJĆ Jerzy 2 24 32 4 WODNIAK Szymon 2
5 SZURLEJ Maciej 4 28 36 4 FILEK Ireneusz 3
      D28 V36      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL
Półfinały, walka nr 1 z 2
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ I KSZ WARSZAWIANKA #
6 SOJKA Adam 4 4 4 4 GIDZIŃSKI Hubert 3
5 KAPIAS Augustyn 4 8 5 1 DANIEWSKI Karol 1
4 ŚCIBICH Antoni 4 12 10 5 KESHK Nuri 2
6 SOJKA Adam 4 16 12 2 DANIEWSKI Karol 1
4 ŚCIBICH Antoni 4 20 14 2 GIDZIŃSKI Hubert 3
5 KAPIAS Augustyn 4 24 16 2 KESHK Nuri 2
4 ŚCIBICH Antoni 4 28 19 3 DANIEWSKI Karol 1
6 SOJKA Adam 4 32 24 5 KESHK Nuri 2
5 KAPIAS Augustyn 4 36 24 0 GIDZIŃSKI Hubert 3
      V36 D24      
Sędzia:  MAJGIER Sebastian  PIAST GLIWICE / POL
Półfinały, walka nr 2 z 2
# SKS Grass-Hopper Kalwaria Z. TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice #
3 FILEK Ireneusz 4 4 2 2 KLYTTA Paweł 6
1 ADAMCZYK Mikołaj 0 4 8 6 PARTYKA Czcibor 5
2 WODNIAK Szymon 1 5 12 4 SZUBA Filip 4
1 ADAMCZYK Mikołaj 2 7 16 4 KLYTTA Paweł 6
3 FILEK Ireneusz 4 11 20 4 SZUBA Filip 4
2 WODNIAK Szymon 0 11 24 4 PARTYKA Czcibor 5
1 ADAMCZYK Mikołaj 4 15 28 4 SZUBA Filip 4
2 WODNIAK Szymon 1 16 32 4 KLYTTA Paweł 6
3 FILEK Ireneusz 6 22 36 4 PARTYKA Czcibor 5
      D22 V36      
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. / POL
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
3 PARTYKA Czcibor 4 4 1 1 SOJKA Adam 6
1 SZUBA Filip 4 8 7 6 KAPIAS Augustyn 5
2 KLYTTA Paweł 2 10 12 5 ŚCIBICH Antoni 4
1 SZUBA Filip 2 12 13 1 SOJKA Adam 6
3 PARTYKA Czcibor 7 19 20 7 ŚCIBICH Antoni 4
2 KLYTTA Paweł 2 21 24 4 KAPIAS Augustyn 5
1 SZUBA Filip 0 21 28 4 ŚCIBICH Antoni 4
2 KLYTTA Paweł 4 25 32 4 SOJKA Adam 6
3 PARTYKA Czcibor 6 31 36 4 KAPIAS Augustyn 5
      D31 V36      
Sędzia:  CHOŁAST Mateusz  KSZ WARSZAWIANKA / POL
Sędzia:  KANIEWSKI Jan  KSZ WARSZAWIANKA / POL
Asyst.:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. / POL
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 1 z 4
# T.S. Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ II SKS FLESZ ŚWIDNICA #
6 SZÓSTEK Jakub 4 4 1 1 GRZELAK Igor 3
5 SPANDEL Paweł 4 8 4 3 BEDNARSKI Błażej 1
4 KALAWSKI Robert 4 12 6 2 GAJEWSKI Jakub 2
6 SZÓSTEK Jakub 4 16 9 3 BEDNARSKI Błażej 1
R LEWANDOWSKI Igor 4 20 10 1 GRZELAK Igor 3
5 SPANDEL Paweł 3 23 12 2 GAJEWSKI Jakub 2
R LEWANDOWSKI Igor 5 28 14 2 BEDNARSKI Błażej 1
6 SZÓSTEK Jakub 4 32 15 1 GAJEWSKI Jakub 2
5 SPANDEL Paweł 4 36 16 1 GRZELAK Igor 3
      V36 D16      
Sędzia:  KANIEWSKI Jan  KSZ WARSZAWIANKA / POL
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 2 z 4
# II KSZ WARSZAWIANKA TZ Wynik Wynik TZ MKS Kusy Szczecin #
3 BRZEZOWSKI Jan 2 2 4 4 EMILIANOWICZ Mateusz 6
1 KRYSZTOSIAK Maksymilian 1 3 8 4 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 5
2 SKOCZEK Mateusz 7 10 12 4 HAMERSKI Aleksander 4
1 KRYSZTOSIAK Maksymilian 4 14 16 4 EMILIANOWICZ Mateusz 6
3 BRZEZOWSKI Jan 6 20 18 2 HAMERSKI Aleksander 4
2 SKOCZEK Mateusz 3 23 23 5 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 5
1 KRYSZTOSIAK Maksymilian 5 28 27 4 HAMERSKI Aleksander 4
2 SKOCZEK Mateusz 0 28 32 5 EMILIANOWICZ Mateusz 6
3 BRZEZOWSKI Jan 1 29 36 4 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 5
      D29 V36      
Sędzia:  OPAŁKA Michał  KS SZPADA WROCŁAW / POL
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 3 z 4
# UKS MDK OLIMP LUBIN TZ Wynik Wynik TZ UKS START OPOLE #
3 KLUGHARDT Hubert 4 4 2 2 ZAREK Tymon 6
1 KOŁCZ Lucjan 4 8 3 1 MATYSZOK Wojciech 5
2 SZYLKO Dawid 4 12 4 1 LEŚNIAK Tadeusz 4
1 KOŁCZ Lucjan 4 16 6 2 ZAREK Tymon 6
3 KLUGHARDT Hubert 4 20 7 1 LEŚNIAK Tadeusz 4
2 SZYLKO Dawid 1 21 10 3 MATYSZOK Wojciech 5
1 KOŁCZ Lucjan 6 27 14 4 LEŚNIAK Tadeusz 4
2 SZYLKO Dawid 5 32 23 9 ZAREK Tymon 6
3 KLUGHARDT Hubert 4 36 25 2 MATYSZOK Wojciech 5
      V36 D25      
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 4 z 4
# II Polski Klub Szermierczy TZ Wynik Wynik TZ PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC #
3 KROCHMALSKI Filip 1 1 4 4 DROZDOWSKI Szymon 6
1 BALCERZAK Kajetan 0 1 8 4 KWAŚNIK Dominik 5
2 ŁĘSKI Jacek 4 5 12 4 WIKTOR Stanisław 4
R GRABOWSKI Franciszek 1 6 16 4 DROZDOWSKI Szymon 6
3 KROCHMALSKI Filip 4 10 20 4 WIKTOR Stanisław 4
2 ŁĘSKI Jacek 3 13 24 4 KWAŚNIK Dominik 5
R GRABOWSKI Franciszek 0 13 28 4 WIKTOR Stanisław 4
2 ŁĘSKI Jacek 3 16 32 4 DROZDOWSKI Szymon 6
3 KROCHMALSKI Filip 2 18 36 4 KWAŚNIK Dominik 5
      D18 V36      
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL
Tabela T4 (Pl. 9-12), walka nr 1 z 2
# MKS Kusy Szczecin TZ Wynik Wynik TZ T.S. Górnik Radlin #
3 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 0 0 4 4 SZÓSTEK Jakub 6
1 HAMERSKI Aleksander 0 0 8 4 SPANDEL Paweł 5
2 EMILIANOWICZ Mateusz 3 3 12 4 LEWANDOWSKI Igor 4
1 HAMERSKI Aleksander 1 4 16 4 SZÓSTEK Jakub 6
3 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 15 19 19 3 LEWANDOWSKI Igor 4
2 EMILIANOWICZ Mateusz 3 22 24 5 SPANDEL Paweł 5
R KLEK Jonasz 1 23 26 2 LEWANDOWSKI Igor 4
2 EMILIANOWICZ Mateusz 9 32 28 2 SZÓSTEK Jakub 6
3 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 4 36 33 5 SPANDEL Paweł 5
      V36 D33      
Sędzia:  OPAŁKA Michał  KS SZPADA WROCŁAW / POL
Tabela T4 (Pl. 9-12), walka nr 2 z 2
# PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC TZ Wynik Wynik TZ UKS MDK OLIMP LUBIN #
3 KWAŚNIK Dominik 0 0 0 0 SZYLKO Dawid 6
1 WIKTOR Stanisław 7 7 8 8 KLUGHARDT Hubert 5
2 DROZDOWSKI Szymon 3 10 9 1 KOŁCZ Lucjan 4
1 WIKTOR Stanisław 3 13 11 2 SZYLKO Dawid 6
3 KWAŚNIK Dominik 7 20 12 1 KOŁCZ Lucjan 4
2 DROZDOWSKI Szymon 2 22 24 12 KLUGHARDT Hubert 5
1 WIKTOR Stanisław 0 22 25 1 KOŁCZ Lucjan 4
2 DROZDOWSKI Szymon 3 25 32 7 LITWIN Błażej R
3 KWAŚNIK Dominik 7 32 36 4 KLUGHARDT Hubert 5
      D32 V36      
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE / POL
Tabela T2 (Pl. 9-10), walka nr 1 z 1
# UKS MDK OLIMP LUBIN TZ Wynik Wynik TZ MKS Kusy Szczecin #
3 KLUGHARDT Hubert 4 4 0 0 EMILIANOWICZ Mateusz 6
1 KOŁCZ Lucjan 4 8 5 5 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 5
2 LITWIN Błażej 3 11 6 1 KLEK Jonasz 4
1 KOŁCZ Lucjan 5 16 12 6 EMILIANOWICZ Mateusz 6
3 KLUGHARDT Hubert 4 20 12 0 KLEK Jonasz 4
2 LITWIN Błażej 4 24 19 7 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 5
1 KOŁCZ Lucjan 4 28 20 1 HAMERSKI Aleksander R
2 LITWIN Błażej 4 32 24 4 EMILIANOWICZ Mateusz 6
3 KLUGHARDT Hubert 4 36 25 1 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 5
      V36 D25      
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# SKS Grass-Hopper Kalwaria Z. TZ Wynik Wynik TZ I KSZ WARSZAWIANKA #
6 WODNIAK Szymon 4 4 3 3 GIDZIŃSKI Hubert 3
5 FILEK Ireneusz 4 8 4 1 DANIEWSKI Karol 1
4 ADAMCZYK Mikołaj 2 10 12 8 KESHK Nuri 2
6 WODNIAK Szymon 1 11 16 4 DANIEWSKI Karol 1
4 ADAMCZYK Mikołaj 0 11 20 4 GIDZIŃSKI Hubert 3
5 FILEK Ireneusz 7 18 24 4 KESHK Nuri 2
4 ADAMCZYK Mikołaj 1 19 28 4 DANIEWSKI Karol 1
6 WODNIAK Szymon 1 20 32 4 KESHK Nuri 2
5 FILEK Ireneusz 7 27 36 4 GIDZIŃSKI Hubert 3
      D27 V36      
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE / POL
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 1 z 2
# I SKS FLESZ ŚWIDNICA TZ Wynik Wynik TZ I Polski Klub Szermierczy #
3 MARCZAK Wojciech 3 3 3 3 WĄSIK Tadeusz 6
1 KUŹNIK Bartosz 4 7 8 5 GŁADYSZCZAK Michał 5
2 HAŁADUDA Jakub 3 10 9 1 ZIAJOWSKI Aleksander 4
1 KUŹNIK Bartosz 6 16 12 3 WĄSIK Tadeusz 6
3 MARCZAK Wojciech 3 19 15 3 ZIAJOWSKI Aleksander 4
2 HAŁADUDA Jakub 3 22 19 4 GŁADYSZCZAK Michał 5
1 KUŹNIK Bartosz 6 28 23 4 ZIAJOWSKI Aleksander 4
2 HAŁADUDA Jakub 4 32 24 1 GŁOGOWSKI Miłosz R
3 MARCZAK Wojciech 4 36 27 3 GŁADYSZCZAK Michał 5
      V36 D27      
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# KS SZPADA WROCŁAW TZ Wynik Wynik TZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA #
6 SZURLEJ Maciej 2 2 4 4 PUCHAŁA Mikołaj 3
5 GIEDROJĆ Jerzy 6 8 5 1 WOJTANIA Jan 1
4 CHIRKOWSKI Ignacy 4 12 9 4 MISZTELA Julian 2
6 SZURLEJ Maciej 4 16 9 0 WOJTANIA Jan 1
4 CHIRKOWSKI Ignacy 4 20 11 2 PUCHAŁA Mikołaj 3
5 GIEDROJĆ Jerzy 4 24 12 1 MISZTELA Julian 2
4 CHIRKOWSKI Ignacy 4 28 12 0 WOJTANIA Jan 1
6 SZURLEJ Maciej 4 32 17 5 MISZTELA Julian 2
5 GIEDROJĆ Jerzy 4 36 21 4 PUCHAŁA Mikołaj 3
      V36 D21      
Sędzia:  KANIEWSKI Jan  KSZ WARSZAWIANKA / POL
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# KS SZPADA WROCŁAW TZ Wynik Wynik TZ I SKS FLESZ ŚWIDNICA #
6 SZURLEJ Maciej 3 3 2 2 MARCZAK Wojciech 3
5 GIEDROJĆ Jerzy 5 8 6 4 KUŹNIK Bartosz 1
4 CHIRKOWSKI Ignacy 4 12 10 4 HAŁADUDA Jakub 2
6 SZURLEJ Maciej 4 16 12 2 KUŹNIK Bartosz 1
4 CHIRKOWSKI Ignacy 3 19 18 6 MARCZAK Wojciech 3
5 GIEDROJĆ Jerzy 2 21 21 3 HAŁADUDA Jakub 2
4 CHIRKOWSKI Ignacy 5 26 28 7 KUŹNIK Bartosz 1
6 SZURLEJ Maciej 2 28 29 1 HAŁADUDA Jakub 2
5 GIEDROJĆ Jerzy 4 32 36 7 MARCZAK Wojciech 3
      D32 V36      
Sędzia:  KANIEWSKI Jan  KSZ WARSZAWIANKA / POL
Tabela T2 (Pl. 7-8), walka nr 1 z 1
# WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA TZ Wynik Wynik TZ I Polski Klub Szermierczy #
6 MISZTELA Julian 3 3 4 4 GŁADYSZCZAK Michał 3
5 PUCHAŁA Mikołaj 2 5 8 4 ZIAJOWSKI Aleksander 1
4 WOJTANIA Jan 0 5 12 4 WĄSIK Tadeusz 2
6 MISZTELA Julian 5 10 16 4 ZIAJOWSKI Aleksander 1
4 WOJTANIA Jan 1 11 20 4 GŁADYSZCZAK Michał 3
5 PUCHAŁA Mikołaj 5 16 24 4 WĄSIK Tadeusz 2
4 WOJTANIA Jan 0 16 28 4 ZIAJOWSKI Aleksander 1
6 MISZTELA Julian 5 21 32 4 WĄSIK Tadeusz 2
5 PUCHAŁA Mikołaj 3 24 36 4 GŁADYSZCZAK Michał 3
      D24 V36      
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE / POL
Tabela T2 (Pl. 11-12), walka nr 1 z 1
# PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC TZ Wynik Wynik TZ T.S. Górnik Radlin #
6 DROZDOWSKI Szymon 0 0 4 4 SPANDEL Paweł 3
5 KWAŚNIK Dominik 7 7 8 4 KALAWSKI Robert 1
4 WIKTOR Stanisław 2 9 12 4 SZÓSTEK Jakub 2
6 DROZDOWSKI Szymon 1 10 16 4 KALAWSKI Robert 1
4 WIKTOR Stanisław 3 13 20 4 SPANDEL Paweł 3
5 KWAŚNIK Dominik 1 14 24 4 SZÓSTEK Jakub 2
4 WIKTOR Stanisław 7 21 28 4 KALAWSKI Robert 1
6 DROZDOWSKI Szymon 2 23 32 4 SZÓSTEK Jakub 2
5 KWAŚNIK Dominik 5 28 36 4 SPANDEL Paweł 3
      D28 V36      
Sędzia:  CHOŁAST Mateusz  KSZ WARSZAWIANKA / POL
Tabela T4 (Pl. 13-16), walka nr 1 z 2
# II KSZ WARSZAWIANKA TZ Wynik Wynik TZ II SKS FLESZ ŚWIDNICA #
3 BRZEZOWSKI Jan 4 4 0 0 GAJEWSKI Jakub 6
1 KRYSZTOSIAK Maksymilian 4 8 5 5 BEDNARSKI Błażej 5
2 SKOCZEK Mateusz 4 12 8 3 GRZELAK Igor 4
1 KRYSZTOSIAK Maksymilian 4 16 8 0 GAJEWSKI Jakub 6
3 BRZEZOWSKI Jan 4 20 15 7 GRZELAK Igor 4
2 SKOCZEK Mateusz 3 23 19 4 BEDNARSKI Błażej 5
1 KRYSZTOSIAK Maksymilian 5 28 19 0 GRZELAK Igor 4
2 SKOCZEK Mateusz 4 32 22 3 GAJEWSKI Jakub 6
3 BRZEZOWSKI Jan 4 36 24 2 BEDNARSKI Błażej 5
      V36 D24      
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
Tabela T4 (Pl. 13-16), walka nr 2 z 2
# II Polski Klub Szermierczy TZ Wynik Wynik TZ UKS START OPOLE #
3 KROCHMALSKI Filip 4 4 1 1 MATYSZOK Wojciech 6
1 GRABOWSKI Franciszek 3 7 6 5 ZAREK Tymon 5
2 ŁĘSKI Jacek 5 12 11 5 LEŚNIAK Tadeusz 4
1 GRABOWSKI Franciszek 1 13 12 1 MATYSZOK Wojciech 6
3 KROCHMALSKI Filip 7 20 15 3 LEŚNIAK Tadeusz 4
2 ŁĘSKI Jacek 4 24 16 1 ZAREK Tymon 5
1 GRABOWSKI Franciszek 4 28 19 3 LEŚNIAK Tadeusz 4
2 ŁĘSKI Jacek 0 28 20 1 MATYSZOK Wojciech 6
3 KROCHMALSKI Filip 8 36 29 9 ZAREK Tymon 5
      V36 D29      
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
Tabela T2 (Pl. 13-14), walka nr 1 z 1
# II Polski Klub Szermierczy TZ Wynik Wynik TZ II KSZ WARSZAWIANKA #
6 ŁĘSKI Jacek 0 0 4 4 SKOCZEK Mateusz 3
5 KROCHMALSKI Filip 8 8 4 0 KRYSZTOSIAK Maksymilian 1
4 GRABOWSKI Franciszek 4 12 11 7 BRZEZOWSKI Jan 2
6 ŁĘSKI Jacek 4 16 16 5 KRYSZTOSIAK Maksymilian 1
4 GRABOWSKI Franciszek 1 17 19 3 SKOCZEK Mateusz 3
5 KROCHMALSKI Filip 3 20 24 5 BRZEZOWSKI Jan 2
4 GRABOWSKI Franciszek 5 25 28 4 KRYSZTOSIAK Maksymilian 1
6 ŁĘSKI Jacek 1 26 32 4 BRZEZOWSKI Jan 2
5 KROCHMALSKI Filip 8 34 36 4 SKOCZEK Mateusz 3
      D34 V36      
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
Tabela T2 (Pl. 15-16), walka nr 1 z 1
# UKS START OPOLE TZ Wynik Wynik TZ II SKS FLESZ ŚWIDNICA #
3 ZAREK Tymon 1 1 4 4 GRZELAK Igor 6
1 LEŚNIAK Tadeusz 2 3 8 4 GAJEWSKI Jakub 5
2 MATYSZOK Wojciech 4 7 12 4 BEDNARSKI Błażej 4
1 LEŚNIAK Tadeusz 4 11 16 4 GRZELAK Igor 6
3 ZAREK Tymon 2 13 20 4 BEDNARSKI Błażej 4
2 MATYSZOK Wojciech 4 17 24 4 GAJEWSKI Jakub 5
1 LEŚNIAK Tadeusz 0 17 28 4 BEDNARSKI Błażej 4
2 MATYSZOK Wojciech 6 23 32 4 GRZELAK Igor 6
3 ZAREK Tymon 5 28 36 4 GAJEWSKI Jakub 5
      D28 V36      
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:40
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Członkowie
1 RMKS Rybnik RMKS RYBNIK  POL  Kapias, Sojka, Ścibich, Woźniak 
2 Piast Gliwice PIAST GLIWICE  POL  Klytta, Kurowski, Partyka, Szuba 
3 I KSZ WARSZAWIANKA KSZ WARSZAWIANKA  POL  Daniewski, Gidziński, Keshk 
4 SKS Grass-Hopper Kalwaria Z. SKS GRASS-HOPPER K.  POL  Adamczyk, Filek, Wodniak 
5 I SKS FLESZ ŚWIDNICA SKS FLESZ ŚW.  POL  Haładuda, Kuźnik, Marczak 
6 KS SZPADA WROCŁAW KS SZPADA WROCŁAW  POL  Chirkowski, Giedrojć, Szurlej, Zalewski 
7 I Polski Klub Szermierczy PKSZERM WARSZAWA  POL  Gładyszczak, Głogowski, Wąsik, Ziajowski 
8 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA WLKS KMICIC CZĘST.  POL  Misztela, Puchała, Szymańczyk, Wojtania 
9 UKS MDK OLIMP LUBIN UKS OLIMP LUBIN  POL  Klughardt, Kołcz, Litwin, Szylko 
10 MKS Kusy Szczecin MKS KUSY SZCZ.  POL  Emilianowicz, Hamerski, Klek, Śledziński 
11 T.S. Górnik Radlin T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  Kalawski, Lewandowski, Spandel, Szóstek 
12 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  Drozdowski, Kwaśnik, Wiktor 
13 II KSZ WARSZAWIANKA KSZ WARSZAWIANKA  POL  Brzezowski, Krysztosiak, Skoczek 
14 II Polski Klub Szermierczy PKSZERM WARSZAWA  POL  Balcerzak, Grabowski, Krochmalski, Łęski 
15 II SKS FLESZ ŚWIDNICA SKS FLESZ ŚW.  POL  Bednarski, Gajewski, Grzelak 
16 UKS START OPOLE UKS START OP.  POL  Leśniak, Matyszok, Zarek 
17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW WKS KOLEJARZ WR.  POL  Ataman, Ciciński, Siergiej