Formuła turnieju
łączna liczba szermierzy: 11
Runda nr1
2 grup
1 grupa z 5 i 1 grupa 6 osobowa
Wszyscy szermierze (100%) awansują do kolejnej rundy
Runda nr2
niepełna tabela T16, walki do finału, bez walki o trzecie miejsce
Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 JAROSZEK Emilia 18  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
2 CZAJKA Emilia 57  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
3 BOGACZ Pola 68  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
4 KORDUŁA Antonina 104  RMKS RYBNIK  POL 
5 ZAZULAK Anastazja 115  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
6 RADWAN Patrycja 119  KS SZPADA WAD.  POL 
7 KWAPISZ Amelia 129  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 DROBCZYK Pola 153  PIAST GLIWICE  POL 
9 WOLNY Alicja 161  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
10 WITA Patrycja   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
11 SKALIK Eliza   AKS MIKOŁÓW  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 5
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
1 V5 D0 D4 V5 2 0,50 14 16 -2
JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
2 D4 V5 V5 V5 3 0,75 19 14 +5
KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
3 V5 D4 V5 V5 3 0,75 19 7 +12
WITA Patrycja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 V5 D2 D1 V5 2 0,50 13 17 -4
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
5 D2 D3 D1 D3 0 0,00 9 20 -11

Grupa nr2
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D0 V5 V5 D1 D3 2 0,40 14 23 -9
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V5 V5 V5 D1 V5 4 0,80 21 8 +13
WOLNY Alicja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
3 D4 D1 D3 D2 V5 1 0,20 15 23 -8
SKALIK Eliza
AKS MIKOŁÓW / POL
4 D4 D1 V5 D1 V5 2 0,40 16 22 -6
RADWAN Patrycja
KS SZPADA WAD. / POL
5 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 10 +14
BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
6 V5 D1 D3 D4 V5 2 0,40 18 22 -4

Runda nr 2 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 RADWAN Patrycja 119  KS SZPADA WAD.  POL  0,80  24  10  +14  Zakwalifikowany (a)
2 CZAJKA Emilia 57  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  21  +13  Zakwalifikowany (a)
3 KORDUŁA Antonina 104  RMKS RYBNIK  POL  0,75  19  +12  Zakwalifikowany (a)
4 JAROSZEK Emilia 18  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,75  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
5 DROBCZYK Pola 153  PIAST GLIWICE  POL  0,50  14  16  -2  Zakwalifikowany (a)
6 WITA Patrycja   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,50  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
7 BOGACZ Pola 68  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,40  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
8 SKALIK Eliza   AKS MIKOŁÓW  POL  0,40  16  22  -6  Zakwalifikowany (a)
9 KWAPISZ Amelia 129  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  14  23  -9  Zakwalifikowany (a)
10 WOLNY Alicja 161  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,20  15  23  -8  Zakwalifikowany (a)
11 ZAZULAK Anastazja 115  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,00  20  -11  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
SKALIK Eliza
AKS MIKOŁÓW / POL
1 D2 D2 V5 V5 2 0,50 14 17 -3
RADWAN Patrycja
KS SZPADA WAD. / POL
2 V5 V5 D2 V5 3 0,75 17 10 +7
KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 V5 D3 D1 D4 1 0,25 13 17 -4
JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
4 D3 V5 V5 V5 3 0,75 18 9 +9
DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
5 D4 D0 V5 D1 1 0,25 10 19 -9

Grupa nr2
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
1 D3 D1 V5 V5 D2 2 0,40 16 23 -7
WOLNY Alicja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
2 V5 D1 D4 D1 D1 1 0,20 12 23 -11
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 V5 V5 V5 D4 D2 3 0,60 21 13 +8
WITA Patrycja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 D4 V5 D1 D3 D1 1 0,20 14 24 -10
BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
5 D4 V5 V5 V5 D2 3 0,60 21 18 +3
KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 8 +17

Runda nr 3 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 KORDUŁA Antonina 104  RMKS RYBNIK  POL  0,89  44  15  +29  Zakwalifikowany (a)
2 RADWAN Patrycja 119  KS SZPADA WAD.  POL  0,78  41  20  +21  Zakwalifikowany (a)
3 JAROSZEK Emilia 18  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,75  37  23  +14  Zakwalifikowany (a)
4 CZAJKA Emilia 57  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,70  42  21  +21  Zakwalifikowany (a)
5 BOGACZ Pola 68  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,50  39  40  -1  Zakwalifikowany (a)
6 SKALIK Eliza   AKS MIKOŁÓW  POL  0,44  30  39  -9  Zakwalifikowany (a)
7 DROBCZYK Pola 153  PIAST GLIWICE  POL  0,38  24  35  -11  Zakwalifikowany (a)
8 KWAPISZ Amelia 129  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  27  40  -13  Zakwalifikowany (a)
9 WITA Patrycja   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  27  41  -14  Zakwalifikowany (a)
10 ZAZULAK Anastazja 115  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,22  25  43  -18  Zakwalifikowany (a)
11 WOLNY Alicja 161  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,20  27  46  -19  Zakwalifikowany (a)
Przypisane plansz według nazwisk
Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
BOGACZ Pola  
CZAJKA Emilia  
DROBCZYK Pola  
JAROSZEK Emilia  
KORDUŁA Antonina  
KWAPISZ Amelia  
RADWAN Patrycja  
SKALIK Eliza  
WITA Patrycja  
WOLNY Alicja  
ZAZULAK Anastazja  
Przypisane plansz według klubów
Klub Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
AKS MIKOŁÓW SKALIK Eliza  
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE WOLNY Alicja  
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE ZAZULAK Anastazja  
KS SZPADA WADOWICE RADWAN Patrycja  
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE BOGACZ Pola  
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE JAROSZEK Emilia  
PIAST GLIWICE DROBCZYK Pola  
RMKS RYBNIK KORDUŁA Antonina  
T.S. GÓRNIK RADLIN CZAJKA Emilia  
T.S. GÓRNIK RADLIN KWAPISZ Amelia  
T.S. GÓRNIK RADLIN WITA Patrycja  
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
 
  (1) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
 
(16) -BYE-   
    (1) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
 
(9) WITA Patrycja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  15 - 10 
  (8) WITA Patrycja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(8) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
15 - 13   
    (1) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
(5) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
  15 - 12 
  (5) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
   
(12) -BYE-       
    (4) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(13) -BYE-    15 - 14   
  (4) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(4) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
    (1) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
(3) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
  15 - 11 
  (3) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
   
(14) -BYE-       
    (3) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
   
(11) WOLNY Alicja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  15 - 3     
  (6) WOLNY Alicja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
     
(6) SKALIK Eliza
AKS MIKOŁÓW / POL
 
15 - 13       
    (2) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(7) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
 
  15 - 10   
  (7) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(10) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
15 - 5     
    (2) RADWAN Patrycja
KS SZPADA WAD. / POL
 
 
(15) -BYE-    15 - 1   
  (2) RADWAN Patrycja
KS SZPADA WAD. / POL
 
 
(2) RADWAN Patrycja
KS SZPADA WAD. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
2 BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
3T KORDUŁA Antonina RMKS RYBNIK  POL 
3T RADWAN Patrycja KS SZPADA WAD.  POL 
5 CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
6 DROBCZYK Pola PIAST GLIWICE  POL 
7 WITA Patrycja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 WOLNY Alicja BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
9 SKALIK Eliza AKS MIKOŁÓW  POL 
10 KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
11 ZAZULAK Anastazja BYTOM. TOW. SZERM.  POL