Formuła turnieju
łączna liczba szermierzy: 19
Runda nr1
3 grup
grupy 6 osobowe: 2 i 1 grupa 7 osobowa
Wszyscy szermierze (100%) awansują do kolejnej rundy
Runda nr2
niepełna tabela T32, walki do finału, bez walki o trzecie miejsce
Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WOJCIECHOWSKI Szymon 16  KS ZAWISZA CZARNY  POL 
2 WODNIAK Szymon 19  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3 JABŁOŃSKI Marcin 26  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
4 LITWIN Błażej 33  UKS OLIMP LUBIN  POL 
5 WÓJTOWICZ Szymon 40  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
6 LEWANDOWSKI Igor 51  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
7 WOŹNIAK Bartosz 53  RMKS RYBNIK  POL 
8 WITOSZEK Dawid 64  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
9 HUWER Tymoteusz 106  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
10 KUROWSKI Błażej 109  PIAST GLIWICE  POL 
11 WIKTOR Stanisław 117  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
12 SPANDEL Piotr 118  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 WRÓBLEWSKI Bartosz 121  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
14 NOWAKOWSKI Jan 122  KS ZAWISZA CZARNY  POL 
15 DROBCZYK Franciszek 135  PIAST GLIWICE  POL 
16 HURAS Stanisław 174  UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
17 PROKOPOWICZ Jan   AKS MIKOŁÓW  POL 
18 LACHOWICZ Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
19 FUŁAT Krzysztof   AKS MIKOŁÓW  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V4 V4 D3 V3 D3 3 0,60 17 13 +4
LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D3 V4 D3 V3 D3 2 0,40 16 15 +1
FUŁAT Krzysztof
AKS MIKOŁÓW / POL
3 D0 D1 D3 V4 D3 1 0,20 11 17 -6
WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
4 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,80 18 12 +6
WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
5 D2 D2 D1 D0 V4 1 0,20 9 14 -5
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
6 V4 V4 V4 V3 D0 4 0,80 15 15 0

Grupa nr2
Na planszy 8
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V3 V4 V3 D1 D3 3 0,60 14 12 +2
WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D2 V4 V3 V4 D0 3 0,60 13 12 +1
PROKOPOWICZ Jan
AKS MIKOŁÓW / POL
3 D0 D0 D0 D0 D1 0 0,00 1 20 -19
WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
4 D2 D2 V4 D0 D1 1 0,20 9 14 -5
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
5 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,80 19 8 +11
WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
6 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,80 19 9 +10

Grupa nr3
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 9 +11
HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
2 D3 V4 V4 D0 V4 3 0,60 15 11 +4
HURAS Stanisław
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
3 D2 D0 V4 D0 V4 2 0,40 10 14 -4
NOWAKOWSKI Jan
KS ZAWISZA CZARNY / POL
4 D1 D2 D1 V4 D2 1 0,20 10 19 -9
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
5 D3 V4 V4 D3 V4 3 0,60 18 9 +9
LACHOWICZ Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 D0 D1 D1 V4 D1 1 0,20 7 18 -11

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 KUROWSKI Błażej 109  PIAST GLIWICE  POL  1,00  20  +11  Zakwalifikowany (a)
2 WODNIAK Szymon 19  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,80  19  +11  Zakwalifikowany (a)
3 WIKTOR Stanisław 117  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,80  19  +10  Zakwalifikowany (a)
4 WOJCIECHOWSKI Szymon 16  KS ZAWISZA CZARNY  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
5 DROBCZYK Franciszek 135  PIAST GLIWICE  POL  0,80  15  15  Zakwalifikowany (a)
6 JABŁOŃSKI Marcin 26  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,60  18  +9  Zakwalifikowany (a)
7 SPANDEL Piotr 118  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
8 HUWER Tymoteusz 106  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,60  15  11  +4  Zakwalifikowany (a)
9 WITOSZEK Dawid 64  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  14  12  +2  Zakwalifikowany (a)
10 WRÓBLEWSKI Bartosz 121  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  13  12  +1  Zakwalifikowany (a)
11 LEWANDOWSKI Igor 51  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  16  15  +1  Zakwalifikowany (a)
12 HURAS Stanisław 174  UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,40  10  14  -4  Zakwalifikowany (a)
13T WÓJTOWICZ Szymon 40  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,20  14  -5  Zakwalifikowany (a)
13T WOŹNIAK Bartosz 53  RMKS RYBNIK  POL  0,20  14  -5  Zakwalifikowany (a)
15 FUŁAT Krzysztof   AKS MIKOŁÓW  POL  0,20  11  17  -6  Zakwalifikowany (a)
16 NOWAKOWSKI Jan 122  KS ZAWISZA CZARNY  POL  0,20  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
17 LACHOWICZ Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  18  -11  Zakwalifikowany (a)
18 PROKOPOWICZ Jan   AKS MIKOŁÓW  POL  0,00  20  -19  Zakwalifikowany (a)
DNF LITWIN Błażej 33  UKS OLIMP LUBIN  POL            Wyeliminowany (a)
Przypisane plansz według nazwisk
Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
DROBCZYK Franciszek Plansza 2 
FUŁAT Krzysztof Plansza 5 
HURAS Stanisław Plansza 1 
HUWER Tymoteusz Plansza 7 
JABŁOŃSKI Marcin Plansza 1 
KUROWSKI Błażej Plansza 1 
LACHOWICZ Kacper  
LEWANDOWSKI Igor Plansza 4 
NOWAKOWSKI Jan Plansza 1 
PROKOPOWICZ Jan Plansza 7 
SPANDEL Piotr Plansza 8 
WIKTOR Stanisław Plansza 3 
WITOSZEK Dawid Plansza 1 
WODNIAK Szymon Plansza 1 
WOJCIECHOWSKI Szymon Plansza 1 
WOŹNIAK Bartosz Plansza 2 
WÓJTOWICZ Szymon Plansza 6 
WRÓBLEWSKI Bartosz Plansza 5 
Przypisane plansz według klubów
Klub Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
AKS MIKOŁÓW FUŁAT Krzysztof Plansza 5 
AKS MIKOŁÓW PROKOPOWICZ Jan Plansza 7 
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE WÓJTOWICZ Szymon Plansza 6 
KS ZAWISZA CZARNY NOWAKOWSKI Jan Plansza 1 
KS ZAWISZA CZARNY WOJCIECHOWSKI Szymon Plansza 1 
PIAST GLIWICE DROBCZYK Franciszek Plansza 2 
PIAST GLIWICE KUROWSKI Błażej Plansza 1 
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC WIKTOR Stanisław Plansza 3 
RMKS RYBNIK WOŹNIAK Bartosz Plansza 2 
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA WODNIAK Szymon Plansza 1 
T.S. GÓRNIK RADLIN LACHOWICZ Kacper  
T.S. GÓRNIK RADLIN LEWANDOWSKI Igor Plansza 4 
T.S. GÓRNIK RADLIN SPANDEL Piotr Plansza 8 
T.S. GÓRNIK RADLIN WITOSZEK Dawid Plansza 1 
T.S. GÓRNIK RADLIN WRÓBLEWSKI Bartosz Plansza 5 
UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA HURAS Stanisław Plansza 1 
UKS TRÓJKA RADLIN HUWER Tymoteusz Plansza 7 
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. JABŁOŃSKI Marcin Plansza 1 
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
  (1) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
(17) LACHOWICZ Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 2 
  (16) LACHOWICZ Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(16) NOWAKOWSKI Jan
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
12 - 10   
    (1) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
(9) WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 9 
  (9) WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) WITOSZEK Dawid
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(25) -BYE-    12 - 2   
  (8) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(8) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
    (1) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
(5) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 11 
  (5) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(21) -BYE-    12 - 1     
  (12) HURAS Stanisław
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
     
(12) HURAS Stanisław
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
       
    (4) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
 
(13) WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
  12 - 7   
  (13) WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(20) -BYE-       
    (4) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
 
(29) -BYE-    12 - 3   
  (4) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
 
(4) WOJCIECHOWSKI Szymon
KS ZAWISZA CZARNY / POL
 
   
    (1) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(3) WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  12 - 5 
  (3) WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(19) -BYE-    9 - 8     
  (14) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
     
(14) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
       
    (3) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(11) LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 4     
  (11) LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
(22) -BYE-           
    (6) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(27) -BYE-    12 - 3       
  (6) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(6) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
    (2) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(7) SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 4   
  (7) SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) SPANDEL Piotr
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(23) -BYE-    12 - 6     
  (10) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(10) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(15) FUŁAT Krzysztof
AKS MIKOŁÓW / POL
 
  12 - 3   
  (15) FUŁAT Krzysztof
AKS MIKOŁÓW / POL
 
   
(18) PROKOPOWICZ Jan
AKS MIKOŁÓW / POL
 
12 - 7     
    (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(31) -BYE-    12 - 1   
  (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
2 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE  POL 
3T WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3T WOJCIECHOWSKI Szymon KS ZAWISZA CZARNY  POL 
5 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE  POL 
6 SPANDEL Piotr T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
7 WITOSZEK Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 WÓJTOWICZ Szymon BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
9 WIKTOR Stanisław PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
10 HUWER Tymoteusz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
11 WRÓBLEWSKI Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 LEWANDOWSKI Igor T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 HURAS Stanisław UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
14 WOŹNIAK Bartosz RMKS RYBNIK  POL 
15 FUŁAT Krzysztof AKS MIKOŁÓW  POL 
16 LACHOWICZ Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
17 NOWAKOWSKI Jan KS ZAWISZA CZARNY  POL 
18 PROKOPOWICZ Jan AKS MIKOŁÓW  POL 
DNF LITWIN Błażej UKS OLIMP LUBIN  POL