Formuła turnieju
łączna liczba szermierzy: 5
Runda nr1
1 grupa z 5
Wszyscy szermierze (100%) awansują do kolejnej rundy
Runda nr2
niepełna tabela T8, walki do finału, bez walki o trzecie miejsce
Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WIKTOR Weronika PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
2 KRAUSE Marta 33  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3 PIĄTEK Magdalena 41  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
4 CHMIELORZ Maria 77  AKS MIKOŁÓW  POL 
5 PIESZUR Julia   AKS MIKOŁÓW  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
CHMIELORZ Maria
AKS MIKOŁÓW / POL
1 V5 D4 D1 D2 1 0,25 12 18 -6
PIESZUR Julia
AKS MIKOŁÓW / POL
2 D3 D4 D2 V5 1 0,25 14 19 -5
PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
3 V5 V5 V5 D3 3 0,75 18 16 +2
KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 V5 V5 D3 D2 2 0,50 15 13 +2
WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
5 V5 D4 V5 V5 3 0,75 19 12 +7

Runda nr 2 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WIKTOR Weronika PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,75  19  12  +7  Zakwalifikowany (a)
2 PIĄTEK Magdalena 41  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,75  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
3 KRAUSE Marta 33  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  15  13  +2  Zakwalifikowany (a)
4 PIESZUR Julia   AKS MIKOŁÓW  POL  0,25  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
5 CHMIELORZ Maria 77  AKS MIKOŁÓW  POL  0,25  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
CHMIELORZ Maria
AKS MIKOŁÓW / POL
1 V5 V5 D0 D4 2 0,50 14 15 -1
PIESZUR Julia
AKS MIKOŁÓW / POL
2 D3 V5 D4 D1 1 0,25 13 19 -6
KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
3 D2 D4 V5 D4 1 0,25 15 18 -3
PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
4 V5 V5 D3 D2 2 0,50 15 14 +1
WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
5 V5 V5 V5 V5 4 1,00 20 11 +9

Runda nr 3 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WIKTOR Weronika PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,88  39  23  +16  Zakwalifikowany (a)
2 PIĄTEK Magdalena 41  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,63  33  30  +3  Zakwalifikowany (a)
3 KRAUSE Marta 33  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,38  30  31  -1  Zakwalifikowany (a)
4 CHMIELORZ Maria 77  AKS MIKOŁÓW  POL  0,38  26  33  -7  Zakwalifikowany (a)
5 PIESZUR Julia   AKS MIKOŁÓW  POL  0,25  27  38  -11  Zakwalifikowany (a)
Przypisane plansz według nazwisk
Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
CHMIELORZ Maria  
KRAUSE Marta  
PIĄTEK Magdalena  
PIESZUR Julia  
WIKTOR Weronika  
Przypisane plansz według klubów
Klub Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
AKS MIKOŁÓW CHMIELORZ Maria  
AKS MIKOŁÓW PIESZUR Julia  
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE PIĄTEK Magdalena  
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC WIKTOR Weronika  
UKS TRÓJKA RADLIN KRAUSE Marta  
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  (1) WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(8) -BYE-   
    (1) WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(5) PIESZUR Julia
AKS MIKOŁÓW / POL
 
  15 - 5 
  (4) CHMIELORZ Maria
AKS MIKOŁÓW / POL
 
 
(4) CHMIELORZ Maria
AKS MIKOŁÓW / POL
 
15 - 14   
    (1) WIKTOR Weronika
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(3) KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  15 - 8 
  (3) KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(6) -BYE-       
    (2) KRAUSE Marta
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(7) -BYE-    15 - 11   
  (2) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(2) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WIKTOR Weronika PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
2 KRAUSE Marta UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3T CHMIELORZ Maria AKS MIKOŁÓW  POL 
3T PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
5 PIESZUR Julia AKS MIKOŁÓW  POL