Formuła turnieju
łączna liczba szermierzy: 8
Runda nr1
1 grupa z 8
Wszyscy szermierze (100%) awansują do kolejnej rundy
Runda nr2
Pełna tabela T8 walki do finału, bez walki o trzecie miejsce
Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 RADOSZ Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC  POL 
3 BUŚKO Robert AZS AWF KATOWICE  POL 
4 GODLEWSKI Bartłomiej 10  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
5 JĘDRZEJCZYK Radosław 13  AZS AWF KATOWICE  POL 
6 URBAN Paweł 21  MKS GRYF MIELEC  POL 
7 ANTONIAK Antoni   MUSZKIETER GL.  POL 
8 MARGIELEWSKI Aleksander   KKS KRAKÓW  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1/2
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
1 V5 D2 V5 D3 V5 V5 V5 5 0,71 30 20 +10
JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE / POL
2 D3 D2 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,57 28 30 -2
BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 D4 D1 5 0,71 30 24 +6
MARGIELEWSKI Aleksander
KKS KRAKÓW / POL
4 D3 D4 D3 V5 D2 V5 D3 2 0,29 25 29 -4
URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
5 V5 V5 D3 D2 V5 V5 D2 4 0,57 27 27 0
ANTONIAK Antoni
MUSZKIETER GL. / POL
6 D1 D4 D4 V5 D3 D2 V5 2 0,29 24 30 -6
RADOSZ Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
7 D1 D4 V5 D2 D3 V5 V5 3 0,43 25 30 -5
GODLEWSKI Bartłomiej
WKS KOLEJARZ WR. / POL
8 D2 D3 V5 V5 V5 D3 D4 3 0,43 27 26 +1

Runda nr 2 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC  POL  0,71  30  20  +10  Zakwalifikowany (a)
2 BUŚKO Robert AZS AWF KATOWICE  POL  0,71  30  24  +6  Zakwalifikowany (a)
3 URBAN Paweł 21  MKS GRYF MIELEC  POL  0,57  27  27  Zakwalifikowany (a)
4 JĘDRZEJCZYK Radosław 13  AZS AWF KATOWICE  POL  0,57  28  30  -2  Zakwalifikowany (a)
5 GODLEWSKI Bartłomiej 10  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,43  27  26  +1  Zakwalifikowany (a)
6 RADOSZ Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,43  25  30  -5  Zakwalifikowany (a)
7 MARGIELEWSKI Aleksander   KKS KRAKÓW  POL  0,29  25  29  -4  Zakwalifikowany (a)
8 ANTONIAK Antoni   MUSZKIETER GL.  POL  0,29  24  30  -6  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1/2
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
1 V5 D1 V5 V5 V5 V5 V5 6 0,86 31 20 +11
JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE / POL
2 D2 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,71 30 23 +7
BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE / POL
3 V5 V5 V5 D1 V5 V5 V5 6 0,86 31 23 +8
ANTONIAK Antoni
MUSZKIETER GL. / POL
4 D1 D3 D3 D2 D3 D0 D3 0 0,00 15 35 -20
URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
5 D4 D3 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,57 30 22 +8
MARGIELEWSKI Aleksander
KKS KRAKÓW / POL
6 D3 D4 D4 V5 D1 V5 D1 2 0,29 23 32 -9
GODLEWSKI Bartłomiej
WKS KOLEJARZ WR. / POL
7 D2 D1 D4 V5 D3 D4 D1 1 0,14 20 30 -10
RADOSZ Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
8 D3 D2 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,57 28 23 +5

Runda nr 3 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 BUŚKO Robert AZS AWF KATOWICE  POL  11  0,79  61  47  +14  Zakwalifikowany (a)
2 URBAN Paweł 21  MKS GRYF MIELEC  POL  10  0,71  58  47  +11  Zakwalifikowany (a)
3 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC  POL  0,64  60  42  +18  Zakwalifikowany (a)
4 JĘDRZEJCZYK Radosław 13  AZS AWF KATOWICE  POL  0,64  58  53  +5  Zakwalifikowany (a)
5 RADOSZ Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,50  53  53  Zakwalifikowany (a)
6 GODLEWSKI Bartłomiej 10  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,29  47  56  -9  Zakwalifikowany (a)
7 MARGIELEWSKI Aleksander   KKS KRAKÓW  POL  0,29  48  61  -13  Zakwalifikowany (a)
8 ANTONIAK Antoni   MUSZKIETER GL.  POL  0,14  39  65  -26  Zakwalifikowany (a)
Przypisane plansz według nazwisk
Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
ANTONIAK Antoni  
BUŚKO Robert  
GODLEWSKI Bartłomiej  
JĘDRZEJCZYK Radosław  
MARGIELEWSKI Aleksander  
RADOSZ Mikołaj  
URBAN Paweł  
URBAN Piotr  
Przypisane plansz według klubów
Klub Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
AZS AWF KATOWICE BUŚKO Robert  
AZS AWF KATOWICE JĘDRZEJCZYK Radosław  
KKS KRAKÓW MARGIELEWSKI Aleksander  
MKS GRYF MIELEC URBAN Paweł  
MKS GRYF MIELEC URBAN Piotr  
MUSZKIETER GLIWICE ANTONIAK Antoni  
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA RADOSZ Mikołaj  
WKS KOLEJARZ WROCŁAW GODLEWSKI Bartłomiej  
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE / POL
 
  (1) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE / POL
 
(8) ANTONIAK Antoni
MUSZKIETER GL. / POL
 
15 - 6 
    (1) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE / POL
 
(5) RADOSZ Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  15 - 12 
  (4) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(4) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE / POL
 
15 - 6   
    (1) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
(3) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  15 - 12 
  (3) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(6) GODLEWSKI Bartłomiej
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
15 - 5     
    (2) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(7) MARGIELEWSKI Aleksander
KKS KRAKÓW / POL
 
  15 - 8   
  (2) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(2) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
 
15 - 10   
   

Klasyfikacja generalna
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC  POL 
2 BUŚKO Robert AZS AWF KATOWICE  POL 
3T URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC  POL 
3T JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE  POL 
5 RADOSZ Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
6 GODLEWSKI Bartłomiej WKS KOLEJARZ WR.  POL 
7 MARGIELEWSKI Aleksander KKS KRAKÓW  POL 
8 ANTONIAK Antoni MUSZKIETER GL.  POL