Formuła turnieju
łączna liczba szermierzy: 5
Runda nr1
1 grupa z 5
Wszyscy szermierze (100%) awansują do kolejnej rundy
Runda nr2
niepełna tabela T8, walki do finału, bez walki o trzecie miejsce
Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 MADURA Joanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
2 ŚWIERKOT Katarzyna KKS KRAKÓW  POL 
3 SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL 
4 JANIKOWSKA Joanna UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
5 DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
1 D3 V5 D3 V5 2 0,50 16 15 +1
MADURA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
2 V5 V5 V3 V5 4 1,00 18 12 +6
ŚWIERKOT Katarzyna
KKS KRAKÓW / POL
3 D2 D3 D4 D1 0 0,00 10 20 -10
SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
4 V5 D2 V5 V5 3 0,75 17 14 +3
JANIKOWSKA Joanna
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
5 D3 D4 V5 D4 1 0,25 16 16 0

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 MADURA Joanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  1,00  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
2 SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL  0,75  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
3 DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,50  16  15  +1  Zakwalifikowany (a)
4 JANIKOWSKA Joanna UKS KUKUŁKI KAT.  POL  0,25  16  16  Zakwalifikowany (a)
5 ŚWIERKOT Katarzyna KKS KRAKÓW  POL  0,00  10  20  -10  Zakwalifikowany (a)
Przypisane plansz według nazwisk
Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
DZIURA Katarzyna  
JANIKOWSKA Joanna  
MADURA Joanna  
SZMAJDZIŃSKA Katarzyna  
ŚWIERKOT Katarzyna  
Przypisane plansz według klubów
Klub Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
KKS KRAKÓW ŚWIERKOT Katarzyna  
PIAST GLIWICE SZMAJDZIŃSKA Katarzyna  
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC DZIURA Katarzyna  
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC MADURA Joanna  
UKS KUKUŁKI KATOWICE JANIKOWSKA Joanna  
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) MADURA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  (1) MADURA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(8) -BYE-   
    (1) JANIKOWSKA Joanna
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
(5) ŚWIERKOT Katarzyna
KKS KRAKÓW / POL
 
  10 - 6 
  (4) JANIKOWSKA Joanna
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
 
(4) JANIKOWSKA Joanna
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
10 - 3   
    (1) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  10 - 4 
  (3) DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(6) -BYE-       
    (2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) -BYE-    10 - 5   
  (2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL 
2 JANIKOWSKA Joanna UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
3T DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
3T MADURA Joanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
5 ŚWIERKOT Katarzyna KKS KRAKÓW  POL