Formuła turnieju
łączna liczba szermierzy: 32
Runda nr1
5 grup
grupy 6 osobowe: 3 i grupy 7 osobowe: 2
Wszyscy szermierze (100%) awansują do kolejnej rundy
Runda nr2
Pełna tabela T32 walki do finału, bez walki o trzecie miejsce
Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL 
2 SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL 
3 SIERGIEJ Zofia 12  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
4 ŁABUDA Hanna 13  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
5 DROZDOWSKA Hanna 21  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
6 SADOWSKA Amelia 28  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
7 KUBIK Natalia 38  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
8 DOBRYŁKO Natalia 42  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
9 ERTANOWSKA Joanna 50  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
10 DYL Roksana 57  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
11 MICHALSKA Lena 58  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
12 MASIUBAŃSKA Maja 62  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 RADWAŃSKA Zofia 63  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
14 BUKSA Amelia 77  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
15 ŻEMŁA Natasza 79  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
16 SZYDŁOWSKA Julia 85  PIAST GLIWICE  POL 
17 GUSTA Kamila 90  PIAST GLIWICE  POL 
18 SMOLARCZYK Kinga   UKS KOSYNIER GL.  POL 
19 SZCZUROWSKA Maria   UKS KOSYNIER GL.  POL 
20 DOLECKA Kamila   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
21 WOLNY Iga   BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
22 HEBDOWSKA Agata   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
23 STASZULONEK Emilia   PIAST GLIWICE  POL 
24 ROSTKOWSKA Nadia   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
25 KOWALIK Amelia   PIAST GLIWICE  POL 
26 CISZCZOŃ Maria   PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
27 KOŁODZIEJ Maja   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
28 PIECUCH Natalia   UKS ZAWISZA KAT.  POL 
29 ŻABKA Paulina   RMKS RYBNIK  POL 
30 DĘTKOŚ Lena   KS KLINGA KAT.  POL 
31 ZAKRZEWSKA Ewa   UKS ZAWISZA KAT.  POL 
32 GRAMCOW Zofia   RMKS RYBNIK  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 5
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 V4 D2 V4 V4 V4 V4 5 0,83 22 8 +14
WOLNY Iga
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
2 D0 D1 D3 D2 V4 V4 2 0,33 14 21 -7
JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 7 +17
DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 D0 V4 D0 D3 D1 D3 1 0,17 11 23 -12
MASIUBAŃSKA Maja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 D1 V4 D3 V4 V4 D0 3 0,50 16 20 -4
DĘTKOŚ Lena
KS KLINGA KAT. / POL
6 D0 D3 D0 V4 D3 D2 1 0,17 12 21 -9
GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
7 D3 D2 D1 V4 V4 V4 3 0,50 18 17 +1

Grupa nr2
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
1 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,80 19 10 +9
HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
2 D2 D2 V3 D1 D2 1 0,20 10 17 -7
MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
3 V4 V4 V4 D2 V4 4 0,80 18 12 +6
KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
4 D0 D1 D1 D0 D1 0 0,00 3 19 -16
SZCZUROWSKA Maria
UKS KOSYNIER GL. / POL
5 D2 V4 V3 V4 V3 4 0,80 16 9 +7
ERTANOWSKA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
6 D2 V4 D3 V4 D2 2 0,40 15 14 +1

Grupa nr3
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
1 V4 V4 D3 V4 V4 V4 5 0,83 23 9 +14
DOBRYŁKO Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
2 D0 D3 V4 D1 V4 V4 3 0,50 16 19 -3
STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
3 D0 V4 D3 D1 V4 V4 3 0,50 16 16 0
SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 V4 D2 V4 V4 D3 D2 3 0,50 19 21 -2
CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
5 D0 V4 V2 D3 V4 D1 3 0,50 14 17 -3
ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
6 D3 D3 D0 V4 D3 D2 1 0,17 15 23 -8
RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
7 D2 D2 D3 V4 V4 V4 3 0,50 19 17 +2

Grupa nr4
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
1 V4 V4 V4 V4 D0 4 0,80 16 9 +7
GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
2 D2 V4 V3 V4 D3 3 0,60 16 10 +6
ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
3 D0 D0 D0 D3 D0 0 0,00 3 20 -17
BUKSA Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 D2 D0 V4 D2 D1 1 0,20 9 14 -5
ŻABKA Paulina
RMKS RYBNIK / POL
5 D1 D2 V4 V3 D0 2 0,40 10 17 -7
ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 4 +16

Grupa nr5
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
1 V4 D2 V4 V4 D1 3 0,60 15 9 +6
PIECUCH Natalia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
2 D1 D0 D1 D1 D0 0 0,00 3 20 -17
SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
3 V2 V4 V4 D2 D1 3 0,60 13 13 0
KOŁODZIEJ Maja
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
4 D1 V4 D3 V3 D0 2 0,40 11 15 -4
ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 D1 V4 V4 D2 D2 2 0,40 13 14 -1
DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 4 +16

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL  1,00  24  +17  Zakwalifikowany (a)
2T ŁABUDA Hanna 13  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  1,00  20  +16  Zakwalifikowany (a)
2T DROZDOWSKA Hanna 21  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  1,00  20  +16  Zakwalifikowany (a)
4 SIERGIEJ Zofia 12  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,83  23  +14  Zakwalifikowany (a)
5 DYL Roksana 57  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,83  22  +14  Zakwalifikowany (a)
6 SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,80  19  10  +9  Zakwalifikowany (a)
7T SZCZUROWSKA Maria   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,80  16  +7  Zakwalifikowany (a)
7T KUBIK Natalia 38  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,80  16  +7  Zakwalifikowany (a)
9 MICHALSKA Lena 58  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
10 GUSTA Kamila 90  PIAST GLIWICE  POL  0,60  16  10  +6  Zakwalifikowany (a)
11 SADOWSKA Amelia 28  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,60  15  +6  Zakwalifikowany (a)
12 SZYDŁOWSKA Julia 85  PIAST GLIWICE  POL  0,60  13  13  Zakwalifikowany (a)
13 RADWAŃSKA Zofia 63  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,50  19  17  +2  Zakwalifikowany (a)
14 GRAMCOW Zofia   RMKS RYBNIK  POL  0,50  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
15 STASZULONEK Emilia   PIAST GLIWICE  POL  0,50  16  16  Zakwalifikowany (a)
16 SMOLARCZYK Kinga   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,50  19  21  -2  Zakwalifikowany (a)
17 DOBRYŁKO Natalia 42  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,50  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
18 CISZCZOŃ Maria   PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,50  14  17  -3  Zakwalifikowany (a)
19 MASIUBAŃSKA Maja 62  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,50  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
20 ERTANOWSKA Joanna 50  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,40  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
21 ŻEMŁA Natasza 79  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
22 KOŁODZIEJ Maja   PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,40  11  15  -4  Zakwalifikowany (a)
23 ŻABKA Paulina   RMKS RYBNIK  POL  0,40  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
24 WOLNY Iga   BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,33  14  21  -7  Zakwalifikowany (a)
25 BUKSA Amelia 77  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  14  -5  Zakwalifikowany (a)
26 HEBDOWSKA Agata   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,20  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
27 ZAKRZEWSKA Ewa   UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,17  15  23  -8  Zakwalifikowany (a)
28 DĘTKOŚ Lena   KS KLINGA KAT.  POL  0,17  12  21  -9  Zakwalifikowany (a)
29 DOLECKA Kamila   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,17  11  23  -12  Zakwalifikowany (a)
30 KOWALIK Amelia   PIAST GLIWICE  POL  0,00  19  -16  Zakwalifikowany (a)
31T PIECUCH Natalia   UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,00  20  -17  Zakwalifikowany (a)
31T ROSTKOWSKA Nadia   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,00  20  -17  Zakwalifikowany (a)
Przypisane plansz według nazwisk
Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
BUKSA Amelia Plansza 3 
CISZCZOŃ Maria Plansza 9 
DĘTKOŚ Lena Plansza 4 
DOBRYŁKO Natalia Plansza 7 
DOLECKA Kamila Plansza 5 
DROZDOWSKA Hanna Plansza 1 
DYL Roksana Plansza 2 
ERTANOWSKA Joanna Plansza 10 
GRAMCOW Zofia Plansza 7 
GUSTA Kamila Plansza 9 
HEBDOWSKA Agata Plansza 8 
JANECZEK Oliwia Plansza 1 
KOŁODZIEJ Maja Plansza 7 
KOWALIK Amelia Plansza 6 
KUBIK Natalia Plansza 1 
ŁABUDA Hanna Plansza 3 
MASIUBAŃSKA Maja Plansza 6 
MICHALSKA Lena Plansza 8 
PIECUCH Natalia Plansza 9 
RADWAŃSKA Zofia Plansza 5 
ROSTKOWSKA Nadia Plansza 2 
SADOWSKA Amelia Plansza 8 
SIERGIEJ Zofia Plansza 1 
SMOLARCZYK Kinga Plansza 2 
STASZULONEK Emilia Plansza 10 
SZCZUROWSKA Maria Plansza 5 
SZYDŁOWSKA Julia Plansza 9 
SZYMAŃSKA Maja Plansza 7 
WOLNY Iga Plansza 3 
ZAKRZEWSKA Ewa Plansza 7 
ŻABKA Paulina Plansza 8 
ŻEMŁA Natasza Plansza 4 
Przypisane plansz według klubów
Klub Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
BUDOWLANI TORUŃ KUBIK Natalia Plansza 1 
BUDOWLANI TORUŃ SZYMAŃSKA Maja Plansza 7 
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE SADOWSKA Amelia Plansza 8 
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE WOLNY Iga Plansza 3 
KS KLINGA KATOWICE DĘTKOŚ Lena Plansza 4 
MUSZKIETER GLIWICE JANECZEK Oliwia Plansza 1 
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE DOBRYŁKO Natalia Plansza 7 
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE KOŁODZIEJ Maja Plansza 7 
PIAST GLIWICE GUSTA Kamila Plansza 9 
PIAST GLIWICE KOWALIK Amelia Plansza 6 
PIAST GLIWICE STASZULONEK Emilia Plansza 10 
PIAST GLIWICE SZYDŁOWSKA Julia Plansza 9 
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC CISZCZOŃ Maria Plansza 9 
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC DROZDOWSKA Hanna Plansza 1 
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC ERTANOWSKA Joanna Plansza 10 
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC ŁABUDA Hanna Plansza 3 
RMKS RYBNIK GRAMCOW Zofia Plansza 7 
RMKS RYBNIK ŻABKA Paulina Plansza 8 
T.S. GÓRNIK RADLIN BUKSA Amelia Plansza 3 
T.S. GÓRNIK RADLIN MASIUBAŃSKA Maja Plansza 6 
T.S. GÓRNIK RADLIN ŻEMŁA Natasza Plansza 4 
UKS KOSYNIER GLIWICE SMOLARCZYK Kinga Plansza 2 
UKS KOSYNIER GLIWICE SZCZUROWSKA Maria Plansza 5 
UKS TRÓJKA RADLIN DOLECKA Kamila Plansza 5 
UKS TRÓJKA RADLIN HEBDOWSKA Agata Plansza 8 
UKS TRÓJKA RADLIN ROSTKOWSKA Nadia Plansza 2 
UKS ZAWISZA KATOWICE DYL Roksana Plansza 2 
UKS ZAWISZA KATOWICE MICHALSKA Lena Plansza 8 
UKS ZAWISZA KATOWICE PIECUCH Natalia Plansza 9 
UKS ZAWISZA KATOWICE ZAKRZEWSKA Ewa Plansza 7 
WKS KOLEJARZ WROCŁAW SIERGIEJ Zofia Plansza 1 
ZERWIKAPTUR KRAKÓW RADWAŃSKA Zofia Plansza 5 
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
  (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(32) ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
8 - 2 
    (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(17) DOBRYŁKO Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
  8 - 2 
  (16) DOBRYŁKO Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(16) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
8 - 6   
    (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(9) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  8 - 3 
  (9) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(24) WOLNY Iga
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
8 - 3     
    (8) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(25) BUKSA Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 3   
  (8) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(8) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
8 - 4   
    (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(5) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  2 - 1 
  (5) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(28) DĘTKOŚ Lena
KS KLINGA KAT. / POL
 
8 - 1     
    (5) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(21) ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 1     
  (12) SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(12) SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 5       
    (4) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
 
(13) RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  8 - 5   
  (13) ERTANOWSKA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(20) ERTANOWSKA Joanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
8 - 5     
    (4) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
 
(29) DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 6   
  (4) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
 
(4) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
2 - 0   
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(3) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  7 - 2 
  (3) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(30) KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 1     
    (3) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(19) MASIUBAŃSKA Maja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 2     
  (14) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
 
     
(14) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
 
8 - 7       
    (3) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(11) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  8 - 3     
  (11) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
       
(22) KOŁODZIEJ Maja
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
8 - 3         
    (6) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
     
(27) ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  8 - 5       
  (6) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
     
(6) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
8 - 1       
    (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
 
(7) SZCZUROWSKA Maria
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 5   
  (7) SZCZUROWSKA Maria
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(26) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
8 - 7     
    (7) SZCZUROWSKA Maria
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(23) ŻABKA Paulina
RMKS RYBNIK / POL
 
  8 - 5     
  (10) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(10) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 1       
    (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
 
(15) STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 4   
  (15) STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(18) CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
7 - 6     
    (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
 
(31) PIECUCH Natalia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  4 - 3   
  (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
 
(2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
8 - 1   
   

Klasyfikacja generalna
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
2 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL 
3T SIERGIEJ Zofia WKS KOLEJARZ WR.  POL 
3T SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL 
5 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
6 DYL Roksana UKS ZAWISZA KAT.  POL 
7T KUBIK Natalia BUDOWLANI TORUŃ  POL 
7T SZCZUROWSKA Maria UKS KOSYNIER GL.  POL 
9 MICHALSKA Lena UKS ZAWISZA KAT.  POL 
10 GUSTA Kamila PIAST GLIWICE  POL 
11 SADOWSKA Amelia BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
12 SZYDŁOWSKA Julia PIAST GLIWICE  POL 
13 GRAMCOW Zofia RMKS RYBNIK  POL 
14 STASZULONEK Emilia PIAST GLIWICE  POL 
15 DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
16 ERTANOWSKA Joanna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
17 RADWAŃSKA Zofia ZERWIKAPTUR KR.  POL 
18 SMOLARCZYK Kinga UKS KOSYNIER GL.  POL 
19 CISZCZOŃ Maria PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
20 MASIUBAŃSKA Maja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
21 ŻEMŁA Natasza T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
22 KOŁODZIEJ Maja PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
23 ŻABKA Paulina RMKS RYBNIK  POL 
24 WOLNY Iga BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
25 BUKSA Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
26 HEBDOWSKA Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
27 ZAKRZEWSKA Ewa UKS ZAWISZA KAT.  POL 
28 DĘTKOŚ Lena KS KLINGA KAT.  POL 
29 DOLECKA Kamila UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
30 KOWALIK Amelia PIAST GLIWICE  POL 
31T ROSTKOWSKA Nadia UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
31T PIECUCH Natalia UKS ZAWISZA KAT.  POL