Formuła turnieju
łączna liczba szermierzy: 28
Runda nr1
grupy 7 osobowe: 4
Wszyscy szermierze (100%) awansują do kolejnej rundy
Runda nr2
niepełna tabela T32, walki do finału, bez walki o trzecie miejsce
Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL 
2 SZYMAŃSKA Aleksandra 12  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
3 REIL Kaja 20  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
4 RONER Karolina 23  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
5 BIEROŃSKA Dominika 27  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
6 OSTROWSKA Paulina 30  PIAST GLIWICE  POL 
7 KRACZLA Zuzanna 39  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
8 BARTOSZEK Otylia 44  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
9 SKORCZYŃSKA Antonia 52  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
10 MISIAK Laura 103  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
11 JĘDRZEJEC Wiktoria 105  PIAST GLIWICE  POL 
12 SZYMCZYK Michalina 107  MUSZKIETER GL.  POL 
13 MRÓZ Martyna 110  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
14 MAŚLANKA Maja 111  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
15 KRAWCZUK Maria 114  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
16 VYSOTSKAYA Maryia 120  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
17 MAJEREK Maja 125  MUSZKIETER GL.  POL 
18 ŁUSZCZ Oliwia 126  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
19 MIELNICZEK Blanka 144  PIAST GLIWICE  POL 
20 WARWAS Marlena 145  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
21 GORYCZKA Ewa 147  PIAST GLIWICE  POL 
22 SZYMIK Karolina 156  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
23 SWĘDZIOŁ Monika 161  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
24 RADWAŃSKA Anna 173  UKS KOSYNIER GL.  POL 
25 PIETRAS Emilia 193  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
26 MIGAŁA Anna   UKS KOSYNIER GL.  POL 
27 WÓJCIK Aleksandra   PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
28 WOLNY Tamara   BUDOWLANI TORUŃ  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
1 D1 V4 D2 D1 D3 D1 1 0,17 12 23 -11
MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
2 V4 V4 V4 D1 D3 V4 4 0,67 20 15 +5
GORYCZKA Ewa
PIAST GLIWICE / POL
3 D3 D3 D1 D0 D2 V2 1 0,17 11 21 -10
SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 V4 D1 V3 D1 V4 V4 4 0,67 17 17 0
PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 5 +19
BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
6 V4 V4 V4 D3 D1 V4 4 0,67 20 17 +3
KRAWCZUK Maria
BUDOWLANI TORUŃ / POL
7 V4 D2 D2 D3 D1 D1 1 0,17 13 19 -6

Grupa nr2
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 D1 V4 V4 V4 V4 D0 4 0,67 17 9 +8
MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V2 D2 V4 V4 V4 D3 4 0,67 19 12 +7
VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
3 D1 V3 V4 D2 V4 D1 3 0,50 15 14 +1
MIGAŁA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 D0 D2 D0 V3 V4 D1 2 0,33 10 19 -9
ŁUSZCZ Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW / POL
5 D0 D2 V3 D2 D0 D3 1 0,17 10 21 -11
MIELNICZEK Blanka
PIAST GLIWICE / POL
6 D2 D0 D1 D1 V4 D1 1 0,17 9 20 -11
SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
7 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 9 +15

Grupa nr3
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 D0 D2 V4 D2 V4 V4 3 0,50 16 14 +2
SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
2 V2 V4 V4 D2 D1 V4 4 0,67 17 9 +8
OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
3 V4 D3 V4 D2 V4 V4 4 0,67 21 13 +8
WARWAS Marlena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
4 D2 D0 D3 D2 D1 V4 1 0,17 12 20 -8
REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 V4 V4 V4 V4 D3 V4 5 0,83 23 12 +11
RADWAŃSKA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
6 D1 V2 D0 V3 V4 V3 4 0,67 13 14 -1
WÓJCIK Aleksandra
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
7 D1 D0 D0 D1 D0 D1 0 0,00 3 23 -20

Grupa nr4
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 V4 D3 V4 V4 V4 V4 5 0,83 23 15 +8
JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
2 D3 D2 V4 V4 V4 D3 3 0,50 20 14 +6
RONER Karolina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
3 V4 V4 V4 D3 D1 V4 4 0,67 20 16 +4
SWĘDZIOŁ Monika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
4 D1 D0 D0 D0 D3 D2 0 0,00 6 24 -18
MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
5 D2 D2 V4 V4 V4 D1 3 0,50 17 17 0
SZYMIK Karolina
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 D2 D0 V4 V4 D2 V4 3 0,50 16 18 -2
WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
7 D3 V4 D3 V4 V4 D2 3 0,50 20 18 +2

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL  1,00  24  +19  Zakwalifikowany (a)
2 SZYMAŃSKA Aleksandra 12  BUDOWLANI TORUŃ  POL  1,00  24  +15  Zakwalifikowany (a)
3 REIL Kaja 20  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,83  23  12  +11  Zakwalifikowany (a)
4 BIEROŃSKA Dominika 27  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,83  23  15  +8  Zakwalifikowany (a)
5 OSTROWSKA Paulina 30  PIAST GLIWICE  POL  0,67  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
6T KRACZLA Zuzanna 39  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,67  17  +8  Zakwalifikowany (a)
6T SZYMCZYK Michalina 107  MUSZKIETER GL.  POL  0,67  17  +8  Zakwalifikowany (a)
8 MISIAK Laura 103  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,67  19  12  +7  Zakwalifikowany (a)
9 MAJEREK Maja 125  MUSZKIETER GL.  POL  0,67  20  15  +5  Zakwalifikowany (a)
10 RONER Karolina 23  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,67  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
11 BARTOSZEK Otylia 44  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,67  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
12 SKORCZYŃSKA Antonia 52  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,67  17  17  Zakwalifikowany (a)
13 RADWAŃSKA Anna 173  UKS KOSYNIER GL.  POL  0,67  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
14 JĘDRZEJEC Wiktoria 105  PIAST GLIWICE  POL  0,50  20  14  +6  Zakwalifikowany (a)
15 WOLNY Tamara   BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,50  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
16 MAŚLANKA Maja 111  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,50  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
17 VYSOTSKAYA Maryia 120  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,50  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
18 MRÓZ Martyna 110  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,50  17  17  Zakwalifikowany (a)
19 SZYMIK Karolina 156  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
20 MIGAŁA Anna   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,33  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
21 KRAWCZUK Maria 114  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,17  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
22 WARWAS Marlena 145  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,17  12  20  -8  Zakwalifikowany (a)
23 GORYCZKA Ewa 147  PIAST GLIWICE  POL  0,17  11  21  -10  Zakwalifikowany (a)
24 PIETRAS Emilia 193  PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,17  12  23  -11  Zakwalifikowany (a)
25 ŁUSZCZ Oliwia 126  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,17  10  21  -11  Zakwalifikowany (a)
26 MIELNICZEK Blanka 144  PIAST GLIWICE  POL  0,17  20  -11  Zakwalifikowany (a)
27 SWĘDZIOŁ Monika 161  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,00  24  -18  Zakwalifikowany (a)
28 WÓJCIK Aleksandra   PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,00  23  -20  Zakwalifikowany (a)
Przypisane plansz według nazwisk
Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
BARTOSZEK Otylia Plansza 2 
BIEROŃSKA Dominika  
GORYCZKA Ewa Plansza 2 
JĘDRZEJEC Wiktoria Plansza 1 
KRACZLA Zuzanna Plansza 1 
KRAWCZUK Maria Plansza 9 
ŁUSZCZ Oliwia Plansza 8 
MAJEREK Maja Plansza 2 
MAŚLANKA Maja Plansza 1 
MIELNICZEK Blanka Plansza 3 
MIGAŁA Anna Plansza 9 
MISIAK Laura  
MRÓZ Martyna Plansza 4 
OSTROWSKA Paulina Plansza 1 
PIETRAS Emilia Plansza 6 
PORWOŁ Liliana Plansza 1 
RADWAŃSKA Anna Plansza 4 
REIL Kaja Plansza 7 
RONER Karolina Plansza 3 
SKORCZYŃSKA Antonia Plansza 3 
SWĘDZIOŁ Monika Plansza 2 
SZYMAŃSKA Aleksandra Plansza 1 
SZYMCZYK Michalina  
SZYMIK Karolina Plansza 10 
VYSOTSKAYA Maryia Plansza 6 
WARWAS Marlena Plansza 10 
WOLNY Tamara Plansza 5 
WÓJCIK Aleksandra Plansza 8 
Przypisane plansz według klubów
Klub Nazwisko / Nazwa drużyny Plansza
BUDOWLANI TORUŃ KRAWCZUK Maria Plansza 9 
BUDOWLANI TORUŃ SZYMAŃSKA Aleksandra Plansza 1 
BUDOWLANI TORUŃ WOLNY Tamara Plansza 5 
KS SZPADA WROCŁAW ŁUSZCZ Oliwia Plansza 8 
MUSZKIETER GLIWICE MAJEREK Maja Plansza 2 
MUSZKIETER GLIWICE SZYMCZYK Michalina  
PIAST GLIWICE GORYCZKA Ewa Plansza 2 
PIAST GLIWICE JĘDRZEJEC Wiktoria Plansza 1 
PIAST GLIWICE MIELNICZEK Blanka Plansza 3 
PIAST GLIWICE OSTROWSKA Paulina Plansza 1 
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC MRÓZ Martyna Plansza 4 
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC PIETRAS Emilia Plansza 6 
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC WÓJCIK Aleksandra Plansza 8 
RMKS RYBNIK PORWOŁ Liliana Plansza 1 
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA SKORCZYŃSKA Antonia Plansza 3 
T.S. GÓRNIK RADLIN MISIAK Laura  
T.S. GÓRNIK RADLIN REIL Kaja Plansza 7 
UKS KOSYNIER GLIWICE MIGAŁA Anna Plansza 9 
UKS KOSYNIER GLIWICE RADWAŃSKA Anna Plansza 4 
UKS TRÓJKA RADLIN SZYMIK Karolina Plansza 10 
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. RONER Karolina Plansza 3 
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. VYSOTSKAYA Maryia Plansza 6 
UKS ZAWISZA KATOWICE BARTOSZEK Otylia Plansza 2 
UKS ZAWISZA KATOWICE BIEROŃSKA Dominika  
UKS ZAWISZA KATOWICE KRACZLA Zuzanna Plansza 1 
UKS ZAWISZA KATOWICE MAŚLANKA Maja Plansza 1 
UKS ZAWISZA KATOWICE SWĘDZIOŁ Monika Plansza 2 
UKS ZAWISZA KATOWICE WARWAS Marlena Plansza 10 
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
  (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(17) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  12 - 8 
  (16) MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(16) MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
12 - 2   
    (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(9) MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 5 
  (9) MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(24) PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
12 - 7     
    (8) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(25) ŁUSZCZ Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  12 - 3   
  (8) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(8) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
12 - 1   
    (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(5) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 9 
  (5) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(28) WÓJCIK Aleksandra
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
12 - 2     
    (5) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(21) KRAWCZUK Maria
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  12 - 9     
  (12) SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
     
(12) SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
12 - 9       
    (4) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(13) RADWAŃSKA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  12 - 9   
  (13) RADWAŃSKA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(20) MIGAŁA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
12 - 1     
    (4) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(29) -BYE-    12 - 2   
  (4) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(4) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
    (1) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
(3) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 11 
  (3) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(19) SZYMIK Karolina
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  12 - 6     
  (14) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(14) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
12 - 8       
    (3) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(11) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 3     
  (11) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
(22) WARWAS Marlena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
12 - 6         
    (6) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(27) SWĘDZIOŁ Monika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  8 - 7       
  (6) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(6) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
10 - 7       
    (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(7) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 4   
  (7) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(26) MIELNICZEK Blanka
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 9     
    (7) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(23) GORYCZKA Ewa
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 9     
  (10) RONER Karolina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(10) RONER Karolina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
12 - 3       
    (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(15) WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  12 - 9   
  (15) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(18) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
12 - 8     
    (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(31) -BYE-    12 - 2   
  (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(2) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 SZYMAŃSKA Aleksandra BUDOWLANI TORUŃ  POL 
2 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL 
3T REIL Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
3T OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE  POL 
5 BIEROŃSKA Dominika UKS ZAWISZA KAT.  POL 
6T KRACZLA Zuzanna UKS ZAWISZA KAT.  POL 
6T SZYMCZYK Michalina MUSZKIETER GL.  POL 
8 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
9 MAJEREK Maja MUSZKIETER GL.  POL 
10 RONER Karolina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
11 BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
12 SKORCZYŃSKA Antonia SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
13 RADWAŃSKA Anna UKS KOSYNIER GL.  POL 
14 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE  POL 
15 MAŚLANKA Maja UKS ZAWISZA KAT.  POL 
16 MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
17 WOLNY Tamara BUDOWLANI TORUŃ  POL 
18 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
19 SZYMIK Karolina UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
20 MIGAŁA Anna UKS KOSYNIER GL.  POL 
21 KRAWCZUK Maria BUDOWLANI TORUŃ  POL 
22 WARWAS Marlena UKS ZAWISZA KAT.  POL 
23 GORYCZKA Ewa PIAST GLIWICE  POL 
24 PIETRAS Emilia PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
25 ŁUSZCZ Oliwia KS SZPADA WROCŁAW  POL 
26 MIELNICZEK Blanka PIAST GLIWICE  POL 
27 SWĘDZIOŁ Monika UKS ZAWISZA KAT.  POL 
28 WÓJCIK Aleksandra PTG SOKÓŁ MIELEC  POL