Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA 
2 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR. 
3 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZK. SZERM. 
4 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
5 RATYNA Magda PIAST GLIWICE 
6 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN 
7 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K. 
8 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 
9 CZAJKA Emilia 10  T.S. GÓRNIK RADLIN 
10 PORWOŁ Liliana 11  RMKS RYBNIK 
11 IZDEBSKA Wiktoria 12  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
12 CHARKIEWICZ Karolina 13  AZS AWF WARSZAWA 
13 RADWAN Patrycja 14  KSZ WARSZAWIANKA 
14 REIL Kaja 15  T.S. GÓRNIK RADLIN 
15 ŚLĘZAK Katarzyna 16  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
16 KOZDĘBA Weronika 17  PIAST GLIWICE 
17 JANECZEK Oliwia 18  PIAST GLIWICE 
18 GARUS Oliwia 19  SKS GRASS-HOPPER K. 
19 MRÓZ Martyna 20  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
20 KORDUŁA Antonina 21  RMKS RYBNIK 
21 PELON Patrycja 22  UKS START OP. 
22 GŁOWA Weronika 23  AZS AWF KRAKÓW 
23 DROBCZYK Pola 24  PIAST GLIWICE 
24 KWAPISZ Amelia 25  T.S. GÓRNIK RADLIN 
25 SZYMCZYK Michalina 27  PIAST GLIWICE 
26 VYSOTSKAYA Maryia 28  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
27 RUP Sonia 29  UKS PIAST LEGNICA 
28 ZAZULAK Anastazja 30  BYTOM. TOW. SZERM. 
29 DEPTA Hanna 31  UKS ATLAS TARNOWO P. 
30 PRZYWARA Julia 33  BYTOM. TOW. SZERM. 
31 NIECZKOWSKA Karolina 34  SKS FLESZ ŚW. 
32 BILIŃSKA Natalia 35  AZS AWF KRAKÓW 
33 NIESYN Nikola 36  SKS FLESZ ŚW. 
34 WUZIK Maja 37  RMKS RYBNIK 
35 SZYMAŃSKA Maja 38  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
36 MĘŻYK Oliwia 39  RMKS RYBNIK 
37 ŚRODA Zuzanna 40  UKS SOKOLIK KR. 
38 JĘDRZEJEC Wiktoria 41  PIAST GLIWICE 
39 DANEK Kamila 42  KKS KRAKÓW 
40 BARTOSZEK Otylia 43  UKS ZAWISZA KAT. 
41 JAROSZ Zuzanna 44  T.S. GÓRNIK RADLIN 
42 KUBIK Natalia 45  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
43 PUKOWIEC Alicja 46  T.S. GÓRNIK RADLIN 
44 URBAN Urszula 48  KSZ WARSZAWIANKA 
45 WOLNY Tamara 49  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
46 MARCINIAK Urszula 50  UKS PIAST LEGNICA 
47 FRYDRYCH Małgorzata 53  UKS SOKOLIK KR. 
48 CIBOROWSKA Gabriela 54  UKS ATLAS TARNOWO P. 
49 KACAŁA Hania 55  SKS FLESZ ŚW. 
50 LECH Michalina 57  KSZ WARSZAWIANKA 
51 HOJDA Małgorzata 58  ZERWIKAPTUR KR. 
52 URBANOWICZ Agata 59  ZERWIKAPTUR KR. 
53 MAJEREK Maja 63  PIAST GLIWICE 
54 GÓRKA Julia 64  UKS ZAWISZA KAT. 
55 KWIATKOWSKA Anna 65  KSZ WARSZAWIANKA 
56 ŁABUDA Hanna 66  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
57 DROZDOWSKA Hanna 67  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
58 SZCZERBA Lena 68  AZS AWF KRAKÓW 
59 DAWIDOWICZ Anna 69  KS OLIMP LUBIN 
60 KRACZLA Zuzanna 72  UKS ZAWISZA KAT. 
61 TOŁYŻ Aniela 999  MKS KUSY SZCZ. 
62 MILLER Antonina 999  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
63 FURMAN Lena 999  AZS AWF KRAKÓW 
64 RADWAŃSKA Zofia 999  ZERWIKAPTUR KR. 
65 PECCOUD Suzanne 999  KSZ WARSZAWIANKA 
66 SZALIŃSKA Wiktoria 999  KS SZPADA WR. 
67 CISZCZOŃ Maria 999  KSZ WARSZAWIANKA 
68 SADOWSKA Amelia 999  BYTOM. TOW. SZERM. 
69 TERCJAK Jagoda 999  KS SZPADA WR. 
70 MISIAK Iwona 999  MKS GRYF MIELEC 
71 SZCZUROWSKA Maria 999  PIAST GLIWICE 
72 NOWAK Martyna 999  SKS FLESZ ŚW. 
73 URBANOWICZ Łucja 999  ZERWIKAPTUR KR. 
74 CIESIELSKA Lena 999  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
75 DOBRYŁKO Natalia 999  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
76 MISIEWICZ Julia 999  MKS KUSY SZCZ. 
77 ŁUSZCZ Oliwia 999  KS SZPADA WR. 
78 MICHALSKA Lena 999  UKS ZAWISZA KAT. 
79 MOSZONKA Amelia 999  SKS FLESZ ŚW. 
80 SOKALSKA Klara 999  KSZ WARSZAWIANKA 
81 DROŻDŻ Łucja 999  KS SZPADA WR. 
82 WINIARSKA Julia 999  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
83 KONARSKA Lena 999  KS SZPADA WR. 
84 SOBCZAK Antonina 999  KSZ WARSZAWIANKA 
85 SZYMCZAK Kinga 999  AZS AWF KRAKÓW 
86 BUDNIK Magdalena 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
87 KASPERCZAK Aleksandra 999  SKS FLESZ ŚW. 
88 MOŃKO Wiktoria 999  T.S. GÓRNIK RADLIN 
89 WILANOWSKA Maria 999  KSZ WARSZAWIANKA 
90 IWASZKO Nina 999  KSZ WARSZAWIANKA 
91 KANABAJ Janina 999  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
92 MALICKA Hanna 999  SKS FLESZ ŚW. 
93 SMEREK Jagoda 999  UKS TOPÓR KRZESZ. 
94 WOLNY Iga 999  BYTOM. TOW. SZERM. 
95 GUSTA Kamila 999  PIAST GLIWICE 
96 DYL Roksana 999  UKS ZAWISZA KAT. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
1 D4 D4 D1 D3 V5 V5 2 0,33 22 23 -1
ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
2 V5 V5 V5 D3 V5 V5 5 0,83 28 18 +10
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
3 V5 D4 V5 D1 V5 V5 4 0,67 25 24 +1
DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P.
4 V5 D1 D4 D1 V5 V5 3 0,50 21 19 +2
CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 V5 V5 V4 V5 V5 6 1,00 29 10 +19
SZCZERBA Lena
AZS AWF KRAKÓW
6 D3 D2 D3 D2 D1 V5 1 0,17 16 29 -13
SOBCZAK Antonina
KSZ WARSZAWIANKA
7 D0 D2 D3 D2 D1 D4 0 0,00 12 30 -18
Sędzia:
NYCZ Krzysztof
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
1 V5 D2 D1 V5 D1 V5 3 0,50 19 24 -5
PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
2 D2 D0 D4 D4 D3 V5 1 0,17 18 26 -8
TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 6 +24
RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
4 V5 V5 D1 V5 V5 V5 5 0,83 26 19 +7
KWIATKOWSKA Anna
KSZ WARSZAWIANKA
5 D4 V5 D1 D3 D4 V5 2 0,33 22 28 -6
DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 V5 V5 D2 D4 V5 V5 4 0,67 26 20 +6
SZYMCZAK Kinga
AZS AWF KRAKÓW
7 D3 D1 D0 D2 D4 D2 0 0,00 12 30 -18
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
1 D2 D2 D3 D1 V5 V5 2 0,33 18 23 -5
SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
2 V5 V5 D3 V5 V5 V5 5 0,83 28 22 +6
DAWIDOWICZ Anna
KS OLIMP LUBIN
3 V5 D4 V5 V5 D4 V5 4 0,67 28 22 +6
NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
4 V5 V4 D4 D4 V5 V5 4 0,67 27 23 +4
MAJEREK Maja
PIAST GLIWICE
5 V5 D4 D3 V5 D4 V5 3 0,50 26 24 +2
KONARSKA Lena
KS SZPADA WR.
6 D1 D4 V5 D4 V5 V5 3 0,50 24 27 -3
MOŃKO Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 D2 D4 D3 D3 D4 D4 0 0,00 20 30 -10
Sędzia:
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BILIŃSKA Natalia
AZS AWF KRAKÓW
1 V5 D0 V5 V5 V5 D4 4 0,67 24 21 +3
DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR.
2 D4 V5 V5 V5 D1 D2 3 0,50 22 26 -4
KASPERCZAK Aleksandra
SKS FLESZ ŚW.
3 V5 D3 V5 D4 D3 D2 2 0,33 22 23 -1
TOŁYŻ Aniela
MKS KUSY SZCZ.
4 D2 D4 D3 D4 D3 D3 0 0,00 19 30 -11
GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
5 D1 D4 V5 V5 D3 V5 3 0,50 23 27 -4
HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
6 D4 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,67 28 20 +8
SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
7 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 20 +9
Sędzia:
TRYBUS Wiktor
UKS SOKOLIK KR.

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
1 D0 V5 V4 V5 V5 D3 4 0,67 22 18 +4
RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 9 +21
URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR.
3 D1 D3 D4 D3 D4 D3 0 0,00 18 30 -12
NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW.
4 D3 D2 V5 D2 V5 V3 3 0,50 20 21 -1
KANABAJ Janina
TORUŃSKA SZK. SZERM.
5 D1 D0 V5 V3 D2 V5 3 0,50 16 23 -7
KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT.
6 D3 D3 V5 D4 V5 D4 2 0,33 24 26 -2
SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA
7 V5 D1 V5 D1 D3 V5 3 0,50 20 23 -3
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MILLER Antonina
TORUŃSKA SZK. SZERM.
1 D0 D2 D3 D1 D4 D2 0 0,00 12 30 -18
MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
3 V5 D3 V5 D4 V5 V5 4 0,67 27 22 +5
WILANOWSKA Maria
KSZ WARSZAWIANKA
4 V5 D3 D4 V5 V5 D2 3 0,50 24 24 0
MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW.
5 V5 D1 V5 D2 V5 V5 4 0,67 23 18 +5
HOJDA Małgorzata
ZERWIKAPTUR KR.
6 V5 D3 D4 D4 D1 D4 1 0,17 21 29 -8
WUZIK Maja
RMKS RYBNIK
7 V5 D1 D2 V5 D2 V5 3 0,50 20 23 -3
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
1 D4 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,67 28 19 +9
GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 17 +13
LECH Michalina
KSZ WARSZAWIANKA
3 V5 D3 D2 V5 D3 D3 2 0,33 21 28 -7
SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
4 D4 D2 V5 V5 V5 V5 4 0,67 26 19 +7
RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR.
5 D1 D4 D4 D2 D4 D3 0 0,00 18 30 -12
MALICKA Hanna
SKS FLESZ ŚW.
6 D4 D2 V5 D3 V5 V4 3 0,50 23 24 -1
MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT.
7 D0 D2 V5 D2 V5 D2 2 0,33 16 25 -9
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŁUSZCZ Oliwia
KS SZPADA WR.
1 D3 D3 D2 V5 D2 D1 1 0,17 16 25 -9
KACAŁA Hania
SKS FLESZ ŚW.
2 V5 D3 V5 V5 D4 D2 3 0,50 24 26 -2
FURMAN Lena
AZS AWF KRAKÓW
3 V4 V5 D1 V5 D2 D4 3 0,50 21 21 0
PELON Patrycja
UKS START OP.
4 V5 D4 V5 D1 V5 D3 3 0,50 23 22 +1
MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK
5 D1 D4 D0 V5 D4 D4 1 0,17 18 26 -8
IWASZKO Nina
KSZ WARSZAWIANKA
6 V5 V5 V5 D4 V5 D3 4 0,67 27 22 +5
OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 17 +13
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MISIEWICZ Julia
MKS KUSY SZCZ.
1 D0 D1 V5 D1 D3 V5 2 0,33 15 25 -10
PECCOUD Suzanne
KSZ WARSZAWIANKA
2 V5 V5 V5 D2 D2 D3 3 0,50 22 17 +5
KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
3 V5 D2 V5 D1 D2 D2 2 0,33 17 21 -4
SMEREK Jagoda
UKS TOPÓR KRZESZ.
4 D1 D0 D0 D1 D0 D1 0 0,00 3 30 -27
ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 12 +18
CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P.
6 V5 V5 V5 V5 D3 D3 4 0,67 26 17 +9
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 D4 V5 V5 V5 D4 V5 4 0,67 28 19 +9
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR.
1 D1 D1 V4 V5 D2 V5 3 0,50 18 26 -8
MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
2 V5 D2 V5 V5 V5 V5 5 0,83 27 15 +12
JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
3 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0,83 27 11 +16
CIESIELSKA Lena
TORUŃSKA SZK. SZERM.
4 D3 D2 D2 D4 D0 V5 1 0,17 16 27 -11
WOLNY Iga
BYTOM. TOW. SZERM.
5 D4 D2 D0 V5 D4 D3 1 0,17 18 29 -11
PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
6 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 13 +15
SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WR.
7 D4 D2 D1 D3 V5 D0 1 0,17 15 28 -13
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr11
Na planszy 11  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE
1 D2 V5 D2 D4 D4 D1 1 0,17 18 28 -10
IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
2 V5 V5 D2 V5 V5 V5 5 0,83 27 15 +12
MARCINIAK Urszula
UKS PIAST LEGNICA
3 D3 D0 D3 D2 D2 D4 0 0,00 14 30 -16
GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
4 V5 V5 V5 D3 V5 D3 4 0,67 26 17 +9
CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
5 V5 D3 V5 V4 D4 V5 4 0,67 26 23 +3
DOBRYŁKO Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
6 V5 D3 V5 D1 V5 D2 3 0,50 21 25 -4
DANEK Kamila
KKS KRAKÓW
7 V5 D2 V5 V5 D4 V5 4 0,67 26 20 +6
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr12
Na planszy 12  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT.
1 D4 V5 D2 V5 D4 2 0,40 20 18 +2
SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
2 V5 D2 D3 V5 V5 3 0,60 20 18 +2
PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 D3 V5 D2 V5 D1 2 0,40 16 17 -1
JANECZEK Oliwia
PIAST GLIWICE
4 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 12 +12
URBANOWICZ Łucja
ZERWIKAPTUR KR.
5 D0 D1 D0 D0 D1 0 0,00 2 25 -23
CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
6 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,80 23 15 +8
Sędzia:
WOROBIEC Wojciech
MUSZKIETER GL.

Grupa nr13
Na planszy 13  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN
1 D4 V5 V5 V4 V5 V5 5 0,83 28 12 +16
RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
2 V5 V5 V5 D4 V5 D4 4 0,67 28 19 +9
NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW.
3 D1 D2 D2 D2 V5 V5 2 0,33 17 28 -11
TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
4 D0 D1 V5 D4 D4 V5 2 0,33 19 24 -5
KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
5 D3 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,67 26 23 +3
DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT.
6 D2 D2 D4 V5 V5 V5 3 0,50 23 25 -2
WOLNY Tamara
TORUŃSKA SZK. SZERM.
7 D1 V5 D4 D2 D4 D3 1 0,17 19 29 -10
Sędzia:
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr14
Na planszy 14  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
1 V5 V5 D0 D4 D4 2 0,40 18 22 -4
URBAN Urszula
KSZ WARSZAWIANKA
2 D3 D4 D0 D4 D4 0 0,00 15 25 -10
KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
3 D4 V5 D4 V5 V5 3 0,60 23 20 +3
ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
4 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 13 +11
MISIAK Iwona
MKS GRYF MIELEC
5 V5 V5 D4 D4 D4 2 0,40 22 23 -1
SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE
6 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,80 22 21 +1
Sędzia:
BORTEL Piotr
AZS AWF KATOWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR.  1,00  30  +24  Zakwalifikowany (a)
2 RATYNA Magda PIAST GLIWICE  1,00  30  +21  Zakwalifikowany (a)
3 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
4 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA  1,00  29  10  +19  Zakwalifikowany (a)
5 ŚRODA Zuzanna 40  UKS SOKOLIK KR.  1,00  30  12  +18  Zakwalifikowany (a)
6T OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE  1,00  30  17  +13  Zakwalifikowany (a)
6T GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K.  1,00  30  17  +13  Zakwalifikowany (a)
8 JAROSZ Zuzanna 44  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,83  28  12  +16  Zakwalifikowany (a)
9 JĘDRZEJEC Wiktoria 41  PIAST GLIWICE  0,83  27  11  +16  Zakwalifikowany (a)
10 PORWOŁ Liliana 11  RMKS RYBNIK  0,83  28  13  +15  Zakwalifikowany (a)
11T MRÓZ Martyna 20  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,83  27  15  +12  Zakwalifikowany (a)
11T IZDEBSKA Wiktoria 12  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,83  27  15  +12  Zakwalifikowany (a)
13 ŁABUDA Hanna 66  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,83  28  18  +10  Zakwalifikowany (a)
14 SZYMCZYK Michalina 27  PIAST GLIWICE  0,83  29  20  +9  Zakwalifikowany (a)
15 RUP Sonia 29  UKS PIAST LEGNICA  0,83  26  19  +7  Zakwalifikowany (a)
16 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,83  28  22  +6  Zakwalifikowany (a)
17 JANECZEK Oliwia 18  PIAST GLIWICE  0,80  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
18 ŚLĘZAK Katarzyna 16  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,80  24  13  +11  Zakwalifikowany (a)
19 CHARKIEWICZ Karolina 13  AZS AWF WARSZAWA  0,80  23  15  +8  Zakwalifikowany (a)
20 SZCZUROWSKA Maria 999  PIAST GLIWICE  0,80  22  21  +1  Zakwalifikowany (a)
21T GŁOWA Weronika 23  AZS AWF KRAKÓW  0,67  28  19  +9  Zakwalifikowany (a)
21T RADWAN Patrycja 14  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  28  19  +9  Zakwalifikowany (a)
21T CZAJKA Emilia 10  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  28  19  +9  Zakwalifikowany (a)
24T CIBOROWSKA Gabriela 54  UKS ATLAS TARNOWO P.  0,67  26  17  +9  Zakwalifikowany (a)
24T GARUS Oliwia 19  SKS GRASS-HOPPER K.  0,67  26  17  +9  Zakwalifikowany (a)
26 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,67  28  20  +8  Zakwalifikowany (a)
27 SZYMAŃSKA Maja 38  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,67  26  19  +7  Zakwalifikowany (a)
28 DAWIDOWICZ Anna 69  KS OLIMP LUBIN  0,67  28  22  +6  Zakwalifikowany (a)
29T DANEK Kamila 42  KKS KRAKÓW  0,67  26  20  +6  Zakwalifikowany (a)
29T DROZDOWSKA Hanna 67  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,67  26  20  +6  Zakwalifikowany (a)
31T DROBCZYK Pola 24  PIAST GLIWICE  0,67  27  22  +5  Zakwalifikowany (a)
31T IWASZKO Nina 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  27  22  +5  Zakwalifikowany (a)
33 MOSZONKA Amelia 999  SKS FLESZ ŚW.  0,67  23  18  +5  Zakwalifikowany (a)
34 NIECZKOWSKA Karolina 34  SKS FLESZ ŚW.  0,67  27  23  +4  Zakwalifikowany (a)
35 KWAPISZ Amelia 25  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  22  18  +4  Zakwalifikowany (a)
36T KOZDĘBA Weronika 17  PIAST GLIWICE  0,67  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
36T CISZCZOŃ Maria 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
38 BILIŃSKA Natalia 35  AZS AWF KRAKÓW  0,67  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
39 ZAZULAK Anastazja 30  BYTOM. TOW. SZERM.  0,67  25  24  +1  Zakwalifikowany (a)
40 KUBIK Natalia 45  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,60  23  20  +3  Zakwalifikowany (a)
41 SADOWSKA Amelia 999  BYTOM. TOW. SZERM.  0,60  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
42 PECCOUD Suzanne 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  22  17  +5  Zakwalifikowany (a)
43 MAJEREK Maja 63  PIAST GLIWICE  0,50  26  24  +2  Zakwalifikowany (a)
44 DEPTA Hanna 31  UKS ATLAS TARNOWO P.  0,50  21  19  +2  Zakwalifikowany (a)
45 PELON Patrycja 22  UKS START OP.  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
46 WILANOWSKA Maria 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  24  24  Zakwalifikowany (a)
47 FURMAN Lena 999  AZS AWF KRAKÓW  0,50  21  21  Zakwalifikowany (a)
48 MALICKA Hanna 999  SKS FLESZ ŚW.  0,50  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
49 NIESYN Nikola 36  SKS FLESZ ŚW.  0,50  20  21  -1  Zakwalifikowany (a)
50 KACAŁA Hania 55  SKS FLESZ ŚW.  0,50  24  26  -2  Zakwalifikowany (a)
51 DYL Roksana 999  UKS ZAWISZA KAT.  0,50  23  25  -2  Zakwalifikowany (a)
52 KONARSKA Lena 999  KS SZPADA WR.  0,50  24  27  -3  Zakwalifikowany (a)
53T SOKALSKA Klara 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  20  23  -3  Zakwalifikowany (a)
53T WUZIK Maja 37  RMKS RYBNIK  0,50  20  23  -3  Zakwalifikowany (a)
55 GÓRKA Julia 64  UKS ZAWISZA KAT.  0,50  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
56 DROŻDŻ Łucja 999  KS SZPADA WR.  0,50  22  26  -4  Zakwalifikowany (a)
57 DOBRYŁKO Natalia 999  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,50  21  25  -4  Zakwalifikowany (a)
58 WINIARSKA Julia 999  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,50  19  24  -5  Zakwalifikowany (a)
59 KANABAJ Janina 999  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,50  16  23  -7  Zakwalifikowany (a)
60 FRYDRYCH Małgorzata 53  UKS SOKOLIK KR.  0,50  18  26  -8  Zakwalifikowany (a)
61 BARTOSZEK Otylia 43  UKS ZAWISZA KAT.  0,40  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
62 MISIAK Iwona 999  MKS GRYF MIELEC  0,40  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
63 PUKOWIEC Alicja 46  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,40  16  17  -1  Zakwalifikowany (a)
64 REIL Kaja 15  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,40  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
65T BUDNIK Magdalena 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,33  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
65T KASPERCZAK Aleksandra 999  SKS FLESZ ŚW.  0,33  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
67 KRACZLA Zuzanna 72  UKS ZAWISZA KAT.  0,33  24  26  -2  Zakwalifikowany (a)
68 KORDUŁA Antonina 21  RMKS RYBNIK  0,33  17  21  -4  Zakwalifikowany (a)
69 TERCJAK Jagoda 999  KS SZPADA WR.  0,33  19  24  -5  Zakwalifikowany (a)
70 VYSOTSKAYA Maryia 28  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,33  18  23  -5  Zakwalifikowany (a)
71 KWIATKOWSKA Anna 65  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  22  28  -6  Zakwalifikowany (a)
72 LECH Michalina 57  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  21  28  -7  Zakwalifikowany (a)
73 MICHALSKA Lena 999  UKS ZAWISZA KAT.  0,33  16  25  -9  Zakwalifikowany (a)
74 MISIEWICZ Julia 999  MKS KUSY SZCZ.  0,33  15  25  -10  Zakwalifikowany (a)
75 NOWAK Martyna 999  SKS FLESZ ŚW.  0,33  17  28  -11  Zakwalifikowany (a)
76 HOJDA Małgorzata 58  ZERWIKAPTUR KR.  0,17  21  29  -8  Zakwalifikowany (a)
77T MĘŻYK Oliwia 39  RMKS RYBNIK  0,17  18  26  -8  Zakwalifikowany (a)
77T PRZYWARA Julia 33  BYTOM. TOW. SZERM.  0,17  18  26  -8  Zakwalifikowany (a)
79 ŁUSZCZ Oliwia 999  KS SZPADA WR.  0,17  16  25  -9  Wyeliminowany (a)
80 WOLNY Tamara 49  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,17  19  29  -10  Wyeliminowany (a)
81 GUSTA Kamila 999  PIAST GLIWICE  0,17  18  28  -10  Wyeliminowany (a)
82 WOLNY Iga 999  BYTOM. TOW. SZERM.  0,17  18  29  -11  Wyeliminowany (a)
83 CIESIELSKA Lena 999  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,17  16  27  -11  Wyeliminowany (a)
84 SZCZERBA Lena 68  AZS AWF KRAKÓW  0,17  16  29  -13  Wyeliminowany (a)
85 SZALIŃSKA Wiktoria 999  KS SZPADA WR.  0,17  15  28  -13  Wyeliminowany (a)
86 MOŃKO Wiktoria 999  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,00  20  30  -10  Wyeliminowany (a)
87 URBAN Urszula 48  KSZ WARSZAWIANKA  0,00  15  25  -10  Wyeliminowany (a)
88 TOŁYŻ Aniela 999  MKS KUSY SZCZ.  0,00  19  30  -11  Wyeliminowany (a)
89T RADWAŃSKA Zofia 999  ZERWIKAPTUR KR.  0,00  18  30  -12  Wyeliminowany (a)
89T URBANOWICZ Agata 59  ZERWIKAPTUR KR.  0,00  18  30  -12  Wyeliminowany (a)
91 MARCINIAK Urszula 50  UKS PIAST LEGNICA  0,00  14  30  -16  Wyeliminowany (a)
92T MILLER Antonina 999  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,00  12  30  -18  Wyeliminowany (a)
92T SOBCZAK Antonina 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,00  12  30  -18  Wyeliminowany (a)
92T SZYMCZAK Kinga 999  AZS AWF KRAKÓW  0,00  12  30  -18  Wyeliminowany (a)
95 URBANOWICZ Łucja 999  ZERWIKAPTUR KR.  0,00  25  -23  Wyeliminowany (a)
96 SMEREK Jagoda 999  UKS TOPÓR KRZESZ.  0,00  30  -27  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
  (1) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
(128) -BYE-   
    (1) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
(65) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
  (64) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(64) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
    (1) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
(33) MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
  (33) MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(96) -BYE-       
    (32) IWASZKO Nina
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(97) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
 
  (32) IWASZKO Nina
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(32) IWASZKO Nina
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
    (1) JANECZEK Oliwia
PIAST GLIWICE
 
(17) JANECZEK Oliwia
PIAST GLIWICE
 
  15 - 9
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
  (17) JANECZEK Oliwia
PIAST GLIWICE
 
   
(112) -BYE-       
    (17) JANECZEK Oliwia
PIAST GLIWICE
 
   
(81) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
   
  (48) MALICKA Hanna
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(48) MALICKA Hanna
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (16) JANECZEK Oliwia
PIAST GLIWICE
 
 
(49) NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 9
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (49) NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(80) -BYE-       
    (16) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
 
(113) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (16) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
 
(16) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
    (1) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
(9) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
  15 - 14
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
Wideo:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
 
  (9) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
   
(120) -BYE-       
    (9) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
   
(73) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT.
 
  15 - 8
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (56) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT.
 
     
(56) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR.
 
15 - 9
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
     
    (9) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
   
(41) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  15 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (41) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
       
(88) -BYE-           
    (24) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
     
(105) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (24) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
     
(24) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
       
    (8) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
 
(25) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 6
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (25) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(104) -BYE-       
    (25) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(89) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (40) KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(40) KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
       
    (8) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(57) DOBRYŁKO Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  15 - 6
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (57) LECH Michalina
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(72) LECH Michalina
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
    (8) JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(121) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (8) JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(8) JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
    (1) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
(5) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
 
  15 - 5
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  (5) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
 
   
(124) -BYE-       
    (5) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
 
   
(69) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
 
  15 - 7
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (60) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
 
     
(60) FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR.
 
15 - 13
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (5) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(37) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 10
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
  (37) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(92) -BYE-           
    (28) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(101) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
  (28) DAWIDOWICZ Anna
KS OLIMP LUBIN
 
     
(28) DAWIDOWICZ Anna
KS OLIMP LUBIN
 
       
    (5) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(21) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (21) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(108) -BYE-           
    (21) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(85) -BYE-    10 - 8
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
       
  (44) DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
         
(44) DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
           
    (12) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(53) SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 7
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
     
  (53) SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(76) HOJDA Małgorzata
ZERWIKAPTUR KR.
 
15 - 12
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
       
    (12) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(117) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (12) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(12) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
       
    (4) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(13) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 5
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Wideo:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
  (13) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(116) -BYE-       
    (13) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(77) PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  15 - 6
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (52) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR.
 
     
(52) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR.
 
15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (13) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(45) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
  15 - 14
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (45) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
       
(84) -BYE-           
    (20) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
     
(109) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (20) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE
 
     
(20) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE
 
       
    (4) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(29) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW
 
  15 - 9
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (29) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW
 
   
(100) -BYE-       
    (29) KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
 
   
(93) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
  (36) KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
 
     
(36) KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
 
       
    (4) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(61) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT.
 
  15 - 10
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (61) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
   
(68) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
15 - 10
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
    (4) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(125) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (4) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(4) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
   
    (1) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
(3) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 12
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  (3) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(126) -BYE-       
    (3) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(67) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT.
 
  15 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (62) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT.
 
     
(62) MISIAK Iwona
MKS GRYF MIELEC
 
15 - 11
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
    (3) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(35) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (35) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(94) -BYE-           
    (30) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(99) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (30) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(30) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
    (3) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(19) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
  15 - 10
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
   
  (19) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
       
(110) -BYE-           
    (19) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
       
(83) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
       
  (46) WILANOWSKA Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
         
(46) WILANOWSKA Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
           
    (14) SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
 
     
(51) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT.
 
  15 - 14
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
  (51) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT.
 
       
(78) MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK
 
15 - 11
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
    (14) SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
 
     
(115) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (14) SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
 
     
(14) SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
 
       
    (3) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(11) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW
 
   
  (11) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(118) -BYE-           
    (11) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(75) NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
  (54) NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW.
 
         
(54) WUZIK Maja
RMKS RYBNIK
 
15 - 13
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
         
    (11) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(43) MAJEREK Maja
PIAST GLIWICE
 
  15 - 11
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
  (43) MAJEREK Maja
PIAST GLIWICE
 
           
(86) -BYE-               
    (22) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
         
(107) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
         
  (22) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
         
(22) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
           
    (6) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
     
(27) SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  15 - 12
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (27) SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
       
(102) -BYE-           
    (27) SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
       
(91) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
       
  (38) BILIŃSKA Natalia
AZS AWF KRAKÓW
 
         
(38) BILIŃSKA Natalia
AZS AWF KRAKÓW
 
           
    (6) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
     
(59) KANABAJ Janina
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  15 - 12
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (59) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
(70) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
15 - 6
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
       
    (6) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
     
(123) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
     
  (6) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
     
(6) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
       
    (2) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
 
(7) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 12
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
 
 
  (7) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(122) -BYE-       
    (7) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(71) KWIATKOWSKA Anna
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (58) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(58) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (7) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
   
(39) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (39) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
 
       
(90) -BYE-           
    (26) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(103) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (26) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(26) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
    (7) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
   
(23) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (23) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(106) -BYE-           
    (23) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(87) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
  (42) PECCOUD Suzanne
KSZ WARSZAWIANKA
 
         
(42) PECCOUD Suzanne
KSZ WARSZAWIANKA
 
           
    (10) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
     
(55) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
 
  15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (55) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
 
       
(74) MISIEWICZ Julia
MKS KUSY SZCZ.
 
15 - 13
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
       
    (10) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
     
(119) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (10) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
     
(10) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
       
    (2) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
 
(15) RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
 
  15 - 14
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR.
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
 
  (15) RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
 
   
(114) -BYE-       
    (15) RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
 
   
(79) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (50) KACAŁA Hania
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(50) KACAŁA Hania
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (15) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
   
(47) FURMAN Lena
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 13
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (47) FURMAN Lena
AZS AWF KRAKÓW
 
       
(82) -BYE-           
    (18) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(111) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (18) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(18) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
    (2) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
 
(31) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
  15 - 9
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (31) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
   
(98) -BYE-       
    (31) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
   
(95) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (34) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(34) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (2) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
 
(63) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (63) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(66) KASPERCZAK Aleksandra
SKS FLESZ ŚW.
 
15 - 11
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
    (2) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
 
(127) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (2) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
 
(2) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:28
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA 
2 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
3T JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 
3T MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN 
5 RATYNA Magda PIAST GLIWICE 
6 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 
7 IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZK. SZERM. 
8 JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 
9 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR. 
10 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK 
11 MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
12 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
13 SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 
14 ŚLĘZAK Katarzyna UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
15 GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER K. 
16 CISZCZOŃ Maria KSZ WARSZAWIANKA 
17 ŚRODA Zuzanna UKS SOKOLIK KR. 
18 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K. 
19 JAROSZ Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 
20 RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 
21 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZK. SZERM. 
22 CHARKIEWICZ Karolina AZS AWF WARSZAWA 
23T RADWAN Patrycja KSZ WARSZAWIANKA 
23T GŁOWA Weronika AZS AWF KRAKÓW 
23T CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 
26 CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO P. 
27 SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZK. SZERM. 
28T DROBCZYK Pola PIAST GLIWICE 
28T IWASZKO Nina KSZ WARSZAWIANKA 
30 KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 
31 KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 
32 PELON Patrycja UKS START OP. 
33 SZCZUROWSKA Maria PIAST GLIWICE 
34 DAWIDOWICZ Anna KS OLIMP LUBIN 
35T DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
35T DANEK Kamila KKS KRAKÓW 
37 MOSZONKA Amelia SKS FLESZ ŚW. 
38 NIECZKOWSKA Karolina SKS FLESZ ŚW. 
39 BILIŃSKA Natalia AZS AWF KRAKÓW 
40 ZAZULAK Anastazja BYTOM. TOW. SZERM. 
41 KUBIK Natalia TORUŃSKA SZK. SZERM. 
42 SADOWSKA Amelia BYTOM. TOW. SZERM. 
43 PECCOUD Suzanne KSZ WARSZAWIANKA 
44 MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 
45 DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO P. 
46 WILANOWSKA Maria KSZ WARSZAWIANKA 
47 FURMAN Lena AZS AWF KRAKÓW 
48 MALICKA Hanna SKS FLESZ ŚW. 
49 NIESYN Nikola SKS FLESZ ŚW. 
50 KACAŁA Hania SKS FLESZ ŚW. 
51 DYL Roksana UKS ZAWISZA KAT. 
52 KONARSKA Lena KS SZPADA WR. 
53 SOKALSKA Klara KSZ WARSZAWIANKA 
54 GÓRKA Julia UKS ZAWISZA KAT. 
55 WINIARSKA Julia TORUŃSKA SZK. SZERM. 
56 PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 
57 REIL Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 
58 KRACZLA Zuzanna UKS ZAWISZA KAT. 
59 KORDUŁA Antonina RMKS RYBNIK 
60 TERCJAK Jagoda KS SZPADA WR. 
61 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
62 LECH Michalina KSZ WARSZAWIANKA 
63 MICHALSKA Lena UKS ZAWISZA KAT. 
64 NOWAK Martyna SKS FLESZ ŚW. 
65 WUZIK Maja RMKS RYBNIK 
66 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WR. 
67 DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZ. KAT. 
68 KANABAJ Janina TORUŃSKA SZK. SZERM. 
69 FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK KR. 
70 BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KAT. 
71 MISIAK Iwona MKS GRYF MIELEC 
72T KASPERCZAK Aleksandra SKS FLESZ ŚW. 
72T BUDNIK Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
74 KWIATKOWSKA Anna KSZ WARSZAWIANKA 
75 MISIEWICZ Julia MKS KUSY SZCZ. 
76 HOJDA Małgorzata ZERWIKAPTUR KR. 
77T PRZYWARA Julia BYTOM. TOW. SZERM. 
77T MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 
79 ŁUSZCZ Oliwia KS SZPADA WR. 
80 WOLNY Tamara TORUŃSKA SZK. SZERM. 
81 GUSTA Kamila PIAST GLIWICE 
82 WOLNY Iga BYTOM. TOW. SZERM. 
83 CIESIELSKA Lena TORUŃSKA SZK. SZERM. 
84 SZCZERBA Lena AZS AWF KRAKÓW 
85 SZALIŃSKA Wiktoria KS SZPADA WR. 
86 MOŃKO Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 
87 URBAN Urszula KSZ WARSZAWIANKA 
88 TOŁYŻ Aniela MKS KUSY SZCZ. 
89T URBANOWICZ Agata ZERWIKAPTUR KR. 
89T RADWAŃSKA Zofia ZERWIKAPTUR KR. 
91 MARCINIAK Urszula UKS PIAST LEGNICA 
92T MILLER Antonina TORUŃSKA SZK. SZERM. 
92T SOBCZAK Antonina KSZ WARSZAWIANKA 
92T SZYMCZAK Kinga AZS AWF KRAKÓW 
95 URBANOWICZ Łucja ZERWIKAPTUR KR. 
96 SMEREK Jagoda UKS TOPÓR KRZESZ.