Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
2 SZYMAŃSKA Maja 11  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
3 GUSTA Kamila 12  PIAST GLIWICE 
4 KUBIK Natalia 13  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
5 DYL Roksana 21  UKS ZAWISZA KAT. 
6 TERCJAK Jagoda 25  KS SZPADA WR. 
7 SZCZYGIEŁ Emilia 28  KS OLIMP LUBIN 
8 DROZDOWSKA Hanna 30  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
9 GRAMCOW Zofia 31  RMKS RYBNIK 
10 GÓRKA Julia 33  UKS ZAWISZA KAT. 
11 KANABAJ Janina 34  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
12 CISZCZOŃ Maria 35  KSZ WARSZAWIANKA 
13 SMOLARCZYK Kinga 36  UKS KOSYNIER GL. 
14 MICHALSKA Lena 42  UKS ZAWISZA KAT. 
15 SZALIŃSKA Wiktoria 43  KS SZPADA WR. 
16 NIKODEM Martyna 45  MUSZKIETER GL. 
17 FURMAN Lena 46  AZS AWF KRAKÓW 
18 KONARSKA Lena 49  KS SZPADA WR. 
19 MALINOWSKA Hanna 50  KS OLIMP LUBIN 
20 DROŻDŻ Łucja 53  KS SZPADA WR. 
21 SADOWSKA Amelia 57  BYTOM. TOW. SZERM. 
22 NIEBRZYDOWSKA Dorota 63  KS OLIMP LUBIN 
23 KAUCH Zuzanna 64  RMKS RYBNIK 
24 ROSTKOWSKA Nadia 67  UKS TRÓJKA RADLIN 
25 SOŁTYK Zuzanna 69  PKSZERM WARSZAWA 
26 ŚLIWIAK Hanna 70  WLKS KMICIC CZĘST. 
27 WINIARSKA Julia 72  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
28 LIPIŃSKA Martyna 73  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
29 ZAJĄC Maria 76  MUSZKIETER GL. 
30 SOKALSKA Klara 79  KSZ WARSZAWIANKA 
31 PACELLA Marta   KS SZPADA ŁÓDŹ 
32 ZAKLIKA Hanna   UKS START OP. 
33 SKALNY Alicja   UKS TOPÓR KRZESZ. 
34 RADWAŃSKA Zofia   ZERWIKAPTUR KR. 
35 CHARKIEWICZ Aleksandra   AZS AWF WARSZAWA 
36 SIEJEK Kornelia   KS OLIMP LUBIN 
37 PODUSZYŃSKA Weronika   PAŁAC MŁODZ. KAT. 
38 SMEREK Jagoda   UKS TOPÓR KRZESZ. 
39 DE VREESE Eryka   UKS TOPÓR KRZESZ. 
40 WOLNY Iga   BYTOM. TOW. SZERM. 
41 CIESIELSKA Lena   TORUŃSKA SZK. SZERM. 
42 URBANOWICZ Łucja   ZERWIKAPTUR KR. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 5  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT.
1 D2 D2 D2 V4 V4 2 0,40 14 17 -3
WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 8 +12
ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
3 V4 D1 V4 V4 V4 4 0,80 17 14 +3
URBANOWICZ Łucja
ZERWIKAPTUR KR.
4 V4 D2 D2 D3 D2 1 0,20 13 18 -5
SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WR.
5 D2 D3 D3 V4 V4 2 0,40 16 18 -2
ZAJĄC Maria
MUSZKIETER GL.
6 D3 D0 D3 V4 D3 1 0,20 13 18 -5
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr2
Na planszy 6  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SMEREK Jagoda
UKS TOPÓR KRZESZ.
1 D2 V4 D3 D1 D0 1 0,20 10 19 -9
SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
2 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,80 19 11 +8
SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA
3 D3 D1 V4 D1 V4 2 0,40 13 15 -2
PACELLA Marta
KS SZPADA ŁÓDŹ
4 V4 D1 D0 D1 D2 1 0,20 8 19 -11
NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL.
5 V4 D3 V4 V4 D2 3 0,60 17 11 +6
SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL.
6 V4 V4 D3 V4 V4 4 0,80 19 11 +8
Sędzia:
TRYBUS Wiktor
UKS SOKOLIK KR.

Grupa nr3
Na planszy 7  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 10 +10
FURMAN Lena
AZS AWF KRAKÓW
2 D2 D1 V4 V4 V4 3 0,60 15 10 +5
ŚLIWIAK Hanna
WLKS KMICIC CZĘST.
3 D2 V2 V1 D1 V4 3 0,60 10 10 0
DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ.
4 D1 D0 D0 D1 D1 0 0,00 3 17 -14
GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE
5 D3 D3 V4 V4 V4 3 0,60 18 11 +7
LIPIŃSKA Martyna
TORUŃSKA SZK. SZERM.
6 D2 D1 D1 V4 D1 1 0,20 9 17 -8
Sędzia:
BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr4
Na planszy 8  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
1 D2 V4 D1 V4 V4 3 0,60 15 16 -1
KONARSKA Lena
KS SZPADA WR.
2 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,80 18 11 +7
SIEJEK Kornelia
KS OLIMP LUBIN
3 D2 D3 D1 D3 D3 0 0,00 12 20 -8
KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
4 V4 D1 V4 V4 V4 4 0,80 17 9 +8
SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA
5 D3 D1 V4 D1 V4 2 0,40 13 17 -4
ZAKLIKA Hanna
UKS START OP.
6 D3 V4 V4 D2 D2 2 0,40 15 17 -2
Sędzia:
JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr5
Na planszy 9  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MALINOWSKA Hanna
KS OLIMP LUBIN
1 D2 V2 V4 V4 V4 4 0,80 16 9 +7
DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT.
2 V4 V4 D3 D1 V4 3 0,60 16 11 +5
ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN
3 D1 D0 V4 D1 V4 2 0,40 10 14 -4
WOLNY Iga
BYTOM. TOW. SZERM.
4 D1 V4 D2 D0 V4 2 0,40 11 18 -7
KANABAJ Janina
TORUŃSKA SZK. SZERM.
5 D3 V4 V4 V4 V4 4 0,80 19 7 +12
SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ.
6 D0 D1 D2 D3 D1 0 0,00 7 20 -13
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr6
Na planszy 11  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
NIEBRZYDOWSKA Dorota
KS OLIMP LUBIN
1 D3 V4 D3 D3 V4 2 0,40 17 18 -1
SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
2 V4 V4 V4 D2 V4 4 0,80 18 14 +4
RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR.
3 D3 D3 D3 V4 D1 1 0,20 14 19 -5
GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK
4 V4 D3 V4 V2 D0 3 0,60 13 11 +2
CIESIELSKA Lena
TORUŃSKA SZK. SZERM.
5 V4 V4 D3 D0 D0 2 0,40 11 15 -4
TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
6 D3 D1 V4 V1 V4 3 0,60 13 9 +4
Sędzia:
LICZBERSKA Aneta
WLKS KMICIC CZĘST.

Grupa nr7
Na planszy 12  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PODUSZYŃSKA Weronika
PAŁAC MŁODZ. KAT.
1 D3 D3 D1 D1 D2 0 0,00 10 18 -8
KAUCH Zuzanna
RMKS RYBNIK
2 V4 V4 D3 D3 D0 2 0,40 14 18 -4
DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR.
3 V4 D3 D3 D1 D2 1 0,20 13 19 -6
SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN
4 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,80 18 13 +5
CHARKIEWICZ Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA
5 V2 V4 V4 D2 V4 4 0,80 16 12 +4
DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,80 19 10 +9
Sędzia:
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 WINIARSKA Julia 72  TORUŃSKA SZK. SZERM.  1,00  20  +12  Zakwalifikowany (a)
2 CISZCZOŃ Maria 35  KSZ WARSZAWIANKA  1,00  20  10  +10  Zakwalifikowany (a)
3 KANABAJ Janina 34  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,80  19  +12  Zakwalifikowany (a)
4 DROZDOWSKA Hanna 30  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,80  19  10  +9  Zakwalifikowany (a)
5T SZYMAŃSKA Maja 11  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,80  19  11  +8  Zakwalifikowany (a)
5T SMOLARCZYK Kinga 36  UKS KOSYNIER GL.  0,80  19  11  +8  Zakwalifikowany (a)
7 KUBIK Natalia 13  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,80  17  +8  Zakwalifikowany (a)
8 KONARSKA Lena 49  KS SZPADA WR.  0,80  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
9 MALINOWSKA Hanna 50  KS OLIMP LUBIN  0,80  16  +7  Zakwalifikowany (a)
10 SZCZYGIEŁ Emilia 28  KS OLIMP LUBIN  0,80  18  13  +5  Zakwalifikowany (a)
11 SADOWSKA Amelia 57  BYTOM. TOW. SZERM.  0,80  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
12 CHARKIEWICZ Aleksandra   AZS AWF WARSZAWA  0,80  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
13 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,80  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
14 GUSTA Kamila 12  PIAST GLIWICE  0,60  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
15 NIKODEM Martyna 45  MUSZKIETER GL.  0,60  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
16 DYL Roksana 21  UKS ZAWISZA KAT.  0,60  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
17 FURMAN Lena 46  AZS AWF KRAKÓW  0,60  15  10  +5  Zakwalifikowany (a)
18 TERCJAK Jagoda 25  KS SZPADA WR.  0,60  13  +4  Zakwalifikowany (a)
19 GRAMCOW Zofia 31  RMKS RYBNIK  0,60  13  11  +2  Zakwalifikowany (a)
20 ŚLIWIAK Hanna 70  WLKS KMICIC CZĘST.  0,60  10  10  Zakwalifikowany (a)
21 GÓRKA Julia 33  UKS ZAWISZA KAT.  0,60  15  16  -1  Zakwalifikowany (a)
22 NIEBRZYDOWSKA Dorota 63  KS OLIMP LUBIN  0,40  17  18  -1  Zakwalifikowany (a)
23 SZALIŃSKA Wiktoria 43  KS SZPADA WR.  0,40  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
24 ZAKLIKA Hanna   UKS START OP.  0,40  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
25 SOKALSKA Klara 79  KSZ WARSZAWIANKA  0,40  13  15  -2  Zakwalifikowany (a)
26 MICHALSKA Lena 42  UKS ZAWISZA KAT.  0,40  14  17  -3  Zakwalifikowany (a)
27 KAUCH Zuzanna 64  RMKS RYBNIK  0,40  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
28 SOŁTYK Zuzanna 69  PKSZERM WARSZAWA  0,40  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
29 CIESIELSKA Lena   TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,40  11  15  -4  Zakwalifikowany (a)
30 ROSTKOWSKA Nadia 67  UKS TRÓJKA RADLIN  0,40  10  14  -4  Zakwalifikowany (a)
31 WOLNY Iga   BYTOM. TOW. SZERM.  0,40  11  18  -7  Zakwalifikowany (a)
32 RADWAŃSKA Zofia   ZERWIKAPTUR KR.  0,20  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
33T ZAJĄC Maria 76  MUSZKIETER GL.  0,20  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
33T URBANOWICZ Łucja   ZERWIKAPTUR KR.  0,20  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
35 DROŻDŻ Łucja 53  KS SZPADA WR.  0,20  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
36 LIPIŃSKA Martyna 73  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,20  17  -8  Zakwalifikowany (a)
37 SMEREK Jagoda   UKS TOPÓR KRZESZ.  0,20  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
38 PACELLA Marta   KS SZPADA ŁÓDŹ  0,20  19  -11  Zakwalifikowany (a)
39 SIEJEK Kornelia   KS OLIMP LUBIN  0,00  12  20  -8  Zakwalifikowany (a)
40 PODUSZYŃSKA Weronika   PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,00  10  18  -8  Zakwalifikowany (a)
41 SKALNY Alicja   UKS TOPÓR KRZESZ.  0,00  20  -13  Zakwalifikowany (a)
42 DE VREESE Eryka   UKS TOPÓR KRZESZ.  0,00  17  -14  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  (1) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
(64) -BYE-   
    (1) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
(33) URBANOWICZ Łucja
ZERWIKAPTUR KR.
 
  12 - 1
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
  (32) URBANOWICZ Łucja
ZERWIKAPTUR KR.
 
 
(32) RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR.
 
12 - 7
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
    (1) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
(17) FURMAN Lena
AZS AWF KRAKÓW
 
  12 - 6
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
  (17) FURMAN Lena
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(48) -BYE-       
    (16) FURMAN Lena
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(49) -BYE-    12 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (16) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT.
 
 
(16) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT.
 
   
    (1) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
(9) MALINOWSKA Hanna
KS OLIMP LUBIN
 
  12 - 10
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
  (9) MALINOWSKA Hanna
KS OLIMP LUBIN
 
   
(56) -BYE-       
    (9) MALINOWSKA Hanna
KS OLIMP LUBIN
 
   
(41) SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ.
 
  12 - 4
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (24) ZAKLIKA Hanna
UKS START OP.
 
     
(24) ZAKLIKA Hanna
UKS START OP.
 
12 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (8) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR.
 
 
(25) SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA
 
  12 - 6
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
 
  (25) SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(40) PODUSZYŃSKA Weronika
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
12 - 9
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
    (8) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR.
 
 
(57) -BYE-    11 - 3
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (8) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR.
 
 
(8) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR.
 
   
    (1) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
(5) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL.
 
  12 - 9
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
  (5) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL.
 
   
(60) -BYE-       
    (5) SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(37) SMEREK Jagoda
UKS TOPÓR KRZESZ.
 
  12 - 10
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (28) SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(28) SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA
 
12 - 5
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
     
    (5) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
 
   
(21) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
 
  12 - 6
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST. 
   
  (21) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
 
       
(44) -BYE-           
    (12) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
 
     
(53) -BYE-    12 - 4
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (12) CHARKIEWICZ Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA
 
     
(12) CHARKIEWICZ Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA
 
       
    (4) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT.
 
 
(13) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  12 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (13) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(52) -BYE-       
    (13) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(45) -BYE-    12 - 2
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (20) ŚLIWIAK Hanna
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(20) ŚLIWIAK Hanna
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
    (4) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(29) CIESIELSKA Lena
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  12 - 11
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (29) CIESIELSKA Lena
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(36) LIPIŃSKA Martyna
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
8 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
    (4) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(61) -BYE-    12 - 8
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (4) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(4) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
    (1) WINIARSKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
(3) KANABAJ Janina
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  12 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
  (3) KANABAJ Janina
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(62) -BYE-       
    (3) KANABAJ Janina
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(35) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR.
 
  12 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (30) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR.
 
     
(30) ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN
 
12 - 3
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
    (3) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE
 
   
(19) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK
 
  12 - 8
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (19) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK
 
       
(46) -BYE-           
    (14) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE
 
     
(51) -BYE-    12 - 4
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (14) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE
 
     
(14) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE
 
       
    (3) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
   
(11) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  12 - 11
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
  (11) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
       
(54) -BYE-           
    (11) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
       
(43) -BYE-    12 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
  (22) NIEBRZYDOWSKA Dorota
KS OLIMP LUBIN
 
         
(22) NIEBRZYDOWSKA Dorota
KS OLIMP LUBIN
 
           
    (6) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
     
(27) KAUCH Zuzanna
RMKS RYBNIK
 
  12 - 8
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (27) KAUCH Zuzanna
RMKS RYBNIK
 
       
(38) PACELLA Marta
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
12 - 6
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
       
    (6) SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(59) -BYE-    12 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (6) SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(6) SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
       
    (2) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
 
 
(7) KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  12 - 8
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
 
  (7) KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(58) -BYE-       
    (7) KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(39) SIEJEK Kornelia
KS OLIMP LUBIN
 
  12 - 5
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (26) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT.
 
     
(26) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT.
 
12 - 2
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (7) KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(23) SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WR.
 
  12 - 7
Sędzia:  JAROSZEK Emilia  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (23) DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ.
 
       
(42) DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ.
 
12 - 11
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
    (10) SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN
 
     
(55) -BYE-    12 - 5
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (10) SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN
 
     
(10) SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN
 
       
    (2) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
 
 
(15) NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL.
 
  12 - 9
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
 
  (15) NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL.
 
   
(50) -BYE-       
    (15) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
 
   
(47) -BYE-    12 - 6
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (18) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
 
     
(18) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
 
       
    (2) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR.
 
 
(31) WOLNY Iga
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  12 - 5
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (31) ZAJĄC Maria
MUSZKIETER GL.
 
   
(34) ZAJĄC Maria
MUSZKIETER GL.
 
12 - 9
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
   
    (2) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(63) -BYE-    12 - 10
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
 
  (2) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(2) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 18:27
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 WINIARSKA Julia TORUŃSKA SZK. SZERM. 
2 TERCJAK Jagoda KS SZPADA WR. 
3T GÓRKA Julia UKS ZAWISZA KAT. 
3T SADOWSKA Amelia BYTOM. TOW. SZERM. 
5 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
6 KUBIK Natalia TORUŃSKA SZK. SZERM. 
7 KONARSKA Lena KS SZPADA WR. 
8 GUSTA Kamila PIAST GLIWICE 
9 CISZCZOŃ Maria KSZ WARSZAWIANKA 
10 KANABAJ Janina TORUŃSKA SZK. SZERM. 
11 SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZK. SZERM. 
12 MALINOWSKA Hanna KS OLIMP LUBIN 
13 SZCZYGIEŁ Emilia KS OLIMP LUBIN 
14 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
15 FURMAN Lena AZS AWF KRAKÓW 
16 SOŁTYK Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 
17 SMOLARCZYK Kinga UKS KOSYNIER GL. 
18 CHARKIEWICZ Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 
19 NIKODEM Martyna MUSZKIETER GL. 
20 DYL Roksana UKS ZAWISZA KAT. 
21 GRAMCOW Zofia RMKS RYBNIK 
22 ŚLIWIAK Hanna WLKS KMICIC CZĘST. 
23 NIEBRZYDOWSKA Dorota KS OLIMP LUBIN 
24 ZAKLIKA Hanna UKS START OP. 
25 SOKALSKA Klara KSZ WARSZAWIANKA 
26 MICHALSKA Lena UKS ZAWISZA KAT. 
27 KAUCH Zuzanna RMKS RYBNIK 
28 CIESIELSKA Lena TORUŃSKA SZK. SZERM. 
29T ZAJĄC Maria MUSZKIETER GL. 
29T URBANOWICZ Łucja ZERWIKAPTUR KR. 
31 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WR. 
32 DE VREESE Eryka UKS TOPÓR KRZESZ. 
33 SZALIŃSKA Wiktoria KS SZPADA WR. 
34 ROSTKOWSKA Nadia UKS TRÓJKA RADLIN 
35 WOLNY Iga BYTOM. TOW. SZERM. 
36 RADWAŃSKA Zofia ZERWIKAPTUR KR. 
37 LIPIŃSKA Martyna TORUŃSKA SZK. SZERM. 
38 SMEREK Jagoda UKS TOPÓR KRZESZ. 
39 PACELLA Marta KS SZPADA ŁÓDŹ 
40 SIEJEK Kornelia KS OLIMP LUBIN 
41 PODUSZYŃSKA Weronika PAŁAC MŁODZ. KAT. 
42 SKALNY Alicja UKS TOPÓR KRZESZ.