Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 
2 KLUGHARDT Gloria AZS AWF KRAKÓW 
3 ZGRYŹNIAK Kinga RMKS RYBNIK 
4 JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WR. 
5 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE 
6 SZYMANOWSKA Karolina KSZ WARSZAWIANKA 
7 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR. 
8 WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 
9 JADCZAK Dominika 10  KSZ WARSZAWIANKA 
10 CIEŚLIK Cecylia 11  PKSZERM WARSZAWA 
11 HALEMBA Antonina 12  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
12 ROSKOSZ Anna 13  AZS AWF KATOWICE 
13 SZYMAŃSKA Aleksandra 14  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
14 OSADNIK Maja 15  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
15 GWÓŹDŹ Julia 16  BYTOM. TOW. SZERM. 
16 CHARKIEWICZ Karolina 17  AZS AWF WARSZAWA 
17 FRYSTACKA Patrycja 18  RMKS RYBNIK 
18 ZAREK Zuzanna 20  UKS START OP. 
19 OPOŃ Oliwia 22  KS SZPADA WR. 
20 LEŚNIEWSKA Marta 23  KSZ WARSZAWIANKA 
21 RAKOCZY Natalia 24  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
22 TOMASZEWSKA Natalia 25  MKS KUSY SZCZ. 
23 IZDEBSKA Wiktoria 26  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
24 RADWAN Patrycja 27  KSZ WARSZAWIANKA 
25 TATOJ Anna 29  AZS AWF KATOWICE 
26 SZKLAR Katarzyna 30  MKS KUSY SZCZ. 
27 MICHALCZYK Marta 31  KSZ WARSZAWIANKA 
28 PELON Patrycja 33  UKS START OP. 
29 PORWOŁ Liliana 34  RMKS RYBNIK 
30 REIL Kaja 35  T.S. GÓRNIK RADLIN 
31 PIĄTEK Magdalena 36  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
32 WERONIECKA Julia 38  TORUŃSKIE TOW. SZERM. 
33 CZAJKA Emilia 39  T.S. GÓRNIK RADLIN 
34 KOZDĘBA Weronika 41  PIAST GLIWICE 
35 MAKOWSKA Agnieszka 43  AZS AWF KATOWICE 
36 JAROSZEK Emilia 44  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
37 OSTROWSKA Paulina 47  PIAST GLIWICE 
38 KORDUŁA Antonina 48  RMKS RYBNIK 
39 DROBCZYK Pola 49  PIAST GLIWICE 
40 ŚLĘZAK Katarzyna 50  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
41 KOROL Amelia 52  AZS AWF WARSZAWA 
42 PIEKARSKA Helena 53  KS SZPADA WR. 
43 ZAZULAK Anastazja 54  BYTOM. TOW. SZERM. 
44 RUP Sonia 55  UKS PIAST LEGNICA 
45 PYDYSZEWSKA Ewa 57  SKS FLESZ ŚW. 
46 TOKARSKA Klaudia 59  TORUŃSKIE TOW. SZERM. 
47 ADAMSKA Martyna 60  BYTOM. TOW. SZERM. 
48 SMOLEJ Hanna 61  MKS KUSY SZCZ. 
49 OLEJNICKA Dominika 65  IKS WARSZAWA 
50 GARUS Oliwia 66  SKS GRASS-HOPPER K. 
51 DEPTA Hanna 67  UKS ATLAS TARNOWO P. 
52 FERSTER Paulina 68  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
53 KWAPISZ Amelia 71  T.S. GÓRNIK RADLIN 
54 MAJCHRZAK Julia 72  KSZ WARSZAWIANKA 
55 KWAŚNIEWSKA Marta 75  KSZ WARSZAWIANKA 
56 BOGACZ Pola 76  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
57 MĘŻYK Oliwia 77  RMKS RYBNIK 
58 WUZIK Maja 78  RMKS RYBNIK 
59 PRZYWARA Julia 80  BYTOM. TOW. SZERM. 
60 ŚWISTUŃ Karolina 82  AZS AWF KRAKÓW 
61 MOSZONKA Amelia   SKS FLESZ ŚW. 
62 NOWAK Martyna   SKS FLESZ ŚW. 
63 JĘDRZEJEC Wiktoria   PIAST GLIWICE 
64 URBAN Urszula   KSZ WARSZAWIANKA 
65 GLUZA Magdalena   KKS KRAKÓW 
66 PUKOWIEC Alicja   T.S. GÓRNIK RADLIN 
67 WOLNY Alicja   BYTOM. TOW. SZERM. 
68 VYSOTSKAYA Maryia   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
69 JAROSZ Zuzanna   T.S. GÓRNIK RADLIN 
70 BILIŃSKA Natalia   AZS AWF KRAKÓW 
71 NIECZKOWSKA Karolina   SKS FLESZ ŚW. 
72 MISIAK Laura   T.S. GÓRNIK RADLIN 
73 MAJEREK Maja   PIAST GLIWICE 
74 ANDRZEJCZAK Wiktoria   AZS AWF WARSZAWA 
75 SMERCZEK Karolina   BYTOM. TOW. SZERM. 
76 KOWALIK Anna   KKS KRAKÓW 
77 SZYMCZYK Michalina   PIAST GLIWICE 
78 RATYNA Magda   PIAST GLIWICE 
79 BARTOSZEK Otylia   UKS ZAWISZA KAT. 
80 WILANOWSKA Maria   KSZ WARSZAWIANKA 
81 GŁOWA Weronika   AZS AWF KRAKÓW 
82 HOJDA Małgorzata   ZERWIKAPTUR KR. 
83 PRINA CERAI Veronica   KSZ WARSZAWIANKA 
84 GOCZAŁ Alicja   SKS GRASS-HOPPER K. 
85 CIBOROWSKA Gabriela   UKS ATLAS TARNOWO P. 
86 BEREZHANSKA Anastasiia   TORUŃSKIE TOW. SZERM. 
87 PECCOUD Suzanne   KSZ WARSZAWIANKA 
88 DANEK Kamila   KKS KRAKÓW 
89 OŻAROWSKA Małgorzata   IKS WARSZAWA 
90 NIESYN Nikola   SKS FLESZ ŚW. 
91 ŚRODA Zuzanna   UKS SOKOLIK KR. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZKLAR Katarzyna
MKS KUSY SZCZ.
1 V5 V5 V5 D1 D4 V5 4 0,67 25 22 +3
BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT.
2 D4 D4 V5 D1 D1 V5 2 0,33 20 26 -6
MICHALCZYK Marta
KSZ WARSZAWIANKA
3 D2 V5 D4 D1 D2 V5 2 0,33 19 26 -7
KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 D4 D4 V5 V5 D4 V5 3 0,50 27 24 +3
KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
5 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0,83 27 10 +17
RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
6 V5 V5 V5 V5 D1 V5 5 0,83 26 16 +10
FERSTER Paulina
TORUŃSKA SZK. SZERM.
7 D2 D2 D2 D3 D1 D0 0 0,00 10 30 -20
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
1 V5 V5 D2 V5 D2 V5 4 0,67 24 25 -1
PELON Patrycja
UKS START OP.
2 D4 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,67 26 21 +5
DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P.
3 D3 D2 D2 D1 D2 D2 0 0,00 12 29 -17
SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
4 V5 D3 V4 D2 V5 V4 4 0,67 23 19 +4
KLUGHARDT Gloria
AZS AWF KRAKÓW
5 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 13 +16
HOJDA Małgorzata
ZERWIKAPTUR KR.
6 V5 D2 V5 D2 D0 D0 2 0,33 14 24 -10
MAJCHRZAK Julia
KSZ WARSZAWIANKA
7 D4 D4 V5 D3 D3 V5 2 0,33 24 21 +3
Sędzia:
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH.

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
1 V5 V5 D4 D2 V3 D2 3 0,50 21 23 -2
KOWALIK Anna
KKS KRAKÓW
2 D3 D0 D4 D1 D3 D1 0 0,00 12 30 -18
GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
3 D3 V5 D3 V5 V4 D1 3 0,50 21 15 +6
REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 V5 V5 V5 D4 V4 D4 4 0,67 27 22 +5
GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
5 V5 V5 D0 V5 V5 D4 4 0,67 24 18 +6
BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT.
6 D2 V5 D0 D1 D1 D2 1 0,17 11 24 -13
ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 14 +16
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JANELLI Zofia
AZS WRATISLAVIA WR.
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
2 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 9 +19
GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
3 D3 D2 V5 V5 V5 V5 4 0,67 25 19 +6
KWAŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
4 D1 D2 D1 D3 V5 V5 2 0,33 17 25 -8
IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
5 D3 D0 D2 V4 V5 V5 3 0,50 19 20 -1
SMERCZEK Karolina
BYTOM. TOW. SZERM.
6 D0 D0 D3 D2 D1 D3 0 0,00 9 30 -21
SMOLEJ Hanna
MKS KUSY SZCZ.
7 D1 D0 D3 D4 D1 V5 1 0,17 14 28 -14
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
1 V5 V5 D3 V5 D3 V5 4 0,67 26 19 +7
ANDRZEJCZAK Wiktoria
AZS AWF WARSZAWA
2 D4 D4 D3 V3 D2 D4 1 0,17 20 27 -7
TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
3 D3 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,67 26 17 +9
MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK
4 V5 V5 D1 D4 D3 D3 2 0,33 21 26 -5
WILANOWSKA Maria
KSZ WARSZAWIANKA
5 D1 D2 D1 V5 D4 V5 2 0,33 18 24 -6
PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT.
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 17 +13
OLEJNICKA Dominika
IKS WARSZAWA
7 D1 V5 D1 V5 D2 D2 2 0,33 16 27 -11
Sędzia:
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ADAMSKA Martyna
BYTOM. TOW. SZERM.
1 V5 D4 D2 V5 D4 D3 2 0,33 23 25 -2
WERONIECKA Julia
TORUŃSKIE TOW. SZERM.
2 D3 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,67 26 23 +3
WUZIK Maja
RMKS RYBNIK
3 V5 D3 D4 D4 D2 D1 1 0,17 19 29 -10
MAJEREK Maja
PIAST GLIWICE
4 V5 D3 V5 D3 V5 D2 3 0,50 23 23 0
CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P.
5 D2 D3 V5 V5 V5 D1 3 0,50 21 25 -4
RAKOCZY Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
6 V5 D4 V5 D2 D3 D1 2 0,33 20 26 -6
SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
LEŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
1 V5 V5 D3 D4 D4 V5 3 0,50 26 25 +1
DANEK Kamila
KKS KRAKÓW
2 D3 V5 D3 V5 V5 D2 3 0,50 23 23 0
TOKARSKA Klaudia
TORUŃSKIE TOW. SZERM.
3 D3 D1 D2 D2 D2 D2 0 0,00 12 30 -18
NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
4 V5 V5 V5 D3 V5 V5 5 0,83 28 19 +9
TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
5 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 17 +12
PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
6 V5 D3 V5 D2 D0 D2 2 0,33 17 26 -9
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 D4 V5 V5 D4 D3 V5 3 0,50 26 21 +5
Sędzia:
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PYDYSZEWSKA Ewa
SKS FLESZ ŚW.
1 V5 V5 D4 D3 V3 V5 4 0,67 25 22 +3
MAKOWSKA Agnieszka
AZS AWF KATOWICE
2 D2 V5 D2 D2 V5 D4 2 0,33 20 27 -7
ŚWISTUŃ Karolina
AZS AWF KRAKÓW
3 D4 D3 D2 D4 D4 D3 0 0,00 20 30 -10
MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 V5 V5 V5 D4 V5 V4 5 0,83 28 18 +10
OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WR.
5 V5 V5 V5 V5 V5 D2 5 0,83 27 21 +6
PRINA CERAI Veronica
KSZ WARSZAWIANKA
6 D2 D4 V5 D2 D3 V5 2 0,33 21 26 -5
WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
7 D4 V5 V5 D3 V5 D4 3 0,50 26 23 +3
Sędzia:
GRABOWSKI Sebastian
UKS START OP.

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
1 D4 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,67 28 17 +11
MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW.
2 V5 V5 D3 D1 D4 V5 3 0,50 23 24 -1
ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
3 V5 D3 V5 V5 D4 V5 4 0,67 27 23 +4
RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
4 D1 V5 D2 D4 V5 D4 2 0,33 21 26 -5
KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
5 D3 V3 D4 V5 V5 V5 4 0,67 25 21 +4
BEREZHANSKA Anastasiia
TORUŃSKIE TOW. SZERM.
6 D1 V5 V5 D3 D3 D2 2 0,33 19 28 -9
BILIŃSKA Natalia
AZS AWF KRAKÓW
7 D2 D4 D3 V5 D3 V5 2 0,33 22 26 -4
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PECCOUD Suzanne
KSZ WARSZAWIANKA
1 V5 D2 D2 V5 V5 D4 3 0,50 23 26 -3
CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
2 D4 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,67 27 17 +10
NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW.
3 V5 D3 D4 V5 D2 D3 2 0,33 22 26 -4
VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
4 V5 D1 V5 D2 D1 D2 2 0,33 16 26 -10
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
5 D4 D1 D4 V5 D2 V5 2 0,33 21 26 -5
FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
6 D3 V5 V5 V5 V5 V3 5 0,83 26 15 +11
JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
7 V5 D2 V5 V5 D4 D2 3 0,50 23 22 +1
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr11
Na planszy 4  o godz. 12:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 5 +25
PIEKARSKA Helena
KS SZPADA WR.
2 D1 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,67 25 21 +4
OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
3 D1 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 26 16 +10
CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
4 D1 D2 D2 V5 V5 V5 3 0,50 20 22 -2
WOLNY Alicja
BYTOM. TOW. SZERM.
5 D0 D2 D1 D0 D4 D2 0 0,00 9 30 -21
URBAN Urszula
KSZ WARSZAWIANKA
6 D2 D4 D4 D4 V5 V5 2 0,33 24 27 -3
OŻAROWSKA Małgorzata
IKS WARSZAWA
7 D0 D3 D0 D3 V5 D3 1 0,17 14 27 -13
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr12
Na planszy 6  o godz. 12:20
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
1 V5 V5 V5 D3 D4 V5 4 0,67 27 20 +7
KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
2 D3 D4 V5 V5 D2 V5 3 0,50 24 25 -1
JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
3 D3 V5 D2 V5 V3 V5 4 0,67 23 24 -1
GWÓŹDŹ Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
4 D2 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,67 25 23 +2
ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
5 V5 D4 D4 D3 V5 V5 3 0,50 26 22 +4
NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW.
6 V5 V5 D2 D4 D1 V5 3 0,50 22 21 +1
JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 D2 D3 D4 D4 D3 D2 0 0,00 18 30 -12
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr13
Na planszy 1  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN
1 D3 V5 V4 D4 V5 V3 4 0,67 24 22 +2
DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
2 V5 D3 D0 V5 V5 D4 3 0,50 22 24 -2
GLUZA Magdalena
KKS KRAKÓW
3 D4 V5 V5 D4 D3 D4 2 0,33 25 26 -1
SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
4 D3 V5 D3 V3 V5 V4 4 0,67 23 12 +11
OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
5 V5 D2 V5 D2 V5 V4 4 0,67 23 21 +2
KOROL Amelia
AZS AWF WARSZAWA
6 D3 D4 V5 D1 D4 D3 1 0,17 20 28 -8
ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
7 D2 V5 V5 D0 D1 V5 3 0,50 18 22 -4
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 HALEMBA Antonina 12  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  1,00  30  +25  Zakwalifikowany (a)
2T SZYMANOWSKA Karolina KSZ WARSZAWIANKA  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
2T JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WR.  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
4 ZGRYŹNIAK Kinga RMKS RYBNIK  1,00  30  14  +16  Zakwalifikowany (a)
5 PIĄTEK Magdalena 36  PAŁAC MŁODZ. KAT.  1,00  30  17  +13  Zakwalifikowany (a)
6 PORWOŁ Liliana 34  RMKS RYBNIK  0,83  28  +19  Zakwalifikowany (a)
7 KLASIK Alicja RMKS RYBNIK  0,83  27  10  +17  Zakwalifikowany (a)
8 KLUGHARDT Gloria AZS AWF KRAKÓW  0,83  29  13  +16  Zakwalifikowany (a)
9 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR.  0,83  29  17  +12  Zakwalifikowany (a)
10 FRYSTACKA Patrycja 18  RMKS RYBNIK  0,83  26  15  +11  Zakwalifikowany (a)
11 MISIAK Laura   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,83  28  18  +10  Zakwalifikowany (a)
12T RATYNA Magda   PIAST GLIWICE  0,83  26  16  +10  Zakwalifikowany (a)
12T OSTROWSKA Paulina 47  PIAST GLIWICE  0,83  26  16  +10  Zakwalifikowany (a)
14 NIECZKOWSKA Karolina   SKS FLESZ ŚW.  0,83  28  19  +9  Zakwalifikowany (a)
15 OPOŃ Oliwia 22  KS SZPADA WR.  0,83  27  21  +6  Zakwalifikowany (a)
16 JADCZAK Dominika 10  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  28  17  +11  Zakwalifikowany (a)
17 SZYMAŃSKA Aleksandra 14  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,67  23  12  +11  Zakwalifikowany (a)
18 CIEŚLIK Cecylia 11  PKSZERM WARSZAWA  0,67  27  17  +10  Zakwalifikowany (a)
19 TOMASZEWSKA Natalia 25  MKS KUSY SZCZ.  0,67  26  17  +9  Zakwalifikowany (a)
20 ŚLĘZAK Katarzyna 50  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,67  27  20  +7  Zakwalifikowany (a)
21 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE  0,67  26  19  +7  Zakwalifikowany (a)
22 GOCZAŁ Alicja   SKS GRASS-HOPPER K.  0,67  25  19  +6  Zakwalifikowany (a)
23 GŁOWA Weronika   AZS AWF KRAKÓW  0,67  24  18  +6  Zakwalifikowany (a)
24 REIL Kaja 35  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  27  22  +5  Zakwalifikowany (a)
25 PELON Patrycja 33  UKS START OP.  0,67  26  21  +5  Zakwalifikowany (a)
26 ZAREK Zuzanna 20  UKS START OP.  0,67  27  23  +4  Zakwalifikowany (a)
27T KOZDĘBA Weronika 41  PIAST GLIWICE  0,67  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
27T PIEKARSKA Helena 53  KS SZPADA WR.  0,67  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
29 SZYMCZYK Michalina   PIAST GLIWICE  0,67  23  19  +4  Zakwalifikowany (a)
30 WERONIECKA Julia 38  TORUŃSKIE TOW. SZERM.  0,67  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
31T PYDYSZEWSKA Ewa 57  SKS FLESZ ŚW.  0,67  25  22  +3  Zakwalifikowany (a)
31T SZKLAR Katarzyna 30  MKS KUSY SZCZ.  0,67  25  22  +3  Zakwalifikowany (a)
33 GWÓŹDŹ Julia 16  BYTOM. TOW. SZERM.  0,67  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
34 PUKOWIEC Alicja   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  24  22  +2  Zakwalifikowany (a)
35 OSADNIK Maja 15  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,67  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
36 TATOJ Anna 29  AZS AWF KATOWICE  0,67  24  25  -1  Zakwalifikowany (a)
37 JĘDRZEJEC Wiktoria   PIAST GLIWICE  0,67  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
38 GARUS Oliwia 66  SKS GRASS-HOPPER K.  0,50  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
39 CZAJKA Emilia 39  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  26  21  +5  Zakwalifikowany (a)
40 ROSKOSZ Anna 13  AZS AWF KATOWICE  0,50  26  22  +4  Zakwalifikowany (a)
41 KWAPISZ Amelia 71  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  27  24  +3  Zakwalifikowany (a)
42 WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE  0,50  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
43 LEŚNIEWSKA Marta 23  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  26  25  +1  Zakwalifikowany (a)
44 JAROSZEK Emilia 44  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
45 NIESYN Nikola   SKS FLESZ ŚW.  0,50  22  21  +1  Zakwalifikowany (a)
46T MAJEREK Maja   PIAST GLIWICE  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
46T DANEK Kamila   KKS KRAKÓW  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
48 KORDUŁA Antonina 48  RMKS RYBNIK  0,50  24  25  -1  Zakwalifikowany (a)
49 MOSZONKA Amelia   SKS FLESZ ŚW.  0,50  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
50 IZDEBSKA Wiktoria 26  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,50  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
51 DROBCZYK Pola 49  PIAST GLIWICE  0,50  22  24  -2  Zakwalifikowany (a)
52 RADWAN Patrycja 27  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
53 CHARKIEWICZ Karolina 17  AZS AWF WARSZAWA  0,50  20  22  -2  Zakwalifikowany (a)
54 PECCOUD Suzanne   KSZ WARSZAWIANKA  0,50  23  26  -3  Zakwalifikowany (a)
55 CIBOROWSKA Gabriela   UKS ATLAS TARNOWO P.  0,50  21  25  -4  Zakwalifikowany (a)
56 ŚRODA Zuzanna   UKS SOKOLIK KR.  0,50  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
57 MAJCHRZAK Julia 72  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
58 GLUZA Magdalena   KKS KRAKÓW  0,33  25  26  -1  Zakwalifikowany (a)
59 ADAMSKA Martyna 60  BYTOM. TOW. SZERM.  0,33  23  25  -2  Zakwalifikowany (a)
60 URBAN Urszula   KSZ WARSZAWIANKA  0,33  24  27  -3  Zakwalifikowany (a)
61T BILIŃSKA Natalia   AZS AWF KRAKÓW  0,33  22  26  -4  Zakwalifikowany (a)
61T NOWAK Martyna   SKS FLESZ ŚW.  0,33  22  26  -4  Zakwalifikowany (a)
63T ZAZULAK Anastazja 54  BYTOM. TOW. SZERM.  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
63T RUP Sonia 55  UKS PIAST LEGNICA  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
63T MĘŻYK Oliwia 77  RMKS RYBNIK  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
63T PRINA CERAI Veronica   KSZ WARSZAWIANKA  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
67T BARTOSZEK Otylia   UKS ZAWISZA KAT.  0,33  20  26  -6  Wyeliminowany (a)
67T RAKOCZY Natalia 24  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,33  20  26  -6  Wyeliminowany (a)
69 WILANOWSKA Maria   KSZ WARSZAWIANKA  0,33  18  24  -6  Wyeliminowany (a)
70 MAKOWSKA Agnieszka 43  AZS AWF KATOWICE  0,33  20  27  -7  Wyeliminowany (a)
71 MICHALCZYK Marta 31  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  19  26  -7  Wyeliminowany (a)
72 KWAŚNIEWSKA Marta 75  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  17  25  -8  Wyeliminowany (a)
73 BEREZHANSKA Anastasiia   TORUŃSKIE TOW. SZERM.  0,33  19  28  -9  Wyeliminowany (a)
74 PRZYWARA Julia 80  BYTOM. TOW. SZERM.  0,33  17  26  -9  Wyeliminowany (a)
75 VYSOTSKAYA Maryia   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,33  16  26  -10  Wyeliminowany (a)
76 HOJDA Małgorzata   ZERWIKAPTUR KR.  0,33  14  24  -10  Wyeliminowany (a)
77 OLEJNICKA Dominika 65  IKS WARSZAWA  0,33  16  27  -11  Wyeliminowany (a)
78 ANDRZEJCZAK Wiktoria   AZS AWF WARSZAWA  0,17  20  27  -7  Wyeliminowany (a)
79 KOROL Amelia 52  AZS AWF WARSZAWA  0,17  20  28  -8  Wyeliminowany (a)
80 WUZIK Maja 78  RMKS RYBNIK  0,17  19  29  -10  Wyeliminowany (a)
81 OŻAROWSKA Małgorzata   IKS WARSZAWA  0,17  14  27  -13  Wyeliminowany (a)
82 BOGACZ Pola 76  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,17  11  24  -13  Wyeliminowany (a)
83 SMOLEJ Hanna 61  MKS KUSY SZCZ.  0,17  14  28  -14  Wyeliminowany (a)
84 ŚWISTUŃ Karolina 82  AZS AWF KRAKÓW  0,00  20  30  -10  Wyeliminowany (a)
85 JAROSZ Zuzanna   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,00  18  30  -12  Wyeliminowany (a)
86 DEPTA Hanna 67  UKS ATLAS TARNOWO P.  0,00  12  29  -17  Wyeliminowany (a)
87T KOWALIK Anna   KKS KRAKÓW  0,00  12  30  -18  Wyeliminowany (a)
87T TOKARSKA Klaudia 59  TORUŃSKIE TOW. SZERM.  0,00  12  30  -18  Wyeliminowany (a)
89 FERSTER Paulina 68  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,00  10  30  -20  Wyeliminowany (a)
90T SMERCZEK Karolina   BYTOM. TOW. SZERM.  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
90T WOLNY Alicja   BYTOM. TOW. SZERM.  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
(128) -BYE-   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
(65) MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK
 
  15 - 5
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
  (64) MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK
 
 
(64) RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
 
15 - 14
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
(33) GWÓŹDŹ Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  15 - 13
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
  (33) GWÓŹDŹ Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
   
(96) -BYE-       
    (32) SZKLAR Katarzyna
MKS KUSY SZCZ.
 
 
(97) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (32) SZKLAR Katarzyna
MKS KUSY SZCZ.
 
 
(32) SZKLAR Katarzyna
MKS KUSY SZCZ.
 
   
    (1) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
(17) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
  (17) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(112) -BYE-       
    (17) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
   
(81) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (48) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
     
(48) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
       
    (16) JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(49) MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (49) MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(80) -BYE-       
    (16) JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(113) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (16) JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(16) JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
    (1) KLUGHARDT Gloria
AZS AWF KRAKÓW
 
(9) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
  15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  (9) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
   
(120) -BYE-       
    (9) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
   
(73) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (56) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
 
     
(56) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
 
       
    (9) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
   
(41) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 10
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (41) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(88) -BYE-           
    (24) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(105) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
  (24) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(24) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
    (8) KLUGHARDT Gloria
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(25) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
  15 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (25) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
   
(104) -BYE-       
    (25) ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
   
(89) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (40) ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
     
(40) ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
       
    (8) KLUGHARDT Gloria
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(57) MAJCHRZAK Julia
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (57) MAJCHRZAK Julia
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(72) -BYE-       
    (8) KLUGHARDT Gloria
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(121) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
 
  (8) KLUGHARDT Gloria
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(8) KLUGHARDT Gloria
AZS AWF KRAKÓW
 
   
    (1) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
(5) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  15 - 14
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  (5) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
   
(124) -BYE-       
    (5) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
   
(69) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (60) URBAN Urszula
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(60) URBAN Urszula
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (5) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
   
(37) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
  15 - 11
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (37) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
       
(92) -BYE-           
    (28) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
     
(101) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (28) KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
 
     
(28) KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
 
       
    (5) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
   
(21) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
  15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (21) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
       
(108) -BYE-           
    (21) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
       
(85) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
       
  (44) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
         
(44) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
           
    (12) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
     
(53) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
  15 - 14
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (53) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
       
(76) -BYE-           
    (12) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
     
(117) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
  (12) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
     
(12) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
       
    (4) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(13) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
  15 - 8
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Wideo:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
  (13) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
   
(116) -BYE-       
    (13) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
   
(77) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (52) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(52) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (13) RATYNA Magda
PIAST GLIWICE
 
   
(45) NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 8
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (45) NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(84) -BYE-           
    (20) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(109) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (20) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(20) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
    (4) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(29) SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
 
  15 - 6
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (29) SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
 
   
(100) -BYE-       
    (29) SZYMCZYK Michalina
PIAST GLIWICE
 
   
(93) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (36) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
     
(36) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
       
    (4) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(61) BILIŃSKA Natalia
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 5
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (61) BILIŃSKA Natalia
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(68) -BYE-       
    (4) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(125) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (4) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(4) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
   
    (1) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
(3) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 13
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN
Wideo:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  (3) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(126) -BYE-       
    (3) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(67) -BYE-    15 - 3
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (62) NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(62) NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (3) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(35) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 12
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (35) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
(94) -BYE-           
    (30) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(99) -BYE-    14 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (30) WERONIECKA Julia
TORUŃSKIE TOW. SZERM.
 
     
(30) WERONIECKA Julia
TORUŃSKIE TOW. SZERM.
 
       
    (3) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
   
(19) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
  15 - 13
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (19) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
       
(110) -BYE-           
    (19) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
       
(83) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
       
  (46) MAJEREK Maja
PIAST GLIWICE
 
         
(46) MAJEREK Maja
PIAST GLIWICE
 
           
    (14) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
     
(51) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
  15 - 6
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
     
  (51) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
       
(78) -BYE-           
    (14) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
     
(115) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (14) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(14) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (3) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
   
(11) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Wideo:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
  (11) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(118) -BYE-           
    (11) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(75) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
       
  (54) PECCOUD Suzanne
KSZ WARSZAWIANKA
 
         
(54) PECCOUD Suzanne
KSZ WARSZAWIANKA
 
           
    (11) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(43) LEŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 7
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
  (43) LEŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
           
(86) -BYE-               
    (22) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
         
(107) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
         
  (22) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
         
(22) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
           
    (6) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
     
(27) PIEKARSKA Helena
KS SZPADA WR.
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
  (27) PIEKARSKA Helena
KS SZPADA WR.
 
       
(102) -BYE-           
    (27) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
       
(91) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
       
  (38) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
         
(38) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
           
    (6) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
     
(59) ADAMSKA Martyna
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  15 - 7
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
  (59) ADAMSKA Martyna
BYTOM. TOW. SZERM.
 
       
(70) -BYE-           
    (6) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
     
(123) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (6) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
     
(6) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
       
    (2) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
 
(7) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
  15 - 2
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP.
 
 
  (7) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
   
(122) -BYE-       
    (7) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
   
(71) -BYE-    15 - 2
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (58) GLUZA Magdalena
KKS KRAKÓW
 
     
(58) GLUZA Magdalena
KKS KRAKÓW
 
       
    (7) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
   
(39) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 9
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (39) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(90) -BYE-           
    (26) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(103) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
  (26) ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
 
     
(26) ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
 
       
    (7) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
   
(23) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 5
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
   
  (23) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
       
(106) -BYE-           
    (23) WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
 
       
(87) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
       
  (42) WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
 
         
(42) WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
 
           
    (10) WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
 
     
(55) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
  15 - 11
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (55) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
       
(74) -BYE-           
    (10) FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
 
     
(119) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (10) FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
 
     
(10) FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
 
       
    (2) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
 
(15) OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WR.
 
  15 - 7
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP.
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
 
  (15) OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WR.
 
   
(114) -BYE-       
    (15) OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WR.
 
   
(79) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (50) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(50) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
       
    (15) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(47) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW
 
  15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (47) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW
 
       
(82) -BYE-           
    (18) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(111) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (18) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(18) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (2) JANELLI Zofia
AZS WRATISLAVIA WR.
 
 
(31) PYDYSZEWSKA Ewa
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 14
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (31) PYDYSZEWSKA Ewa
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(98) -BYE-       
    (31) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(95) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
   
  (34) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(34) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
    (2) JANELLI Zofia
AZS WRATISLAVIA WR.
 
 
(63) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  15 - 3
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (63) PRINA CERAI Veronica
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(66) PRINA CERAI Veronica
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
    (2) JANELLI Zofia
AZS WRATISLAVIA WR.
 
 
(127) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (2) JANELLI Zofia
AZS WRATISLAVIA WR.
 
 
(2) JANELLI Zofia
AZS WRATISLAVIA WR.
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:56
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 
2 ZGRYŹNIAK Kinga RMKS RYBNIK 
3T KLUGHARDT Gloria AZS AWF KRAKÓW 
3T TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZ. 
5 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
6 JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WR. 
7 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK 
8 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 
9 SZYMANOWSKA Karolina KSZ WARSZAWIANKA 
10 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR. 
11 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN 
12 RATYNA Magda PIAST GLIWICE 
13 JADCZAK Dominika KSZ WARSZAWIANKA 
14 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA 
15 WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 
16 CHARKIEWICZ Karolina AZS AWF WARSZAWA 
17 PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZ. KAT. 
18 FRYSTACKA Patrycja RMKS RYBNIK 
19 OPOŃ Oliwia KS SZPADA WR. 
20 ŚLĘZAK Katarzyna UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
21 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE 
22 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K. 
23 REIL Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 
24 SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 
25 SZKLAR Katarzyna MKS KUSY SZCZ. 
26 PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 
27 OSADNIK Maja UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
28 GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER K. 
29 CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 
30 ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 
31 KORDUŁA Antonina RMKS RYBNIK 
32 DROBCZYK Pola PIAST GLIWICE 
33 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 
34 NIECZKOWSKA Karolina SKS FLESZ ŚW. 
35 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZK. SZERM. 
36 GŁOWA Weronika AZS AWF KRAKÓW 
37 PELON Patrycja UKS START OP. 
38 ZAREK Zuzanna UKS START OP. 
39T PIEKARSKA Helena KS SZPADA WR. 
39T KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 
41 WERONIECKA Julia TORUŃSKIE TOW. SZERM. 
42 PYDYSZEWSKA Ewa SKS FLESZ ŚW. 
43 GWÓŹDŹ Julia BYTOM. TOW. SZERM. 
44 TATOJ Anna AZS AWF KATOWICE 
45 KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 
46 LEŚNIEWSKA Marta KSZ WARSZAWIANKA 
47 JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZ. KAT. 
48 NIESYN Nikola SKS FLESZ ŚW. 
49T MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 
49T DANEK Kamila KKS KRAKÓW 
51 MOSZONKA Amelia SKS FLESZ ŚW. 
52 IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZK. SZERM. 
53 RADWAN Patrycja KSZ WARSZAWIANKA 
54 PECCOUD Suzanne KSZ WARSZAWIANKA 
55 CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO P. 
56 ŚRODA Zuzanna UKS SOKOLIK KR. 
57 MAJCHRZAK Julia KSZ WARSZAWIANKA 
58 GLUZA Magdalena KKS KRAKÓW 
59 ADAMSKA Martyna BYTOM. TOW. SZERM. 
60 URBAN Urszula KSZ WARSZAWIANKA 
61T BILIŃSKA Natalia AZS AWF KRAKÓW 
61T NOWAK Martyna SKS FLESZ ŚW. 
63T PRINA CERAI Veronica KSZ WARSZAWIANKA 
63T MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 
65T ZAZULAK Anastazja BYTOM. TOW. SZERM. 
65T RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 
67T BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KAT. 
67T RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZ. KAT. 
69 WILANOWSKA Maria KSZ WARSZAWIANKA 
70 MAKOWSKA Agnieszka AZS AWF KATOWICE 
71 MICHALCZYK Marta KSZ WARSZAWIANKA 
72 KWAŚNIEWSKA Marta KSZ WARSZAWIANKA 
73 BEREZHANSKA Anastasiia TORUŃSKIE TOW. SZERM. 
74 PRZYWARA Julia BYTOM. TOW. SZERM. 
75 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
76 HOJDA Małgorzata ZERWIKAPTUR KR. 
77 OLEJNICKA Dominika IKS WARSZAWA 
78 ANDRZEJCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 
79 KOROL Amelia AZS AWF WARSZAWA 
80 WUZIK Maja RMKS RYBNIK 
81 OŻAROWSKA Małgorzata IKS WARSZAWA 
82 BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZ. KAT. 
83 SMOLEJ Hanna MKS KUSY SZCZ. 
84 ŚWISTUŃ Karolina AZS AWF KRAKÓW 
85 JAROSZ Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 
86 DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO P. 
87T KOWALIK Anna KKS KRAKÓW 
87T TOKARSKA Klaudia TORUŃSKIE TOW. SZERM. 
89 FERSTER Paulina TORUŃSKA SZK. SZERM. 
90T WOLNY Alicja BYTOM. TOW. SZERM. 
90T SMERCZEK Karolina BYTOM. TOW. SZERM.