Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA 
2 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC 
3 RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 
4 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
5 WAŁACH Wiktor RMKS RYBNIK 
6 JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE 
7 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
8 URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC 
9 PARAFINIUK Łukasz 10  WLKS KMICIC CZĘST. 
10 WESOŁOWSKI Mikołaj 11  PIAST GLIWICE 
11 RZYCZNIAK Wojciech 12  PIAST GLIWICE 
12 BUŚKO Robert 13  AZS AWF KATOWICE 
13 MIGAS Piotr 14  PIAST GLIWICE 
14 KLUGHARDT Hubert 15  AZS AWF KRAKÓW 
15 CIEŚLIK Jakub 16  PKSZERM WARSZAWA 
16 KAŹMIERSKI Maciej 17  MKS GRYF MIELEC 
17 ŁUCKI Kacper 18  KS OLIMP LUBIN 
18 WALKOWIAK Szymon 19  AZS AWF WROCŁAW 
19 OGONOWSKI Szymon 21  PKSZERM WARSZAWA 
20 TARACHANOWICZ Szymon 22  MKS GRYF MIELEC 
21 MARCZAK Wojciech 24  KSZ WARSZAWIANKA 
22 CNOTALSKI Przemysław 25  ZERWIKAPTUR KR. 
23 FILEK Ireneusz 26  SKS GRASS-HOPPER K. 
24 PAKUŁA Jan 27  KSZ WARSZAWIANKA 
25 KUREK Jakub 28  T.S. GÓRNIK RADLIN 
26 SKALSKI Jan 29  AZS AWF KRAKÓW 
27 SZURLEJ Maciej 30  KS SZPADA WR. 
28 KLYTTA Paweł 31  PIAST GLIWICE 
29 ŻELAZNY Marcin 32  WLKS KMICIC CZĘST. 
30 SOJKA Adam 33  RMKS RYBNIK 
31 WOJCIECHOWSKI Szymon 34  WLKS KMICIC CZĘST. 
32 MOREK Kacper 35  KS SZPADA WADOW. 
33 GLINKA Jan 36  PKSZERM WARSZAWA 
34 GORCZAŃSKI Tymoteusz 38  AZS AWF KRAKÓW 
35 PUCHAŁA Mikołaj 39  WLKS KMICIC CZĘST. 
36 BEZUCH Krzysztof 40  RMKS RYBNIK 
37 FRYDRYCH Kacper 41  UKS SOKOLIK KR. 
38 SOJKA Dominik 44  RMKS RYBNIK 
39 JAKUBOWSKI Olaf 45  KS OLIMP LUBIN 
40 KAPIAS Augustyn 47  RMKS RYBNIK 
41 WERY Oskar 49  PKSZERM WARSZAWA 
42 SZYMAŃSKI Konrad 50  PKSZERM WARSZAWA 
43 KESHK Nuri 51  KSZ WARSZAWIANKA 
44 GŁADYSZCZAK Michał 53  PKSZERM WARSZAWA 
45 SZÓSTEK Jakub 54  T.S. GÓRNIK RADLIN 
46 BRZEZOWSKI Jan 55  KSZ WARSZAWIANKA 
47 DOMOWICZ Krzysztof 56  AZS AWF KRAKÓW 
48 OLEJNICZAK Kamil 57  PIAST GLIWICE 
49 SIERGIEJ Adam 58  WKS KOLEJARZ WR. 
50 LEWANDOWSKI Wojciech 59  IKS WARSZAWA 
51 MAZURKIEWICZ Miłosz 60  AZS AWF KATOWICE 
52 POLITOWICZ Stanisław 61  PKS MILENIUM SKAW. 
53 JABŁOŃSKI Marcin 62  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
54 MRÓZ Michał 64  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
55 LUBIEWSKI Kacper 65  UKS START OP. 
56 RAINER Paweł 66  PKS MILENIUM SKAW. 
57 WODNIAK Szymon 69  SKS GRASS-HOPPER K. 
58 SKOWRON Mateusz   PIAST GLIWICE 
59 GONZALEZ GRANADILLO Ricardo Alfonso   KS SZPADA ŁÓDŹ 
60 MISZTELA Julian   WLKS KMICIC CZĘST. 
61 ZALEWSKI Jan   KS SZPADA WR. 
62 BIADOŃ Miłosz   UKS TRÓJKA RADLIN 
63 GUSTA Seweryn   PIAST GLIWICE 
64 KUŹNIK Bartosz   SKS FLESZ ŚW. 
65 KWAŚNIK Dominik   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
66 SZUBSTARSKI Maciej   KSZ WARSZAWIANKA 
67 FECHNER Oskar   UKS ATLAS TARNOWO P. 
68 ZIAJOWSKI Aleksander   PKSZERM WARSZAWA 
69 KLOCEK Kacper   UKS TOPÓR KRZESZ. 
70 BIEDROŃSKI Mateusz   AZS AWF KRAKÓW 
71 KOCEŁUCH Nikodem   UKS START OP. 
72 SZYNAL Kacper   AZS AWF WROCŁAW 
73 KLUBKOWSKI Adrian   UKS START OP. 
74 GŁOGOWSKI Miłosz   PKSZERM WARSZAWA 
75 BEDNARSKI Błażej   SKS FLESZ ŚW. 
76 MADEJ Mikołaj   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
77 HAŁADUDA Jakub   SKS FLESZ ŚW. 
78 PRUCHNIK Stanisław   STSZERM LEGIA WARSZ. 
79 SURMA Mikael   SKS FLESZ ŚW. 
80 ZAREK Tymon   UKS START OP. 
81 GIEDROJĆ Jerzy   KS SZPADA WR. 
82 PODSIADŁO Kacper   ZERWIKAPTUR KR. 
83 HUWER Tymoteusz   RMKS RYBNIK 
84 WĄSIK Tadeusz   PKSZERM WARSZAWA 
85 ZACHOROWSKI Jan   MUSZKIETER GL. 
86 PIECHOTA Bartłomiej   UKS 46 ŁÓDŹ 
87 DROZDOWSKI Szymon   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
88 SKOCZYLAS Michał   AZS AWF WROCŁAW 
89 KROCHMALSKI Filip   PKSZERM WARSZAWA 
90 GRZELAK Igor   SKS FLESZ ŚW. 
91 CZAJKOWSKI Ignacy   AZS AWF KRAKÓW 
92 JANKOWSKI Mateusz   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
93 KOZŁOWSKI Arkadiusz   GTS ZIELONA G. 
94 ADAMCZYK Mikołaj   SKS GRASS-HOPPER K. 
95 PRZYBYŁA Szymon   MUSZKIETER GL. 
96 DROBCZYK Franciszek   PIAST GLIWICE 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
1 D4 D4 V5 V5 D2 D4 2 0,33 24 28 -4
RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
2 V5 D1 D3 V5 D3 V5 3 0,50 22 27 -5
ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
3 V5 V5 D0 V5 D2 D3 3 0,50 20 24 -4
SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
4 D4 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,67 26 14 +12
ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
5 D4 D4 D4 V5 D1 V5 2 0,33 23 26 -3
KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
6 V5 V5 V5 D1 V5 V5 5 0,83 26 16 +10
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
7 V5 D4 V5 D0 D4 D3 2 0,33 21 27 -6
Sędzia:
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 10 +20
WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
2 D2 D2 V5 V5 D2 V5 3 0,50 21 24 -3
LUBIEWSKI Kacper
UKS START OP.
3 D1 V5 V5 D4 D4 V5 3 0,50 24 24 0
SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
4 D2 D4 D4 V5 D3 V5 2 0,33 23 25 -2
SKOWRON Mateusz
PIAST GLIWICE
5 D1 D3 V5 D3 D1 V5 2 0,33 18 25 -7
SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
6 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 16 +13
PIECHOTA Bartłomiej
UKS 46 ŁÓDŹ
7 D0 D2 D3 D2 D1 D1 0 0,00 9 30 -21
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V5 V5 V5 V5 V5 D2 5 0,83 27 20 +7
GONZALEZ GRANADILLO Ricardo Alfonso
KS SZPADA ŁÓDŹ
2 D4 D4 V5 V5 D2 D3 2 0,33 23 26 -3
MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
3 D4 V5 D4 V5 D3 V5 3 0,50 26 25 +1
PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR.
4 D2 D3 V5 V5 D3 V5 3 0,50 23 25 -2
SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW
5 D3 D3 D3 D3 D3 D1 0 0,00 16 30 -14
RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
6 D2 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 27 18 +9
SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
7 V5 V5 D3 D3 V5 D2 3 0,50 23 21 +2
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
1 D3 V5 V5 D4 V5 V5 4 0,67 27 22 +5
MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
2 V5 V5 V5 D3 V5 V5 5 0,83 28 21 +7
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
3 D3 D3 V5 V4 D2 D3 2 0,33 20 24 -4
KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 D4 D3 D2 D3 V5 V5 2 0,33 22 24 -2
SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 V5 D2 V5 V5 V5 5 0,83 27 18 +9
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 D1 D4 V5 D2 D0 D4 1 0,17 16 27 -11
MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
7 D4 D3 V5 D2 D4 V5 2 0,33 23 27 -4
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MAZURKIEWICZ Miłosz
AZS AWF KATOWICE
1 D1 D4 D3 V5 D0 D4 1 0,17 17 29 -12
ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
2 V5 D3 D2 V5 D1 D3 2 0,33 19 23 -4
GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
3 V5 V5 D2 D3 D2 D2 2 0,33 19 27 -8
GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
4 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0,83 27 16 +11
ZAREK Tymon
UKS START OP.
5 D4 D2 V5 D3 D0 D4 1 0,17 18 28 -10
WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
6 V5 V5 V5 V3 V5 V5 6 1,00 28 6 +22
PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
7 V5 V5 V5 D3 V5 D1 4 0,67 24 23 +1
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GORCZAŃSKI Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW
1 D4 V5 D4 V5 D2 V5 3 0,50 25 18 +7
POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
2 V5 D3 D2 D4 D3 V5 2 0,33 22 26 -4
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
3 D1 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,67 23 20 +3
JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
4 V5 V5 V5 V4 V5 V5 6 1,00 29 15 +14
SURMA Mikael
SKS FLESZ ŚW.
5 D2 V5 D2 D4 D3 V5 2 0,33 21 27 -6
KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 V5 D4 D3 V5 V5 4 0,67 27 19 +8
BIADOŃ Miłosz
UKS TRÓJKA RADLIN
7 D0 D2 D1 D0 D4 D1 0 0,00 8 30 -22
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
1 V5 V5 V5 V5 V5 D2 5 0,83 27 14 +13
CZAJKOWSKI Ignacy
AZS AWF KRAKÓW
2 D0 D0 D2 D1 V5 D2 1 0,17 10 28 -18
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
3 D2 V5 V5 D4 D2 D3 2 0,33 21 24 -3
LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
4 D1 V4 D4 V5 D4 D3 2 0,33 21 25 -4
PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
5 D2 V5 V5 D3 D1 D2 2 0,33 18 25 -7
CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
6 D4 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,67 28 18 +10
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
7 V5 V5 V5 V5 V5 D1 5 0,83 26 17 +9
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
1 V5 D1 D3 V5 V5 D3 3 0,50 22 19 +3
JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
2 D2 V5 D3 V5 D3 D2 2 0,33 20 23 -3
MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
3 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 17 +11
KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
4 V4 V5 D3 D4 D3 D3 2 0,33 22 26 -4
GŁOGOWSKI Miłosz
PKSZERM WARSZAWA
5 D1 D0 D4 V5 D1 D3 1 0,17 14 29 -15
URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
6 D2 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,67 24 19 +5
SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
7 V5 V5 D2 V5 V5 D2 4 0,67 24 21 +3
Sędzia:
GRABOWSKI Sebastian
UKS START OP.
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V5 D1 D2 V5 V5 D0 3 0,50 18 20 -2
ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
2 D2 D2 V5 D4 D1 D2 1 0,17 16 27 -11
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
3 V5 V5 D4 D4 D3 D2 2 0,33 23 23 0
FRYDRYCH Kacper
UKS SOKOLIK KR.
4 V5 D2 V5 V5 D3 D4 3 0,50 24 24 0
KOZŁOWSKI Arkadiusz
GTS ZIELONA G.
5 D1 V5 V5 D3 D1 V5 3 0,50 20 27 -7
OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
6 D2 V5 V5 V5 V5 D2 4 0,67 24 18 +6
TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
7 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 15 +14
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
1 D3 D4 D2 D2 D4 D1 0 0,00 16 30 -14
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
2 V5 D3 V5 V5 D4 D3 3 0,50 25 25 0
DOMOWICZ Krzysztof
AZS AWF KRAKÓW
3 V5 V5 D4 D3 D1 D1 2 0,33 19 27 -8
HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
4 V5 D4 V5 D3 D0 D4 2 0,33 21 26 -5
SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
5 V5 D3 V5 V5 D3 D2 3 0,50 23 23 0
WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
6 V5 V5 V5 V5 V5 D1 5 0,83 26 17 +9
OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 12 +18
Sędzia:
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH.

Grupa nr11
Na planszy 6  o godz. 12:20
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
1 D3 V5 V5 D3 D2 V5 3 0,50 23 27 -4
JAKUBOWSKI Olaf
KS OLIMP LUBIN
2 V5 D3 V5 D1 D2 V5 3 0,50 21 20 +1
PRZYBYŁA Szymon
MUSZKIETER GL.
3 D4 V5 V5 D2 D2 D3 2 0,33 21 27 -6
FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
4 D4 D2 D4 D2 D2 V5 1 0,17 19 27 -8
RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 14 +16
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
6 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 14 +14
MADEJ Mikołaj
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
7 D4 D0 V5 D2 D3 D1 1 0,17 15 28 -13
Sędzia:
GRABOWSKI Sebastian
UKS START OP.
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr12
Na planszy 8  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŁUCKI Kacper
KS OLIMP LUBIN
1 V5 V5 D3 D1 V5 V5 4 0,67 24 20 +4
KLOCEK Kacper
UKS TOPÓR KRZESZ.
2 D4 D3 D1 D2 V5 D1 1 0,17 16 29 -13
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
3 D2 V5 D4 D1 D4 D1 1 0,17 17 28 -11
KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
4 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 21 +7
BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
5 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0,83 29 14 +15
SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
6 D0 D4 V5 V5 D1 D3 2 0,33 18 27 -9
BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
7 D4 V5 V5 D4 D4 V5 3 0,50 27 20 +7
Sędzia:
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr13
Na planszy 7  o godz. 12:30
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
1 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 15 +10
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
2 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,80 24 15 +9
BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
3 D4 D4 V5 V5 V5 3 0,60 23 18 +5
BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
4 D3 D2 D1 V5 V5 2 0,40 16 20 -4
KAŹMIERSKI Maciej
MKS GRYF MIELEC
5 D1 D3 D4 D4 V5 1 0,20 17 22 -5
KLUBKOWSKI Adrian
UKS START OP.
6 D3 D1 D3 D1 D2 0 0,00 10 25 -15
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr14
Na planszy 10  o godz. 12:35
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KOCEŁUCH Nikodem
UKS START OP.
1 V5 D1 V5 D4 D4 2 0,40 19 19 0
SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
2 D1 D0 D4 D3 D3 0 0,00 11 25 -14
CIEŚLIK Jakub
PKSZERM WARSZAWA
3 V5 V5 D4 V5 V5 4 0,80 24 11 +13
KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
4 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,80 23 19 +4
KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
5 V5 V5 D2 D4 V5 3 0,60 21 20 +1
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
6 V5 V5 D3 D2 D3 2 0,40 18 22 -4
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH.

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 WAŁACH Wiktor RMKS RYBNIK  1,00  28  +22  Zakwalifikowany (a)
2 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC  1,00  30  10  +20  Zakwalifikowany (a)
3 OGONOWSKI Szymon 21  PKSZERM WARSZAWA  1,00  30  12  +18  Zakwalifikowany (a)
4 RZYCZNIAK Wojciech 12  PIAST GLIWICE  1,00  30  14  +16  Zakwalifikowany (a)
5 JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE  1,00  29  15  +14  Zakwalifikowany (a)
6 WERY Oskar 49  PKSZERM WARSZAWA  1,00  25  15  +10  Zakwalifikowany (a)
7 BUŚKO Robert 13  AZS AWF KATOWICE  0,83  29  14  +15  Zakwalifikowany (a)
8 TARACHANOWICZ Szymon 22  MKS GRYF MIELEC  0,83  29  15  +14  Zakwalifikowany (a)
9 WALKOWIAK Szymon 19  AZS AWF WROCŁAW  0,83  28  14  +14  Zakwalifikowany (a)
10 SOJKA Adam 33  RMKS RYBNIK  0,83  29  16  +13  Zakwalifikowany (a)
11 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,83  27  14  +13  Zakwalifikowany (a)
12 MARCZAK Wojciech 24  KSZ WARSZAWIANKA  0,83  28  17  +11  Zakwalifikowany (a)
13 GLINKA Jan 36  PKSZERM WARSZAWA  0,83  27  16  +11  Zakwalifikowany (a)
14 KLYTTA Paweł 31  PIAST GLIWICE  0,83  26  16  +10  Zakwalifikowany (a)
15T RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW  0,83  27  18  +9  Zakwalifikowany (a)
15T SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA  0,83  27  18  +9  Zakwalifikowany (a)
17T WESOŁOWSKI Mikołaj 11  PIAST GLIWICE  0,83  26  17  +9  Zakwalifikowany (a)
17T GUSTA Seweryn   PIAST GLIWICE  0,83  26  17  +9  Zakwalifikowany (a)
19T MOREK Kacper 35  KS SZPADA WADOW.  0,83  28  21  +7  Zakwalifikowany (a)
19T KAPIAS Augustyn 47  RMKS RYBNIK  0,83  28  21  +7  Zakwalifikowany (a)
21 WOJCIECHOWSKI Szymon 34  WLKS KMICIC CZĘST.  0,83  27  20  +7  Zakwalifikowany (a)
22 CIEŚLIK Jakub 16  PKSZERM WARSZAWA  0,80  24  11  +13  Zakwalifikowany (a)
23 MIGAS Piotr 14  PIAST GLIWICE  0,80  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
24 KLUGHARDT Hubert 15  AZS AWF KRAKÓW  0,80  23  19  +4  Zakwalifikowany (a)
25 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA  0,67  26  14  +12  Zakwalifikowany (a)
26 CNOTALSKI Przemysław 25  ZERWIKAPTUR KR.  0,67  28  18  +10  Zakwalifikowany (a)
27 KROCHMALSKI Filip   PKSZERM WARSZAWA  0,67  27  19  +8  Zakwalifikowany (a)
28 OLEJNICZAK Kamil 57  PIAST GLIWICE  0,67  24  18  +6  Zakwalifikowany (a)
29 GIEDROJĆ Jerzy   KS SZPADA WR.  0,67  27  22  +5  Zakwalifikowany (a)
30 URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC  0,67  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
31 ŁUCKI Kacper 18  KS OLIMP LUBIN  0,67  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
32 SIERGIEJ Adam 58  WKS KOLEJARZ WR.  0,67  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
33 FILEK Ireneusz 26  SKS GRASS-HOPPER K.  0,67  23  20  +3  Zakwalifikowany (a)
34 PAKUŁA Jan 27  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  24  23  +1  Zakwalifikowany (a)
35 BRZEZOWSKI Jan 55  KSZ WARSZAWIANKA  0,60  23  18  +5  Zakwalifikowany (a)
36 KESHK Nuri 51  KSZ WARSZAWIANKA  0,60  21  20  +1  Zakwalifikowany (a)
37 BEDNARSKI Błażej   SKS FLESZ ŚW.  0,50  27  20  +7  Zakwalifikowany (a)
38 GORCZAŃSKI Tymoteusz 38  AZS AWF KRAKÓW  0,50  25  18  +7  Zakwalifikowany (a)
39 BEZUCH Krzysztof 40  RMKS RYBNIK  0,50  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
40 SZURLEJ Maciej 30  KS SZPADA WR.  0,50  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
41 MRÓZ Michał 64  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,50  26  25  +1  Zakwalifikowany (a)
42 JAKUBOWSKI Olaf 45  KS OLIMP LUBIN  0,50  21  20  +1  Zakwalifikowany (a)
43 ADAMCZYK Mikołaj   SKS GRASS-HOPPER K.  0,50  25  25  Zakwalifikowany (a)
44T LUBIEWSKI Kacper 65  UKS START OP.  0,50  24  24  Zakwalifikowany (a)
44T FRYDRYCH Kacper 41  UKS SOKOLIK KR.  0,50  24  24  Zakwalifikowany (a)
46 SOJKA Dominik 44  RMKS RYBNIK  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
47 PODSIADŁO Kacper   ZERWIKAPTUR KR.  0,50  23  25  -2  Zakwalifikowany (a)
48 PARAFINIUK Łukasz 10  WLKS KMICIC CZĘST.  0,50  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
49 WĄSIK Tadeusz   PKSZERM WARSZAWA  0,50  21  24  -3  Zakwalifikowany (a)
50 GŁADYSZCZAK Michał 53  PKSZERM WARSZAWA  0,50  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
51 ZACHOROWSKI Jan   MUSZKIETER GL.  0,50  20  24  -4  Zakwalifikowany (a)
52 RAINER Paweł 66  PKS MILENIUM SKAW.  0,50  22  27  -5  Zakwalifikowany (a)
53 KOZŁOWSKI Arkadiusz   GTS ZIELONA G.  0,50  20  27  -7  Zakwalifikowany (a)
54 KOCEŁUCH Nikodem   UKS START OP.  0,40  19  19  Zakwalifikowany (a)
55 SZÓSTEK Jakub 54  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,40  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
56 BIEDROŃSKI Mateusz   AZS AWF KRAKÓW  0,40  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
57 KWAŚNIK Dominik   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,33  23  23  Zakwalifikowany (a)
58 SKALSKI Jan 29  AZS AWF KRAKÓW  0,33  23  25  -2  Zakwalifikowany (a)
59 KUREK Jakub 28  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,33  22  24  -2  Zakwalifikowany (a)
60T ŻELAZNY Marcin 32  WLKS KMICIC CZĘST.  0,33  23  26  -3  Zakwalifikowany (a)
60T GONZALEZ GRANADILLO Ricardo Alfonso   KS SZPADA ŁÓDŹ  0,33  23  26  -3  Zakwalifikowany (a)
62 PUCHAŁA Mikołaj 39  WLKS KMICIC CZĘST.  0,33  21  24  -3  Zakwalifikowany (a)
63 JANKOWSKI Mateusz   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,33  20  23  -3  Zakwalifikowany (a)
64 HUWER Tymoteusz   RMKS RYBNIK  0,33  24  28  -4  Zakwalifikowany (a)
65 MISZTELA Julian   WLKS KMICIC CZĘST.  0,33  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
66T KUŹNIK Bartosz   SKS FLESZ ŚW.  0,33  22  26  -4  Zakwalifikowany (a)
66T POLITOWICZ Stanisław 61  PKS MILENIUM SKAW.  0,33  22  26  -4  Zakwalifikowany (a)
68 LEWANDOWSKI Wojciech 59  IKS WARSZAWA  0,33  21  25  -4  Zakwalifikowany (a)
69 JABŁOŃSKI Marcin 62  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,33  20  24  -4  Wyeliminowany (a)
70 ZALEWSKI Jan   KS SZPADA WR.  0,33  19  23  -4  Wyeliminowany (a)
71 HAŁADUDA Jakub   SKS FLESZ ŚW.  0,33  21  26  -5  Wyeliminowany (a)
72T SURMA Mikael   SKS FLESZ ŚW.  0,33  21  27  -6  Wyeliminowany (a)
72T PRZYBYŁA Szymon   MUSZKIETER GL.  0,33  21  27  -6  Wyeliminowany (a)
72T WODNIAK Szymon 69  SKS GRASS-HOPPER K.  0,33  21  27  -6  Wyeliminowany (a)
75T SKOWRON Mateusz   PIAST GLIWICE  0,33  18  25  -7  Wyeliminowany (a)
75T PRUCHNIK Stanisław   STSZERM LEGIA WARSZ.  0,33  18  25  -7  Wyeliminowany (a)
77T DOMOWICZ Krzysztof 56  AZS AWF KRAKÓW  0,33  19  27  -8  Wyeliminowany (a)
77T GRZELAK Igor   SKS FLESZ ŚW.  0,33  19  27  -8  Wyeliminowany (a)
79 SZYMAŃSKI Konrad 50  PKSZERM WARSZAWA  0,33  18  27  -9  Wyeliminowany (a)
80 KAŹMIERSKI Maciej 17  MKS GRYF MIELEC  0,20  17  22  -5  Wyeliminowany (a)
81 FECHNER Oskar   UKS ATLAS TARNOWO P.  0,17  19  27  -8  Wyeliminowany (a)
82 ZAREK Tymon   UKS START OP.  0,17  18  28  -10  Wyeliminowany (a)
83 DROBCZYK Franciszek   PIAST GLIWICE  0,17  17  28  -11  Wyeliminowany (a)
84T DROZDOWSKI Szymon   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,17  16  27  -11  Wyeliminowany (a)
84T ZIAJOWSKI Aleksander   PKSZERM WARSZAWA  0,17  16  27  -11  Wyeliminowany (a)
86 MAZURKIEWICZ Miłosz 60  AZS AWF KATOWICE  0,17  17  29  -12  Wyeliminowany (a)
87 KLOCEK Kacper   UKS TOPÓR KRZESZ.  0,17  16  29  -13  Wyeliminowany (a)
88 MADEJ Mikołaj   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,17  15  28  -13  Wyeliminowany (a)
89 GŁOGOWSKI Miłosz   PKSZERM WARSZAWA  0,17  14  29  -15  Wyeliminowany (a)
90 CZAJKOWSKI Ignacy   AZS AWF KRAKÓW  0,17  10  28  -18  Wyeliminowany (a)
91T SZUBSTARSKI Maciej   KSZ WARSZAWIANKA  0,00  16  30  -14  Wyeliminowany (a)
91T SKOCZYLAS Michał   AZS AWF WROCŁAW  0,00  16  30  -14  Wyeliminowany (a)
93 SZYNAL Kacper   AZS AWF WROCŁAW  0,00  11  25  -14  Wyeliminowany (a)
94 KLUBKOWSKI Adrian   UKS START OP.  0,00  10  25  -15  Wyeliminowany (a)
95 PIECHOTA Bartłomiej   UKS 46 ŁÓDŹ  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
96 BIADOŃ Miłosz   UKS TRÓJKA RADLIN  0,00  30  -22  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
  (1) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
(128) -BYE-   
    (1) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
(65) MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
  (64) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
 
(64) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
15 - 8
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
 
    (1) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
(33) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
  (33) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(96) -BYE-       
    (32) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(97) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (32) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
 
(32) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
   
    (1) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
(17) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
  15 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
  (17) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
   
(112) -BYE-       
    (17) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(81) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (48) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(48) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
    (16) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(49) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (49) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(80) -BYE-       
    (16) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(113) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (16) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(16) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
   
    (1) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
(9) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 11
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Wideo:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  (9) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(120) -BYE-       
    (9) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(73) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (56) BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(56) BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (9) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(41) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 12
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (41) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(88) -BYE-           
    (24) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(105) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (24) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(24) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (8) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(25) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (25) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(104) -BYE-       
    (25) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(89) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (40) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
     
(40) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
       
    (8) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(57) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 5
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (57) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(72) -BYE-       
    (8) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(121) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (8) TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
 
 
(8) TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
 
   
    (1) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
(5) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 13
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Wideo:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  (5) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
   
(124) -BYE-       
    (5) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
   
(69) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (60) GONZALEZ GRANADILLO Ricardo Alfonso
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
     
(60) GONZALEZ GRANADILLO Ricardo Alfonso
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
       
    (5) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
   
(37) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 13
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (37) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(92) -BYE-           
    (28) OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
 
     
(101) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (28) OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
 
     
(28) OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
 
       
    (5) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(21) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 14
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (21) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
(108) -BYE-           
    (21) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
(85) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
       
  (44) FRYDRYCH Kacper
UKS SOKOLIK KR.
 
         
(44) FRYDRYCH Kacper
UKS SOKOLIK KR.
 
           
    (12) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(53) KOZŁOWSKI Arkadiusz
GTS ZIELONA G.
 
  15 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (53) KOZŁOWSKI Arkadiusz
GTS ZIELONA G.
 
       
(76) -BYE-           
    (12) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(117) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (12) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(12) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (4) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(13) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
 
  (13) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(116) -BYE-       
    (13) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(77) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
   
  (52) RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
 
     
(52) RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
 
       
    (13) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(45) LUBIEWSKI Kacper
UKS START OP.
 
  15 - 13
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (45) LUBIEWSKI Kacper
UKS START OP.
 
       
(84) -BYE-           
    (20) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
     
(109) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
  (20) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
     
(20) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
       
    (4) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(29) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
  15 - 11
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (29) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
   
(100) -BYE-       
    (29) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(93) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (36) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(36) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (4) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(61) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 12
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (61) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(68) LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
 
15 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
    (4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
 
(125) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
 
(4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
   
    (1) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
(3) OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 9
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP.
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
  (3) OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(126) -BYE-       
    (3) OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(67) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (62) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(62) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 7
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
    (3) OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(35) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 14
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (35) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(94) -BYE-           
    (30) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
     
(99) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (30) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
     
(30) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
       
    (3) OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(19) MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
 
  15 - 9
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (19) MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
 
       
(110) -BYE-           
    (19) SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
 
       
(83) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
       
  (46) SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
 
         
(46) SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
 
           
    (14) SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
 
     
(51) ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
 
  15 - 14
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
     
  (51) ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
 
       
(78) -BYE-           
    (14) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
     
(115) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (14) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
     
(14) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
       
    (3) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(11) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 13
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Wideo:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
  (11) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(118) -BYE-           
    (11) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(75) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
       
  (54) KOCEŁUCH Nikodem
UKS START OP.
 
         
(54) KOCEŁUCH Nikodem
UKS START OP.
 
           
    (11) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(43) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 13
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
       
  (43) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
           
(86) -BYE-               
    (22) CIEŚLIK Jakub
PKSZERM WARSZAWA
 
         
(107) -BYE-    15 - 2
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
         
  (22) CIEŚLIK Jakub
PKSZERM WARSZAWA
 
         
(22) CIEŚLIK Jakub
PKSZERM WARSZAWA
 
           
    (6) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(27) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 12
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (27) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(102) -BYE-           
    (27) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(91) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
       
  (38) GORCZAŃSKI Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW
 
         
(38) GORCZAŃSKI Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW
 
           
    (6) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(59) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
  (59) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(70) -BYE-           
    (6) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(123) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (6) WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(6) WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (2) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(7) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
 
  (7) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
 
   
(122) -BYE-       
    (7) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
 
   
(71) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (58) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(58) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (7) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
 
   
(39) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
  15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (39) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
       
(90) -BYE-           
    (26) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
     
(103) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (26) CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
 
     
(26) CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
 
       
    (7) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
   
(23) MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
 
  15 - 12
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
   
  (23) MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
 
       
(106) -BYE-           
    (23) MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
 
       
(87) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
       
  (42) JAKUBOWSKI Olaf
KS OLIMP LUBIN
 
         
(42) JAKUBOWSKI Olaf
KS OLIMP LUBIN
 
           
    (10) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
     
(55) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 9
Sędzia:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP. 
     
  (55) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(74) -BYE-           
    (10) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
     
(119) -BYE-    8 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (10) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
     
(10) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
       
    (2) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
 
(15) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
  13 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  GRABOWSKI Sebastian  UKS START OP.
 
 
  (15) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(114) -BYE-       
    (15) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(79) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (50) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(50) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (15) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(47) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR.
 
  15 - 12
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (47) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR.
 
       
(82) -BYE-           
    (18) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
     
(111) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
  (18) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
     
(18) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
       
    (2) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(31) ŁUCKI Kacper
KS OLIMP LUBIN
 
  12 - 11
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (31) ŁUCKI Kacper
KS OLIMP LUBIN
 
   
(98) -BYE-       
    (31) PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(95) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (34) PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(34) PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (2) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
 
(63) JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 4
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (63) POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
 
   
(66) POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
 
15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (2) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
 
(127) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (2) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
 
(2) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:31
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
2 WAŁACH Wiktor RMKS RYBNIK 
3T MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
3T SOJKA Adam RMKS RYBNIK 
5 OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 
6 GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 
7 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
8 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA 
9 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC 
10 JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE 
11 BUŚKO Robert AZS AWF KATOWICE 
12 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
13 RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 
14 KESHK Nuri KSZ WARSZAWIANKA 
15 SOJKA Dominik RMKS RYBNIK 
16 KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
17 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE 
18 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 
19 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
20 KAPIAS Augustyn RMKS RYBNIK 
21 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
22 CIEŚLIK Jakub PKSZERM WARSZAWA 
23 MIGAS Piotr PIAST GLIWICE 
24 KLUGHARDT Hubert AZS AWF KRAKÓW 
25 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 
26 OLEJNICZAK Kamil PIAST GLIWICE 
27 URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC 
28 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
29 PAKUŁA Jan KSZ WARSZAWIANKA 
30 BEZUCH Krzysztof RMKS RYBNIK 
31 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST. 
32 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
33 WERY Oskar PKSZERM WARSZAWA 
34 TARACHANOWICZ Szymon MKS GRYF MIELEC 
35 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE 
36 MOREK Kacper KS SZPADA WADOW. 
37 CNOTALSKI Przemysław ZERWIKAPTUR KR. 
38 GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WR. 
39 ŁUCKI Kacper KS OLIMP LUBIN 
40 SIERGIEJ Adam WKS KOLEJARZ WR. 
41 BRZEZOWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA 
42 BEDNARSKI Błażej SKS FLESZ ŚW. 
43 GORCZAŃSKI Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW 
44 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR. 
45 MRÓZ Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
46 JAKUBOWSKI Olaf KS OLIMP LUBIN 
47 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K. 
48T FRYDRYCH Kacper UKS SOKOLIK KR. 
48T LUBIEWSKI Kacper UKS START OP. 
50 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR. 
51 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 
52 GŁADYSZCZAK Michał PKSZERM WARSZAWA 
53 ZACHOROWSKI Jan MUSZKIETER GL. 
54 RAINER Paweł PKS MILENIUM SKAW. 
55 KOZŁOWSKI Arkadiusz GTS ZIELONA G. 
56 KOCEŁUCH Nikodem UKS START OP. 
57 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
58 BIEDROŃSKI Mateusz AZS AWF KRAKÓW 
59 SKALSKI Jan AZS AWF KRAKÓW 
60T GONZALEZ GRANADILLO Ricardo Alfonso KS SZPADA ŁÓDŹ 
60T ŻELAZNY Marcin WLKS KMICIC CZĘST. 
62 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
63 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 
64 POLITOWICZ Stanisław PKS MILENIUM SKAW. 
65 JANKOWSKI Mateusz UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
66 MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘST. 
67 KUŹNIK Bartosz SKS FLESZ ŚW. 
68 LEWANDOWSKI Wojciech IKS WARSZAWA 
69 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
70 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WR. 
71 HAŁADUDA Jakub SKS FLESZ ŚW. 
72T SURMA Mikael SKS FLESZ ŚW. 
72T PRZYBYŁA Szymon MUSZKIETER GL. 
72T WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K. 
75T SKOWRON Mateusz PIAST GLIWICE 
75T PRUCHNIK Stanisław STSZERM LEGIA WARSZ. 
77T DOMOWICZ Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 
77T GRZELAK Igor SKS FLESZ ŚW. 
79 SZYMAŃSKI Konrad PKSZERM WARSZAWA 
80 KAŹMIERSKI Maciej MKS GRYF MIELEC 
81 FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO P. 
82 ZAREK Tymon UKS START OP. 
83 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE 
84T DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
84T ZIAJOWSKI Aleksander PKSZERM WARSZAWA 
86 MAZURKIEWICZ Miłosz AZS AWF KATOWICE 
87 KLOCEK Kacper UKS TOPÓR KRZESZ. 
88 MADEJ Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
89 GŁOGOWSKI Miłosz PKSZERM WARSZAWA 
90 CZAJKOWSKI Ignacy AZS AWF KRAKÓW 
91T SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW 
91T SZUBSTARSKI Maciej KSZ WARSZAWIANKA 
93 SZYNAL Kacper AZS AWF WROCŁAW 
94 KLUBKOWSKI Adrian UKS START OP. 
95 PIECHOTA Bartłomiej UKS 46 ŁÓDŹ 
96 BIADOŃ Miłosz UKS TRÓJKA RADLIN