Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 SIWEK Marcin 14  KS SZPADA WR. 
2 SZCZEPANIAK Maksymilian 16  PIAST GLIWICE 
3 ZAKRZEWSKI Antoni 22  WLKS KMICIC CZĘST. 
4 WŁODARCZYK Piotr 24  SKS GRASS-HOPPER K. 
5 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 28  WLKS KMICIC CZĘST. 
6 KORKUS Paweł 28  MUSZKIETER GL. 
7 SŁAWECKI Aleksander 38  KS OLIMP LUBIN 
8 ŻYGADŁO Jakub 42  KS OLIMP LUBIN 
9 GONET Aleksander 46  DOSIR SOKOLNIA CH. 
10 SZACIOR Kamil 49  WLKS KMICIC CZĘST. 
11 RYŚ Paweł 52  MUSZKIETER GL. 
12 SERWIN Mikołaj 54  WKS KOLEJARZ WR. 
13 WAŃCZYK Hubert 55  PKS MILENIUM SKAW. 
14 CIAPAŁA Bartosz 57  RMKS RYBNIK 
15 WOŹNIAK Mateusz 59  RMKS RYBNIK 
16 SIENKOWSKI Nikodem 68  WLKS KMICIC CZĘST. 
17 BODZIAK Leon 73  KSZ WARSZAWIANKA 
18 STARCZEWSKI Filip 77  WLKS KMICIC CZĘST. 
19 ŻUCHOWICZ Ignacy 80  SPKS JAKUB WIĘCŁ. 
20 PIEKORZ Jakub 86  RMKS RYBNIK 
21 ŁUSZCZEK Kornel   KS OLIMP LUBIN 
22 MODRZEJEWSKI Stanisław   WKS KOLEJARZ WR. 
23 OSUCH Maciej   AZS AWF KRAKÓW 
24 ROMANIK Miłosz   RMKS RYBNIK 
25 WOJCIECHOWSKI Cyprian   WLKS KMICIC CZĘST. 
26 OLBRYCHOWSKI Franciszek   KSZ WARSZAWIANKA 
27 RYSZKA Bartosz   UKS TRÓJKA RADLIN 
28 STARBA Karol   UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ. 
29 KACZMARCZYK Jeremi   BYTOM. TOW. SZERM. 
30 KOZAK Igor   KS OLIMP LUBIN 
31 KUPIEC Szymon   PAŁAC MŁODZ. TARN. 
32 CAŁKO Szymon   WLKS KMICIC CZĘST. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŁUSZCZEK Kornel
KS OLIMP LUBIN
1 D1 V4 D1 D2 D3 V1 2 0,33 12 18 -6
KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM.
2 V4 V4 V3 V4 D2 V4 5 0,83 21 10 +11
PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK
3 D2 D1 V3 D0 V4 V4 3 0,50 14 18 -4
SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
4 V4 D2 D2 V4 D1 V4 3 0,50 17 15 +2
SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
5 V4 D2 V3 D1 V4 V4 4 0,67 18 11 +7
RYŚ Paweł
MUSZKIETER GL.
6 V4 V3 D2 V4 D0 V4 4 0,67 17 15 +2
KUPIEC Szymon
PAŁAC MŁODZ. TARN.
7 D0 D1 D3 D3 D1 D1 0 0,00 9 21 -12
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr2
Na planszy 6  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GONET Aleksander
DOSIR SOKOLNIA CH.
1 V4 D2 V4 D3 D0 D3 2 0,33 16 20 -4
CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
2 D3 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,67 20 18 +2
SERWIN Mikołaj
WKS KOLEJARZ WR.
3 V3 D3 V4 V4 D1 D3 3 0,50 18 17 +1
ŻUCHOWICZ Ignacy
SPKS JAKUB WIĘCŁ.
4 D3 D1 D2 D3 D3 D1 0 0,00 13 24 -11
OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW
5 V4 V4 D1 V4 V4 V4 5 0,83 21 15 +6
SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
6 V3 D3 V4 V4 D2 V4 4 0,67 20 14 +6
KOZAK Igor
KS OLIMP LUBIN
7 V4 D3 V4 V4 D2 D2 3 0,50 19 19 0
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE
NYCZ Krzysztof
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr3
Na planszy 8  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 5 +15
STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST.
2 D1 D3 D1 D2 D3 0 0,00 10 20 -10
MODRZEJEWSKI Stanisław
WKS KOLEJARZ WR.
3 D1 V4 D1 D2 D0 1 0,20 8 19 -11
ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
4 D1 V4 V4 V4 D2 3 0,60 15 12 +3
WAŃCZYK Hubert
PKS MILENIUM SKAW.
5 D1 V4 V4 D2 D2 2 0,40 13 16 -3
ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK
6 D1 V4 V4 V4 V4 4 0,80 17 11 +6
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr4
Na planszy 12  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SŁAWECKI Aleksander
KS OLIMP LUBIN
1 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,80 19 11 +8
WOJCIECHOWSKI Cyprian
WLKS KMICIC CZĘST.
2 D0 D3 D0 D0 D0 0 0,00 3 20 -17
BODZIAK Leon
KSZ WARSZAWIANKA
3 D3 V4 D0 D3 D3 1 0,20 13 19 -6
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
4 D3 V4 V4 V4 V4 4 0,80 19 5 +14
STARBA Karol
UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ.
5 D1 V4 V4 D0 D0 2 0,40 9 15 -6
CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
6 V4 V4 V4 D1 V4 4 0,80 17 10 +7
Sędzia:
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW
LICZBERSKA Aneta
WLKS KMICIC CZĘST.

Grupa nr5
Na planszy 11  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V4 D3 V4 D2 D3 2 0,40 16 15 +1
SIENKOWSKI Nikodem
WLKS KMICIC CZĘST.
2 D3 D2 V4 V4 V3 3 0,60 16 13 +3
WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 10 +10
RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN
4 D1 D1 D1 D0 D1 0 0,00 4 20 -16
OLBRYCHOWSKI Franciszek
KSZ WARSZAWIANKA
5 V3 D2 D2 V4 V4 3 0,60 15 11 +4
KORKUS Paweł
MUSZKIETER GL.
6 V4 D2 D2 V4 D1 2 0,40 13 15 -2
Sędzia:
TRYBUS Wiktor
UKS SOKOLIK KR.

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 ZAKRZEWSKI Antoni 22  WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  20  +15  Zakwalifikowany (a)
2 WOŹNIAK Mateusz 59  RMKS RYBNIK  1,00  20  10  +10  Zakwalifikowany (a)
3 KACZMARCZYK Jeremi   BYTOM. TOW. SZERM.  0,83  21  10  +11  Zakwalifikowany (a)
4 OSUCH Maciej   AZS AWF KRAKÓW  0,83  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
5 WŁODARCZYK Piotr 24  SKS GRASS-HOPPER K.  0,80  19  +14  Zakwalifikowany (a)
6 SŁAWECKI Aleksander 38  KS OLIMP LUBIN  0,80  19  11  +8  Zakwalifikowany (a)
7 CIAPAŁA Bartosz 57  RMKS RYBNIK  0,80  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
8 ROMANIK Miłosz   RMKS RYBNIK  0,80  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
9 SIWEK Marcin 14  KS SZPADA WR.  0,67  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
10 SZCZEPANIAK Maksymilian 16  PIAST GLIWICE  0,67  20  14  +6  Zakwalifikowany (a)
11 CAŁKO Szymon   WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
12 RYŚ Paweł 52  MUSZKIETER GL.  0,67  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
13 OLBRYCHOWSKI Franciszek   KSZ WARSZAWIANKA  0,60  15  11  +4  Zakwalifikowany (a)
14 SIENKOWSKI Nikodem 68  WLKS KMICIC CZĘST.  0,60  16  13  +3  Zakwalifikowany (a)
15 ŻYGADŁO Jakub 42  KS OLIMP LUBIN  0,60  15  12  +3  Zakwalifikowany (a)
16 SZACIOR Kamil 49  WLKS KMICIC CZĘST.  0,50  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
17 SERWIN Mikołaj 54  WKS KOLEJARZ WR.  0,50  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
18 KOZAK Igor   KS OLIMP LUBIN  0,50  19  19  Zakwalifikowany (a)
19 PIEKORZ Jakub 86  RMKS RYBNIK  0,50  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
20 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 28  WLKS KMICIC CZĘST.  0,40  16  15  +1  Zakwalifikowany (a)
21 KORKUS Paweł 28  MUSZKIETER GL.  0,40  13  15  -2  Zakwalifikowany (a)
22 WAŃCZYK Hubert 55  PKS MILENIUM SKAW.  0,40  13  16  -3  Zakwalifikowany (a)
23 STARBA Karol   UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ.  0,40  15  -6  Zakwalifikowany (a)
24 GONET Aleksander 46  DOSIR SOKOLNIA CH.  0,33  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
25 ŁUSZCZEK Kornel   KS OLIMP LUBIN  0,33  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
26 BODZIAK Leon 73  KSZ WARSZAWIANKA  0,20  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
27 MODRZEJEWSKI Stanisław   WKS KOLEJARZ WR.  0,20  19  -11  Zakwalifikowany (a)
28 STARCZEWSKI Filip 77  WLKS KMICIC CZĘST.  0,00  10  20  -10  Zakwalifikowany (a)
29 ŻUCHOWICZ Ignacy 80  SPKS JAKUB WIĘCŁ.  0,00  13  24  -11  Zakwalifikowany (a)
30 KUPIEC Szymon   PAŁAC MŁODZ. TARN.  0,00  21  -12  Zakwalifikowany (a)
31 RYSZKA Bartosz   UKS TRÓJKA RADLIN  0,00  20  -16  Zakwalifikowany (a)
32 WOJCIECHOWSKI Cyprian   WLKS KMICIC CZĘST.  0,00  20  -17  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  (1) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST.
 
(32) WOJCIECHOWSKI Cyprian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 6
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
    (1) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST.
 
(17) SERWIN Mikołaj
WKS KOLEJARZ WR.
 
  12 - 4
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
  (16) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(16) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
    (1) SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
 
(9) SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
 
  12 - 11
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
  (9) SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
 
   
(24) GONET Aleksander
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
12 - 9
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
    (8) SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
 
 
(25) ŁUSZCZEK Kornel
KS OLIMP LUBIN
 
  12 - 5
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (8) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK
 
 
(8) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK
 
4 - 3
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
(5) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  12 - 7
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
  (5) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(28) STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 4
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (5) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(21) KORKUS Paweł
MUSZKIETER GL.
 
  12 - 2
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (12) KORKUS Paweł
MUSZKIETER GL.
 
     
(12) RYŚ Paweł
MUSZKIETER GL.
 
12 - 9
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
     
    (4) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(13) OLBRYCHOWSKI Franciszek
KSZ WARSZAWIANKA
 
  12 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (13) OLBRYCHOWSKI Franciszek
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(20) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
    (4) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(29) ŻUCHOWICZ Ignacy
SPKS JAKUB WIĘCŁ.
 
  12 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (4) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(4) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW
 
12 - 7
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
    (1) ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
(3) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  12 - 9
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
  (3) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM.
 
   
(30) KUPIEC Szymon
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
12 - 6
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
    (3) PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK
 
   
(19) PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK
 
  12 - 11
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (14) PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK
 
     
(14) SIENKOWSKI Nikodem
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 10
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (3) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(11) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  12 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (11) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
(22) WAŃCZYK Hubert
PKS MILENIUM SKAW.
 
12 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
       
    (6) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(27) MODRZEJEWSKI Stanisław
WKS KOLEJARZ WR.
 
  12 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (6) SŁAWECKI Aleksander
KS OLIMP LUBIN
 
     
(6) SŁAWECKI Aleksander
KS OLIMP LUBIN
 
12 - 3
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (2) ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
 
(7) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
 
  12 - 7
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (7) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
 
   
(26) BODZIAK Leon
KSZ WARSZAWIANKA
 
12 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (7) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
   
(23) STARBA Karol
UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ.
 
  9 - 5
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST. 
   
  (10) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
     
(10) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
12 - 8
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
     
    (2) ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
 
(15) ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
  12 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (15) ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
   
(18) KOZAK Igor
KS OLIMP LUBIN
 
12 - 9
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
    (2) ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
 
(31) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN
 
  12 - 5
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (2) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK
 
 
(2) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK
 
12 - 1
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST. 
 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:14
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 ŻYGADŁO Jakub KS OLIMP LUBIN 
2 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K. 
3T CAŁKO Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
3T SIWEK Marcin KS SZPADA WR. 
5 ZAKRZEWSKI Antoni WLKS KMICIC CZĘST. 
6 OSUCH Maciej AZS AWF KRAKÓW 
7 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE 
8 PIEKORZ Jakub RMKS RYBNIK 
9 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK 
10 KACZMARCZYK Jeremi BYTOM. TOW. SZERM. 
11 SŁAWECKI Aleksander KS OLIMP LUBIN 
12 CIAPAŁA Bartosz RMKS RYBNIK 
13 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK 
14 OLBRYCHOWSKI Franciszek KSZ WARSZAWIANKA 
15 SZACIOR Kamil WLKS KMICIC CZĘST. 
16 KORKUS Paweł MUSZKIETER GL. 
17 RYŚ Paweł MUSZKIETER GL. 
18 SIENKOWSKI Nikodem WLKS KMICIC CZĘST. 
19 SERWIN Mikołaj WKS KOLEJARZ WR. 
20 KOZAK Igor KS OLIMP LUBIN 
21 WOJCIECHOWSKI Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
22 WAŃCZYK Hubert PKS MILENIUM SKAW. 
23 STARBA Karol UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ. 
24 GONET Aleksander DOSIR SOKOLNIA CH. 
25 ŁUSZCZEK Kornel KS OLIMP LUBIN 
26 BODZIAK Leon KSZ WARSZAWIANKA 
27 MODRZEJEWSKI Stanisław WKS KOLEJARZ WR. 
28 STARCZEWSKI Filip WLKS KMICIC CZĘST. 
29 ŻUCHOWICZ Ignacy SPKS JAKUB WIĘCŁ. 
30 KUPIEC Szymon PAŁAC MŁODZ. TARN. 
31 RYSZKA Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN 
32 WOJCIECHOWSKI Cyprian WLKS KMICIC CZĘST.