Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
2 KLUGHARDT Hubert AZS AWF KRAKÓW 
3 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
4 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
5 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
6 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 
7 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
8 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR. 
9 PUCHAŁA Mikołaj 10  WLKS KMICIC CZĘST. 
10 SKALSKI Jan 11  AZS AWF KRAKÓW 
11 KAPIAS Augustyn 12  RMKS RYBNIK 
12 KROCHMALSKI Filip 13  PKSZERM WARSZAWA 
13 GIEDROJĆ Jerzy 14  KS SZPADA WR. 
14 GŁADYSZCZAK Michał 15  PKSZERM WARSZAWA 
15 WĄSIK Tadeusz 16  PKSZERM WARSZAWA 
16 SZÓSTEK Jakub 17  T.S. GÓRNIK RADLIN 
17 JABŁOŃSKI Marcin 20  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
18 WODNIAK Szymon 21  SKS GRASS-HOPPER K. 
19 KESHK Nuri 22  KSZ WARSZAWIANKA 
20 DROZDOWSKI Szymon 23  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
21 SIERGIEJ Adam 25  WKS KOLEJARZ WR. 
22 KUROWSKI Błażej 26  PIAST GLIWICE 
23 WŁODARCZYK Piotr 27  SKS GRASS-HOPPER K. 
24 HAŁADUDA Jakub 29  SKS FLESZ ŚW. 
25 KUŹNIK Bartosz 30  SKS FLESZ ŚW. 
26 EMILIANOWICZ Mateusz 31  MKS KUSY SZCZ. 
27 BEDNARSKI Błażej 32  SKS FLESZ ŚW. 
28 ŁAGAN Hubert 33  AZS AWF KRAKÓW 
29 GRZELAK Igor 34  SKS FLESZ ŚW. 
30 GUSTA Seweryn 35  PIAST GLIWICE 
31 BRZEZOWSKI Jan 37  KSZ WARSZAWIANKA 
32 ZIELIŃSKI Franciszek 38  KS SZPADA WADOW. 
33 MISZTELA Julian 39  WLKS KMICIC CZĘST. 
34 ZIAJOWSKI Aleksander 40  PKSZERM WARSZAWA 
35 GRABOWSKI Franciszek 41  PKSZERM WARSZAWA 
36 DROBCZYK Franciszek 42  PIAST GLIWICE 
37 HAJDUK Szymon 43  KS SZPADA WADOW. 
38 ADAMCZYK Mikołaj 44  SKS GRASS-HOPPER K. 
39 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 46  MKS KUSY SZCZ. 
40 HUWER Tymoteusz 47  RMKS RYBNIK 
41 HAMERSKI Aleksander 48  MKS KUSY SZCZ. 
42 WOŹNIAK Bartosz 49  RMKS RYBNIK 
43 ZALEWSKI Jan 50  KS SZPADA WR. 
44 WRÓBLEWSKI Bartosz 51  T.S. GÓRNIK RADLIN 
45 PRUCHNIK Stanisław 53  STSZERM LEGIA WARSZ. 
46 ZACHOROWSKI Jan 56  MUSZKIETER GL. 
47 SZYNAL Kacper 58  AZS AWF WROCŁAW 
48 MADEJ Mikołaj 61  MKS GRYF MIELEC 
49 GŁOGOWSKI Miłosz 63  PKSZERM WARSZAWA 
50 WOJACZEK Bruno 66  PKSZERM WARSZAWA 
51 BLANC Tymon 70  IKS WARSZAWA 
52 KONIKOWSKI Albert 72  MKS KUSY SZCZ. 
53 FECHNER Oskar 73  UKS ATLAS TARNOWO P. 
54 JANKOWSKI Mateusz 74  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
55 WITKOWSKI Maciej 999  UKS PIAST LEGNICA 
56 MANGUDIS Christos 999  UKS SZACHMAT 
57 SZUBSTARSKI Maciej 999  KSZ WARSZAWIANKA 
58 WAŃCZYK Hubert 999  PKS MILENIUM SKAW. 
59 LEMANIK Maksymilian 999  UKS SOKRATES CZĘST. 
60 GAJEWSKI Szymon 999  ZERWIKAPTUR KR. 
61 ATAMAN Wiktor 999  WKS KOLEJARZ WR. 
62 BERKOWICZ Jakub 999  AZS AWF KRAKÓW 
63 LEGIERSKI Tomasz 999  T.S. GÓRNIK RADLIN 
64 BASIERAK Michał 999  PAŁAC MŁODZ. TARN. 
65 RYŚ Paweł 999  MUSZKIETER GL. 
66 ZAREK Tymon 999  UKS START OP. 
67 WARECKI Adam 999  SKS FLESZ ŚW. 
68 MACHAJ Adam 999  SKS FLESZ ŚW. 
69 SKAŁECKI Antoni 999  KS SZPADA WR. 
70 STARSKI Filip 999  KSZ WARSZAWIANKA 
71 OLEKSIEWICZ Błażej 999  UKS START OP. 
72 STARSKI Kacper 999  KSZ WARSZAWIANKA 
73 KLEK Jonasz 999  MKS KUSY SZCZ. 
74 WIEWIÓRA Mateusz 999  WKS KOLEJARZ WR. 
75 WOJTANIA Jan 999  WLKS KMICIC CZĘST. 
76 NOWAK Grzegorz 999  AZS AWF KRAKÓW 
77 MIŚ Franciszek 999  AZS AWF WROCŁAW 
78 SZCZEPANIAK Maksymilian 999  PIAST GLIWICE 
79 WITKOWSKI Kamil 999  UKS PIAST LEGNICA 
80 HURAS Stanisław 999  WLKS KMICIC CZĘST. 
81 KORKUS Paweł 999  MUSZKIETER GL. 
82 ZAGÓRNY Tomasz 999  IKS WARSZAWA 
83 OLBRYCHOWSKI Franciszek 999  KSZ WARSZAWIANKA 
84 JASTRZĘBSKI Mikołaj 999  PKSZERM WARSZAWA 
85 ŚWIĘSZEK Mikołaj 999  UKS TOPÓR KRZESZ. 
86 BEDNARSKI Antoni 999  SKS FLESZ ŚW. 
87 CHIRKOWSKI Ignacy 999  KS SZPADA WR. 
88 KOSTIUKOV Kostiantyn 999  KKS KRAKÓW 
89 KWAPISZ Oliwier 999  T.S. GÓRNIK RADLIN 
90 SZYMAŃCZYK Sebastian 999  WLKS KMICIC CZĘST. 
91 KOZAK Szymon 999  SKS FLESZ ŚW. 
92 ŁĘSKI Jacek 999  PKSZERM WARSZAWA 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŚWIĘSZEK Mikołaj
UKS TOPÓR KRZESZ.
1 D1 D0 D0 D1 D2 D0 0 0,00 4 30 -26
GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
2 V5 D2 V5 V5 V5 V5 5 0,83 27 15 +12
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 8 +22
ŁAGAN Hubert
AZS AWF KRAKÓW
4 V5 D2 D3 V5 V5 V5 4 0,67 25 16 +9
SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
5 V5 D1 D0 D1 V5 V5 3 0,50 17 22 -5
JASTRZĘBSKI Mikołaj
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 D4 D1 D3 D4 V5 2 0,33 22 23 -1
MANGUDIS Christos
UKS SZACHMAT
7 V5 D2 D2 D2 D2 D1 1 0,17 14 25 -11
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
1 V5 V5 V3 V5 V5 V4 6 1,00 27 12 +15
OLBRYCHOWSKI Franciszek
KSZ WARSZAWIANKA
2 D0 D4 D2 D2 D0 D0 0 0,00 8 30 -22
WAŃCZYK Hubert
PKS MILENIUM SKAW.
3 D3 V5 D2 D4 D0 D1 1 0,17 15 29 -14
CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WR.
4 D2 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,67 25 17 +8
WITKOWSKI Maciej
UKS PIAST LEGNICA
5 D2 V5 V5 D2 D1 D0 2 0,33 15 26 -11
BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
6 D2 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,67 26 14 +12
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
7 D3 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,67 26 14 +12
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
1 V5 V5 D1 D3 V5 D3 3 0,50 22 23 -1
ZAGÓRNY Tomasz
IKS WARSZAWA
2 D3 V5 V5 D3 D2 D4 2 0,33 22 27 -5
JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
3 D2 D3 V5 D3 D3 D1 1 0,17 17 28 -11
EMILIANOWICZ Mateusz
MKS KUSY SZCZ.
4 V5 D4 D3 D4 D3 D0 1 0,17 19 26 -7
MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
5 V5 V5 V5 V5 V5 D4 5 0,83 29 20 +9
LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST.
6 D3 V5 V5 V5 D2 D1 3 0,50 21 23 -2
ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 13 +17
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
1 D2 V5 V5 D3 V5 D4 3 0,50 24 26 -2
WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 9 +21
GAJEWSKI Szymon
ZERWIKAPTUR KR.
3 D4 D1 V5 D2 D1 D1 1 0,17 14 28 -14
KORKUS Paweł
MUSZKIETER GL.
4 D4 D0 D3 D1 D3 D0 0 0,00 11 30 -19
BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
5 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 17 +12
FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
6 D3 D2 V5 V5 D4 D2 2 0,33 21 24 -3
KOSTIUKOV Kostiantyn
KKS KRAKÓW
7 V5 D0 V5 V5 D2 V5 4 0,67 22 17 +5
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V5 V5 V5 D0 V5 V5 5 0,83 25 21 +4
HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
2 D4 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,67 26 16 +10
WOJACZEK Bruno
PKSZERM WARSZAWA
3 D4 D3 V5 D2 V5 V5 3 0,50 24 23 +1
ATAMAN Wiktor
WKS KOLEJARZ WR.
4 D2 D1 D4 D2 V5 V5 2 0,33 19 26 -7
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 9 +21
SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
6 D4 D0 D1 D3 D1 D4 0 0,00 13 30 -17
KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 D2 D2 D3 D3 D2 V5 1 0,17 17 29 -12
Sędzia:
TRYBUS Wiktor
UKS SOKOLIK KR.

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
1 D3 D1 V5 V5 D3 D4 2 0,33 21 26 -5
KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
2 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 12 +17
KOZAK Szymon
SKS FLESZ ŚW.
3 V5 D0 D3 D4 D4 V5 2 0,33 21 22 -1
ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
4 D2 D2 V5 V5 V5 V5 4 0,67 24 19 +5
BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
5 D4 D1 V5 D3 V5 V5 3 0,50 23 23 0
HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
6 V5 V5 V5 D1 D2 V5 4 0,67 23 22 +1
KONIKOWSKI Albert
MKS KUSY SZCZ.
7 V5 D1 D1 D2 D2 D1 1 0,17 12 29 -17
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 12 +18
LEGIERSKI Tomasz
T.S. GÓRNIK RADLIN
2 D2 D4 D3 D2 D0 D1 0 0,00 12 30 -18
BLANC Tymon
IKS WARSZAWA
3 D1 V5 V5 D2 D3 D4 2 0,33 20 27 -7
WITKOWSKI Kamil
UKS PIAST LEGNICA
4 D4 V5 D3 D3 D3 D0 1 0,17 18 28 -10
SZYMAŃCZYK Sebastian
WLKS KMICIC CZĘST.
5 D1 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,67 24 19 +5
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
6 D3 V5 V5 V5 D2 D1 3 0,50 21 21 0
GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
7 D1 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 26 14 +12
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
1 D1 D4 V5 D3 D0 1 0,20 13 20 -7
SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
2 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 17 +6
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
3 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,80 24 15 +9
MIŚ Franciszek
AZS AWF WROCŁAW
4 D0 V5 D1 D2 D2 1 0,20 10 23 -13
GŁOGOWSKI Miłosz
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 D3 D1 V5 V5 3 0,60 19 17 +2
SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
6 V5 D4 D4 V5 D2 2 0,40 20 17 +3
Sędzia:
MARSZOŁEK Angelika
WLKS KMICIC CZĘST.

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
1 D3 D1 D2 D4 V5 V5 2 0,33 20 26 -6
ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA
2 V5 V5 D1 V5 D2 D4 3 0,50 22 26 -4
MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC
3 V5 D4 D1 V5 D2 V5 3 0,50 22 24 -2
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
4 V5 V5 V5 V5 D0 D4 4 0,67 24 16 +8
RYŚ Paweł
MUSZKIETER GL.
5 V5 D4 D4 D2 D0 D3 1 0,17 18 29 -11
HAJDUK Szymon
KS SZPADA WADOW.
6 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 12 +16
NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
7 D3 V5 D4 V5 V5 D3 3 0,50 25 26 -1
Sędzia:
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
1 D1 V5 V5 V5 D1 3 0,60 17 14 +3
SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
2 V5 D1 V5 V5 D2 3 0,60 18 18 0
SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
3 D2 V5 V5 V5 V5 4 0,80 22 13 +9
ZAREK Tymon
UKS START OP.
4 D1 D3 D1 V5 D2 1 0,20 12 20 -8
KLEK Jonasz
MKS KUSY SZCZ.
5 D1 D4 D2 D0 D2 0 0,00 9 25 -16
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
6 V5 V5 D4 V5 V5 4 0,80 24 12 +12
Sędzia:
BORTEL Piotr
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr11
Na planszy 11  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
1 V5 D1 D3 V5 V5 3 0,60 19 20 -1
ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
2 D3 D4 V5 V5 V5 3 0,60 22 16 +6
KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 9 +16
WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
4 V5 D1 D1 V5 V5 3 0,60 17 18 -1
WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW.
5 D3 D1 D0 D1 V5 1 0,20 10 24 -14
ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
6 D4 D4 D3 D4 D4 0 0,00 19 25 -6
Sędzia:
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr12
Na planszy 12  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
1 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 16 +8
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
2 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,80 23 20 +3
PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
3 D1 D4 V5 D3 V5 2 0,40 18 22 -4
MACHAJ Adam
SKS FLESZ ŚW.
4 D4 D4 D3 D4 D0 0 0,00 15 25 -10
SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
5 D3 D4 V5 V5 V5 3 0,60 22 21 +1
HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
6 V5 D3 D4 V5 D4 2 0,40 21 19 +2
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr13
Na planszy 13  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
HAMERSKI Aleksander
MKS KUSY SZCZ.
1 D0 D2 V5 D0 D4 1 0,20 11 22 -11
GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
2 V5 V4 D4 V5 V5 4 0,80 23 12 +11
WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 V5 D3 V5 D3 V5 3 0,60 21 11 +10
WIEWIÓRA Mateusz
WKS KOLEJARZ WR.
4 D2 V5 D0 D2 D2 1 0,20 11 24 -13
WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 D2 V4 V5 D1 3 0,60 17 15 +2
STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
6 V5 D2 D1 V5 V5 3 0,60 18 17 +1
Sędzia:
NYCZ Krzysztof
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr14
Na planszy 14  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP.
1 D2 V5 D1 D4 D3 1 0,20 15 23 -8
ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 12 +13
WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK
3 D3 D2 D2 D2 V5 1 0,20 14 22 -8
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,80 24 12 +12
GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 D2 V5 D3 D0 2 0,40 15 21 -6
STARSKI Kacper
KSZ WARSZAWIANKA
6 V5 D2 D2 D1 V5 2 0,40 15 18 -3
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  1,00  30  +22  Zakwalifikowany (a)
2T WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  1,00  30  +21  Zakwalifikowany (a)
2T WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  30  +21  Zakwalifikowany (a)
4 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  1,00  30  12  +18  Zakwalifikowany (a)
5 ZIELIŃSKI Franciszek 38  KS SZPADA WADOW.  1,00  30  13  +17  Zakwalifikowany (a)
6 KAPIAS Augustyn 12  RMKS RYBNIK  1,00  25  +16  Zakwalifikowany (a)
7 KLUGHARDT Hubert AZS AWF KRAKÓW  1,00  27  12  +15  Zakwalifikowany (a)
8 ZALEWSKI Jan 50  KS SZPADA WR.  1,00  25  12  +13  Zakwalifikowany (a)
9 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE  0,83  29  12  +17  Zakwalifikowany (a)
10 HAJDUK Szymon 43  KS SZPADA WADOW.  0,83  28  12  +16  Zakwalifikowany (a)
11 BRZEZOWSKI Jan 37  KSZ WARSZAWIANKA  0,83  29  17  +12  Zakwalifikowany (a)
12 GRZELAK Igor 34  SKS FLESZ ŚW.  0,83  27  15  +12  Zakwalifikowany (a)
13 GRABOWSKI Franciszek 41  PKSZERM WARSZAWA  0,83  26  14  +12  Zakwalifikowany (a)
14 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA  0,83  29  20  +9  Zakwalifikowany (a)
15 MISZTELA Julian 39  WLKS KMICIC CZĘST.  0,83  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
16T ADAMCZYK Mikołaj 44  SKS GRASS-HOPPER K.  0,80  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
16T SZÓSTEK Jakub 17  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,80  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
18 GIEDROJĆ Jerzy 14  KS SZPADA WR.  0,80  23  12  +11  Zakwalifikowany (a)
19 DROBCZYK Franciszek 42  PIAST GLIWICE  0,80  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
20 SKALSKI Jan 11  AZS AWF KRAKÓW  0,80  22  13  +9  Zakwalifikowany (a)
21 KROCHMALSKI Filip 13  PKSZERM WARSZAWA  0,80  24  16  +8  Zakwalifikowany (a)
22 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR.  0,80  23  17  +6  Zakwalifikowany (a)
23 JABŁOŃSKI Marcin 20  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,80  23  20  +3  Zakwalifikowany (a)
24T GUSTA Seweryn 35  PIAST GLIWICE  0,67  26  14  +12  Zakwalifikowany (a)
24T BEDNARSKI Błażej 32  SKS FLESZ ŚW.  0,67  26  14  +12  Zakwalifikowany (a)
26 HAŁADUDA Jakub 29  SKS FLESZ ŚW.  0,67  26  16  +10  Zakwalifikowany (a)
27 ŁAGAN Hubert 33  AZS AWF KRAKÓW  0,67  25  16  +9  Zakwalifikowany (a)
28 CHIRKOWSKI Ignacy 999  KS SZPADA WR.  0,67  25  17  +8  Zakwalifikowany (a)
29 PUCHAŁA Mikołaj 10  WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  24  16  +8  Zakwalifikowany (a)
30T SZYMAŃCZYK Sebastian 999  WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
30T ZIAJOWSKI Aleksander 40  PKSZERM WARSZAWA  0,67  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
32 KOSTIUKOV Kostiantyn 999  KKS KRAKÓW  0,67  22  17  +5  Zakwalifikowany (a)
33 HURAS Stanisław 999  WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
34 WRÓBLEWSKI Bartosz 51  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,60  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
35 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 46  MKS KUSY SZCZ.  0,60  22  16  +6  Zakwalifikowany (a)
36 KESHK Nuri 22  KSZ WARSZAWIANKA  0,60  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
37 GŁOGOWSKI Miłosz 63  PKSZERM WARSZAWA  0,60  19  17  +2  Zakwalifikowany (a)
38 WĄSIK Tadeusz 16  PKSZERM WARSZAWA  0,60  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
39 SKAŁECKI Antoni 999  KS SZPADA WR.  0,60  22  21  +1  Zakwalifikowany (a)
40 STARSKI Filip 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,60  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
41 SZYNAL Kacper 58  AZS AWF WROCŁAW  0,60  18  18  Zakwalifikowany (a)
42 WODNIAK Szymon 21  SKS GRASS-HOPPER K.  0,60  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
43 WOJTANIA Jan 999  WLKS KMICIC CZĘST.  0,60  17  18  -1  Zakwalifikowany (a)
44 WOJACZEK Bruno 66  PKSZERM WARSZAWA  0,50  24  23  +1  Zakwalifikowany (a)
45 BERKOWICZ Jakub 999  AZS AWF KRAKÓW  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
46 KUROWSKI Błażej 26  PIAST GLIWICE  0,50  21  21  Zakwalifikowany (a)
47 NOWAK Grzegorz 999  AZS AWF KRAKÓW  0,50  25  26  -1  Zakwalifikowany (a)
48 BEDNARSKI Antoni 999  SKS FLESZ ŚW.  0,50  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
49 KUŹNIK Bartosz 30  SKS FLESZ ŚW.  0,50  24  26  -2  Zakwalifikowany (a)
50 MADEJ Mikołaj 61  MKS GRYF MIELEC  0,50  22  24  -2  Zakwalifikowany (a)
51 LEMANIK Maksymilian 999  UKS SOKRATES CZĘST.  0,50  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
52 ŁĘSKI Jacek 999  PKSZERM WARSZAWA  0,50  22  26  -4  Zakwalifikowany (a)
53 SZUBSTARSKI Maciej 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  17  22  -5  Zakwalifikowany (a)
54 SIERGIEJ Adam 25  WKS KOLEJARZ WR.  0,40  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
55 HUWER Tymoteusz 47  RMKS RYBNIK  0,40  21  19  +2  Zakwalifikowany (a)
56 STARSKI Kacper 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,40  15  18  -3  Zakwalifikowany (a)
57 PRUCHNIK Stanisław 53  STSZERM LEGIA WARSZ.  0,40  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
58 GŁADYSZCZAK Michał 15  PKSZERM WARSZAWA  0,40  15  21  -6  Zakwalifikowany (a)
59 JASTRZĘBSKI Mikołaj 999  PKSZERM WARSZAWA  0,33  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
60 KOZAK Szymon 999  SKS FLESZ ŚW.  0,33  21  22  -1  Zakwalifikowany (a)
61 FECHNER Oskar 73  UKS ATLAS TARNOWO P.  0,33  21  24  -3  Zakwalifikowany (a)
62 ZAGÓRNY Tomasz 999  IKS WARSZAWA  0,33  22  27  -5  Zakwalifikowany (a)
63 WŁODARCZYK Piotr 27  SKS GRASS-HOPPER K.  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
64 DROZDOWSKI Szymon 23  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,33  20  26  -6  Zakwalifikowany (a)
65 BLANC Tymon 70  IKS WARSZAWA  0,33  20  27  -7  Zakwalifikowany (a)
66 ATAMAN Wiktor 999  WKS KOLEJARZ WR.  0,33  19  26  -7  Zakwalifikowany (a)
67 WITKOWSKI Maciej 999  UKS PIAST LEGNICA  0,33  15  26  -11  Zakwalifikowany (a)
68 BASIERAK Michał 999  PAŁAC MŁODZ. TARN.  0,20  13  20  -7  Zakwalifikowany (a)
69 OLEKSIEWICZ Błażej 999  UKS START OP.  0,20  15  23  -8  Zakwalifikowany (a)
70 WOŹNIAK Bartosz 49  RMKS RYBNIK  0,20  14  22  -8  Zakwalifikowany (a)
71 ZAREK Tymon 999  UKS START OP.  0,20  12  20  -8  Zakwalifikowany (a)
72 HAMERSKI Aleksander 48  MKS KUSY SZCZ.  0,20  11  22  -11  Zakwalifikowany (a)
73 WIEWIÓRA Mateusz 999  WKS KOLEJARZ WR.  0,20  11  24  -13  Zakwalifikowany (a)
74 MIŚ Franciszek 999  AZS AWF WROCŁAW  0,20  10  23  -13  Zakwalifikowany (a)
75 WARECKI Adam 999  SKS FLESZ ŚW.  0,20  10  24  -14  Wyeliminowany (a)
76 EMILIANOWICZ Mateusz 31  MKS KUSY SZCZ.  0,17  19  26  -7  Wyeliminowany (a)
77 WITKOWSKI Kamil 999  UKS PIAST LEGNICA  0,17  18  28  -10  Wyeliminowany (a)
78 RYŚ Paweł 999  MUSZKIETER GL.  0,17  18  29  -11  Wyeliminowany (a)
79 JANKOWSKI Mateusz 74  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,17  17  28  -11  Wyeliminowany (a)
80 MANGUDIS Christos 999  UKS SZACHMAT  0,17  14  25  -11  Wyeliminowany (a)
81 KWAPISZ Oliwier 999  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,17  17  29  -12  Wyeliminowany (a)
82 WAŃCZYK Hubert 999  PKS MILENIUM SKAW.  0,17  15  29  -14  Wyeliminowany (a)
83 GAJEWSKI Szymon 999  ZERWIKAPTUR KR.  0,17  14  28  -14  Wyeliminowany (a)
84 KONIKOWSKI Albert 72  MKS KUSY SZCZ.  0,17  12  29  -17  Wyeliminowany (a)
85 ZACHOROWSKI Jan 56  MUSZKIETER GL.  0,00  19  25  -6  Wyeliminowany (a)
86 MACHAJ Adam 999  SKS FLESZ ŚW.  0,00  15  25  -10  Wyeliminowany (a)
87 KLEK Jonasz 999  MKS KUSY SZCZ.  0,00  25  -16  Wyeliminowany (a)
88 SZCZEPANIAK Maksymilian 999  PIAST GLIWICE  0,00  13  30  -17  Wyeliminowany (a)
89 LEGIERSKI Tomasz 999  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,00  12  30  -18  Wyeliminowany (a)
90 KORKUS Paweł 999  MUSZKIETER GL.  0,00  11  30  -19  Wyeliminowany (a)
91 OLBRYCHOWSKI Franciszek 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,00  30  -22  Wyeliminowany (a)
92 ŚWIĘSZEK Mikołaj 999  UKS TOPÓR KRZESZ.  0,00  30  -26  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  (1) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
(128) -BYE-   
    (1) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
(65) BLANC Tymon
IKS WARSZAWA
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
  (64) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(64) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 2
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
    (1) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
(33) HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 11
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
  (33) HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(96) -BYE-       
    (32) KOSTIUKOV Kostiantyn
KKS KRAKÓW
 
 
(97) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (32) KOSTIUKOV Kostiantyn
KKS KRAKÓW
 
 
(32) KOSTIUKOV Kostiantyn
KKS KRAKÓW
 
   
    (1) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
(17) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
  (17) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(112) -BYE-       
    (17) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(81) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (48) BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(48) BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (16) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(49) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (49) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(80) -BYE-       
    (16) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(113) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (16) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(16) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
    (1) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
(9) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
 
  (9) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
   
(120) -BYE-       
    (9) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
   
(73) WIEWIÓRA Mateusz
WKS KOLEJARZ WR.
 
  15 - 5
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (56) WIEWIÓRA Mateusz
WKS KOLEJARZ WR.
 
     
(56) STARSKI Kacper
KSZ WARSZAWIANKA
 
12 - 11
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
     
    (9) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
   
(41) SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 10
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
   
  (41) SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
 
       
(88) -BYE-           
    (24) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
     
(105) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (24) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
     
(24) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
       
    (8) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
 
(25) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (25) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(104) -BYE-       
    (25) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(89) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (40) STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(40) STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (8) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
 
(57) PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (57) PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
   
(72) HAMERSKI Aleksander
MKS KUSY SZCZ.
 
15 - 12
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
    (8) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
 
(121) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (8) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
 
(8) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
   
    (1) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
(5) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
  15 - 8
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
Wideo:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW
 
  (5) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
   
(124) -BYE-       
    (5) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
   
(69) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP.
 
  15 - 11
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (60) KOZAK Szymon
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(60) KOZAK Szymon
SKS FLESZ ŚW.
 
15 - 3
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (5) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
   
(37) GŁOGOWSKI Miłosz
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 13
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (37) GŁOGOWSKI Miłosz
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(92) -BYE-           
    (28) GŁOGOWSKI Miłosz
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(101) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (28) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WR.
 
     
(28) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WR.
 
       
    (5) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(21) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (21) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(108) -BYE-           
    (21) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(85) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
       
  (44) WOJACZEK Bruno
PKSZERM WARSZAWA
 
         
(44) WOJACZEK Bruno
PKSZERM WARSZAWA
 
           
    (12) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(53) SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 8
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (53) SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(76) -BYE-           
    (12) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(117) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (12) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(12) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (4) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(13) GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 8
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
 
  (13) GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(116) -BYE-       
    (13) GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(77) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (52) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(52) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (13) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(45) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 13
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (45) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
       
(84) -BYE-           
    (20) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(109) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (20) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(20) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (4) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(29) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 11
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (29) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(100) -BYE-       
    (29) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(93) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (36) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(36) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (4) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(61) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
  15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (61) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
   
(68) BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
15 - 14
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
    (4) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(125) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (4) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(4) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
    (1) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
(3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 7
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
  (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(126) -BYE-       
    (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(67) WITKOWSKI Maciej
UKS PIAST LEGNICA
 
  15 - 6
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (62) ZAGÓRNY Tomasz
IKS WARSZAWA
 
     
(62) ZAGÓRNY Tomasz
IKS WARSZAWA
 
15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(35) ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
 
  15 - 5
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (35) ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
 
       
(94) -BYE-           
    (30) ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
 
     
(99) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (30) SZYMAŃCZYK Sebastian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(30) SZYMAŃCZYK Sebastian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
    (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(19) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
 
  15 - 12
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (19) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
 
       
(110) -BYE-           
    (19) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
       
(83) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
       
  (46) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
         
(46) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
           
    (14) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(51) LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST.
 
  15 - 14
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (51) LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST.
 
       
(78) -BYE-           
    (14) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(115) -BYE-    15 - 4
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (14) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(14) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(11) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 9
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW
 
   
  (11) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(118) -BYE-           
    (11) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
       
(75) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
  (54) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
         
(54) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
           
    (11) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
       
(43) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
  (43) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
           
(86) -BYE-               
    (22) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
         
(107) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
         
  (22) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
         
(22) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
           
    (6) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
     
(27) ŁAGAN Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 14
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (27) ŁAGAN Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
       
(102) -BYE-           
    (27) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(91) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
       
  (38) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
         
(38) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
           
    (6) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
     
(59) JASTRZĘBSKI Mikołaj
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
  (59) WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK
 
       
(70) WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK
 
15 - 7
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
    (6) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
     
(123) -BYE-    15 - 3
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (6) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
     
(6) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
       
    (2) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
  10 - 9
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
 
 
  (7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(122) -BYE-       
    (7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(71) ZAREK Tymon
UKS START OP.
 
  15 - 8
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (58) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(58) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 12
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
    (7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(39) SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
 
  15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (39) SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
 
       
(90) -BYE-           
    (26) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(103) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (26) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(26) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (7) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(23) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 11
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (23) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
(106) -BYE-           
    (23) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
(87) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
       
  (42) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
         
(42) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
           
    (10) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(55) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
  15 - 11
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
  (55) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
       
(74) MIŚ Franciszek
AZS AWF WROCŁAW
 
15 - 5
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
       
    (10) HAJDUK Szymon
KS SZPADA WADOW.
 
     
(119) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (10) HAJDUK Szymon
KS SZPADA WADOW.
 
     
(10) HAJDUK Szymon
KS SZPADA WADOW.
 
       
    (2) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(15) MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 12
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR.
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
 
  (15) MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(114) -BYE-       
    (15) MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(79) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  TRYBUS Wiktor  UKS SOKOLIK KR. 
   
  (50) MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC
 
     
(50) MADEJ Mikołaj
MKS GRYF MIELEC
 
       
    (15) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
   
(47) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 12
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (47) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
 
       
(82) -BYE-           
    (18) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
     
(111) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (18) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
     
(18) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
       
    (2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(31) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 14
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (31) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(98) -BYE-       
    (31) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(95) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (34) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(34) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
    (2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(63) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 9
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (63) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(66) ATAMAN Wiktor
WKS KOLEJARZ WR.
 
15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
    (2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(127) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:41
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 
2 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
3T KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 
3T KLUGHARDT Hubert AZS AWF KRAKÓW 
5 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
6 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
7 KAPIAS Augustyn RMKS RYBNIK 
8 SKALSKI Jan AZS AWF KRAKÓW 
9 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
10 ZIELIŃSKI Franciszek KS SZPADA WADOW. 
11 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WR. 
12 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
13 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
14 GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WR. 
15 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR. 
16 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
17 HAJDUK Szymon KS SZPADA WADOW. 
18 GRZELAK Igor SKS FLESZ ŚW. 
19 GRABOWSKI Franciszek PKSZERM WARSZAWA 
20 MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘST. 
21T GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE 
21T BEDNARSKI Błażej SKS FLESZ ŚW. 
23 HAŁADUDA Jakub SKS FLESZ ŚW. 
24 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
25 KOSTIUKOV Kostiantyn KKS KRAKÓW 
26 WRÓBLEWSKI Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN 
27 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit MKS KUSY SZCZ. 
28 GŁOGOWSKI Miłosz PKSZERM WARSZAWA 
29 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 
30 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE 
31 KUŹNIK Bartosz SKS FLESZ ŚW. 
32 SIERGIEJ Adam WKS KOLEJARZ WR. 
33 BRZEZOWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA 
34 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K. 
35 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE 
36 ŁAGAN Hubert AZS AWF KRAKÓW 
37 CHIRKOWSKI Ignacy KS SZPADA WR. 
38T SZYMAŃCZYK Sebastian WLKS KMICIC CZĘST. 
38T ZIAJOWSKI Aleksander PKSZERM WARSZAWA 
40 HURAS Stanisław WLKS KMICIC CZĘST. 
41 KESHK Nuri KSZ WARSZAWIANKA 
42 SKAŁECKI Antoni KS SZPADA WR. 
43 STARSKI Filip KSZ WARSZAWIANKA 
44 SZYNAL Kacper AZS AWF WROCŁAW 
45 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K. 
46 WOJTANIA Jan WLKS KMICIC CZĘST. 
47 WOJACZEK Bruno PKSZERM WARSZAWA 
48 BERKOWICZ Jakub AZS AWF KRAKÓW 
49 NOWAK Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 
50 BEDNARSKI Antoni SKS FLESZ ŚW. 
51 MADEJ Mikołaj MKS GRYF MIELEC 
52 LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘST. 
53 ŁĘSKI Jacek PKSZERM WARSZAWA 
54 SZUBSTARSKI Maciej KSZ WARSZAWIANKA 
55 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 
56 PRUCHNIK Stanisław STSZERM LEGIA WARSZ. 
57 GŁADYSZCZAK Michał PKSZERM WARSZAWA 
58 KOZAK Szymon SKS FLESZ ŚW. 
59 FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO P. 
60 ZAGÓRNY Tomasz IKS WARSZAWA 
61 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K. 
62 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
63 WOŹNIAK Bartosz RMKS RYBNIK 
64 WIEWIÓRA Mateusz WKS KOLEJARZ WR. 
65 STARSKI Kacper KSZ WARSZAWIANKA 
66 JASTRZĘBSKI Mikołaj PKSZERM WARSZAWA 
67 BLANC Tymon IKS WARSZAWA 
68 ATAMAN Wiktor WKS KOLEJARZ WR. 
69 WITKOWSKI Maciej UKS PIAST LEGNICA 
70 BASIERAK Michał PAŁAC MŁODZ. TARN. 
71 OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OP. 
72 ZAREK Tymon UKS START OP. 
73 HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZ. 
74 MIŚ Franciszek AZS AWF WROCŁAW 
75 WARECKI Adam SKS FLESZ ŚW. 
76 EMILIANOWICZ Mateusz MKS KUSY SZCZ. 
77 WITKOWSKI Kamil UKS PIAST LEGNICA 
78 RYŚ Paweł MUSZKIETER GL. 
79 JANKOWSKI Mateusz UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
80 MANGUDIS Christos UKS SZACHMAT 
81 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 
82 WAŃCZYK Hubert PKS MILENIUM SKAW. 
83 GAJEWSKI Szymon ZERWIKAPTUR KR. 
84 KONIKOWSKI Albert MKS KUSY SZCZ. 
85 ZACHOROWSKI Jan MUSZKIETER GL. 
86 MACHAJ Adam SKS FLESZ ŚW. 
87 KLEK Jonasz MKS KUSY SZCZ. 
88 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE 
89 LEGIERSKI Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 
90 KORKUS Paweł MUSZKIETER GL. 
91 OLBRYCHOWSKI Franciszek KSZ WARSZAWIANKA 
92 ŚWIĘSZEK Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZ.