Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
2 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 
3 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
4 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
5 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
6 SOJKA Adam RMKS RYBNIK 
7 KLUGHARDT Hubert AZS AWF KRAKÓW 
8 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 
9 SKALSKI Jan AZS AWF KRAKÓW 
10 PUCHAŁA Mikołaj 10  WLKS KMICIC CZĘST. 
11 SZURLEJ Maciej 11  KS SZPADA WR. 
12 KWAŚNIK Dominik 12  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
13 KAPIAS Augustyn 13  RMKS RYBNIK 
14 KESHK Nuri 14  KSZ WARSZAWIANKA 
15 SZÓSTEK Jakub 15  T.S. GÓRNIK RADLIN 
16 GIEDROJĆ Jerzy 16  KS SZPADA WR. 
17 WĄSIK Tadeusz 17  PKSZERM WARSZAWA 
18 JABŁOŃSKI Marcin 18  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
19 GŁADYSZCZAK Michał 19  PKSZERM WARSZAWA 
20 SIERGIEJ Adam 20  WKS KOLEJARZ WR. 
21 DROZDOWSKI Szymon 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
22 WODNIAK Szymon 22  SKS GRASS-HOPPER K. 
23 BEDNARSKI Błażej 23  SKS FLESZ ŚW. 
24 WŁODARCZYK Piotr 24  SKS GRASS-HOPPER K. 
25 BIEDROŃSKI Mateusz 25  AZS AWF KRAKÓW 
26 PARTYKA Czcibor 26  PIAST GLIWICE 
27 ZALEWSKI Jan 27  KS SZPADA WR. 
28 ZIELIŃSKI Franciszek 28  KS SZPADA WADOW. 
29 GUSTA Seweryn 29  PIAST GLIWICE 
30 HAŁADUDA Jakub 30  SKS FLESZ ŚW. 
31 ADAMCZYK Mikołaj 32  SKS GRASS-HOPPER K. 
32 KUROWSKI Błażej 33  PIAST GLIWICE 
33 HUWER Tymoteusz 37  RMKS RYBNIK 
34 GRABOWSKI Franciszek 38  PKSZERM WARSZAWA 
35 ŁAGAN Hubert 39  AZS AWF KRAKÓW 
36 BRZEZOWSKI Jan 40  KSZ WARSZAWIANKA 
37 KOSTIUKOV Kostiantyn 41  KS SZPADA WADOW. 
38 GRZELAK Igor 42  SKS FLESZ ŚW. 
39 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 43  MKS KUSY SZCZ. 
40 ZIAJOWSKI Aleksander 45  PKSZERM WARSZAWA 
41 PRUCHNIK Stanisław 47  STSZERM LEGIA WARSZ. 
42 ZACHOROWSKI Jan 49  MUSZKIETER GL. 
43 DROBCZYK Franciszek 50  PIAST GLIWICE 
44 SZYMAŃCZYK Sebastian 51  WLKS KMICIC CZĘST. 
45 HURAS Stanisław 53  WLKS KMICIC CZĘST. 
46 SKAŁECKI Antoni 54  KS SZPADA WR. 
47 WOJTANIA Jan 57  WLKS KMICIC CZĘST. 
48 BERKOWICZ Jakub 60  AZS AWF KRAKÓW 
49 BEDNARSKI Antoni 62  SKS FLESZ ŚW. 
50 LEMANIK Maksymilian 63  UKS SOKRATES CZĘST. 
51 ŁĘSKI Jacek 64  PKSZERM WARSZAWA 
52 SZUBSTARSKI Maciej 65  KSZ WARSZAWIANKA 
53 FECHNER Oskar 67  UKS ATLAS TARNOWO P. 
54 MADEJ Mikołaj 70  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
55 EMILIANOWICZ Mateusz 71  MKS KUSY SZCZ. 
56 SZYNAL Kacper 73  AZS AWF WROCŁAW 
57 PARILLE Mikołaj   KSZ WARSZAWIANKA 
58 KONIKOWSKI Albert   MKS KUSY SZCZ. 
59 JASZCZAK Miłosz   KS SZPADA ŁÓDŹ 
60 NIEDZIELA Karol   KS SZPADA WADOW. 
61 RYŚ Paweł   MUSZKIETER GL. 
62 JANKOWSKI Mateusz   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
63 WITKOWSKI Kamil   UKS PIAST LEGNICA 
64 MACHAJ Adam   SKS FLESZ ŚW. 
65 PAWEŁCZYK Marcin   DOSIR SOKOLNIA CH. 
66 ATAMAN Wiktor   WKS KOLEJARZ WR. 
67 KLEK Jonasz   MKS KUSY SZCZ. 
68 WAJS Gabriel   UKS PIAST LEGNICA 
69 SURMA Mikael   SKS FLESZ ŚW. 
70 SZUMIŁOWSKI Antoni   UKS KOSYNIER GL. 
71 WAŃCZYK Hubert   PKS MILENIUM SKAW. 
72 KOTUSIEWICZ Maciej   MKS KUSY SZCZ. 
73 SKRZYPCZYŃSKI Jan   SKS FLESZ ŚW. 
74 ZAREK Tymon   UKS START OP. 
75 KWAPISZ Oliwier   T.S. GÓRNIK RADLIN 
76 SZUBA Filip   PIAST GLIWICE 
77 ŁUCZYŃSKI Karol   WLKS KMICIC CZĘST. 
78 HAMERSKI Aleksander   MKS KUSY SZCZ. 
79 WARECKI Adam   SKS FLESZ ŚW. 
80 KASZKUR Leon   MKS KUSY SZCZ. 
81 SKÓREK-OSIKOWSKI Kacper   PIAST GLIWICE 
82 KOŹMIŃSKI Kacper   AZS AWF WROCŁAW 
83 WITKOWSKI Maciej   UKS PIAST LEGNICA 
84 SIWEK Marcin   KS SZPADA WR. 
85 BASIERAK Michał   PAŁAC MŁODZ. TARN. 
86 KUDRAWIEC Andrzej   AZS AWF WROCŁAW 
87 KUCHARSKI Maciej   IKS WARSZAWA 
88 BLANC Tymon   IKS WARSZAWA 
89 SKOCZYLAS Michał   AZS AWF WROCŁAW 
90 BUSZMAN Henryk   IKS WARSZAWA 
91 OSUCH Maciej   AZS AWF KRAKÓW 
92 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
1 D3 V5 V5 D3 V5 D4 3 0,50 25 21 +4
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
2 V5 V5 V5 D1 V5 V5 5 0,83 26 14 +12
SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
3 D3 D1 V5 D1 D1 D3 1 0,17 14 28 -14
KONIKOWSKI Albert
MKS KUSY SZCZ.
4 D0 D1 D3 D0 D0 D3 0 0,00 7 30 -23
MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 7 +23
SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
6 D3 D2 V5 V5 D2 V5 3 0,50 22 19 +3
BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
7 V5 D2 V5 V5 D0 D3 3 0,50 20 25 -5
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PARILLE Mikołaj
KSZ WARSZAWIANKA
1 D4 D0 V5 D2 D3 D3 1 0,17 17 29 -12
ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
2 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 22 +7
KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
3 V5 D4 V5 V5 V5 D4 4 0,67 28 16 +12
WITKOWSKI Maciej
UKS PIAST LEGNICA
4 D4 D3 D1 V5 D4 V5 2 0,33 22 27 -5
EMILIANOWICZ Mateusz
MKS KUSY SZCZ.
5 V5 D3 D2 D3 D4 D3 1 0,17 20 27 -7
KUDRAWIEC Andrzej
AZS AWF WROCŁAW
6 V5 V5 D3 V5 V5 D4 4 0,67 27 25 +2
HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
7 V5 D3 V5 D4 V5 V5 4 0,67 27 24 +3
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
1 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0,83 27 21 +6
JASZCZAK Miłosz
KS SZPADA ŁÓDŹ
2 D4 V5 V5 D1 V5 D2 3 0,50 22 23 -1
MADEJ Mikołaj
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
3 D1 D1 V5 D1 D3 V5 2 0,33 16 23 -7
KUCHARSKI Maciej
IKS WARSZAWA
4 D3 D3 D2 D1 D3 D1 0 0,00 13 30 -17
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
5 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 12 +16
HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
6 D4 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,67 28 23 +5
KOŹMIŃSKI Kacper
AZS AWF WROCŁAW
7 D4 V5 D1 V5 D2 D4 2 0,33 21 23 -2
Sędzia:
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
BLANC Tymon
IKS WARSZAWA
2 D2 D3 D4 V5 D3 V5 2 0,33 22 27 -5
BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
3 D1 V5 V5 D2 V5 D0 3 0,50 18 23 -5
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
4 D4 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,67 26 21 +5
SKÓREK-OSIKOWSKI Kacper
PIAST GLIWICE
5 D1 D3 V5 D1 V5 D0 2 0,33 15 25 -10
NIEDZIELA Karol
KS SZPADA WADOW.
6 D2 V5 D3 D4 D3 D1 1 0,17 18 28 -10
FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
7 D1 D4 V5 D2 V5 V5 3 0,50 22 16 +6
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BUSZMAN Henryk
IKS WARSZAWA
1 D2 D0 D2 D2 D1 V5 1 0,17 12 29 -17
SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
2 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0,83 27 17 +10
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
3 V5 D4 D0 V5 V5 V5 4 0,67 24 17 +7
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
4 V5 D3 V5 V5 V5 D4 4 0,67 27 20 +7
WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW.
5 V5 V4 D2 D4 D3 V5 3 0,50 23 23 0
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
6 V5 D4 D3 D4 V5 V5 3 0,50 26 21 +5
RYŚ Paweł
MUSZKIETER GL.
7 D4 D0 D2 V5 D4 D2 1 0,17 17 29 -12
Sędzia:
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
1 D2 V5 D4 D3 D1 V5 2 0,33 20 25 -5
JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
2 V5 V5 D4 D4 D2 V5 3 0,50 25 21 +4
KASZKUR Leon
MKS KUSY SZCZ.
3 D3 D1 D3 D3 D2 D2 0 0,00 14 30 -16
BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
4 V5 V5 V5 D3 D3 D3 3 0,50 24 26 -2
BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
5 V4 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 27 19 +8
SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 13 +17
SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW
7 D3 D3 V5 V5 D1 D2 2 0,33 19 25 -6
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
1 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0,83 27 13 +14
WITKOWSKI Kamil
UKS PIAST LEGNICA
2 D1 V5 V5 D2 D1 D0 2 0,33 14 28 -14
OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP.
3 D1 D4 D3 D2 D1 D1 0 0,00 12 30 -18
HAMERSKI Aleksander
MKS KUSY SZCZ.
4 D1 D4 V5 D2 D3 D1 1 0,17 16 28 -12
BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
5 D3 V5 V5 V5 D2 D4 3 0,50 24 21 +3
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 10 +20
ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA
7 D2 V5 V5 V5 V5 D1 4 0,67 23 16 +7
Sędzia:
BORTEL Piotr
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
1 V5 V5 V5 D2 V5 4 0,80 22 19 +3
MACHAJ Adam
SKS FLESZ ŚW.
2 D4 V5 D2 D1 D1 1 0,20 13 24 -11
ŁUCZYŃSKI Karol
WLKS KMICIC CZĘST.
3 D2 D4 V5 D1 V5 2 0,40 17 23 -6
ŁAGAN Hubert
AZS AWF KRAKÓW
4 D4 V5 D4 D4 D2 1 0,20 19 22 -3
KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 12 +13
LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST.
6 D4 V5 D4 V5 D4 2 0,40 22 18 +4
Sędzia:
KAŁUZIŃSKI Ryszard
RMKS RYBNIK

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
1 D2 D3 D4 V5 V5 2 0,40 19 20 -1
SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
2 V5 V5 V5 D4 D3 3 0,60 22 16 +6
BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
3 V5 D3 V5 D4 D3 2 0,40 20 22 -2
PAWEŁCZYK Marcin
DOSIR SOKOLNIA CH.
4 V5 D1 D4 D0 V5 2 0,40 15 22 -7
SZUBA Filip
PIAST GLIWICE
5 D1 V5 V5 V5 V5 4 0,80 21 15 +6
KOSTIUKOV Kostiantyn
KS SZPADA WADOW.
6 D4 V5 V5 D3 D2 2 0,40 19 21 -2
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
1 V5 V5 V5 D3 V5 V5 5 0,83 28 15 +13
SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
2 D2 D3 D4 D4 V5 V5 2 0,33 23 23 0
KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 D2 V5 D1 D4 V5 V5 3 0,50 22 22 0
GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
4 D2 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 27 17 +10
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
5 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0,83 27 16 +11
ATAMAN Wiktor
WKS KOLEJARZ WR.
6 D3 D2 D0 D2 D0 D4 0 0,00 11 30 -19
OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW
7 D1 D1 D4 D3 D0 V5 1 0,17 14 29 -15
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.
OLESZYŃSKA Iwona
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr11
Na planszy 9  o godz. 12:05
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
1 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 12 +12
WAJS Gabriel
UKS PIAST LEGNICA
2 D1 D3 V5 D3 D3 1 0,20 15 24 -9
ZAREK Tymon
UKS START OP.
3 D3 V5 D3 V5 V5 3 0,60 21 20 +1
WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
4 D2 D4 V5 D4 D4 1 0,20 19 23 -4
ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
5 D1 V5 D4 V5 D1 2 0,40 16 22 -6
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
6 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 17 +6
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr12
Na planszy 8  o godz. 12:05
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KLEK Jonasz
MKS KUSY SZCZ.
1 V5 D0 D3 D4 V5 2 0,40 17 17 0
HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
2 D2 V5 V5 D1 V5 3 0,60 18 16 +2
PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
3 V5 D3 D4 D2 V5 2 0,40 19 16 +3
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
4 V5 D3 V5 D4 V5 3 0,60 22 17 +5
WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 14 +11
SKRZYPCZYŃSKI Jan
SKS FLESZ ŚW.
6 D0 D0 D1 D0 D3 0 0,00 4 25 -21
Sędzia:
KAŁUZIŃSKI Ryszard
RMKS RYBNIK

Grupa nr13
Na planszy 2  o godz. 12:20
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZYMAŃCZYK Sebastian
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V5 D0 V5 D3 D2 2 0,40 15 16 -1
SURMA Mikael
SKS FLESZ ŚW.
2 D1 D2 V5 D0 D1 1 0,20 9 23 -14
ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
3 V5 V5 V5 V4 D2 4 0,80 21 11 +10
KOTUSIEWICZ Maciej
MKS KUSY SZCZ.
4 D0 D3 D1 D1 D1 0 0,00 6 25 -19
GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
5 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 11 +12
KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
6 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,80 23 11 +12
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr14
Na planszy 1  o godz. 12:25
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
1 V5 V5 V5 D4 V5 4 0,80 24 12 +12
ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
2 D3 V5 V5 D3 V5 3 0,60 21 14 +7
SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL.
3 D0 D1 D1 D0 D0 0 0,00 2 25 -23
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
4 D4 D1 V5 D0 V5 2 0,40 15 17 -2
KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 8 +17
WAŃCZYK Hubert
PKS MILENIUM SKAW.
6 D0 D2 V5 D1 D1 1 0,20 9 20 -11
Sędzia:
OLESZYŃSKA Iwona
AZS AWF KATOWICE
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA  1,00  30  +23  Zakwalifikowany (a)
2 WODNIAK Szymon 22  SKS GRASS-HOPPER K.  1,00  30  10  +20  Zakwalifikowany (a)
3 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
4 SOJKA Adam RMKS RYBNIK  1,00  30  13  +17  Zakwalifikowany (a)
5 KESHK Nuri 14  KSZ WARSZAWIANKA  1,00  25  +17  Zakwalifikowany (a)
6 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA  1,00  25  12  +13  Zakwalifikowany (a)
7 WĄSIK Tadeusz 17  PKSZERM WARSZAWA  1,00  25  14  +11  Zakwalifikowany (a)
8 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  0,83  28  12  +16  Zakwalifikowany (a)
9 KLUGHARDT Hubert AZS AWF KRAKÓW  0,83  27  13  +14  Zakwalifikowany (a)
10 GRZELAK Igor 42  SKS FLESZ ŚW.  0,83  28  15  +13  Zakwalifikowany (a)
11 GUSTA Seweryn 29  PIAST GLIWICE  0,83  26  14  +12  Zakwalifikowany (a)
12 PUCHAŁA Mikołaj 10  WLKS KMICIC CZĘST.  0,83  27  16  +11  Zakwalifikowany (a)
13T SZUBSTARSKI Maciej 65  KSZ WARSZAWIANKA  0,83  27  17  +10  Zakwalifikowany (a)
13T GŁADYSZCZAK Michał 19  PKSZERM WARSZAWA  0,83  27  17  +10  Zakwalifikowany (a)
15 BEDNARSKI Błażej 23  SKS FLESZ ŚW.  0,83  27  19  +8  Zakwalifikowany (a)
16 ZALEWSKI Jan 27  KS SZPADA WR.  0,83  29  22  +7  Zakwalifikowany (a)
17 PARTYKA Czcibor 26  PIAST GLIWICE  0,83  27  21  +6  Zakwalifikowany (a)
18T SZÓSTEK Jakub 15  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,80  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
18T SZURLEJ Maciej 11  KS SZPADA WR.  0,80  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
20T KAPIAS Augustyn 13  RMKS RYBNIK  0,80  23  11  +12  Zakwalifikowany (a)
20T GIEDROJĆ Jerzy 16  KS SZPADA WR.  0,80  23  11  +12  Zakwalifikowany (a)
22 ZIAJOWSKI Aleksander 45  PKSZERM WARSZAWA  0,80  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
23 JABŁOŃSKI Marcin 18  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,80  23  17  +6  Zakwalifikowany (a)
24 SZUBA Filip   PIAST GLIWICE  0,80  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
25 DROZDOWSKI Szymon 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,80  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
26 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE  0,67  28  16  +12  Zakwalifikowany (a)
27 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  0,67  27  20  +7  Zakwalifikowany (a)
28 WŁODARCZYK Piotr 24  SKS GRASS-HOPPER K.  0,67  24  17  +7  Zakwalifikowany (a)
29 ŁĘSKI Jacek 64  PKSZERM WARSZAWA  0,67  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
30 HUWER Tymoteusz 37  RMKS RYBNIK  0,67  28  23  +5  Zakwalifikowany (a)
31 ADAMCZYK Mikołaj 32  SKS GRASS-HOPPER K.  0,67  26  21  +5  Zakwalifikowany (a)
32 HAŁADUDA Jakub 30  SKS FLESZ ŚW.  0,67  27  24  +3  Zakwalifikowany (a)
33 KUDRAWIEC Andrzej   AZS AWF WROCŁAW  0,67  27  25  +2  Zakwalifikowany (a)
34 ZACHOROWSKI Jan 49  MUSZKIETER GL.  0,60  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
35 SKALSKI Jan AZS AWF KRAKÓW  0,60  22  16  +6  Zakwalifikowany (a)
36 KWAŚNIK Dominik 12  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,60  22  17  +5  Zakwalifikowany (a)
37 HURAS Stanisław 53  WLKS KMICIC CZĘST.  0,60  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
38 ZAREK Tymon   UKS START OP.  0,60  21  20  +1  Zakwalifikowany (a)
39 FECHNER Oskar 67  UKS ATLAS TARNOWO P.  0,50  22  16  +6  Zakwalifikowany (a)
40 KUROWSKI Błażej 33  PIAST GLIWICE  0,50  26  21  +5  Zakwalifikowany (a)
41T JANKOWSKI Mateusz   UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,50  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
41T ZIELIŃSKI Franciszek 28  KS SZPADA WADOW.  0,50  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
43 BRZEZOWSKI Jan 40  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
44 SZYNAL Kacper 73  AZS AWF WROCŁAW  0,50  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
45 WARECKI Adam   SKS FLESZ ŚW.  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
46 KWAPISZ Oliwier   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  22  22  Zakwalifikowany (a)
47 JASZCZAK Miłosz   KS SZPADA ŁÓDŹ  0,50  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
48 BERKOWICZ Jakub 60  AZS AWF KRAKÓW  0,50  24  26  -2  Zakwalifikowany (a)
49 BASIERAK Michał   PAŁAC MŁODZ. TARN.  0,50  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
50 BIEDROŃSKI Mateusz 25  AZS AWF KRAKÓW  0,50  18  23  -5  Zakwalifikowany (a)
51 LEMANIK Maksymilian 63  UKS SOKRATES CZĘST.  0,40  22  18  +4  Zakwalifikowany (a)
52 PRUCHNIK Stanisław 47  STSZERM LEGIA WARSZ.  0,40  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
53 KLEK Jonasz   MKS KUSY SZCZ.  0,40  17  17  Zakwalifikowany (a)
54 SIERGIEJ Adam 20  WKS KOLEJARZ WR.  0,40  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
55 SZYMAŃCZYK Sebastian 51  WLKS KMICIC CZĘST.  0,40  15  16  -1  Zakwalifikowany (a)
56 BEDNARSKI Antoni 62  SKS FLESZ ŚW.  0,40  20  22  -2  Zakwalifikowany (a)
57 KOSTIUKOV Kostiantyn 41  KS SZPADA WADOW.  0,40  19  21  -2  Zakwalifikowany (a)
58 DROBCZYK Franciszek 50  PIAST GLIWICE  0,40  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
59 ŁUCZYŃSKI Karol   WLKS KMICIC CZĘST.  0,40  17  23  -6  Zakwalifikowany (a)
60 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 43  MKS KUSY SZCZ.  0,40  16  22  -6  Zakwalifikowany (a)
61 PAWEŁCZYK Marcin   DOSIR SOKOLNIA CH.  0,40  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
62 SKAŁECKI Antoni 54  KS SZPADA WR.  0,33  23  23  Zakwalifikowany (a)
63 KOŹMIŃSKI Kacper   AZS AWF WROCŁAW  0,33  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
64T BLANC Tymon   IKS WARSZAWA  0,33  22  27  -5  Zakwalifikowany (a)
64T WITKOWSKI Maciej   UKS PIAST LEGNICA  0,33  22  27  -5  Zakwalifikowany (a)
66 GRABOWSKI Franciszek 38  PKSZERM WARSZAWA  0,33  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
67 SKOCZYLAS Michał   AZS AWF WROCŁAW  0,33  19  25  -6  Zakwalifikowany (a)
68 MADEJ Mikołaj 70  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,33  16  23  -7  Zakwalifikowany (a)
69 SKÓREK-OSIKOWSKI Kacper   PIAST GLIWICE  0,33  15  25  -10  Zakwalifikowany (a)
70 WITKOWSKI Kamil   UKS PIAST LEGNICA  0,33  14  28  -14  Zakwalifikowany (a)
71 ŁAGAN Hubert 39  AZS AWF KRAKÓW  0,20  19  22  -3  Zakwalifikowany (a)
72 WOJTANIA Jan 57  WLKS KMICIC CZĘST.  0,20  19  23  -4  Zakwalifikowany (a)
73 WAJS Gabriel   UKS PIAST LEGNICA  0,20  15  24  -9  Zakwalifikowany (a)
74 MACHAJ Adam   SKS FLESZ ŚW.  0,20  13  24  -11  Zakwalifikowany (a)
75 WAŃCZYK Hubert   PKS MILENIUM SKAW.  0,20  20  -11  Wyeliminowany (a)
76 SURMA Mikael   SKS FLESZ ŚW.  0,20  23  -14  Wyeliminowany (a)
77 EMILIANOWICZ Mateusz 71  MKS KUSY SZCZ.  0,17  20  27  -7  Wyeliminowany (a)
78 NIEDZIELA Karol   KS SZPADA WADOW.  0,17  18  28  -10  Wyeliminowany (a)
79T PARILLE Mikołaj   KSZ WARSZAWIANKA  0,17  17  29  -12  Wyeliminowany (a)
79T RYŚ Paweł   MUSZKIETER GL.  0,17  17  29  -12  Wyeliminowany (a)
81 HAMERSKI Aleksander   MKS KUSY SZCZ.  0,17  16  28  -12  Wyeliminowany (a)
82 SIWEK Marcin   KS SZPADA WR.  0,17  14  28  -14  Wyeliminowany (a)
83 OSUCH Maciej   AZS AWF KRAKÓW  0,17  14  29  -15  Wyeliminowany (a)
84 BUSZMAN Henryk   IKS WARSZAWA  0,17  12  29  -17  Wyeliminowany (a)
85 KASZKUR Leon   MKS KUSY SZCZ.  0,00  14  30  -16  Wyeliminowany (a)
86 KUCHARSKI Maciej   IKS WARSZAWA  0,00  13  30  -17  Wyeliminowany (a)
87 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP.  0,00  12  30  -18  Wyeliminowany (a)
88 ATAMAN Wiktor   WKS KOLEJARZ WR.  0,00  11  30  -19  Wyeliminowany (a)
89 KOTUSIEWICZ Maciej   MKS KUSY SZCZ.  0,00  25  -19  Wyeliminowany (a)
90 SKRZYPCZYŃSKI Jan   SKS FLESZ ŚW.  0,00  25  -21  Wyeliminowany (a)
91 KONIKOWSKI Albert   MKS KUSY SZCZ.  0,00  30  -23  Wyeliminowany (a)
92 SZUMIŁOWSKI Antoni   UKS KOSYNIER GL.  0,00  25  -23  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
  (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(128) -BYE-   
    (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(65) WITKOWSKI Maciej
UKS PIAST LEGNICA
 
  15 - 3
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
  (64) WITKOWSKI Maciej
UKS PIAST LEGNICA
 
 
(64) BLANC Tymon
IKS WARSZAWA
 
15 - 10
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
    (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(33) KUDRAWIEC Andrzej
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 12
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
  (33) KUDRAWIEC Andrzej
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(96) -BYE-       
    (32) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(97) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (32) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(32) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
   
    (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(17) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
 
  15 - 8
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
  (17) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
 
   
(112) -BYE-       
    (17) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
 
   
(81) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (48) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(48) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (16) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
 
(49) BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
  15 - 11
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (49) BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
   
(80) -BYE-       
    (16) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
 
(113) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (16) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
 
(16) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
   
    (1) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
(9) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 13
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
  (9) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(120) -BYE-       
    (9) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(73) WAJS Gabriel
UKS PIAST LEGNICA
 
  15 - 9
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE 
   
  (56) BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(56) BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
 
15 - 9
Sędzia:  BORTEL Piotr  AZS AWF KATOWICE 
     
    (9) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(41) JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 4
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
   
  (41) JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
(88) -BYE-           
    (24) SZUBA Filip
PIAST GLIWICE
 
     
(105) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (24) SZUBA Filip
PIAST GLIWICE
 
     
(24) SZUBA Filip
PIAST GLIWICE
 
       
    (8) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(25) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 8
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE 
 
  (25) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(104) -BYE-       
    (25) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
   
(89) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (40) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
     
(40) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
       
    (8) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(57) KOSTIUKOV Kostiantyn
KS SZPADA WADOW.
 
  15 - 11
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (57) KOSTIUKOV Kostiantyn
KS SZPADA WADOW.
 
   
(72) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 8
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
   
    (8) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(121) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
 
  (8) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(8) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
    (1) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
(5) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
  14 - 13
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
 
  (5) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(124) -BYE-       
    (5) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(69) SKÓREK-OSIKOWSKI Kacper
PIAST GLIWICE
 
  15 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (60) ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
 
     
(60) ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
 
15 - 6
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE 
     
    (5) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(37) HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 10
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (37) HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
(92) -BYE-           
    (28) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
     
(101) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE 
     
  (28) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
     
(28) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
       
    (5) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
   
(21) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
  15 - 14
Sędzia:  BORTEL Piotr  AZS AWF KATOWICE 
   
  (21) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
       
(108) -BYE-           
    (21) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
       
(85) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE 
       
  (44) SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
 
         
(44) SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
 
           
    (12) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
     
(53) KLEK Jonasz
MKS KUSY SZCZ.
 
  15 - 12
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (53) KLEK Jonasz
MKS KUSY SZCZ.
 
       
(76) -BYE-           
    (12) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(117) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (12) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(12) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
    (4) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
 
(13) SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
 
  13 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Wideo:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
  (13) SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(116) -BYE-       
    (13) PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
   
(77) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
  (52) PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
     
(52) PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
       
    (13) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
   
(45) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (45) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(84) -BYE-           
    (20) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
     
(109) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (20) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
     
(20) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
       
    (4) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
 
(29) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA
 
  14 - 11
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (29) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(100) -BYE-       
    (29) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(93) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (36) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(36) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
    (4) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
 
(61) PAWEŁCZYK Marcin
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  15 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (61) MADEJ Mikołaj
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(68) MADEJ Mikołaj
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
    (4) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
 
(125) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (4) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
 
(4) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
   
    (1) KLUGHARDT Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
(3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 13
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Wideo:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
 
  (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(126) -BYE-       
    (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(67) SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (62) SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
 
     
(62) SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
 
15 - 14
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(35) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 10
Sędzia:  BORTEL Piotr  AZS AWF KATOWICE 
   
  (35) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
       
(94) -BYE-           
    (30) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
     
(99) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (30) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
     
(30) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
       
    (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(19) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
  15 - 6
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (19) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
       
(110) -BYE-           
    (19) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
       
(83) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
  (46) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
         
(46) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
           
    (14) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
     
(51) LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST.
 
  13 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (51) LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST.
 
       
(78) -BYE-           
    (14) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(115) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
     
  (14) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(14) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (3) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(11) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
  15 - 14
Sędzia:  BORTEL Piotr  AZS AWF KATOWICE
Wideo:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE
 
   
  (11) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
       
(118) -BYE-           
    (11) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
       
(75) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
       
  (54) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
         
(54) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
           
    (11) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(43) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 11
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
       
  (43) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
           
(86) -BYE-               
    (22) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
         
(107) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
         
  (22) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
         
(22) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
           
    (6) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(27) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 10
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (27) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
       
(102) -BYE-           
    (27) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
       
(91) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
       
  (38) ZAREK Tymon
UKS START OP.
 
         
(38) ZAREK Tymon
UKS START OP.
 
           
    (6) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(59) ŁUCZYŃSKI Karol
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (59) ŁUCZYŃSKI Karol
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
(70) WITKOWSKI Kamil
UKS PIAST LEGNICA
 
15 - 6
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
    (6) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(123) -BYE-    15 - 12
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (6) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(6) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (2) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
 
(7) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
 
 
  (7) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(122) -BYE-       
    (7) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(71) ŁAGAN Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 5
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (58) ŁAGAN Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(58) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
 
15 - 7
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
    (7) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
   
(39) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
  15 - 12
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (39) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
       
(90) -BYE-           
    (26) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
     
(103) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  BORTEL Piotr  AZS AWF KATOWICE 
     
  (26) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
     
(26) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
       
    (7) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
   
(23) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 12
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
   
  (23) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
(106) -BYE-           
    (23) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
       
(87) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  BORTEL Piotr  AZS AWF KATOWICE 
       
  (42) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
         
(42) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
           
    (10) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
 
     
(55) SZYMAŃCZYK Sebastian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (55) MACHAJ Adam
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(74) MACHAJ Adam
SKS FLESZ ŚW.
 
15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
    (10) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(119) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (10) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(10) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (2) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
 
(15) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 5
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
 
  (15) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(114) -BYE-       
    (15) BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(79) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (50) BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(50) BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (15) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(47) JASZCZAK Miłosz
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
  15 - 11
Sędzia:  OLESZYŃSKA Iwona  AZS AWF KATOWICE 
   
  (47) JASZCZAK Miłosz
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
       
(82) -BYE-           
    (18) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(111) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
  (18) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(18) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
    (2) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(31) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 14
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (31) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(98) -BYE-       
    (31) ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
 
   
(95) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  BORTEL Piotr  AZS AWF KATOWICE 
   
  (34) ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
 
     
(34) ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
 
       
    (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(63) KOŹMIŃSKI Kacper
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 13
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (63) GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(66) GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
 
12 - 7
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
    (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(127) -BYE-    15 - 5
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(2) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:48
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 KLUGHARDT Hubert AZS AWF KRAKÓW 
2 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 
3T SOJKA Adam RMKS RYBNIK 
3T WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
5 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
6 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 
7 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
8 KAPIAS Augustyn RMKS RYBNIK 
9 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K. 
10 KESHK Nuri KSZ WARSZAWIANKA 
11 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
12 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WR. 
13 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR. 
14 GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WR. 
15 ZIAJOWSKI Aleksander PKSZERM WARSZAWA 
16 ZIELIŃSKI Franciszek KS SZPADA WADOW. 
17 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 
18 GRZELAK Igor SKS FLESZ ŚW. 
19 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE 
20 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
21 GŁADYSZCZAK Michał PKSZERM WARSZAWA 
22 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE 
23 SZUBA Filip PIAST GLIWICE 
24 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
25 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K. 
26 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 
27 HAŁADUDA Jakub SKS FLESZ ŚW. 
28 ZACHOROWSKI Jan MUSZKIETER GL. 
29 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
30 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE 
31 BIEDROŃSKI Mateusz AZS AWF KRAKÓW 
32 PRUCHNIK Stanisław STSZERM LEGIA WARSZ. 
33 SZUBSTARSKI Maciej KSZ WARSZAWIANKA 
34 BEDNARSKI Błażej SKS FLESZ ŚW. 
35 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
36 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
37 ŁĘSKI Jacek PKSZERM WARSZAWA 
38 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K. 
39 KUDRAWIEC Andrzej AZS AWF WROCŁAW 
40 SKALSKI Jan AZS AWF KRAKÓW 
41 HURAS Stanisław WLKS KMICIC CZĘST. 
42 ZAREK Tymon UKS START OP. 
43 FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO P. 
44 JANKOWSKI Mateusz UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
45 BRZEZOWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA 
46 SZYNAL Kacper AZS AWF WROCŁAW 
47 WARECKI Adam SKS FLESZ ŚW. 
48 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 
49 JASZCZAK Miłosz KS SZPADA ŁÓDŹ 
50 BERKOWICZ Jakub AZS AWF KRAKÓW 
51 BASIERAK Michał PAŁAC MŁODZ. TARN. 
52 LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘST. 
53 KLEK Jonasz MKS KUSY SZCZ. 
54 SIERGIEJ Adam WKS KOLEJARZ WR. 
55 BEDNARSKI Antoni SKS FLESZ ŚW. 
56 KOSTIUKOV Kostiantyn KS SZPADA WADOW. 
57 ŁUCZYŃSKI Karol WLKS KMICIC CZĘST. 
58 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit MKS KUSY SZCZ. 
59 SKAŁECKI Antoni KS SZPADA WR. 
60 WITKOWSKI Maciej UKS PIAST LEGNICA 
61 GRABOWSKI Franciszek PKSZERM WARSZAWA 
62 MADEJ Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
63 ŁAGAN Hubert AZS AWF KRAKÓW 
64 MACHAJ Adam SKS FLESZ ŚW. 
65 SZYMAŃCZYK Sebastian WLKS KMICIC CZĘST. 
66 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE 
67 PAWEŁCZYK Marcin DOSIR SOKOLNIA CH. 
68 KOŹMIŃSKI Kacper AZS AWF WROCŁAW 
69 BLANC Tymon IKS WARSZAWA 
70 SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW 
71 SKÓREK-OSIKOWSKI Kacper PIAST GLIWICE 
72 WITKOWSKI Kamil UKS PIAST LEGNICA 
73 WOJTANIA Jan WLKS KMICIC CZĘST. 
74 WAJS Gabriel UKS PIAST LEGNICA 
75 WAŃCZYK Hubert PKS MILENIUM SKAW. 
76 SURMA Mikael SKS FLESZ ŚW. 
77 EMILIANOWICZ Mateusz MKS KUSY SZCZ. 
78 NIEDZIELA Karol KS SZPADA WADOW. 
79T RYŚ Paweł MUSZKIETER GL. 
79T PARILLE Mikołaj KSZ WARSZAWIANKA 
81 HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZ. 
82 SIWEK Marcin KS SZPADA WR. 
83 OSUCH Maciej AZS AWF KRAKÓW 
84 BUSZMAN Henryk IKS WARSZAWA 
85 KASZKUR Leon MKS KUSY SZCZ. 
86 KUCHARSKI Maciej IKS WARSZAWA 
87 OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OP. 
88 ATAMAN Wiktor WKS KOLEJARZ WR. 
89 KOTUSIEWICZ Maciej MKS KUSY SZCZ. 
90 SKRZYPCZYŃSKI Jan SKS FLESZ ŚW. 
91 KONIKOWSKI Albert MKS KUSY SZCZ. 
92 SZUMIŁOWSKI Antoni UKS KOSYNIER GL.