Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA 
2 KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 
3 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC 
4 NOGANOWICZ Karol WKS KOLEJARZ WR. 
5 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
6 HUWER Kamil AZS AWF KATOWICE 
7 BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 
8 RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 
9 JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE 
10 WAŁACH Wiktor 10  RMKS RYBNIK 
11 CIEŚLIK Jakub 12  PKSZERM WARSZAWA 
12 KARDASZEWICZ Jan 13  PIAST GLIWICE 
13 PAKUŁA Jan 14  KSZ WARSZAWIANKA 
14 MIGAS Piotr 15  PIAST GLIWICE 
15 ADAMCZYK Patryk 16  AZS AWF KATOWICE 
16 ŁUCKI Kacper 18  KS OLIMP LUBIN 
17 KITLIŃSKI Bartosz 19  KS OLIMP LUBIN 
18 WESOŁOWSKI Mikołaj 20  PIAST GLIWICE 
19 DZIURA Stanisław 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
20 URBAN Paweł 22  MKS GRYF MIELEC 
21 KAŹMIERSKI Maciej 23  MKS GRYF MIELEC 
22 BUŚKO Robert 24  AZS AWF KATOWICE 
23 CNOTALSKI Przemysław 25  ZERWIKAPTUR KR. 
24 KLUGHARDT Hubert 26  KS SZPADA WROCŁAW 
25 FILEK Ireneusz 27  SKS GRASS-HOPPER K. 
26 PARAFINIUK Łukasz 28  WLKS KMICIC CZĘST. 
27 PUCHAŁA Mikołaj 29  WLKS KMICIC CZĘST. 
28 MARCZAK Wojciech 30  KSZ WARSZAWIANKA 
29 RZYCZNIAK Wojciech 31  PIAST GLIWICE 
30 ŻELAZNY Marcin 32  WLKS KMICIC CZĘST. 
31 CEPIŃSKI Jakub 33  KS OLIMP LUBIN 
32 OGONOWSKI Szymon 34  PKSZERM WARSZAWA 
33 BEZUCH Krzysztof 35  RMKS RYBNIK 
34 MOREK Kacper 36  KS SZPADA WADOW. 
35 KUREK Jakub 37  T.S. GÓRNIK RADLIN 
36 BERNAT Julian 38  KSZ WARSZAWIANKA 
37 FRYDRYCH Kacper 39  UKS SOKOLIK KR. 
38 SKALSKI Jan 41  AZS AWF KRAKÓW 
39 WALKOWIAK Szymon 42  AZS AWF WROCŁAW 
40 KAPIAS Augustyn 43  RMKS RYBNIK 
41 GORCZAŃSKI Tymoteusz 45  AZS AWF KRAKÓW 
42 LUBIEWSKI Kacper 46  UKS START OP. 
43 JAKUBOWSKI Olaf 48  KS OLIMP LUBIN 
44 TARACHANOWICZ Szymon 49  MKS GRYF MIELEC 
45 PARTYKA Czcibor 50  PIAST GLIWICE 
46 GLINKA Jan 56  PKSZERM WARSZAWA 
47 SOJKA Adam 57  RMKS RYBNIK 
48 SOJKA Dominik 58  RMKS RYBNIK 
49 SZURLEJ Maciej 60  KS SZPADA WROCŁAW 
50 SZÓSTEK Jakub 62  T.S. GÓRNIK RADLIN 
51 MAZURKIEWICZ Miłosz 65  MDK BYTOM 
52 DOMOWICZ Krzysztof 67  KKS KRAKÓW 
53 SZYMAŃSKI Konrad 69  PKSZERM WARSZAWA 
54 JABŁOŃSKI Marcin 70  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
55 GŁADYSZCZAK Michał 71  PKSZERM WARSZAWA 
56 MRÓZ Michał 77  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
57 KESHK Nuri 80  KSZ WARSZAWIANKA 
58 POLITOWICZ Stanisław 82  PKS MILENIUM SKAW. 
59 BIEDROŃSKI Mateusz 999  AZS AWF KRAKÓW 
60 SIERGIEJ Adam 999  WKS KOLEJARZ WR. 
61 RAINER Paweł 999  PKS MILENIUM SKAW. 
62 WODNIAK Szymon 999  SKS GRASS-HOPPER K. 
63 GIEDROJĆ Jerzy 999  KS SZPADA WROCŁAW 
64 BRZEZOWSKI Jan 999  KSZ WARSZAWIANKA 
65 WOJCIECHOWSKI Szymon 999  WLKS KMICIC CZĘST. 
66 ŁAGAN Hubert 999  AZS AWF KRAKÓW 
67 MISZTELA Julian 999  WLKS KMICIC CZĘST. 
68 LEWANDOWSKI Wojciech 999  IKS WARSZAWA 
69 PODSIADŁO Kacper 999  ZERWIKAPTUR KR. 
70 SIKORSKI Jakub 999  MUSZKIETER GL. 
71 DROZDOWSKI Szymon 999  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
72 SZYNAL Kacper 999  AZS AWF WROCŁAW 
73 KWAŚNIK Dominik 999  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
74 GŁOGOWSKI Miłosz 999  PKSZERM WARSZAWA 
75 ANTONIAK Antoni 999  MUSZKIETER GL. 
76 ZIELIŃSKI Franciszek 999  KS SZPADA WADOW. 
77 PALĘDZKI Krzysztof 999  AZS AWF KATOWICE 
78 HOJDA Jakub 999  ZERWIKAPTUR KR. 
79 SKOCZYLAS Michał 999  AZS AWF WROCŁAW 
80 SZYMAŃSKI Stanisław 999  PKSZERM WARSZAWA 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
1 D4 V5 D0 D1 D2 D2 1 0,17 14 29 -15
SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
2 V5 V5 D1 V5 D2 V5 4 0,67 23 18 +5
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 D4 D1 D1 D3 D2 D3 0 0,00 14 30 -16
SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
4 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 11 +18
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
5 V5 D1 V5 D2 D2 V5 3 0,50 20 21 -1
KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WROCŁAW
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 14 +16
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
7 V5 D2 V5 D2 D2 D2 2 0,33 18 25 -7
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
1 V5 D4 V5 V5 D4 V5 4 0,67 28 20 +8
SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WROCŁAW
2 D4 D4 V5 D3 D3 V5 2 0,33 24 23 +1
TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
3 V5 V5 V5 D3 D4 V5 4 0,67 27 20 +7
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
4 D2 D2 D1 D1 D0 D4 0 0,00 10 30 -20
PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
5 D2 V5 V5 V5 D1 V5 4 0,67 23 21 +2
KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 12 +18
GŁOGOWSKI Miłosz
PKSZERM WARSZAWA
7 D2 D1 D1 V5 D4 D0 1 0,17 13 29 -16
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MAZURKIEWICZ Miłosz
MDK BYTOM
1 V5 D4 D1 D0 V5 V5 3 0,50 20 23 -3
GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
2 D3 D2 D2 D4 D3 V5 1 0,17 19 27 -8
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
3 V5 V5 D2 D2 V5 V5 4 0,67 24 18 +6
BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
4 V5 V5 V5 D0 V5 V5 5 0,83 25 15 +10
URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
5 V5 V5 V4 V5 V5 V5 6 1,00 29 10 +19
SIKORSKI Jakub
MUSZKIETER GL.
6 D1 V5 D1 D3 D3 D2 1 0,17 15 28 -13
ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
7 D4 D2 D2 D2 D1 V5 1 0,17 16 27 -11
Sędzia:
KOZŁOWSKI Marcin
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KAŹMIERSKI Maciej
MKS GRYF MIELEC
1 D2 V5 V5 D4 V5 V5 4 0,67 26 19 +7
NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
2 V5 D3 V5 V5 D4 D4 3 0,50 26 20 +6
DOMOWICZ Krzysztof
KKS KRAKÓW
3 D1 V5 V5 V5 D1 V5 4 0,67 22 24 -2
PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR.
4 D4 D1 D3 D4 D4 D2 0 0,00 18 30 -12
ANTONIAK Antoni
MUSZKIETER GL.
5 V5 D2 D4 V5 D2 V5 3 0,50 23 27 -4
MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
6 D2 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,67 25 20 +5
PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
7 D2 V5 D4 V5 D4 V4 3 0,50 24 24 0
Sędzia:
MOSLER-PLURA Dominika
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
1 V5 V5 V5 V5 V5 V4 6 1,00 29 13 +16
RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
2 D4 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,67 27 21 +6
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
3 D2 D2 D4 D1 V5 D1 1 0,17 15 27 -12
MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
4 D1 D2 V5 D2 D1 D2 1 0,17 13 29 -16
SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
5 D2 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,67 25 19 +6
PALĘDZKI Krzysztof
AZS AWF KATOWICE
6 D3 D4 D2 V5 D2 D0 1 0,17 16 26 -10
SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
7 D1 V5 V5 V5 D4 V5 4 0,67 25 15 +10
Sędzia:
NYCZ Krzysztof
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 14 +16
ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
2 D3 D3 V5 V5 D3 V5 3 0,50 24 22 +2
SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
3 D3 V5 D1 V5 D4 D2 2 0,33 20 23 -3
LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
4 D1 D2 V5 V4 D2 D0 2 0,33 14 24 -10
HOJDA Jakub
ZERWIKAPTUR KR.
5 D1 D3 D0 D3 D0 D0 0 0,00 7 29 -22
HUWER Kamil
AZS AWF KATOWICE
6 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 17 +12
JAKUBOWSKI Olaf
KS OLIMP LUBIN
7 D2 D2 V5 V5 V5 D3 3 0,50 22 17 +5
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
1 V5 D3 V5 D3 V5 V5 4 0,67 26 21 +5
SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW
2 D3 D2 D2 D2 D4 V5 1 0,17 18 26 -8
BULANDRA Jan
AZS AWF KATOWICE
3 V5 V5 V5 V5 V5 D2 5 0,83 27 14 +13
LUBIEWSKI Kacper
UKS START OP.
4 D4 V5 D1 D4 D4 V5 2 0,33 23 25 -2
CEPIŃSKI Jakub
KS OLIMP LUBIN
5 V5 V5 D1 V5 D3 V5 4 0,67 24 23 +1
GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
6 D4 V5 D2 V5 V5 D4 3 0,50 25 26 -1
ŁAGAN Hubert
AZS AWF KRAKÓW
7 D0 D1 V5 D3 D4 V5 2 0,33 18 26 -8
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
1 D1 D4 D1 D1 D3 0 0,00 10 25 -15
RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
2 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 10 +13
KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
3 V5 D1 D2 D0 V5 2 0,40 13 21 -8
MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
4 V5 V5 V3 V5 D1 4 0,80 19 14 +5
KITLIŃSKI Bartosz
KS OLIMP LUBIN
5 V5 D1 V5 D3 V5 3 0,60 19 14 +5
OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 D2 D4 V5 D3 2 0,40 19 19 0
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŁUCKI Kacper
KS OLIMP LUBIN
1 V5 V5 D3 D4 V5 D2 3 0,50 24 25 -1
KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
2 D3 D4 D3 D3 V5 D1 1 0,17 19 27 -8
GORCZAŃSKI Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW
3 D4 V5 D3 D1 V5 D3 2 0,33 21 25 -4
JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
4 V5 V5 V5 D1 V5 V5 5 0,83 26 15 +11
WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
5 V5 V5 V5 V5 V5 D3 5 0,83 28 18 +10
SZYMAŃSKI Stanisław
PKSZERM WARSZAWA
6 D3 D2 D1 D0 D4 D1 0 0,00 11 30 -19
BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
7 V5 V5 V5 D1 V5 V5 5 0,83 26 15 +11
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr10
Na planszy 11  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
1 V5 D2 D3 V5 V5 3 0,60 20 19 +1
GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WROCŁAW
2 D3 D2 D4 D4 D3 0 0,00 16 24 -8
WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 12 +13
MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
4 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 19 +4
POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
5 D2 V5 D4 D3 D3 1 0,20 17 24 -7
ADAMCZYK Patryk
AZS AWF KATOWICE
6 D4 V4 D1 D4 V5 2 0,40 18 21 -3
Sędzia:
SZCZĘŚNIAK Piotr
PIAST GLIWICE

Grupa nr11
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
CIEŚLIK Jakub
PKSZERM WARSZAWA
1 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 12 +12
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
2 D1 D4 D3 V5 D2 1 0,20 15 22 -7
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
3 D0 V5 V5 V5 D1 3 0,60 16 19 -3
BERNAT Julian
KSZ WARSZAWIANKA
4 D2 V5 D3 V5 V5 3 0,60 20 19 +1
BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
5 D4 D2 D2 D3 D2 0 0,00 13 25 -12
KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
6 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,80 23 14 +9
Sędzia:
WÓJCIKOWSKA Izabela
RMKS RYBNIK

Grupa nr12
Na planszy 12  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
1 D1 V5 D2 V5 D2 2 0,40 15 21 -6
KARDASZEWICZ Jan
PIAST GLIWICE
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 9 +16
FRYDRYCH Kacper
UKS SOKOLIK KR.
3 D4 D4 V5 D3 V5 2 0,40 21 20 +1
RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
4 V5 D0 D1 V5 V5 3 0,60 16 19 -3
SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
5 D2 D3 V5 D4 D4 1 0,20 18 23 -5
SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
6 V5 D1 D4 D3 V5 2 0,40 18 21 -3
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC  1,00  29  10  +19  Zakwalifikowany (a)
2 KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE  1,00  30  12  +18  Zakwalifikowany (a)
3T KLUGHARDT Hubert 26  KS SZPADA WROCŁAW  1,00  30  14  +16  Zakwalifikowany (a)
3T DZIURA Stanisław 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  1,00  30  14  +16  Zakwalifikowany (a)
5 URBAN Paweł 22  MKS GRYF MIELEC  1,00  29  13  +16  Zakwalifikowany (a)
6 KARDASZEWICZ Jan 13  PIAST GLIWICE  1,00  25  +16  Zakwalifikowany (a)
7 WAŁACH Wiktor 10  RMKS RYBNIK  1,00  25  12  +13  Zakwalifikowany (a)
8 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA  0,83  29  11  +18  Zakwalifikowany (a)
9 BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE  0,83  27  14  +13  Zakwalifikowany (a)
10 HUWER Kamil AZS AWF KATOWICE  0,83  29  17  +12  Zakwalifikowany (a)
11T BEZUCH Krzysztof 35  RMKS RYBNIK  0,83  26  15  +11  Zakwalifikowany (a)
11T JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE  0,83  26  15  +11  Zakwalifikowany (a)
13 WOJCIECHOWSKI Szymon 999  WLKS KMICIC CZĘST.  0,83  28  18  +10  Zakwalifikowany (a)
14 BUŚKO Robert 24  AZS AWF KATOWICE  0,83  25  15  +10  Zakwalifikowany (a)
15 RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW  0,80  23  10  +13  Zakwalifikowany (a)
16 CIEŚLIK Jakub 12  PKSZERM WARSZAWA  0,80  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
17 KUREK Jakub 37  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,80  23  14  +9  Zakwalifikowany (a)
18 MRÓZ Michał 77  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,80  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
19 MOREK Kacper 36  KS SZPADA WADOW.  0,80  23  19  +4  Zakwalifikowany (a)
20 SOJKA Adam 57  RMKS RYBNIK  0,67  25  15  +10  Zakwalifikowany (a)
21 CNOTALSKI Przemysław 25  ZERWIKAPTUR KR.  0,67  28  20  +8  Zakwalifikowany (a)
22 TARACHANOWICZ Szymon 49  MKS GRYF MIELEC  0,67  27  20  +7  Zakwalifikowany (a)
23 KAŹMIERSKI Maciej 23  MKS GRYF MIELEC  0,67  26  19  +7  Zakwalifikowany (a)
24 RZYCZNIAK Wojciech 31  PIAST GLIWICE  0,67  27  21  +6  Zakwalifikowany (a)
25 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA  0,67  25  19  +6  Zakwalifikowany (a)
26 PUCHAŁA Mikołaj 29  WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  24  18  +6  Zakwalifikowany (a)
27 WESOŁOWSKI Mikołaj 20  PIAST GLIWICE  0,67  26  21  +5  Zakwalifikowany (a)
28 MARCZAK Wojciech 30  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
29 SOJKA Dominik 58  RMKS RYBNIK  0,67  23  18  +5  Zakwalifikowany (a)
30 PARAFINIUK Łukasz 28  WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
31 CEPIŃSKI Jakub 33  KS OLIMP LUBIN  0,67  24  23  +1  Zakwalifikowany (a)
32 DOMOWICZ Krzysztof 67  KKS KRAKÓW  0,67  22  24  -2  Zakwalifikowany (a)
33 KITLIŃSKI Bartosz 19  KS OLIMP LUBIN  0,60  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
34T WALKOWIAK Szymon 42  AZS AWF WROCŁAW  0,60  20  19  +1  Zakwalifikowany (a)
34T BERNAT Julian 38  KSZ WARSZAWIANKA  0,60  20  19  +1  Zakwalifikowany (a)
36T RAINER Paweł 999  PKS MILENIUM SKAW.  0,60  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
36T MIGAS Piotr 15  PIAST GLIWICE  0,60  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
38 NOGANOWICZ Karol WKS KOLEJARZ WR.  0,50  26  20  +6  Zakwalifikowany (a)
39 JAKUBOWSKI Olaf 48  KS OLIMP LUBIN  0,50  22  17  +5  Zakwalifikowany (a)
40 ŻELAZNY Marcin 32  WLKS KMICIC CZĘST.  0,50  24  22  +2  Zakwalifikowany (a)
41 PARTYKA Czcibor 50  PIAST GLIWICE  0,50  24  24  Zakwalifikowany (a)
42 GŁADYSZCZAK Michał 71  PKSZERM WARSZAWA  0,50  25  26  -1  Zakwalifikowany (a)
43 ŁUCKI Kacper 18  KS OLIMP LUBIN  0,50  24  25  -1  Zakwalifikowany (a)
44 KWAŚNIK Dominik 999  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,50  20  21  -1  Zakwalifikowany (a)
45 MAZURKIEWICZ Miłosz 65  MDK BYTOM  0,50  20  23  -3  Zakwalifikowany (a)
46 ANTONIAK Antoni 999  MUSZKIETER GL.  0,50  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
47 FRYDRYCH Kacper 39  UKS SOKOLIK KR.  0,40  21  20  +1  Zakwalifikowany (a)
48 OGONOWSKI Szymon 34  PKSZERM WARSZAWA  0,40  19  19  Zakwalifikowany (a)
49T SKALSKI Jan 41  AZS AWF KRAKÓW  0,40  18  21  -3  Zakwalifikowany (a)
49T ADAMCZYK Patryk 16  AZS AWF KATOWICE  0,40  18  21  -3  Zakwalifikowany (a)
51 PAKUŁA Jan 14  KSZ WARSZAWIANKA  0,40  15  21  -6  Zakwalifikowany (a)
52 KAPIAS Augustyn 43  RMKS RYBNIK  0,40  13  21  -8  Zakwalifikowany (a)
53 SZURLEJ Maciej 60  KS SZPADA WROCŁAW  0,33  24  23  +1  Zakwalifikowany (a)
54 LUBIEWSKI Kacper 46  UKS START OP.  0,33  23  25  -2  Zakwalifikowany (a)
55 SZYMAŃSKI Konrad 69  PKSZERM WARSZAWA  0,33  20  23  -3  Zakwalifikowany (a)
56 GORCZAŃSKI Tymoteusz 45  AZS AWF KRAKÓW  0,33  21  25  -4  Zakwalifikowany (a)
57 FILEK Ireneusz 27  SKS GRASS-HOPPER K.  0,33  18  25  -7  Zakwalifikowany (a)
58 ŁAGAN Hubert 999  AZS AWF KRAKÓW  0,33  18  26  -8  Zakwalifikowany (a)
59 LEWANDOWSKI Wojciech 999  IKS WARSZAWA  0,33  14  24  -10  Zakwalifikowany (a)
60 SIERGIEJ Adam 999  WKS KOLEJARZ WR.  0,20  18  23  -5  Zakwalifikowany (a)
61 POLITOWICZ Stanisław 82  PKS MILENIUM SKAW.  0,20  17  24  -7  Zakwalifikowany (a)
62 WODNIAK Szymon 999  SKS GRASS-HOPPER K.  0,20  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
63T KESHK Nuri 80  KSZ WARSZAWIANKA  0,17  19  27  -8  Wyeliminowany (a)
63T GLINKA Jan 56  PKSZERM WARSZAWA  0,17  19  27  -8  Wyeliminowany (a)
65 SKOCZYLAS Michał 999  AZS AWF WROCŁAW  0,17  18  26  -8  Wyeliminowany (a)
66 PALĘDZKI Krzysztof 999  AZS AWF KATOWICE  0,17  16  26  -10  Wyeliminowany (a)
67 ZIELIŃSKI Franciszek 999  KS SZPADA WADOW.  0,17  16  27  -11  Wyeliminowany (a)
68 JABŁOŃSKI Marcin 70  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,17  15  27  -12  Wyeliminowany (a)
69 SIKORSKI Jakub 999  MUSZKIETER GL.  0,17  15  28  -13  Wyeliminowany (a)
70 SZYNAL Kacper 999  AZS AWF WROCŁAW  0,17  14  29  -15  Wyeliminowany (a)
71T MISZTELA Julian 999  WLKS KMICIC CZĘST.  0,17  13  29  -16  Wyeliminowany (a)
71T GŁOGOWSKI Miłosz 999  PKSZERM WARSZAWA  0,17  13  29  -16  Wyeliminowany (a)
73 GIEDROJĆ Jerzy 999  KS SZPADA WROCŁAW  0,00  16  24  -8  Wyeliminowany (a)
74 PODSIADŁO Kacper 999  ZERWIKAPTUR KR.  0,00  18  30  -12  Wyeliminowany (a)
75 BIEDROŃSKI Mateusz 999  AZS AWF KRAKÓW  0,00  13  25  -12  Wyeliminowany (a)
76 BRZEZOWSKI Jan 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,00  10  25  -15  Wyeliminowany (a)
77 SZÓSTEK Jakub 62  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,00  14  30  -16  Wyeliminowany (a)
78 SZYMAŃSKI Stanisław 999  PKSZERM WARSZAWA  0,00  11  30  -19  Wyeliminowany (a)
79 DROZDOWSKI Szymon 999  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,00  10  30  -20  Wyeliminowany (a)
80 HOJDA Jakub 999  ZERWIKAPTUR KR.  0,00  29  -22  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
  (1) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
(64) -BYE-   
    (1) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
(33) KITLIŃSKI Bartosz
KS OLIMP LUBIN
 
  15 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
  (32) KITLIŃSKI Bartosz
KS OLIMP LUBIN
 
 
(32) DOMOWICZ Krzysztof
KKS KRAKÓW
 
15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
    (1) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
(17) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 1
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
  (17) OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(48) OGONOWSKI Szymon
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 13
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
    (16) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(49) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 12
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
 
  (16) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(16) CIEŚLIK Jakub
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 13
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
 
    (1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
(9) BULANDRA Jan
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  (9) GORCZAŃSKI Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(56) GORCZAŃSKI Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW
 
15 - 14
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
    (9) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
   
(41) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE
 
  15 - 7
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (24) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
     
(24) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (8) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(25) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (25) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(40) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 12
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
    (8) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(57) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (8) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(8) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 10
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
    (1) SOCHA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
(5) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
  15 - 13
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE
Wideo:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  (5) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
   
(60) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
    (5) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
   
(37) RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
 
  15 - 12
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (28) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(28) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (5) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
   
(21) CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
 
  15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (21) CNOTALSKI Przemysław
ZERWIKAPTUR KR.
 
       
(44) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 4
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
    (12) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
     
(53) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WROCŁAW
 
  15 - 8
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
     
  (12) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
     
(12) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (4) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(13) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 12
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
Wideo:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE
 
 
  (13) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(52) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
15 - 4
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
    (13) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(45) MAZURKIEWICZ Miłosz
MDK BYTOM
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (20) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
     
(20) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
15 - 12
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
    (4) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(29) SOJKA Dominik
RMKS RYBNIK
 
  15 - 13
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (29) MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
 
   
(36) MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
 
15 - 7
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
    (4) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(61) POLITOWICZ Stanisław
PKS MILENIUM SKAW.
 
  15 - 13
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
 
  (4) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
 
(4) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 11
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
    (1) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
(3) KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WROCŁAW
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE
 
  (3) KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WROCŁAW
 
   
(62) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
15 - 14
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
    (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(35) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (30) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(30) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 11
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
    (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(19) MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
 
  15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (19) MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
 
       
(46) ANTONIAK Antoni
MUSZKIETER GL.
 
15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
       
    (14) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
 
     
(51) PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (14) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
 
     
(14) BUŚKO Robert
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 9
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE 
     
    (3) NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
 
   
(11) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
  15 - 7
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Wideo:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
 
   
  (11) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
       
(54) LUBIEWSKI Kacper
UKS START OP.
 
15 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
    (11) TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
 
       
(43) ŁUCKI Kacper
KS OLIMP LUBIN
 
  15 - 12
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE 
       
  (22) TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
 
         
(22) TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
 
15 - 11
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
         
    (6) NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
 
     
(27) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
  15 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
  (27) NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
 
       
(38) NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
 
15 - 5
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
       
    (6) NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
 
     
(59) LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
 
  15 - 13
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
  (6) KARDASZEWICZ Jan
PIAST GLIWICE
 
     
(6) KARDASZEWICZ Jan
PIAST GLIWICE
 
15 - 5
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (2) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
 
(7) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
  15 - 12
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Wideo:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
 
  (7) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
   
(58) ŁAGAN Hubert
AZS AWF KRAKÓW
 
15 - 3
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
    (7) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
   
(39) JAKUBOWSKI Olaf
KS OLIMP LUBIN
 
  15 - 11
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (26) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(26) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (7) HUWER Kamil
AZS AWF KATOWICE
 
   
(23) KAŹMIERSKI Maciej
MKS GRYF MIELEC
 
  15 - 14
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (23) KAŹMIERSKI Maciej
MKS GRYF MIELEC
 
       
(42) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 13
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
       
    (10) HUWER Kamil
AZS AWF KATOWICE
 
     
(55) SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 12
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
     
  (10) HUWER Kamil
AZS AWF KATOWICE
 
     
(10) HUWER Kamil
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (2) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
 
(15) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 9
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Wideo:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
 
 
  (15) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(50) ADAMCZYK Patryk
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 10
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
    (15) RADOSZ Mikołaj
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(47) FRYDRYCH Kacper
UKS SOKOLIK KR.
 
  15 - 7
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (18) FRYDRYCH Kacper
UKS SOKOLIK KR.
 
     
(18) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
    (2) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
 
(31) CEPIŃSKI Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
  15 - 5
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
  (31) CEPIŃSKI Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
   
(34) BERNAT Julian
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (2) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
 
(63) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (2) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
 
(2) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:07
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 
2 SOCHA Jan PKSZERM WARSZAWA 
3T DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
3T NOGANOWICZ Karol WKS KOLEJARZ WR. 
5 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC 
6 HUWER Kamil AZS AWF KATOWICE 
7 JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE 
8 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST. 
9 URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC 
10 WAŁACH Wiktor RMKS RYBNIK 
11 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
12 BUŚKO Robert AZS AWF KATOWICE 
13 RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 
14 TARACHANOWICZ Szymon MKS GRYF MIELEC 
15 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE 
16 SKALSKI Jan AZS AWF KRAKÓW 
17 KLUGHARDT Hubert KS SZPADA WROCŁAW 
18 KARDASZEWICZ Jan PIAST GLIWICE 
19 BEZUCH Krzysztof RMKS RYBNIK 
20 MOREK Kacper KS SZPADA WADOW. 
21 SOJKA Adam RMKS RYBNIK 
22 CNOTALSKI Przemysław ZERWIKAPTUR KR. 
23 KAŹMIERSKI Maciej MKS GRYF MIELEC 
24 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
25 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
26 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
27 CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 
28 KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 
29 MIGAS Piotr PIAST GLIWICE 
30 FRYDRYCH Kacper UKS SOKOLIK KR. 
31 OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 
32 GORCZAŃSKI Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW 
33 BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 
34 CIEŚLIK Jakub PKSZERM WARSZAWA 
35 KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
36 MRÓZ Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
37 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
38 SOJKA Dominik RMKS RYBNIK 
39 DOMOWICZ Krzysztof KKS KRAKÓW 
40T WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
40T BERNAT Julian KSZ WARSZAWIANKA 
42 RAINER Paweł PKS MILENIUM SKAW. 
43 JAKUBOWSKI Olaf KS OLIMP LUBIN 
44 ŻELAZNY Marcin WLKS KMICIC CZĘST. 
45 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE 
46 GŁADYSZCZAK Michał PKSZERM WARSZAWA 
47 ŁUCKI Kacper KS OLIMP LUBIN 
48 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
49 MAZURKIEWICZ Miłosz MDK BYTOM 
50 ANTONIAK Antoni MUSZKIETER GL. 
51 ADAMCZYK Patryk AZS AWF KATOWICE 
52 PAKUŁA Jan KSZ WARSZAWIANKA 
53 KAPIAS Augustyn RMKS RYBNIK 
54 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 
55 LUBIEWSKI Kacper UKS START OP. 
56 SZYMAŃSKI Konrad PKSZERM WARSZAWA 
57 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
58 ŁAGAN Hubert AZS AWF KRAKÓW 
59 LEWANDOWSKI Wojciech IKS WARSZAWA 
60 SIERGIEJ Adam WKS KOLEJARZ WR. 
61 POLITOWICZ Stanisław PKS MILENIUM SKAW. 
62 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K. 
63T GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 
63T KESHK Nuri KSZ WARSZAWIANKA 
65 SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW 
66 PALĘDZKI Krzysztof AZS AWF KATOWICE 
67 ZIELIŃSKI Franciszek KS SZPADA WADOW. 
68 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
69 SIKORSKI Jakub MUSZKIETER GL. 
70 SZYNAL Kacper AZS AWF WROCŁAW 
71T GŁOGOWSKI Miłosz PKSZERM WARSZAWA 
71T MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘST. 
73 GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 
74 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR. 
75 BIEDROŃSKI Mateusz AZS AWF KRAKÓW 
76 BRZEZOWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA 
77 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
78 SZYMAŃSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 
79 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
80 HOJDA Jakub ZERWIKAPTUR KR.