Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 KLUGHARDT Gloria KS SZPADA WROCŁAW 
2 KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 
3 JANELLI Zofia KS SZPADA WROCŁAW 
4 ZGRYŹNIAK Kinga RMKS RYBNIK 
5 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE 
6 SZYMANOWSKA Karolina KSZ WARSZAWIANKA 
7 STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 
8 JADCZAK Dominika KSZ WARSZAWIANKA 
9 STAWICKAJA Iwona KSZ WARSZAWIANKA 
10 WIECZOREK Anna 10  PIAST GLIWICE 
11 KOBYLNICKA Michalina 11  PIAST GLIWICE 
12 CIEŚLIK Cecylia 12  PKSZERM WARSZAWA 
13 OSADNIK Maja 13  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
14 TERCJAK Oliwia 14  KS SZPADA WROCŁAW 
15 LEŚNIEWSKA Marta 15  KSZ WARSZAWIANKA 
16 FRYSTACKA Patrycja 16  RMKS RYBNIK 
17 RADWAN Patrycja 17  KSZ WARSZAWIANKA 
18 ROSKOSZ Anna 18  AZS AWF KATOWICE 
19 SULEJ Zuzanna 19  KSZ WARSZAWIANKA 
20 ZIĘTEK Patrycja 20  BYTOM. TOW. SZERM. 
21 GWÓŹDŹ Julia 21  BYTOM. TOW. SZERM. 
22 RAKOCZY Natalia 22  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
23 KUŚMIERZ Zuzanna 24  KSZ WARSZAWIANKA 
24 JAROSZEK Emilia 26  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
25 OPOŃ Oliwia 27  KS SZPADA WROCŁAW 
26 TOMASZEWSKA Natalia 28  MKS KUSY SZCZ. 
27 HALEMBA Antonina 30  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
28 SZKLAR Katarzyna 32  MKS KUSY SZCZ. 
29 SZYMAŃSKA Aleksandra 33  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
30 IZDEBSKA Wiktoria 34  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
31 REIL Kaja 35  T.S. GÓRNIK RADLIN 
32 PELON Patrycja 37  UKS START OP. 
33 CHARKIEWICZ Karolina 38  AZS AWF WARSZAWA 
34 MAJGIER Bernadeta 40  PIAST GLIWICE 
35 PRINA CERAI Melania 41  KSZ WARSZAWIANKA 
36 MAJGIER Klara 42  PIAST GLIWICE 
37 PORWOŁ Liliana 43  RMKS RYBNIK 
38 KORDUŁA Antonina 44  RMKS RYBNIK 
39 ZAREK Zuzanna 45  UKS START OP. 
40 PIĄTEK Magdalena 48  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
41 BEREZHANSKA Anastasiia 49  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
42 DROBCZYK Pola 50  PIAST GLIWICE 
43 DANEK Łucja 51  KKS KRAKÓW 
44 KOZDĘBA Weronika 54  PIAST GLIWICE 
45 CZAJKA Emilia 55  T.S. GÓRNIK RADLIN 
46 WERONIECKA Julia 56  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
47 MAKOWSKA Agnieszka 57  AZS AWF KATOWICE 
48 MICHALCZYK Marta 57  KSZ WARSZAWIANKA 
49 SMOLEJ Hanna 59  MKS KUSY SZCZ. 
50 KOROL Amelia 60  AZS AWF WARSZAWA 
51 NOWAK Aleksandra 61  MKS KUSY SZCZ. 
52 WRÓBLEWSKA Agata 63  KS SZPADA WROCŁAW 
53 SADOWSKA Paulina 64  BYTOM. TOW. SZERM. 
54 RUP Sonia 65  UKS PIAST LEGNICA 
55 ŚLĘZAK Katarzyna 67  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
56 PINES Anna 71  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
57 KWAPISZ Amelia 72  T.S. GÓRNIK RADLIN 
58 TOKARSKA Klaudia 77  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
59 OSTROWSKA Paulina 78  PIAST GLIWICE 
60 BOGACZ Pola 79  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
61 ZAZULAK Anastazja 80  BYTOM. TOW. SZERM. 
62 FERSTER Paulina 81  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
63 TATOJ Anna 82  AZS AWF KATOWICE 
64 WUZIK Maja 83  RMKS RYBNIK 
65 PRINA CERAI Veronica 86  KSZ WARSZAWIANKA 
66 OLEJNICKA Dominika 87  IKS WARSZAWA 
67 ANDRZEJCZAK Wiktoria 999  AZS AWF WARSZAWA 
68 GĘSIŃSKA Weronika 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
69 SOLARZ Paulina 999  AZS AWF KRAKÓW 
70 KWAŚNIEWSKA Marta 999  KSZ WARSZAWIANKA 
71 ŚWISTUŃ Karolina 999  AZS AWF KRAKÓW 
72 HOLC Apolonia 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
73 PODSIADŁO Julia 999  ZERWIKAPTUR KR. 
74 CZAJKOWSKA Róża 999  AZS AWF WARSZAWA 
75 HOJDA Małgorzata 999  ZERWIKAPTUR KR. 
76 JAROSZ Zuzanna 999  T.S. GÓRNIK RADLIN 
77 DEPTA Hanna 999  UKS ATLAS TARNOWO P. 
78 SKORCZYŃSKA Antonia 999  SKS GRASS-HOPPER K. 
79 PRZYWARA Julia 999  BYTOM. TOW. SZERM. 
80 MĘŻYK Oliwia 999  RMKS RYBNIK 
81 GARUS Oliwia 999  SKS GRASS-HOPPER K. 
82 URBANOWICZ Agata 999  ZERWIKAPTUR KR. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KLUGHARDT Gloria
KS SZPADA WROCŁAW
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 8 +22
JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
2 D2 V5 V5 V4 D4 V5 4 0,67 25 22 +3
TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
3 D2 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,67 26 15 +11
HOLC Apolonia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
4 D1 D4 D2 V5 D3 D4 1 0,17 19 27 -8
PODSIADŁO Julia
ZERWIKAPTUR KR.
5 D0 D3 D0 D2 D1 D2 0 0,00 8 28 -20
MICHALCZYK Marta
KSZ WARSZAWIANKA
6 D3 V5 D1 V5 V5 V5 4 0,67 24 21 +3
KOROL Amelia
AZS AWF WARSZAWA
7 D0 D1 D2 V5 V4 D3 2 0,33 15 26 -11
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KUŚMIERZ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
1 V5 D1 D2 D4 V5 V5 3 0,50 22 22 0
SMOLEJ Hanna
MKS KUSY SZCZ.
2 D2 D1 V5 D0 D4 D4 1 0,17 16 28 -12
KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 7 +23
ŚWISTUŃ Karolina
AZS AWF KRAKÓW
4 V5 D3 D0 D4 D4 V5 2 0,33 21 24 -3
OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
5 V5 V5 D4 V5 V5 V5 5 0,83 29 20 +9
MAKOWSKA Agnieszka
AZS AWF KATOWICE
6 D3 V5 D0 V5 D4 V5 3 0,50 22 26 -4
CZAJKOWSKA Róża
AZS AWF WARSZAWA
7 D2 V5 D1 D2 D3 D3 1 0,17 16 29 -13
Sędzia:
NYCZ Krzysztof
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RAKOCZY Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
1 V5 V5 D1 V5 D3 D4 3 0,50 23 22 +1
HOJDA Małgorzata
ZERWIKAPTUR KR.
2 D2 D2 D1 V5 D2 D1 1 0,17 13 28 -15
WERONIECKA Julia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
3 D1 V5 D1 V5 D2 D2 2 0,33 16 23 -7
JANELLI Zofia
KS SZPADA WROCŁAW
4 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 14 +14
NOWAK Aleksandra
MKS KUSY SZCZ.
5 D4 D3 D1 D3 D3 D3 0 0,00 17 30 -13
HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 14 +16
KWAŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
7 V5 V5 V5 D3 V5 D1 4 0,67 24 20 +4
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 7 +23
SZKLAR Katarzyna
MKS KUSY SZCZ.
2 D0 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 25 24 +1
WRÓBLEWSKA Agata
KS SZPADA WROCŁAW
3 D2 D4 D2 V5 V5 V5 3 0,50 23 23 0
GWÓŹDŹ Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
4 D1 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,67 25 20 +5
KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
5 D1 D3 D2 D4 V5 V5 2 0,33 20 25 -5
JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN
6 D1 D4 D4 D1 D1 D3 0 0,00 14 30 -16
PRINA CERAI Veronica
KSZ WARSZAWIANKA
7 D2 D4 D2 D3 D4 V5 1 0,17 20 28 -8
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
1 D3 V5 D0 V5 D4 D4 2 0,33 21 21 0
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM.
2 V5 D2 D1 V5 D4 D1 2 0,33 18 26 -8
DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P.
3 D1 V5 D0 V5 V5 D1 3 0,50 17 22 -5
KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 4 +26
SOLARZ Paulina
AZS AWF KRAKÓW
5 D0 D3 D2 D1 D0 D1 0 0,00 7 30 -23
SULEJ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
6 V5 V5 D4 D2 V5 D3 3 0,50 24 23 +1
SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
7 V5 V5 V4 D0 V5 V5 5 0,83 24 15 +9
Sędzia:
WÓJCIKOWSKA Izabela
RMKS RYBNIK

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
1 V5 V5 D2 V5 V5 D3 4 0,67 25 19 +6
DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
2 D4 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,67 26 18 +8
SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K.
3 D3 D2 D0 D1 V5 V5 2 0,33 16 26 -10
SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 7 +23
ANDRZEJCZAK Wiktoria
AZS AWF WARSZAWA
5 D1 D2 V5 D1 D2 D3 1 0,17 14 26 -12
ZIĘTEK Patrycja
BYTOM. TOW. SZERM.
6 D2 D3 D4 D2 V5 V5 2 0,33 21 26 -5
RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
7 V4 D1 D2 D0 V5 D4 2 0,33 16 26 -10
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
1 D3 V5 V5 D4 D2 V5 3 0,50 24 26 -2
STASZULONEK Karolina
PIAST GLIWICE
2 V5 V5 V4 V5 V5 D4 5 0,83 28 15 +13
PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
3 D4 D1 D2 V5 V5 V5 3 0,50 22 25 -3
RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
4 D4 D3 V5 D4 D4 V5 2 0,33 25 25 0
DANEK Łucja
KKS KRAKÓW
5 V5 D2 D4 V5 V5 V5 4 0,67 26 22 +4
REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
6 V5 D1 D2 V5 D3 V5 3 0,50 21 23 -2
WUZIK Maja
RMKS RYBNIK
7 D3 V5 D4 D4 D1 D2 1 0,17 19 29 -10
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BEREZHANSKA Anastasiia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
1 D3 D4 D4 D3 V5 D4 1 0,17 23 28 -5
JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
2 V5 V5 V5 D1 V5 V5 5 0,83 26 17 +9
ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
3 V5 D3 V5 V4 D3 V5 4 0,67 25 21 +4
PINES Anna
PAŁAC MŁODZ. KAT.
4 V5 D1 D1 V5 D2 D4 2 0,33 18 24 -6
PELON Patrycja
UKS START OP.
5 V5 V5 D3 D2 D4 D2 2 0,33 21 23 -2
MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK
6 D3 D3 V5 V3 V5 D4 3 0,50 23 24 -1
OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
7 V5 D2 D3 V5 V5 V5 4 0,67 25 24 +1
Sędzia:
KOZŁOWSKI Marcin
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MAJGIER Klara
PIAST GLIWICE
1 V5 D4 D4 V5 V5 D3 3 0,50 26 24 +2
GĘSIŃSKA Weronika
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
2 D1 D0 D4 D3 D2 D1 0 0,00 11 30 -19
FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
3 V5 V5 D4 V5 D3 V5 4 0,67 27 17 +10
KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 V5 V5 V5 D4 D3 D1 3 0,50 23 27 -4
GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
5 D4 V5 D0 V5 V5 V5 4 0,67 24 24 0
STAWICKAJA Iwona
KSZ WARSZAWIANKA
6 D4 V5 V5 V5 D3 D4 3 0,50 26 23 +3
CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
7 V5 V5 D3 V5 D4 V5 4 0,67 27 19 +8
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
LEŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 10 +20
TOKARSKA Klaudia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
2 D3 D0 D3 D3 V5 V5 2 0,33 19 23 -4
PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
3 D2 V5 V5 D2 V5 D2 3 0,50 21 18 +3
OLEJNICKA Dominika
IKS WARSZAWA
4 D1 V4 D3 D3 V5 V5 3 0,50 21 22 -1
WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
5 D1 V4 V5 V5 V5 V5 5 0,83 25 16 +9
URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR.
6 D0 D3 D0 D2 D0 D2 0 0,00 7 30 -23
PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT.
7 D3 D2 V5 D2 D3 V5 2 0,33 20 24 -4
Sędzia:
MOSLER-PLURA Dominika
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr11
Na planszy 11  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
1 V5 V5 D2 V5 D1 3 0,60 18 17 +1
KOBYLNICKA Michalina
PIAST GLIWICE
2 D3 V5 D3 D2 V5 2 0,40 18 21 -3
BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT.
3 D2 D3 D4 D0 D4 0 0,00 13 25 -12
PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA
4 V5 V5 V5 D4 V5 4 0,80 24 17 +7
TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
5 D2 V5 V5 V5 D3 3 0,60 20 16 +4
TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
6 V5 D3 V5 D3 V5 3 0,60 21 18 +3
Sędzia:
SZCZĘŚNIAK Piotr
PIAST GLIWICE

Grupa nr12
Na planszy 12  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
1 V5 V5 V5 D1 D4 3 0,60 20 20 0
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
2 D4 D2 D2 D3 V5 1 0,20 16 22 -6
MAJGIER Bernadeta
PIAST GLIWICE
3 D3 V5 V5 D2 D3 2 0,40 18 20 -2
KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
4 D3 V5 D3 D4 V5 2 0,40 20 18 +2
CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 15 +9
FERSTER Paulina
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
6 V5 D2 V5 D1 V5 3 0,60 18 21 -3
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE  1,00  30  +26  Zakwalifikowany (a)
2T KLASIK Alicja RMKS RYBNIK  1,00  30  +23  Zakwalifikowany (a)
2T ZGRYŹNIAK Kinga RMKS RYBNIK  1,00  30  +23  Zakwalifikowany (a)
2T SZYMANOWSKA Karolina KSZ WARSZAWIANKA  1,00  30  +23  Zakwalifikowany (a)
5 KLUGHARDT Gloria KS SZPADA WROCŁAW  1,00  30  +22  Zakwalifikowany (a)
6 LEŚNIEWSKA Marta 15  KSZ WARSZAWIANKA  1,00  30  10  +20  Zakwalifikowany (a)
7 HALEMBA Antonina 30  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  1,00  30  14  +16  Zakwalifikowany (a)
8 JANELLI Zofia KS SZPADA WROCŁAW  0,83  28  14  +14  Zakwalifikowany (a)
9 STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE  0,83  28  15  +13  Zakwalifikowany (a)
10 OPOŃ Oliwia 27  KS SZPADA WROCŁAW  0,83  29  20  +9  Zakwalifikowany (a)
11 JADCZAK Dominika KSZ WARSZAWIANKA  0,83  26  17  +9  Zakwalifikowany (a)
12 WIECZOREK Anna 10  PIAST GLIWICE  0,83  25  16  +9  Zakwalifikowany (a)
13 SZYMAŃSKA Aleksandra 33  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,83  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
14 SZKLAR Katarzyna 32  MKS KUSY SZCZ.  0,83  25  24  +1  Zakwalifikowany (a)
15 CIEŚLIK Cecylia 12  PKSZERM WARSZAWA  0,80  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
16 PRINA CERAI Melania 41  KSZ WARSZAWIANKA  0,80  24  17  +7  Zakwalifikowany (a)
17 TOMASZEWSKA Natalia 28  MKS KUSY SZCZ.  0,67  26  15  +11  Zakwalifikowany (a)
18 FRYSTACKA Patrycja 16  RMKS RYBNIK  0,67  27  17  +10  Zakwalifikowany (a)
19 CHARKIEWICZ Karolina 38  AZS AWF WARSZAWA  0,67  27  19  +8  Zakwalifikowany (a)
20 DROBCZYK Pola 50  PIAST GLIWICE  0,67  26  18  +8  Zakwalifikowany (a)
21 IZDEBSKA Wiktoria 34  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,67  25  19  +6  Zakwalifikowany (a)
22 GWÓŹDŹ Julia 21  BYTOM. TOW. SZERM.  0,67  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
23 DANEK Łucja 51  KKS KRAKÓW  0,67  26  22  +4  Zakwalifikowany (a)
24 ROSKOSZ Anna 18  AZS AWF KATOWICE  0,67  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
25 KWAŚNIEWSKA Marta 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
26 JAROSZEK Emilia 26  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,67  25  22  +3  Zakwalifikowany (a)
27 MICHALCZYK Marta 57  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
28 OSTROWSKA Paulina 78  PIAST GLIWICE  0,67  25  24  +1  Zakwalifikowany (a)
29 GARUS Oliwia 999  SKS GRASS-HOPPER K.  0,67  24  24  Zakwalifikowany (a)
30 TERCJAK Oliwia 14  KS SZPADA WROCŁAW  0,60  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
31 TATOJ Anna 82  AZS AWF KATOWICE  0,60  21  18  +3  Zakwalifikowany (a)
32 ZAREK Zuzanna 45  UKS START OP.  0,60  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
33 OSADNIK Maja 13  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,60  20  20  Zakwalifikowany (a)
34 FERSTER Paulina 81  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,60  18  21  -3  Zakwalifikowany (a)
35 STAWICKAJA Iwona KSZ WARSZAWIANKA  0,50  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
36 PORWOŁ Liliana 43  RMKS RYBNIK  0,50  21  18  +3  Zakwalifikowany (a)
37 MAJGIER Klara 42  PIAST GLIWICE  0,50  26  24  +2  Zakwalifikowany (a)
38 SULEJ Zuzanna 19  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  24  23  +1  Zakwalifikowany (a)
39 RAKOCZY Natalia 22  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
40 WRÓBLEWSKA Agata 63  KS SZPADA WROCŁAW  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
41 KUŚMIERZ Zuzanna 24  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  22  22  Zakwalifikowany (a)
42 MĘŻYK Oliwia 999  RMKS RYBNIK  0,50  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
43 OLEJNICKA Dominika 87  IKS WARSZAWA  0,50  21  22  -1  Zakwalifikowany (a)
44 ŚLĘZAK Katarzyna 67  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,50  24  26  -2  Zakwalifikowany (a)
45 REIL Kaja 35  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
46 PRZYWARA Julia 999  BYTOM. TOW. SZERM.  0,50  22  25  -3  Zakwalifikowany (a)
47 KWAPISZ Amelia 72  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
48 MAKOWSKA Agnieszka 57  AZS AWF KATOWICE  0,50  22  26  -4  Zakwalifikowany (a)
49 DEPTA Hanna 999  UKS ATLAS TARNOWO P.  0,50  17  22  -5  Zakwalifikowany (a)
50 KORDUŁA Antonina 44  RMKS RYBNIK  0,40  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
51 MAJGIER Bernadeta 40  PIAST GLIWICE  0,40  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
52 KOBYLNICKA Michalina 11  PIAST GLIWICE  0,40  18  21  -3  Zakwalifikowany (a)
53 RADWAN Patrycja 17  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  25  25  Zakwalifikowany (a)
54 CZAJKA Emilia 55  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,33  21  21  Zakwalifikowany (a)
55 PELON Patrycja 37  UKS START OP.  0,33  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
56 ŚWISTUŃ Karolina 999  AZS AWF KRAKÓW  0,33  21  24  -3  Zakwalifikowany (a)
57 PIĄTEK Magdalena 48  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,33  20  24  -4  Zakwalifikowany (a)
58 TOKARSKA Klaudia 77  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,33  19  23  -4  Zakwalifikowany (a)
59 ZIĘTEK Patrycja 20  BYTOM. TOW. SZERM.  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
60 KOZDĘBA Weronika 54  PIAST GLIWICE  0,33  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
61 PINES Anna 71  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,33  18  24  -6  Zakwalifikowany (a)
62 WERONIECKA Julia 56  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,33  16  23  -7  Zakwalifikowany (a)
63 SADOWSKA Paulina 64  BYTOM. TOW. SZERM.  0,33  18  26  -8  Wyeliminowany (a)
64T RUP Sonia 65  UKS PIAST LEGNICA  0,33  16  26  -10  Wyeliminowany (a)
64T SKORCZYŃSKA Antonia 999  SKS GRASS-HOPPER K.  0,33  16  26  -10  Wyeliminowany (a)
66 KOROL Amelia 60  AZS AWF WARSZAWA  0,33  15  26  -11  Wyeliminowany (a)
67 ZAZULAK Anastazja 80  BYTOM. TOW. SZERM.  0,20  16  22  -6  Wyeliminowany (a)
68 BEREZHANSKA Anastasiia 49  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,17  23  28  -5  Wyeliminowany (a)
69 PRINA CERAI Veronica 86  KSZ WARSZAWIANKA  0,17  20  28  -8  Wyeliminowany (a)
70 HOLC Apolonia 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,17  19  27  -8  Wyeliminowany (a)
71 WUZIK Maja 83  RMKS RYBNIK  0,17  19  29  -10  Wyeliminowany (a)
72 SMOLEJ Hanna 59  MKS KUSY SZCZ.  0,17  16  28  -12  Wyeliminowany (a)
73 ANDRZEJCZAK Wiktoria 999  AZS AWF WARSZAWA  0,17  14  26  -12  Wyeliminowany (a)
74 CZAJKOWSKA Róża 999  AZS AWF WARSZAWA  0,17  16  29  -13  Wyeliminowany (a)
75 HOJDA Małgorzata 999  ZERWIKAPTUR KR.  0,17  13  28  -15  Wyeliminowany (a)
76 BOGACZ Pola 79  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,00  13  25  -12  Wyeliminowany (a)
77 NOWAK Aleksandra 61  MKS KUSY SZCZ.  0,00  17  30  -13  Wyeliminowany (a)
78 JAROSZ Zuzanna 999  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,00  14  30  -16  Wyeliminowany (a)
79 GĘSIŃSKA Weronika 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,00  11  30  -19  Wyeliminowany (a)
80 PODSIADŁO Julia 999  ZERWIKAPTUR KR.  0,00  28  -20  Wyeliminowany (a)
81T URBANOWICZ Agata 999  ZERWIKAPTUR KR.  0,00  30  -23  Wyeliminowany (a)
81T SOLARZ Paulina 999  AZS AWF KRAKÓW  0,00  30  -23  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
  (1) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
(64) -BYE-   
    (1) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
(33) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 12
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
  (32) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
 
(32) ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
 
15 - 10
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
    (1) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
(17) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
  15 - 11
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
  (17) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
   
(48) MAKOWSKA Agnieszka
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 10
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
    (16) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(49) DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
  15 - 13
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
 
  (16) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(16) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 13
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
    (1) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
(9) STASZULONEK Karolina
PIAST GLIWICE
 
  15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
 
  (9) STASZULONEK Karolina
PIAST GLIWICE
 
   
(56) ŚWISTUŃ Karolina
AZS AWF KRAKÓW
 
15 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
    (9) STASZULONEK Karolina
PIAST GLIWICE
 
   
(41) KUŚMIERZ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
  12 - 10
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (24) KUŚMIERZ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(24) ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 12
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE 
     
    (8) STASZULONEK Karolina
PIAST GLIWICE
 
 
(25) KWAŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
  9 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (25) WRÓBLEWSKA Agata
KS SZPADA WROCŁAW
 
   
(40) WRÓBLEWSKA Agata
KS SZPADA WROCŁAW
 
15 - 12
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
    (8) JANELLI Zofia
KS SZPADA WROCŁAW
 
 
(57) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  15 - 13
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (8) JANELLI Zofia
KS SZPADA WROCŁAW
 
 
(8) JANELLI Zofia
KS SZPADA WROCŁAW
 
15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
    (1) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
(5) KLUGHARDT Gloria
KS SZPADA WROCŁAW
 
  15 - 8
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  (5) KLUGHARDT Gloria
KS SZPADA WROCŁAW
 
   
(60) KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
 
15 - 5
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
    (5) KLUGHARDT Gloria
KS SZPADA WROCŁAW
 
   
(37) MAJGIER Klara
PIAST GLIWICE
 
  15 - 5
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (28) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
     
(28) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
15 - 13
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
    (5) KLUGHARDT Gloria
KS SZPADA WROCŁAW
 
   
(21) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
  15 - 4
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
  (21) IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
       
(44) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
15 - 14
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
       
    (12) WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
 
     
(53) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 6
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
  (12) WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
 
     
(12) WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
 
15 - 10
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
    (4) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(13) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
  15 - 13
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
 
  (13) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
   
(52) KOBYLNICKA Michalina
PIAST GLIWICE
 
15 - 13
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
    (13) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
   
(45) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (20) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(20) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
15 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
    (4) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(29) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 6
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (29) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
   
(36) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
    (4) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(61) PINES Anna
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  15 - 9
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (4) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(4) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 8
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE 
 
    (1) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
(3) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
  15 - 14
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
 
  (3) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
   
(62) WERONIECKA Julia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
15 - 2
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (3) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
   
(35) STAWICKAJA Iwona
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 5
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (30) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
 
     
(30) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
 
15 - 3
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (3) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
   
(19) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
  15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (19) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
       
(46) PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
15 - 10
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
    (14) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
     
(51) MAJGIER Bernadeta
PIAST GLIWICE
 
  15 - 10
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (14) MAJGIER Bernadeta
PIAST GLIWICE
 
     
(14) SZKLAR Katarzyna
MKS KUSY SZCZ.
 
15 - 11
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
    (3) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
   
(11) JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 6
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
 
   
  (11) JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(54) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
       
    (11) GWÓŹDŹ Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
       
(43) OLEJNICKA Dominika
IKS WARSZAWA
 
  15 - 4
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE 
       
  (22) GWÓŹDŹ Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
         
(22) GWÓŹDŹ Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
         
    (6) SULEJ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(27) MICHALCZYK Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 11
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (27) SULEJ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(38) SULEJ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 9
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
       
    (6) SULEJ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(59) ZIĘTEK Patrycja
BYTOM. TOW. SZERM.
 
  15 - 11
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
  (6) LEŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(6) LEŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 6
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
    (2) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(7) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 13
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
Wideo:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
 
 
  (7) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
   
(58) TOKARSKA Klaudia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (7) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
   
(39) RAKOCZY Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (26) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
     
(26) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
15 - 13
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
    (7) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
   
(23) DANEK Łucja
KKS KRAKÓW
 
  15 - 12
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (23) DANEK Łucja
KKS KRAKÓW
 
       
(42) MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK
 
15 - 13
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
    (10) DANEK Łucja
KKS KRAKÓW
 
     
(55) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
  15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (10) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
     
(10) OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
 
15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (2) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(15) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 8
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
Wideo:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
  (15) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(50) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
15 - 12
Sędzia:  SZCZĘŚNIAK Piotr  PIAST GLIWICE 
   
    (15) FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
 
   
(47) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 12
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (18) FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
 
     
(18) FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
 
15 - 6
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
    (2) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(31) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (31) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
   
(34) FERSTER Paulina
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
12 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
    (2) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(63) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (2) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(2) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:57
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 ZGRYŹNIAK Kinga RMKS RYBNIK 
2 SZYMANOWSKA Karolina KSZ WARSZAWIANKA 
3T KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 
3T KORKUS Emilia PIAST GLIWICE 
5 KLUGHARDT Gloria KS SZPADA WROCŁAW 
6 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
7 STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 
8 SULEJ Zuzanna KSZ WARSZAWIANKA 
9 JANELLI Zofia KS SZPADA WROCŁAW 
10 WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 
11 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
12 PRINA CERAI Melania KSZ WARSZAWIANKA 
13 FRYSTACKA Patrycja RMKS RYBNIK 
14 CHARKIEWICZ Karolina AZS AWF WARSZAWA 
15 GWÓŹDŹ Julia BYTOM. TOW. SZERM. 
16 DANEK Łucja KKS KRAKÓW 
17 LEŚNIEWSKA Marta KSZ WARSZAWIANKA 
18 JADCZAK Dominika KSZ WARSZAWIANKA 
19 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA 
20 TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZ. 
21 IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
22 JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZ. KAT. 
23 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 
24 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WROCŁAW 
25 TATOJ Anna AZS AWF KATOWICE 
26 OSADNIK Maja UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
27 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK 
28 WRÓBLEWSKA Agata KS SZPADA WROCŁAW 
29 KUŚMIERZ Zuzanna KSZ WARSZAWIANKA 
30 REIL Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 
31 MAJGIER Bernadeta PIAST GLIWICE 
32 PELON Patrycja UKS START OP. 
33 OPOŃ Oliwia KS SZPADA WROCŁAW 
34 SZKLAR Katarzyna MKS KUSY SZCZ. 
35 DROBCZYK Pola PIAST GLIWICE 
36 ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 
37 KWAŚNIEWSKA Marta KSZ WARSZAWIANKA 
38 MICHALCZYK Marta KSZ WARSZAWIANKA 
39 GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER K. 
40 ZAREK Zuzanna UKS START OP. 
41 FERSTER Paulina TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
42 STAWICKAJA Iwona KSZ WARSZAWIANKA 
43 MAJGIER Klara PIAST GLIWICE 
44 RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZ. KAT. 
45 MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 
46 OLEJNICKA Dominika IKS WARSZAWA 
47 ŚLĘZAK Katarzyna UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
48 PRZYWARA Julia BYTOM. TOW. SZERM. 
49 KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 
50 MAKOWSKA Agnieszka AZS AWF KATOWICE 
51 DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO P. 
52 KORDUŁA Antonina RMKS RYBNIK 
53 KOBYLNICKA Michalina PIAST GLIWICE 
54 RADWAN Patrycja KSZ WARSZAWIANKA 
55 CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 
56 ŚWISTUŃ Karolina AZS AWF KRAKÓW 
57 PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZ. KAT. 
58 TOKARSKA Klaudia TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
59 ZIĘTEK Patrycja BYTOM. TOW. SZERM. 
60 KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 
61 PINES Anna PAŁAC MŁODZ. KAT. 
62 WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
63 SADOWSKA Paulina BYTOM. TOW. SZERM. 
64T RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 
64T SKORCZYŃSKA Antonia SKS GRASS-HOPPER K. 
66 KOROL Amelia AZS AWF WARSZAWA 
67 ZAZULAK Anastazja BYTOM. TOW. SZERM. 
68 BEREZHANSKA Anastasiia TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
69 PRINA CERAI Veronica KSZ WARSZAWIANKA 
70 HOLC Apolonia TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
71 WUZIK Maja RMKS RYBNIK 
72 SMOLEJ Hanna MKS KUSY SZCZ. 
73 ANDRZEJCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 
74 CZAJKOWSKA Róża AZS AWF WARSZAWA 
75 HOJDA Małgorzata ZERWIKAPTUR KR. 
76 BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZ. KAT. 
77 NOWAK Aleksandra MKS KUSY SZCZ. 
78 JAROSZ Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 
79 GĘSIŃSKA Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
80 PODSIADŁO Julia ZERWIKAPTUR KR. 
81T URBANOWICZ Agata ZERWIKAPTUR KR. 
81T SOLARZ Paulina AZS AWF KRAKÓW