Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE 
2 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA 
3 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
4 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR. 
5 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZK. SZERM. 
6 OSADNIK Maja UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
7 ŚLĘZAK Katarzyna UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
8 TATOJ Anna 10  AZS AWF KATOWICE 
9 IZDEBSKA Wiktoria 11  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
10 MISIAK Laura 12  T.S. GÓRNIK RADLIN 
11 OPOŃ Oliwia 13  KS SZPADA WR. 
12 PORWOŁ Liliana 14  RMKS RYBNIK 
13 JAROSZEK Emilia 15  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
14 REIL Kaja 16  T.S. GÓRNIK RADLIN 
15 GOCZAŁ Alicja 17  SKS GRASS-HOPPER K. 
16 DANEK Łucja 18  KKS KRAKÓW 
17 RADWAN Patrycja 19  KSZ WARSZAWIANKA 
18 KOZDĘBA Weronika 20  PIAST GLIWICE 
19 CHARKIEWICZ Karolina 21  AZS AWF WARSZAWA 
20 CZAJKA Emilia 22  T.S. GÓRNIK RADLIN 
21 PELON Patrycja 24  UKS START OP. 
22 MAKOWSKA Agnieszka 25  AZS AWF KATOWICE 
23 NIEWADZI Zofia 26  KS OLIMP LUBIN 
24 ZAREK Zuzanna 27  UKS START OP. 
25 MRÓZ Martyna 28  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
26 RATYNA Magda 29  MUSZKIETER GL. 
27 GARUS Oliwia 30  SKS GRASS-HOPPER K. 
28 MICHALCZYK Marta 31  KSZ WARSZAWIANKA 
29 KWAPISZ Amelia 32  T.S. GÓRNIK RADLIN 
30 WERONIECKA Julia 33  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
31 OSTROWSKA Paulina 34  PIAST GLIWICE 
32 KORDUŁA Antonina 35  RMKS RYBNIK 
33 DROBCZYK Pola 36  PIAST GLIWICE 
34 BOGACZ Pola 37  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
35 ADAMSKA Martyna 38  BYTOM. TOW. SZERM. 
36 VYSOTSKAYA Maryia 39  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
37 RUP Sonia 40  UKS PIAST LEGNICA 
38 NOWAK Aleksandra 41  MKS KUSY SZCZ. 
39 CHOROSIŃSKA Matylda 42  KSZ WARSZAWIANKA 
40 DEPTA Hanna 43  UKS ATLAS TARNOWO P. 
41 JANECZEK Oliwia 44  MUSZKIETER GL. 
42 SZYMCZYK Michalina 45  MUSZKIETER GL. 
43 PRZYWARA Julia 46  BYTOM. TOW. SZERM. 
44 ZAZULAK Anastazja 47  BYTOM. TOW. SZERM. 
45 NIESYN Nikola 48  SKS FLESZ ŚW. 
46 BILIŃSKA Natalia 49  AZS AWF KRAKÓW 
47 WUZIK Maja 51  RMKS RYBNIK 
48 SZYMAŃSKA Maja 52  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
49 MĘŻYK Oliwia 55  RMKS RYBNIK 
50 ŚRODA Zuzanna 56  UKS SOKOLIK KR. 
51 NIECZKOWSKA Karolina 57  SKS FLESZ ŚW. 
52 JĘDRZEJEC Wiktoria 58  PIAST GLIWICE 
53 KUBIK Natalia 59  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
54 PUKOWIEC Alicja 60  T.S. GÓRNIK RADLIN 
55 DANEK Kamila 61  KKS KRAKÓW 
56 BARTOSZEK Otylia 62  UKS ZAWISZA KAT. 
57 PECCOUD Suzanne 63  KSZ WARSZAWIANKA 
58 OŻAROWSKA Małgorzata 64  IKS WARSZAWA 
59 WOLNY Tamara 65  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
60 ANDRZEJCZAK Wiktoria 68  AZS AWF WARSZAWA 
61 JAROSZ Zuzanna 68  T.S. GÓRNIK RADLIN 
62 MAŚLANKA Maja 70  UKS ZAWISZA KAT. 
63 ADAMCZYK Anna 73  KS SZPADA WR. 
64 MARCINIAK Urszula 73  UKS PIAST LEGNICA 
65 HOLC Apolonia 75  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
66 GŁOWA Weronika 78  AZS AWF KRAKÓW 
67 URBAN Urszula 79  KSZ WARSZAWIANKA 
68 SKORCZYŃSKA Antonia 999  SKS GRASS-HOPPER K. 
69 PRINA CERAI Veronica 999  KSZ WARSZAWIANKA 
70 CZAJKOWSKA Róża 999  AZS AWF WARSZAWA 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
1 D4 D2 V5 V5 V5 V5 4 0,67 26 21 +5
DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P.
2 V5 D1 D4 V5 D0 D4 2 0,33 19 26 -7
KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 16 +14
JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL.
4 D4 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,67 27 21 +6
MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT.
5 D1 D2 D4 D2 V5 V5 2 0,33 19 27 -8
ANDRZEJCZAK Wiktoria
AZS AWF WARSZAWA
6 D2 V5 D2 D3 D3 D2 1 0,17 17 25 -8
PELON Patrycja
UKS START OP.
7 D4 V5 D4 D2 D4 V5 2 0,33 24 26 -2
Sędzia:
WÓJCIKOWSKA Izabela
RMKS RYBNIK

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL.
1 V5 D4 V5 D3 D3 2 0,40 20 21 -1
WOLNY Tamara
TORUŃSKA SZK. SZERM.
2 D3 D1 D0 D2 D3 0 0,00 9 25 -16
JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 V5 V5 D3 V5 D3 3 0,60 21 17 +4
MAKOWSKA Agnieszka
AZS AWF KATOWICE
4 D3 V5 V5 V5 D2 3 0,60 20 17 +3
CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
5 V5 V5 D2 D4 V5 3 0,60 21 16 +5
CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 V5 V5 V5 D1 4 0,80 21 16 +5
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
NOWAK Aleksandra
MKS KUSY SZCZ.
1 D1 D3 D1 V5 V5 D3 2 0,33 18 24 -6
KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
2 V5 V5 D2 V5 V5 V5 5 0,83 27 18 +9
ADAMCZYK Anna
KS SZPADA WR.
3 V5 D3 V5 D3 D3 D3 2 0,33 22 27 -5
HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
4 V5 V5 D4 V5 V5 V5 5 0,83 29 17 +12
PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
5 D1 D4 V5 D2 V5 D1 2 0,33 18 25 -7
PECCOUD Suzanne
KSZ WARSZAWIANKA
6 D3 D1 V5 D3 D2 D2 1 0,17 16 28 -12
NIEWADZI Zofia
KS OLIMP LUBIN
7 V5 D4 V5 D4 V5 V5 4 0,67 28 19 +9
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
1 D2 V5 V5 D4 V5 V5 4 0,67 26 18 +8
RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
2 V5 D1 V5 D2 V5 V5 4 0,67 23 19 +4
TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
3 D3 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,67 26 17 +9
RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
4 D2 D1 V5 D4 V5 V5 3 0,50 22 25 -3
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
5 V5 V5 D2 V5 D4 V5 4 0,67 26 24 +2
HOLC Apolonia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
6 D2 D4 D1 D4 V5 D4 1 0,17 20 29 -9
OŻAROWSKA Małgorzata
IKS WARSZAWA
7 D1 D2 D3 D3 D4 V5 1 0,17 18 29 -11
Sędzia:
SOBIECKI Jan
KS CRACOVIA

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
1 V5 V5 D1 V5 V4 V5 5 0,83 25 18 +7
BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT.
2 D3 V5 D3 V5 D1 D3 2 0,33 20 25 -5
NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW.
3 D2 D1 V5 D4 D0 V5 2 0,33 17 26 -9
MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
4 V5 V5 D3 D4 V5 D4 3 0,50 26 22 +4
MARCINIAK Urszula
UKS PIAST LEGNICA
5 D3 D4 V5 V5 V5 D2 3 0,50 24 27 -3
VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
6 D3 V5 V5 D3 D4 D4 2 0,33 24 20 +4
DANEK Łucja
KKS KRAKÓW
7 D2 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,67 25 23 +2
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RATYNA Magda
MUSZKIETER GL.
1 V5 V5 D1 V5 D4 V5 4 0,67 25 13 +12
PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN
2 D0 D3 D1 D1 D2 V5 1 0,17 12 29 -17
BILIŃSKA Natalia
AZS AWF KRAKÓW
3 D2 V5 D0 V5 D4 D4 2 0,33 20 27 -7
OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
4 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0,83 27 9 +18
URBAN Urszula
KSZ WARSZAWIANKA
5 D0 V5 D4 D1 D4 V5 2 0,33 19 24 -5
GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 18 +12
ADAMSKA Martyna
BYTOM. TOW. SZERM.
7 D1 D4 V5 D1 D3 D2 1 0,17 16 29 -13
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
1 D0 V2 V5 D3 V5 V5 4 0,67 20 17 +3
GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
2 V5 D0 V5 V5 D1 V5 4 0,67 21 12 +9
BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT.
3 D0 V4 V5 D1 D4 V5 3 0,50 19 15 +4
WUZIK Maja
RMKS RYBNIK
4 D1 D1 D3 D1 D2 V5 1 0,17 13 26 -13
GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
5 V5 D0 V5 V5 V5 V5 5 0,83 25 16 +9
ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
6 D3 V5 V5 V5 D4 V5 4 0,67 27 18 +9
KUBIK Natalia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
7 D3 D2 D0 D1 D2 D1 0 0,00 9 30 -21
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
1 D4 V5 V5 V5 D2 V5 4 0,67 26 19 +7
JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
2 V5 D3 V5 D4 D2 V5 3 0,50 24 25 -1
KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
3 D2 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,67 26 23 +3
SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
4 D2 D4 V5 D1 D3 V5 2 0,33 20 24 -4
JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
5 D3 V5 D2 V5 D2 V5 3 0,50 22 20 +2
MICHALCZYK Marta
KSZ WARSZAWIANKA
6 V5 V5 D4 V5 V5 V5 5 0,83 29 16 +13
SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K.
7 D2 D2 D4 D0 D0 D2 0 0,00 10 30 -20
Sędzia:
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH.

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PRINA CERAI Veronica
KSZ WARSZAWIANKA
1 D4 D4 D2 V5 D4 V5 2 0,33 24 28 -4
PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 10 +20
DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
3 V5 D2 D4 D4 D1 V5 2 0,33 21 26 -5
KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 V5 D0 V5 D4 D2 V5 3 0,50 21 23 -2
DANEK Kamila
KKS KRAKÓW
5 D4 D0 V5 V5 D1 V5 3 0,50 20 25 -5
ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
6 V5 D1 V5 V5 V4 D1 4 0,67 21 17 +4
IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZK. SZERM.
7 D4 D3 D2 D2 D3 V4 1 0,17 18 26 -8
Sędzia:
NOWAK Michał
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
1 V5 V5 D3 V5 V4 D2 4 0,67 24 21 +3
CZAJKOWSKA Róża
AZS AWF WARSZAWA
2 D1 V5 D4 D4 D2 D3 1 0,17 19 26 -7
MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK
3 D4 D1 D1 D0 D2 D1 0 0,00 9 30 -21
OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WR.
4 V5 V5 V5 V5 V5 D3 5 0,83 28 18 +10
OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
5 D3 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,67 25 22 +3
WERONIECKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
6 D3 V5 V5 D3 D4 V5 3 0,50 25 20 +5
MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 V5 V5 V5 V5 D4 D2 4 0,67 26 19 +7
Sędzia:
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 PORWOŁ Liliana 14  RMKS RYBNIK  1,00  30  10  +20  Zakwalifikowany (a)
2 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE  1,00  30  16  +14  Zakwalifikowany (a)
3 GOCZAŁ Alicja 17  SKS GRASS-HOPPER K.  1,00  30  18  +12  Zakwalifikowany (a)
4 OSADNIK Maja UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,83  27  +18  Zakwalifikowany (a)
5 MICHALCZYK Marta 31  KSZ WARSZAWIANKA  0,83  29  16  +13  Zakwalifikowany (a)
6 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,83  29  17  +12  Zakwalifikowany (a)
7 OPOŃ Oliwia 13  KS SZPADA WR.  0,83  28  18  +10  Zakwalifikowany (a)
8 KOZDĘBA Weronika 20  PIAST GLIWICE  0,83  27  18  +9  Zakwalifikowany (a)
9 GARUS Oliwia 30  SKS GRASS-HOPPER K.  0,83  25  16  +9  Zakwalifikowany (a)
10 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,83  25  18  +7  Zakwalifikowany (a)
11 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA  0,80  21  16  +5  Zakwalifikowany (a)
12 RATYNA Magda 29  MUSZKIETER GL.  0,67  25  13  +12  Zakwalifikowany (a)
13 NIEWADZI Zofia 26  KS OLIMP LUBIN  0,67  28  19  +9  Zakwalifikowany (a)
14 ŚLĘZAK Katarzyna UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,67  27  18  +9  Zakwalifikowany (a)
15 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR.  0,67  26  17  +9  Zakwalifikowany (a)
16 GŁOWA Weronika 78  AZS AWF KRAKÓW  0,67  21  12  +9  Zakwalifikowany (a)
17 ZAREK Zuzanna 27  UKS START OP.  0,67  26  18  +8  Zakwalifikowany (a)
18T TATOJ Anna 10  AZS AWF KATOWICE  0,67  26  19  +7  Zakwalifikowany (a)
18T MISIAK Laura 12  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  26  19  +7  Zakwalifikowany (a)
20 JANECZEK Oliwia 44  MUSZKIETER GL.  0,67  27  21  +6  Zakwalifikowany (a)
21 CZAJKA Emilia 22  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  26  21  +5  Zakwalifikowany (a)
22 RADWAN Patrycja 19  KSZ WARSZAWIANKA  0,67  23  19  +4  Zakwalifikowany (a)
23 ŚRODA Zuzanna 56  UKS SOKOLIK KR.  0,67  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
24 KORDUŁA Antonina 35  RMKS RYBNIK  0,67  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
25 OSTROWSKA Paulina 34  PIAST GLIWICE  0,67  25  22  +3  Zakwalifikowany (a)
26 NIECZKOWSKA Karolina 57  SKS FLESZ ŚW.  0,67  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
27 REIL Kaja 16  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
28 ZAZULAK Anastazja 47  BYTOM. TOW. SZERM.  0,67  26  24  +2  Zakwalifikowany (a)
29 DANEK Łucja 18  KKS KRAKÓW  0,67  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
30 CHARKIEWICZ Karolina 21  AZS AWF WARSZAWA  0,60  21  16  +5  Zakwalifikowany (a)
31 JAROSZ Zuzanna 68  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,60  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
32 MAKOWSKA Agnieszka 25  AZS AWF KATOWICE  0,60  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
33 WERONIECKA Julia 33  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,50  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
34 MRÓZ Martyna 28  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,50  26  22  +4  Zakwalifikowany (a)
35 BOGACZ Pola 37  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,50  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
36 JAROSZEK Emilia 15  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,50  22  20  +2  Zakwalifikowany (a)
37 JĘDRZEJEC Wiktoria 58  PIAST GLIWICE  0,50  24  25  -1  Zakwalifikowany (a)
38 KWAPISZ Amelia 32  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
39 MARCINIAK Urszula 73  UKS PIAST LEGNICA  0,50  24  27  -3  Zakwalifikowany (a)
40 RUP Sonia 40  UKS PIAST LEGNICA  0,50  22  25  -3  Zakwalifikowany (a)
41 DANEK Kamila 61  KKS KRAKÓW  0,50  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
42 SZYMCZYK Michalina 45  MUSZKIETER GL.  0,40  20  21  -1  Zakwalifikowany (a)
43 VYSOTSKAYA Maryia 39  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,33  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
44 PELON Patrycja 24  UKS START OP.  0,33  24  26  -2  Zakwalifikowany (a)
45 PRINA CERAI Veronica 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  24  28  -4  Zakwalifikowany (a)
46 SZYMAŃSKA Maja 52  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,33  20  24  -4  Zakwalifikowany (a)
47 ADAMCZYK Anna 73  KS SZPADA WR.  0,33  22  27  -5  Zakwalifikowany (a)
48 DROBCZYK Pola 36  PIAST GLIWICE  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
49 BARTOSZEK Otylia 62  UKS ZAWISZA KAT.  0,33  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
50 URBAN Urszula 79  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  19  24  -5  Zakwalifikowany (a)
51 NOWAK Aleksandra 41  MKS KUSY SZCZ.  0,33  18  24  -6  Zakwalifikowany (a)
52 BILIŃSKA Natalia 49  AZS AWF KRAKÓW  0,33  20  27  -7  Zakwalifikowany (a)
53 DEPTA Hanna 43  UKS ATLAS TARNOWO P.  0,33  19  26  -7  Zakwalifikowany (a)
54 PRZYWARA Julia 46  BYTOM. TOW. SZERM.  0,33  18  25  -7  Zakwalifikowany (a)
55 MAŚLANKA Maja 70  UKS ZAWISZA KAT.  0,33  19  27  -8  Zakwalifikowany (a)
56 NIESYN Nikola 48  SKS FLESZ ŚW.  0,33  17  26  -9  Zakwalifikowany (a)
57 CZAJKOWSKA Róża 999  AZS AWF WARSZAWA  0,17  19  26  -7  Wyeliminowany (a)
58 IZDEBSKA Wiktoria 11  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,17  18  26  -8  Wyeliminowany (a)
59 ANDRZEJCZAK Wiktoria 68  AZS AWF WARSZAWA  0,17  17  25  -8  Wyeliminowany (a)
60 HOLC Apolonia 75  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,17  20  29  -9  Wyeliminowany (a)
61 OŻAROWSKA Małgorzata 64  IKS WARSZAWA  0,17  18  29  -11  Wyeliminowany (a)
62 PECCOUD Suzanne 63  KSZ WARSZAWIANKA  0,17  16  28  -12  Wyeliminowany (a)
63 ADAMSKA Martyna 38  BYTOM. TOW. SZERM.  0,17  16  29  -13  Wyeliminowany (a)
64 WUZIK Maja 51  RMKS RYBNIK  0,17  13  26  -13  Wyeliminowany (a)
65 PUKOWIEC Alicja 60  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,17  12  29  -17  Wyeliminowany (a)
66 WOLNY Tamara 65  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,00  25  -16  Wyeliminowany (a)
67 SKORCZYŃSKA Antonia 999  SKS GRASS-HOPPER K.  0,00  10  30  -20  Wyeliminowany (a)
68T KUBIK Natalia 59  TORUŃSKA SZK. SZERM.  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
68T MĘŻYK Oliwia 55  RMKS RYBNIK  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
DNF CHOROSIŃSKA Matylda 42  KSZ WARSZAWIANKA            Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
  (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK
 
(64) -BYE-   
    (1) MAKOWSKA Agnieszka
AZS AWF KATOWICE
 
(33) WERONIECKA Julia
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  15 - 13
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
  (32) MAKOWSKA Agnieszka
AZS AWF KATOWICE
 
 
(32) MAKOWSKA Agnieszka
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 14
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
 
    (1) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
(17) ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
 
  15 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
  (17) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
   
(48) DROBCZYK Pola
PIAST GLIWICE
 
15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
    (16) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(49) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT.
 
  15 - 10
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
 
  (16) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(16) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW
 
15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
    (1) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
(9) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
  (9) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(56) NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW.
 
14 - 12
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
    (9) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
   
(41) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW
 
  15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (24) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
     
(24) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK
 
15 - 10
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
     
    (8) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
 
(25) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
  15 - 11
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (25) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
   
(40) RUP Sonia
UKS PIAST LEGNICA
 
15 - 12
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
    (8) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
 
(57) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (8) KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
 
 
(8) KOZDĘBA Weronika
PIAST GLIWICE
 
   
    (1) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE
 
(5) MICHALCZYK Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 11
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW
Wideo:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  (5) MICHALCZYK Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(60) -BYE-       
    (5) MICHALCZYK Marta
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(37) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE
 
  15 - 6
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
   
  (28) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
 
     
(28) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
 
15 - 13
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
    (5) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL.
 
   
(21) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (21) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
       
(44) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
    (12) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL.
 
     
(53) DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
  15 - 10
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
  (12) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL.
 
     
(12) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL.
 
15 - 9
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
     
    (4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL.
 
 
(13) NIEWADZI Zofia
KS OLIMP LUBIN
 
  15 - 10
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Wideo:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
 
  (13) NIEWADZI Zofia
KS OLIMP LUBIN
 
   
(52) BILIŃSKA Natalia
AZS AWF KRAKÓW
 
15 - 9
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
    (13) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL.
 
   
(45) PRINA CERAI Veronica
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (20) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL.
 
     
(20) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL.
 
15 - 6
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
     
    (4) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
 
(29) DANEK Łucja
KKS KRAKÓW
 
  15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
 
  (29) DANEK Łucja
KKS KRAKÓW
 
   
(36) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
    (4) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
 
(61) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (4) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
 
(4) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
   
    (1) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
(3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  15 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Wideo:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
 
  (3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(62) -BYE-       
    (3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(35) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  15 - 6
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
   
  (30) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
     
(30) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(19) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 8
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
  (19) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
       
(46) SZYMAŃSKA Maja
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
15 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
    (14) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
     
(51) NOWAK Aleksandra
MKS KUSY SZCZ.
 
  15 - 13
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (14) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(14) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
15 - 13
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
     
    (3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(11) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 12
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Wideo:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW
 
   
  (11) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(54) PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
 
15 - 9
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
       
    (11) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(43) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
  (22) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
         
(22) RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 11
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
         
    (6) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(27) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 13
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
  (27) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(38) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
       
    (6) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(59) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
  (6) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
     
(6) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
       
    (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
 
(7) OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WR.
 
  15 - 12
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
 
 
  (7) OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WR.
 
   
(58) -BYE-       
    (7) OPOŃ Oliwia
KS SZPADA WR.
 
   
(39) MARCINIAK Urszula
UKS PIAST LEGNICA
 
  15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (26) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(26) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW.
 
15 - 8
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
     
    (7) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
   
(23) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR.
 
  15 - 14
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
   
  (23) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL.
 
       
(42) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL.
 
15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
       
    (10) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(55) MAŚLANKA Maja
UKS ZAWISZA KAT.
 
  15 - 12
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (10) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(10) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
15 - 12
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (2) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
 
(15) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
  15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Wideo:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA
 
 
  (15) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WR.
 
   
(50) URBAN Urszula
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 9
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
   
    (15) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(47) ADAMCZYK Anna
KS SZPADA WR.
 
  15 - 5
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
  (18) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(18) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (2) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(31) JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (31) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(34) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 12
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
    (2) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
 
(63) -BYE-    15 - 4
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (2) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
 
(2) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:33
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZK. SZERM. 
2 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 
3T GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K. 
3T RATYNA Magda MUSZKIETER GL. 
5 OSADNIK Maja UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
6 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
7 GŁOWA Weronika AZS AWF KRAKÓW 
8 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN 
9 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE 
10 MICHALCZYK Marta KSZ WARSZAWIANKA 
11 OPOŃ Oliwia KS SZPADA WR. 
12 TATOJ Anna AZS AWF KATOWICE 
13 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL. 
14 RADWAN Patrycja KSZ WARSZAWIANKA 
15 KORDUŁA Antonina RMKS RYBNIK 
16 MAKOWSKA Agnieszka AZS AWF KATOWICE 
17 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK 
18 KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 
19 GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER K. 
20 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA 
21 NIEWADZI Zofia KS OLIMP LUBIN 
22 ŚLĘZAK Katarzyna UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
23 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WR. 
24 NIECZKOWSKA Karolina SKS FLESZ ŚW. 
25 REIL Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 
26 ZAZULAK Anastazja BYTOM. TOW. SZERM. 
27 DANEK Łucja KKS KRAKÓW 
28 MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
29 BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZ. KAT. 
30 SZYMCZYK Michalina MUSZKIETER GL. 
31 PELON Patrycja UKS START OP. 
32 DROBCZYK Pola PIAST GLIWICE 
33 ZAREK Zuzanna UKS START OP. 
34 CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 
35 ŚRODA Zuzanna UKS SOKOLIK KR. 
36 CHARKIEWICZ Karolina AZS AWF WARSZAWA 
37 JAROSZ Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 
38 WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZK. SZERM. 
39 JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZ. KAT. 
40 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 
41 KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 
42 MARCINIAK Urszula UKS PIAST LEGNICA 
43 RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 
44 DANEK Kamila KKS KRAKÓW 
45 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
46 PRINA CERAI Veronica KSZ WARSZAWIANKA 
47 SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZK. SZERM. 
48 ADAMCZYK Anna KS SZPADA WR. 
49 BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KAT. 
50 URBAN Urszula KSZ WARSZAWIANKA 
51 NOWAK Aleksandra MKS KUSY SZCZ. 
52 BILIŃSKA Natalia AZS AWF KRAKÓW 
53 DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO P. 
54 PRZYWARA Julia BYTOM. TOW. SZERM. 
55 MAŚLANKA Maja UKS ZAWISZA KAT. 
56 NIESYN Nikola SKS FLESZ ŚW. 
57 CZAJKOWSKA Róża AZS AWF WARSZAWA 
58 IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZK. SZERM. 
59 ANDRZEJCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 
60 HOLC Apolonia TORUŃSKA SZK. SZERM. 
61 OŻAROWSKA Małgorzata IKS WARSZAWA 
62 PECCOUD Suzanne KSZ WARSZAWIANKA 
63 ADAMSKA Martyna BYTOM. TOW. SZERM. 
64 WUZIK Maja RMKS RYBNIK 
65 PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 
66 WOLNY Tamara TORUŃSKA SZK. SZERM. 
67 SKORCZYŃSKA Antonia SKS GRASS-HOPPER K. 
68T KUBIK Natalia TORUŃSKA SZK. SZERM. 
68T MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 
DNF CHOROSIŃSKA Matylda KSZ WARSZAWIANKA