Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
2 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
3 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST. 
4 KLUGHARDT Hubert KS SZPADA WR. 
5 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE 
6 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
7 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
8 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
9 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
10 GLINKA Jan 10  PKSZERM WARSZAWA 
11 BEZUCH Krzysztof 11  RMKS RYBNIK 
12 ŻELAZNY Marcin 12  WLKS KMICIC CZĘST. 
13 KAPIAS Augustyn 13  RMKS RYBNIK 
14 KLYTTA Paweł 14  PIAST GLIWICE 
15 KUREK Jakub 15  T.S. GÓRNIK RADLIN 
16 WOJCIECHOWSKI Szymon 16  WLKS KMICIC CZĘST. 
17 SKALSKI Jan 17  AZS AWF KRAKÓW 
18 CEPIŃSKI Jakub 18  KS OLIMP LUBIN 
19 PUCHAŁA Mikołaj 19  WLKS KMICIC CZĘST. 
20 KWAŚNIK Dominik 20  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
21 SOJKA Adam 21  RMKS RYBNIK 
22 GIEDROJĆ Jerzy 23  KS SZPADA WR. 
23 SZURLEJ Maciej 24  KS SZPADA WR. 
24 SZYMAŃSKI Konrad 25  PKSZERM WARSZAWA 
25 GŁADYSZCZAK Michał 27  PKSZERM WARSZAWA 
26 DOMOWICZ Krzysztof 28  AZS AWF KRAKÓW 
27 JABŁOŃSKI Marcin 30  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
28 MRÓZ Michał 31  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
29 SZÓSTEK Jakub 32  T.S. GÓRNIK RADLIN 
30 KROCHMALSKI Filip 33  PKSZERM WARSZAWA 
31 WERY Oskar 34  PKSZERM WARSZAWA 
32 KESHK Nuri 35  KSZ WARSZAWIANKA 
33 LEWANDOWSKI Wojciech 36  IKS WARSZAWA 
34 SIERGIEJ Adam 38  WKS KOLEJARZ WR. 
35 OLEJNICZAK Kamil 39  PIAST GLIWICE 
36 KUROWSKI Błażej 41  PIAST GLIWICE 
37 SZYMAŃSKI Stanisław 42  PKSZERM WARSZAWA 
38 WODNIAK Szymon 43  SKS GRASS-HOPPER K. 
39 BIEDROŃSKI Mateusz 44  AZS AWF KRAKÓW 
40 WĄSIK Tadeusz 45  PKSZERM WARSZAWA 
41 PODSIADŁO Kacper 48  ZERWIKAPTUR KR. 
42 EMILIANOWICZ Mateusz 50  MKS KUSY SZCZ. 
43 BEDNARSKI Błażej 50  SKS FLESZ ŚW. 
44 RAINER Paweł 55  PKS MILENIUM SKAW. 
45 GUSTA Seweryn 56  PIAST GLIWICE 
46 ZIELIŃSKI Franciszek 58  KS SZPADA WADOW. 
47 DROZDOWSKI Szymon 59  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
48 BURDEK Adrian 60  KS SZPADA WADOW. 
49 HAŁADUDA Jakub 61  SKS FLESZ ŚW. 
50 DROBCZYK Franciszek 62  PIAST GLIWICE 
51 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 63  MKS KUSY SZCZ. 
52 HUWER Tymoteusz 64  RMKS RYBNIK 
53 ŚCIBICH Antoni 64  RMKS RYBNIK 
54 HAJDUK Szymon 66  KS SZPADA WADOW. 
55 GRABOWSKI Franciszek 67  PKSZERM WARSZAWA 
56 ZALEWSKI Jan 67  KS SZPADA WR. 
57 WŁODARCZYK Piotr 69  SKS GRASS-HOPPER K. 
58 KUŹNIK Bartosz 71  SKS FLESZ ŚW. 
59 BRZEZOWSKI Jan 72  KSZ WARSZAWIANKA 
60 ADAMCZYK Mikołaj 74  SKS GRASS-HOPPER K. 
61 KLOCEK Kacper 75  UKS TOPÓR KRZESZ. 
62 SKOCZYLAS Michał 76  AZS AWF WROCŁAW 
63 HAMERSKI Aleksander 78  MKS KUSY SZCZ. 
64 MISZTELA Julian 78  WLKS KMICIC CZĘST. 
65 ZIAJOWSKI Aleksander 80  PKSZERM WARSZAWA 
66 SZYNAL Kacper 999  AZS AWF WROCŁAW 
67 PRUCHNIK Stanisław 999  STSZERM LEGIA WARSZ. 
68 HORNIK Filip 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
69 ZACHOROWSKI Jan 999  MUSZKIETER GL. 
70 WRÓBLEWSKI Bartosz 999  T.S. GÓRNIK RADLIN 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
1 V5 V5 D3 D4 V5 D4 3 0,50 26 24 +2
PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR.
2 D3 V5 D4 D0 D4 V5 2 0,33 21 26 -5
KLOCEK Kacper
UKS TOPÓR KRZESZ.
3 D2 D2 D0 D1 D2 D1 0 0,00 8 30 -22
SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
4 V5 V5 V5 D3 V5 V5 5 0,83 28 16 +12
SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 15 +14
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 D4 V5 V5 D1 V5 V5 4 0,67 25 21 +4
EMILIANOWICZ Mateusz
MKS KUSY SZCZ.
7 V5 D4 V5 D3 D2 D1 2 0,33 20 25 -5
Sędzia:
SOBIECKI Jan
KS CRACOVIA

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BIEDROŃSKI Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
1 D1 D1 V5 D4 D4 D1 1 0,17 16 28 -12
DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
2 V5 D4 V5 D2 D4 V5 3 0,50 25 20 +5
GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
3 V5 V5 D4 D3 D3 D4 2 0,33 24 24 0
SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW
4 D3 D1 V5 D1 D2 D3 1 0,17 15 29 -14
WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
5 V5 V5 V4 V5 D2 V5 5 0,83 26 19 +7
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 18 +12
BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
7 V5 D3 V5 V5 D4 D3 3 0,50 25 23 +2
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V5 V5 D2 V5 V5 V5 5 0,83 27 18 +9
CEPIŃSKI Jakub
KS OLIMP LUBIN
2 D3 D3 D4 V5 V5 V5 3 0,50 25 19 +6
SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
3 D4 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,67 26 18 +8
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
4 V5 V5 V5 D1 V5 D3 4 0,67 24 21 +3
BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
5 D2 D2 D2 V5 V5 V5 3 0,50 21 20 +1
HAMERSKI Aleksander
MKS KUSY SZCZ.
6 D0 D2 D3 D3 D1 D4 0 0,00 13 30 -17
GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
7 D4 D0 D0 V5 D3 V5 2 0,33 17 27 -10
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
1 V5 D2 D2 D4 V5 V5 3 0,50 23 23 0
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
2 D1 D0 D2 V5 V5 D2 2 0,33 15 23 -8
SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
3 V5 V5 D3 V5 V5 V5 5 0,83 28 15 +13
SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
4 V5 V5 V5 V5 D1 D2 4 0,67 23 21 +2
RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
5 V5 D0 D2 D4 D3 V5 2 0,33 19 25 -6
KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WR.
6 D3 D3 D4 V5 V5 V5 3 0,50 25 22 +3
MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
7 D4 V5 D2 V5 D1 D3 2 0,33 20 24 -4
Sędzia:
WÓJCIKOWSKA Izabela
RMKS RYBNIK

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
1 V5 V5 V5 D1 D4 D3 3 0,50 23 27 -4
ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW.
2 D4 D4 D4 D3 D3 D1 0 0,00 19 30 -11
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
3 D4 V5 V4 V5 D2 D2 3 0,50 22 24 -2
SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW
4 D4 V5 D3 D2 D4 D2 1 0,17 20 28 -8
RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
5 V5 V5 D2 V5 V5 D4 4 0,67 26 19 +7
KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
6 V5 V5 V5 V5 D3 D1 4 0,67 24 23 +1
WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 13 +17
Sędzia:
NOWAK Michał
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 12 +18
PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
2 D3 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,67 27 20 +7
KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
3 D0 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,67 23 20 +3
ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
4 D4 V5 D2 D4 D4 D3 1 0,17 22 29 -7
DOMOWICZ Krzysztof
AZS AWF KRAKÓW
5 D1 D2 D3 V5 V5 V5 3 0,50 21 27 -6
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 D4 D2 D3 V5 D4 V5 2 0,33 23 27 -4
SZYMAŃSKI Stanisław
PKSZERM WARSZAWA
7 D0 D3 D2 V5 D4 D3 1 0,17 17 28 -11
Sędzia:
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
1 V5 V5 D1 V5 V5 D1 4 0,67 22 24 -2
BURDEK Adrian
KS SZPADA WADOW.
2 D3 V5 D4 D4 V5 V5 3 0,50 26 23 +3
SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
3 D4 D4 V5 D1 V5 D3 2 0,33 22 25 -3
ŚCIBICH Antoni
RMKS RYBNIK
4 V5 V5 D1 D2 V5 D4 3 0,50 22 23 -1
WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
5 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 19 +10
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
6 D3 D1 D4 D3 D3 D2 0 0,00 16 30 -14
KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 V5 D3 V5 V5 D4 V5 4 0,67 27 20 +7
Sędzia:
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH.

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
HAJDUK Szymon
KS SZPADA WADOW.
1 V5 D1 D1 D1 D3 V5 2 0,33 16 25 -9
HORNIK Filip
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
2 D3 D2 D0 D4 D3 D2 0 0,00 14 30 -16
KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
3 V5 V5 D3 V5 D1 V5 4 0,67 24 18 +6
FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
4 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0,83 29 13 +16
MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
5 V5 V5 D4 V5 D3 D2 3 0,50 24 24 0
WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
6 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0,83 27 18 +9
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
7 D2 V5 D1 D2 V5 D3 2 0,33 18 24 -6
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
1 D3 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,67 26 22 +4
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
2 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 16 +12
KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
3 D3 V5 V5 D3 V5 D2 3 0,50 23 22 +1
ZACHOROWSKI Jan
MUSZKIETER GL.
4 D1 D3 D2 D2 V5 D3 1 0,17 16 27 -11
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
5 D4 D1 V5 V5 V5 V5 4 0,67 25 21 +4
HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
6 D4 D3 D2 D2 D3 D1 0 0,00 15 30 -15
ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
7 V5 D1 V5 V5 D3 V5 4 0,67 24 19 +5
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
1 D3 V5 D3 D3 V4 V5 3 0,50 23 23 0
GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
2 V5 D3 D1 V5 V2 V5 4 0,67 21 15 +6
WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 D4 V5 D1 D1 V5 V5 3 0,50 21 24 -3
KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
4 V5 V5 V5 D3 V5 V5 5 0,83 28 17 +11
BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
5 V5 D0 V5 V5 V5 V5 5 0,83 25 18 +7
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
6 D3 D1 D2 D3 D2 D1 0 0,00 12 26 -14
ŚLEDZIŃSKI Ziemowit
MKS KUSY SZCZ.
7 D1 D1 D4 D4 D4 V5 1 0,17 19 26 -7
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA  1,00  30  12  +18  Zakwalifikowany (a)
2 WOJCIECHOWSKI Szymon 16  WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  30  13  +17  Zakwalifikowany (a)
3 PUCHAŁA Mikołaj 19  WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  30  18  +12  Zakwalifikowany (a)
4 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K.  0,83  29  13  +16  Zakwalifikowany (a)
5 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA  0,83  29  15  +14  Zakwalifikowany (a)
6 SZYMAŃSKI Konrad 25  PKSZERM WARSZAWA  0,83  28  15  +13  Zakwalifikowany (a)
7T WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  0,83  28  16  +12  Zakwalifikowany (a)
7T SOJKA Adam 21  RMKS RYBNIK  0,83  28  16  +12  Zakwalifikowany (a)
9 KESHK Nuri 35  KSZ WARSZAWIANKA  0,83  28  17  +11  Zakwalifikowany (a)
10 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE  0,83  29  19  +10  Zakwalifikowany (a)
11T PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST.  0,83  27  18  +9  Zakwalifikowany (a)
11T WERY Oskar 34  PKSZERM WARSZAWA  0,83  27  18  +9  Zakwalifikowany (a)
13 WĄSIK Tadeusz 45  PKSZERM WARSZAWA  0,83  26  19  +7  Zakwalifikowany (a)
14 BEZUCH Krzysztof 11  RMKS RYBNIK  0,83  25  18  +7  Zakwalifikowany (a)
15 SZURLEJ Maciej 24  KS SZPADA WR.  0,67  26  18  +8  Zakwalifikowany (a)
16T PRUCHNIK Stanisław 999  STSZERM LEGIA WARSZ.  0,67  27  20  +7  Zakwalifikowany (a)
16T KUREK Jakub 15  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  27  20  +7  Zakwalifikowany (a)
18 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE  0,67  26  19  +7  Zakwalifikowany (a)
19 KAPIAS Augustyn 13  RMKS RYBNIK  0,67  24  18  +6  Zakwalifikowany (a)
20 GLINKA Jan 10  PKSZERM WARSZAWA  0,67  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
21 ŻELAZNY Marcin 12  WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
22 HAŁADUDA Jakub 61  SKS FLESZ ŚW.  0,67  26  22  +4  Zakwalifikowany (a)
23T KWAŚNIK Dominik 20  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,67  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
23T SZÓSTEK Jakub 32  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,67  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
25 KUROWSKI Błażej 41  PIAST GLIWICE  0,67  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
26 KLYTTA Paweł 14  PIAST GLIWICE  0,67  23  20  +3  Zakwalifikowany (a)
27 SKALSKI Jan 17  AZS AWF KRAKÓW  0,67  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
28 KUŹNIK Bartosz 71  SKS FLESZ ŚW.  0,67  24  23  +1  Zakwalifikowany (a)
29 ZIAJOWSKI Aleksander 80  PKSZERM WARSZAWA  0,67  22  24  -2  Zakwalifikowany (a)
30 CEPIŃSKI Jakub 18  KS OLIMP LUBIN  0,50  25  19  +6  Zakwalifikowany (a)
31 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,50  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
32 BURDEK Adrian 60  KS SZPADA WADOW.  0,50  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
33 KLUGHARDT Hubert KS SZPADA WR.  0,50  25  22  +3  Zakwalifikowany (a)
34 ADAMCZYK Mikołaj 74  SKS GRASS-HOPPER K.  0,50  26  24  +2  Zakwalifikowany (a)
35 BRZEZOWSKI Jan 72  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
36 KROCHMALSKI Filip 33  PKSZERM WARSZAWA  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
37 BEDNARSKI Błażej 50  SKS FLESZ ŚW.  0,50  21  20  +1  Zakwalifikowany (a)
38 MRÓZ Michał 31  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,50  24  24  Zakwalifikowany (a)
39T OLEJNICZAK Kamil 39  PIAST GLIWICE  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
39T LEWANDOWSKI Wojciech 36  IKS WARSZAWA  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
41 ŚCIBICH Antoni 64  RMKS RYBNIK  0,50  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
42 WODNIAK Szymon 43  SKS GRASS-HOPPER K.  0,50  22  24  -2  Zakwalifikowany (a)
43 WRÓBLEWSKI Bartosz 999  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  21  24  -3  Zakwalifikowany (a)
44 GŁADYSZCZAK Michał 27  PKSZERM WARSZAWA  0,50  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
45 DOMOWICZ Krzysztof 28  AZS AWF KRAKÓW  0,50  21  27  -6  Zakwalifikowany (a)
46 GIEDROJĆ Jerzy 23  KS SZPADA WR.  0,33  24  24  Zakwalifikowany (a)
47 SIERGIEJ Adam 38  WKS KOLEJARZ WR.  0,33  22  25  -3  Zakwalifikowany (a)
48 DROZDOWSKI Szymon 59  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,33  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
49 MISZTELA Julian 78  WLKS KMICIC CZĘST.  0,33  20  24  -4  Zakwalifikowany (a)
50 PODSIADŁO Kacper 48  ZERWIKAPTUR KR.  0,33  21  26  -5  Zakwalifikowany (a)
51 EMILIANOWICZ Mateusz 50  MKS KUSY SZCZ.  0,33  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
52 RAINER Paweł 55  PKS MILENIUM SKAW.  0,33  19  25  -6  Zakwalifikowany (a)
53 GUSTA Seweryn 56  PIAST GLIWICE  0,33  18  24  -6  Zakwalifikowany (a)
54 WŁODARCZYK Piotr 69  SKS GRASS-HOPPER K.  0,33  15  23  -8  Zakwalifikowany (a)
55 HAJDUK Szymon 66  KS SZPADA WADOW.  0,33  16  25  -9  Zakwalifikowany (a)
56 GRABOWSKI Franciszek 67  PKSZERM WARSZAWA  0,33  17  27  -10  Zakwalifikowany (a)
57 ZALEWSKI Jan 67  KS SZPADA WR.  0,17  22  29  -7  Wyeliminowany (a)
58 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 63  MKS KUSY SZCZ.  0,17  19  26  -7  Wyeliminowany (a)
59 SZYNAL Kacper 999  AZS AWF WROCŁAW  0,17  20  28  -8  Wyeliminowany (a)
60 SZYMAŃSKI Stanisław 42  PKSZERM WARSZAWA  0,17  17  28  -11  Wyeliminowany (a)
61 ZACHOROWSKI Jan 999  MUSZKIETER GL.  0,17  16  27  -11  Wyeliminowany (a)
62 BIEDROŃSKI Mateusz 44  AZS AWF KRAKÓW  0,17  16  28  -12  Wyeliminowany (a)
63 SKOCZYLAS Michał 76  AZS AWF WROCŁAW  0,17  15  29  -14  Wyeliminowany (a)
64 ZIELIŃSKI Franciszek 58  KS SZPADA WADOW.  0,00  19  30  -11  Wyeliminowany (a)
65 JABŁOŃSKI Marcin 30  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,00  16  30  -14  Wyeliminowany (a)
66 DROBCZYK Franciszek 62  PIAST GLIWICE  0,00  12  26  -14  Wyeliminowany (a)
67 HUWER Tymoteusz 64  RMKS RYBNIK  0,00  15  30  -15  Wyeliminowany (a)
68 HORNIK Filip 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,00  14  30  -16  Wyeliminowany (a)
69 HAMERSKI Aleksander 78  MKS KUSY SZCZ.  0,00  13  30  -17  Wyeliminowany (a)
70 KLOCEK Kacper 75  UKS TOPÓR KRZESZ.  0,00  30  -22  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
  (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(64) -BYE-   
    (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(33) KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WR.
 
  15 - 6
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
  (32) KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WR.
 
 
(32) BURDEK Adrian
KS SZPADA WADOW.
 
15 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
    (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(17) PRUCHNIK Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  15 - 5
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
  (17) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(48) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 8
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
    (16) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(49) MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 4
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (16) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(16) KUREK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 14
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
 
    (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(9) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW
 
  (9) KESHK Nuri
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(56) GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 8
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
    (9) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(41) ŚCIBICH Antoni
RMKS RYBNIK
 
  15 - 12
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
   
  (24) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(24) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 8
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (8) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(25) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
  15 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
 
  (25) OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
 
   
(40) OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE
 
15 - 13
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
    (8) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(57) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (8) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(8) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
   
    (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(5) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Wideo:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
 
  (5) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(60) -BYE-       
    (5) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(37) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW.
 
  15 - 9
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (28) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(28) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
15 - 14
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
     
    (5) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(21) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (21) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
(44) GŁADYSZCZAK Michał
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
       
    (12) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(53) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
  15 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (12) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(12) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST.
 
15 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (4) ŻELAZNY Marcin
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(13) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 7
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Wideo:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
 
 
  (13) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(52) RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW.
 
15 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
    (13) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(45) DOMOWICZ Krzysztof
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (20) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(20) GLINKA Jan
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 13
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
    (4) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(29) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 13
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
 
  (29) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(36) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 12
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
    (4) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(61) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (4) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(4) FILEK Ireneusz
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
    (1) MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
 
(3) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  15 - 12
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Wideo:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
 
  (3) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(62) -BYE-       
    (3) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(35) BRZEZOWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 10
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
  (30) CEPIŃSKI Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
     
(30) CEPIŃSKI Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
15 - 7
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
     
    (3) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
   
(19) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
  15 - 14
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
   
  (19) KAPIAS Augustyn
RMKS RYBNIK
 
       
(46) GIEDROJĆ Jerzy
KS SZPADA WR.
 
15 - 14
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
       
    (14) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
     
(51) EMILIANOWICZ Mateusz
MKS KUSY SZCZ.
 
  15 - 6
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (14) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
     
(14) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (3) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK
 
   
(11) WERY Oskar
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 8
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
   
  (11) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
       
(54) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
15 - 13
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
       
    (11) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
       
(43) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 14
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
       
  (22) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
         
(22) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW.
 
15 - 7
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
         
    (6) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(27) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 5
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (27) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(38) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 11
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
       
    (6) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(59) -BYE-    11 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (6) SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(6) SZYMAŃSKI Konrad
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (2) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(7) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
  15 - 12
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW
Wideo:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
 
 
  (7) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
   
(58) -BYE-       
    (7) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK
 
   
(39) LEWANDOWSKI Wojciech
IKS WARSZAWA
 
  15 - 13
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (26) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
     
(26) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE
 
15 - 6
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (7) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
   
(23) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 9
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (23) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(42) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
15 - 14
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
    (10) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
     
(55) HAJDUK Szymon
KS SZPADA WADOW.
 
  15 - 11
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (10) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
     
(10) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
15 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (2) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(15) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
  15 - 14
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Wideo:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
 
  (15) SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
 
   
(50) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR.
 
15 - 14
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
    (15) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
   
(47) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR.
 
  15 - 12
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (18) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
     
(18) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
15 - 8
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
    (2) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(31) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  15 - 12
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (31) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(34) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
15 - 12
Sędzia:  SOBIECKI Jan  KS CRACOVIA 
   
    (2) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(63) -BYE-    15 - 14
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (2) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(2) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:23
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
2 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
3T ŻELAZNY Marcin WLKS KMICIC CZĘST. 
3T BEZUCH Krzysztof RMKS RYBNIK 
5 FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER K. 
6 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
7 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
8 MRÓZ Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
9 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
10 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
11 SOJKA Adam RMKS RYBNIK 
12 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 
13 KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
14 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE 
15 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
16 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K. 
17 SZYMAŃSKI Konrad PKSZERM WARSZAWA 
18 KESHK Nuri KSZ WARSZAWIANKA 
19 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST. 
20 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR. 
21 KAPIAS Augustyn RMKS RYBNIK 
22 GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 
23 HAŁADUDA Jakub SKS FLESZ ŚW. 
24 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 
25 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 
26 KUŹNIK Bartosz SKS FLESZ ŚW. 
27 CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 
28 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
29 KLUGHARDT Hubert KS SZPADA WR. 
30 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 
31 OLEJNICZAK Kamil PIAST GLIWICE 
32 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
33 WERY Oskar PKSZERM WARSZAWA 
34 PRUCHNIK Stanisław STSZERM LEGIA WARSZ. 
35 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE 
36 SKALSKI Jan AZS AWF KRAKÓW 
37 ZIAJOWSKI Aleksander PKSZERM WARSZAWA 
38 BURDEK Adrian KS SZPADA WADOW. 
39 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K. 
40 BRZEZOWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA 
41 BEDNARSKI Błażej SKS FLESZ ŚW. 
42 LEWANDOWSKI Wojciech IKS WARSZAWA 
43 ŚCIBICH Antoni RMKS RYBNIK 
44 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K. 
45 WRÓBLEWSKI Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN 
46 GŁADYSZCZAK Michał PKSZERM WARSZAWA 
47 DOMOWICZ Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 
48 GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WR. 
49 SIERGIEJ Adam WKS KOLEJARZ WR. 
50 MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘST. 
51 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR. 
52 EMILIANOWICZ Mateusz MKS KUSY SZCZ. 
53 RAINER Paweł PKS MILENIUM SKAW. 
54 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE 
55 HAJDUK Szymon KS SZPADA WADOW. 
56 GRABOWSKI Franciszek PKSZERM WARSZAWA 
57 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WR. 
58 ŚLEDZIŃSKI Ziemowit MKS KUSY SZCZ. 
59 SZYNAL Kacper AZS AWF WROCŁAW 
60 SZYMAŃSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 
61 ZACHOROWSKI Jan MUSZKIETER GL. 
62 BIEDROŃSKI Mateusz AZS AWF KRAKÓW 
63 SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW 
64 ZIELIŃSKI Franciszek KS SZPADA WADOW. 
65 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
66 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE 
67 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 
68 HORNIK Filip UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
69 HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZ. 
70 KLOCEK Kacper UKS TOPÓR KRZESZ.