Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 KNAPIK-MIAZGA Renata AZS AWF KRAKÓW 
2 MROSZCZAK Anna AZS WRATISLAVIA WR. 
3 TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE 
4 PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena AZS AWF WARSZAWA 
5 SWATOWSKA Martyna AZS AWF KATOWICE 
6 JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 
7 RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WR. 
8 POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 
9 ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE 
10 BRYCH Barbara 10  AZS AWF KRAKÓW 
11 KLASIK Alicja 11  RMKS RYBNIK 
12 JANELLI Zofia 12  KS SZPADA WROCŁAW 
13 PAWŁOWSKA Magdalena 13  AZS AWF WARSZAWA 
14 MIZERA Olga 14  KSZ WARSZAWIANKA 
15 PYTKA Kamila 15  AZS AWF WARSZAWA 
16 BŁACH Blanka 16  AZS AWF WROCŁAW 
17 KLUGHARDT Gloria 17  KS SZPADA WROCŁAW 
18 SZYMANOWSKA Karolina 18  KSZ WARSZAWIANKA 
19 KAWENCKA Ewa 19  PIAST GLIWICE 
20 WILASZEK Paulina 20  AZS WRATISLAVIA WR. 
21 MAZANEK Karolina 21  AZS WRATISLAVIA WR. 
22 ZAMACHOWSKA Wiktoria 22  AZS AWF KRAKÓW 
23 ŁUSZCZ Weronika 23  AZS WRATISLAVIA WR. 
24 JADCZAK Dominika 24  KSZ WARSZAWIANKA 
25 DĄBROWSKA - MANDRELA Diana 25  PIAST GLIWICE 
26 PRZENIOSŁO Joanna 27  AZS AWF KRAKÓW 
27 ZGRYŹNIAK Kinga 29  RMKS RYBNIK 
28 BIAŁEK Marta 31  AZS AWF WARSZAWA 
29 PYTKA Sara 32  AZS AWF WARSZAWA 
30 KRAKOWSKA Wiktoria 33  AZS AWF WROCŁAW 
31 KORKUS Emilia 34  PIAST GLIWICE 
32 WIECZOREK Anna 35  PIAST GLIWICE 
33 STASZULONEK Karolina 36  PIAST GLIWICE 
34 FRYSTACKA Patrycja 42  RMKS RYBNIK 
35 ZIĘTEK Patrycja 43  BYTOM. TOW. SZERM. 
36 SZKLAR Katarzyna 44  MKS KUSY SZCZ. 
37 GWÓŹDŹ Julia 45  BYTOM. TOW. SZERM. 
38 SULEJ Zuzanna 46  KSZ WARSZAWIANKA 
39 CIEŚLIK Cecylia 48  PKSZERM WARSZAWA 
40 KUŚMIERZ Zuzanna 49  KSZ WARSZAWIANKA 
41 JANICKA Weronika 50  AZS AWF KATOWICE 
42 RADWAN Patrycja 51  KSZ WARSZAWIANKA 
43 TOMASZEWSKA Natalia 58  MKS KUSY SZCZ. 
44 RAKOCZY Natalia 59  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
45 ROSKOSZ Anna 60  AZS AWF KATOWICE 
46 KNAPIK Katarzyna 61  DOSIR SOKOLNIA CH. 
47 LEŚNIEWSKA Marta 64  KSZ WARSZAWIANKA 
48 TATOJ Anna 66  AZS AWF KATOWICE 
49 KOROL Amelia 72  AZS AWF WARSZAWA 
50 PIEKARSKA Barbara 76  AZS WRATISLAVIA WR. 
51 IZDEBSKA Wiktoria 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
53 BEREZHANSKA Anastasiia 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
54 CHARKIEWICZ Karolina 999  AZS AWF WARSZAWA 
55 PIĄTEK Magdalena 999  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
56 CZAJKA Emilia 999  T.S. GÓRNIK RADLIN 
57 OSADNIK Maja 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
58 PELON Patrycja 999  UKS START OP. 
59 ŚLĘZAK Katarzyna 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
60 ZAZULAK Anastazja 999  BYTOM. TOW. SZERM. 
61 NOWAK Aleksandra 999  MKS KUSY SZCZ. 
62 SADOWSKA Paulina 999  BYTOM. TOW. SZERM. 
63 KNAPIK Agata 999  DOSIR SOKOLNIA CH. 
64 SZYMAŃSKA Aleksandra 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
65 HALEMBA Antonina 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
66 ZAREK Zuzanna 999  UKS START OP. 
67 PINES Anna 999  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
68 WERONIECKA Julia 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
69 TERCJAK Oliwia 999  KS SZPADA WROCŁAW 
70 ZACHOROWSKA Aleksandra 999  PIAST GLIWICE 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
1 D3 V5 V5 D4 V2 D0 3 0,50 19 23 -4
JANICKA Weronika
AZS AWF KATOWICE
2 V5 D3 D3 V5 D4 D0 2 0,33 20 27 -7
WILASZEK Paulina
AZS WRATISLAVIA WR.
3 D4 V5 V5 V2 V5 D2 4 0,67 23 18 +5
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM.
4 D3 V5 D1 D2 D2 D1 1 0,17 14 28 -14
KNAPIK Agata
DOSIR SOKOLNIA CH.
5 V5 D4 D1 V5 V5 D2 3 0,50 22 21 +1
TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
6 D1 V5 D3 V5 D3 D3 2 0,33 20 23 -3
KNAPIK-MIAZGA Renata
AZS AWF KRAKÓW
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 8 +22
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SULEJ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
1 V5 V5 V5 D4 D4 D3 3 0,50 26 23 +3
ZAMACHOWSKA Wiktoria
AZS AWF KRAKÓW
2 D4 V5 D4 D3 V5 V5 3 0,50 26 24 +2
ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
3 D1 D2 V5 D4 D2 D4 1 0,17 18 27 -9
NOWAK Aleksandra
MKS KUSY SZCZ.
4 D3 V5 D2 D3 D1 D4 1 0,17 18 29 -11
MROSZCZAK Anna
AZS WRATISLAVIA WR.
5 V5 V5 V5 V5 D1 V5 5 0,83 26 23 +3
KAWENCKA Ewa
PIAST GLIWICE
6 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 16 +13
RAKOCZY Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
7 V5 D3 V5 V5 D4 D3 3 0,50 25 26 -1
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
1 D4 V5 V5 V5 D2 D3 3 0,50 24 22 +2
CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
2 V5 V5 V3 D4 V5 D0 4 0,67 22 19 +3
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM.
3 D2 D4 D4 V5 D2 D0 1 0,17 17 27 -10
PELON Patrycja
UKS START OP.
4 D2 D2 V5 D2 V5 D1 2 0,33 17 23 -6
KNAPIK Katarzyna
DOSIR SOKOLNIA CH.
5 D3 V5 D2 V3 D3 D3 2 0,33 19 26 -7
MAZANEK Karolina
AZS WRATISLAVIA WR.
6 V5 D2 V5 D3 V5 D2 3 0,50 22 22 0
TRZEBIŃSKA Ewa
AZS AWF KATOWICE
7 V5 V2 V5 V5 V5 V5 6 1,00 27 9 +18
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
KLUGHARDT Gloria
KS SZPADA WROCŁAW
2 D1 V5 D2 V5 V5 D4 3 0,50 22 19 +3
GWÓŹDŹ Julia
BYTOM. TOW. SZERM.
3 D2 D1 D3 D4 V5 D1 1 0,17 16 28 -12
KUŚMIERZ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
4 D3 V5 V5 D1 D2 V3 3 0,50 19 21 -2
SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
5 D0 D1 V5 V5 V5 D0 3 0,50 16 23 -7
OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
6 D1 D2 D3 V5 D3 D0 1 0,17 14 27 -13
ŁUSZCZ Weronika
AZS WRATISLAVIA WR.
7 D4 V5 V5 D1 V5 V5 4 0,67 25 13 +12
Sędzia:
MOSLER-PLURA Dominika
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BŁACH Blanka
AZS AWF WROCŁAW
1 V5 V5 V5 D4 V5 D2 4 0,67 26 11 +15
RADWAN Patrycja
KSZ WARSZAWIANKA
2 D0 V5 D3 D3 D2 D1 1 0,17 14 28 -14
SZKLAR Katarzyna
MKS KUSY SZCZ.
3 D0 D3 D4 V5 D2 D2 1 0,17 16 28 -12
HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
4 D1 V5 V5 D4 D4 D4 2 0,33 23 27 -4
CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
5 V5 V5 D3 V5 D4 D3 3 0,50 25 26 -1
DĄBROWSKA - MANDRELA Diana
PIAST GLIWICE
6 D0 V5 V5 V5 V5 D1 4 0,67 21 22 -1
SWATOWSKA Martyna
AZS AWF KATOWICE
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 13 +17
Sędzia:
KOZŁOWSKI Marcin
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PYTKA Kamila
AZS AWF WARSZAWA
1 V5 V5 V5 D2 D2 V5 4 0,67 24 20 +4
ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
2 D4 V5 V5 D3 D3 V5 3 0,50 25 20 +5
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 D1 D2 D4 D1 D1 D4 0 0,00 13 30 -17
ZIĘTEK Patrycja
BYTOM. TOW. SZERM.
4 D4 D1 V5 D2 D0 D2 1 0,17 14 29 -15
JARECKA Aleksandra
AZS AWF KRAKÓW
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 13 +17
ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
6 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 13 +16
ZACHOROWSKA Aleksandra
PIAST GLIWICE
7 D1 D2 V5 V5 D1 D2 2 0,33 16 26 -10
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PRZENIOSŁO Joanna
AZS AWF KRAKÓW
1 D3 V5 D3 D2 V3 V5 3 0,50 21 20 +1
MIZERA Olga
KSZ WARSZAWIANKA
2 V5 V5 V5 D3 V4 V5 5 0,83 27 13 +14
STASZULONEK Karolina
PIAST GLIWICE
3 D3 D1 D1 D2 V4 D3 1 0,17 14 28 -14
TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
4 V5 D3 V5 D2 V5 V5 4 0,67 25 20 +5
RUTZ Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
5 V5 V4 V5 V5 V5 V5 6 1,00 29 11 +18
TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE
6 D2 D2 D3 D4 D2 V5 1 0,17 18 24 -6
KOROL Amelia
AZS AWF WARSZAWA
7 D0 D0 V5 D2 D0 D3 1 0,17 10 28 -18
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PAWŁOWSKA Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
1 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 13 +15
LEŚNIEWSKA Marta
KSZ WARSZAWIANKA
2 D2 D3 D4 D3 V5 D4 1 0,17 21 26 -5
KRAKOWSKA Wiktoria
AZS AWF WROCŁAW
3 V5 V5 V5 V4 V5 D4 5 0,83 28 19 +9
PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT.
4 D1 V5 D3 V5 V5 D3 3 0,50 22 22 0
WIECZOREK Anna
PIAST GLIWICE
5 D0 V5 D3 D2 V5 D1 2 0,33 16 24 -8
WERONIECKA Julia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
6 D1 D1 D2 D1 D2 D0 0 0,00 7 30 -23
POLIS Anna
AZS AWF KRAKÓW
7 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 17 +12
Sędzia:
WÓJCIKOWSKA Izabela
RMKS RYBNIK

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PIEKARSKA Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
1 D4 V5 D4 D3 D2 V5 2 0,33 23 24 -1
BEREZHANSKA Anastasiia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
2 V5 D3 V5 D1 D0 V5 3 0,50 19 22 -3
FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
3 D3 V5 V5 D4 D1 V5 3 0,50 23 22 +1
BIAŁEK Marta
AZS AWF WARSZAWA
4 V5 D1 D3 V5 D2 V5 3 0,50 21 25 -4
JANELLI Zofia
KS SZPADA WROCŁAW
5 V5 V5 V5 D3 D2 V5 4 0,67 25 20 +5
ZAGAŁA Jagoda
PIAST GLIWICE
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 8 +22
PINES Anna
PAŁAC MŁODZ. KAT.
7 D1 D2 D1 D3 D2 D1 0 0,00 10 30 -20
Sędzia:
NYCZ Krzysztof
UKS KUKUŁKI KAT.

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
1 D0 V5 D4 D2 V5 2 0,40 16 20 -4
BRYCH Barbara
AZS AWF KRAKÓW
2 V5 V5 D2 D4 V5 3 0,60 21 11 +10
PYTKA Sara
AZS AWF WARSZAWA
3 D4 D1 V5 D4 V5 2 0,40 19 16 +3
KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
4 V5 V5 D1 V5 V5 4 0,80 21 14 +7
KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
5 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,80 23 16 +7
IZDEBSKA Wiktoria
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
6 D1 D0 D0 D0 D1 0 0,00 2 25 -23
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1T ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE  1,00  30  +22  Zakwalifikowany (a)
1T KNAPIK-MIAZGA Renata AZS AWF KRAKÓW  1,00  30  +22  Zakwalifikowany (a)
3 PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena AZS AWF WARSZAWA  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
4 RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WR.  1,00  29  11  +18  Zakwalifikowany (a)
5 TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE  1,00  27  +18  Zakwalifikowany (a)
6T SWATOWSKA Martyna AZS AWF KATOWICE  1,00  30  13  +17  Zakwalifikowany (a)
6T JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW  1,00  30  13  +17  Zakwalifikowany (a)
8 ZGRYŹNIAK Kinga 29  RMKS RYBNIK  0,83  29  13  +16  Zakwalifikowany (a)
9 PAWŁOWSKA Magdalena 13  AZS AWF WARSZAWA  0,83  28  13  +15  Zakwalifikowany (a)
10 MIZERA Olga 14  KSZ WARSZAWIANKA  0,83  27  13  +14  Zakwalifikowany (a)
11 KAWENCKA Ewa 19  PIAST GLIWICE  0,83  29  16  +13  Zakwalifikowany (a)
12 POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW  0,83  29  17  +12  Zakwalifikowany (a)
13 KRAKOWSKA Wiktoria 33  AZS AWF WROCŁAW  0,83  28  19  +9  Zakwalifikowany (a)
14 MROSZCZAK Anna AZS WRATISLAVIA WR.  0,83  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
15 KORKUS Emilia 34  PIAST GLIWICE  0,80  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
16 KLASIK Alicja 11  RMKS RYBNIK  0,80  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
17 BŁACH Blanka 16  AZS AWF WROCŁAW  0,67  26  11  +15  Zakwalifikowany (a)
18 ŁUSZCZ Weronika 23  AZS WRATISLAVIA WR.  0,67  25  13  +12  Zakwalifikowany (a)
19T JANELLI Zofia 12  KS SZPADA WROCŁAW  0,67  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
19T TERCJAK Oliwia 999  KS SZPADA WROCŁAW  0,67  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
21 WILASZEK Paulina 20  AZS WRATISLAVIA WR.  0,67  23  18  +5  Zakwalifikowany (a)
22 PYTKA Kamila 15  AZS AWF WARSZAWA  0,67  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
23 CIEŚLIK Cecylia 48  PKSZERM WARSZAWA  0,67  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
24 DĄBROWSKA - MANDRELA Diana 25  PIAST GLIWICE  0,67  21  22  -1  Zakwalifikowany (a)
25 BRYCH Barbara 10  AZS AWF KRAKÓW  0,60  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
26 ROSKOSZ Anna 60  AZS AWF KATOWICE  0,50  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
27 SULEJ Zuzanna 46  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  26  23  +3  Zakwalifikowany (a)
28 KLUGHARDT Gloria 17  KS SZPADA WROCŁAW  0,50  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
29 ZAMACHOWSKA Wiktoria 22  AZS AWF KRAKÓW  0,50  26  24  +2  Zakwalifikowany (a)
30 SZYMANOWSKA Karolina 18  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  24  22  +2  Zakwalifikowany (a)
31 FRYSTACKA Patrycja 42  RMKS RYBNIK  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
32 KNAPIK Agata 999  DOSIR SOKOLNIA CH.  0,50  22  21  +1  Zakwalifikowany (a)
33 PRZENIOSŁO Joanna 27  AZS AWF KRAKÓW  0,50  21  20  +1  Zakwalifikowany (a)
34T PIĄTEK Magdalena 999  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,50  22  22  Zakwalifikowany (a)
34T MAZANEK Karolina 21  AZS WRATISLAVIA WR.  0,50  22  22  Zakwalifikowany (a)
36T CHARKIEWICZ Karolina 999  AZS AWF WARSZAWA  0,50  25  26  -1  Zakwalifikowany (a)
36T RAKOCZY Natalia 59  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,50  25  26  -1  Zakwalifikowany (a)
38 KUŚMIERZ Zuzanna 49  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  19  21  -2  Zakwalifikowany (a)
39 BEREZHANSKA Anastasiia 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,50  19  22  -3  Zakwalifikowany (a)
40 BIAŁEK Marta 31  AZS AWF WARSZAWA  0,50  21  25  -4  Zakwalifikowany (a)
41 JADCZAK Dominika 24  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  19  23  -4  Zakwalifikowany (a)
42 SZYMAŃSKA Aleksandra 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,50  16  23  -7  Zakwalifikowany (a)
43 PYTKA Sara 32  AZS AWF WARSZAWA  0,40  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
44 ZAREK Zuzanna 999  UKS START OP.  0,40  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
45 PIEKARSKA Barbara 76  AZS WRATISLAVIA WR.  0,33  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
46 TOMASZEWSKA Natalia 58  MKS KUSY SZCZ.  0,33  20  23  -3  Zakwalifikowany (a)
47 HALEMBA Antonina 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,33  23  27  -4  Zakwalifikowany (a)
48 PELON Patrycja 999  UKS START OP.  0,33  17  23  -6  Zakwalifikowany (a)
49 JANICKA Weronika 50  AZS AWF KATOWICE  0,33  20  27  -7  Zakwalifikowany (a)
50 KNAPIK Katarzyna 61  DOSIR SOKOLNIA CH.  0,33  19  26  -7  Wyeliminowany (a)
51 WIECZOREK Anna 35  PIAST GLIWICE  0,33  16  24  -8  Wyeliminowany (a)
52 ZACHOROWSKA Aleksandra 999  PIAST GLIWICE  0,33  16  26  -10  Wyeliminowany (a)
53 LEŚNIEWSKA Marta 64  KSZ WARSZAWIANKA  0,17  21  26  -5  Wyeliminowany (a)
54 TATOJ Anna 66  AZS AWF KATOWICE  0,17  18  24  -6  Wyeliminowany (a)
55 ŚLĘZAK Katarzyna 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,17  18  27  -9  Wyeliminowany (a)
56 SADOWSKA Paulina 999  BYTOM. TOW. SZERM.  0,17  17  27  -10  Wyeliminowany (a)
57 NOWAK Aleksandra 999  MKS KUSY SZCZ.  0,17  18  29  -11  Wyeliminowany (a)
58T GWÓŹDŹ Julia 45  BYTOM. TOW. SZERM.  0,17  16  28  -12  Wyeliminowany (a)
58T SZKLAR Katarzyna 44  MKS KUSY SZCZ.  0,17  16  28  -12  Wyeliminowany (a)
60 OSADNIK Maja 999  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  0,17  14  27  -13  Wyeliminowany (a)
61T ZAZULAK Anastazja 999  BYTOM. TOW. SZERM.  0,17  14  28  -14  Wyeliminowany (a)
61T RADWAN Patrycja 51  KSZ WARSZAWIANKA  0,17  14  28  -14  Wyeliminowany (a)
61T STASZULONEK Karolina 36  PIAST GLIWICE  0,17  14  28  -14  Wyeliminowany (a)
64 ZIĘTEK Patrycja 43  BYTOM. TOW. SZERM.  0,17  14  29  -15  Wyeliminowany (a)
65 KOROL Amelia 72  AZS AWF WARSZAWA  0,17  10  28  -18  Wyeliminowany (a)
66 CZAJKA Emilia 999  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,00  13  30  -17  Wyeliminowany (a)
67 PINES Anna 999  PAŁAC MŁODZ. KAT.  0,00  10  30  -20  Wyeliminowany (a)
68 WERONIECKA Julia 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,00  30  -23  Wyeliminowany (a)
69 IZDEBSKA Wiktoria 999  TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.  0,00  25  -23  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) KNAPIK-MIAZGA Renata
AZS AWF KRAKÓW
 
  (1) KNAPIK-MIAZGA Renata
AZS AWF KRAKÓW
 
(64) -BYE-   
    (1) KNAPIK-MIAZGA Renata
AZS AWF KRAKÓW
 
(33) PRZENIOSŁO Joanna
AZS AWF KRAKÓW
 
  13 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
  (32) PRZENIOSŁO Joanna
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(32) KNAPIK Agata
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
15 - 12
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
 
    (1) KNAPIK-MIAZGA Renata
AZS AWF KRAKÓW
 
(17) BŁACH Blanka
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 4
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
  (17) BŁACH Blanka
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(48) PELON Patrycja
UKS START OP.
 
15 - 6
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
    (16) BŁACH Blanka
AZS AWF WROCŁAW
 
 
(49) JANICKA Weronika
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (16) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
 
(16) KLASIK Alicja
RMKS RYBNIK
 
15 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
    (1) KNAPIK-MIAZGA Renata
AZS AWF KRAKÓW
 
(9) PAWŁOWSKA Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
 
  15 - 13
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
Wideo:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
 
  (9) PAWŁOWSKA Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
 
   
(56) -BYE-       
    (9) PAWŁOWSKA Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
 
   
(41) JADCZAK Dominika
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 13
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (24) DĄBROWSKA - MANDRELA Diana
PIAST GLIWICE
 
     
(24) DĄBROWSKA - MANDRELA Diana
PIAST GLIWICE
 
15 - 3
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
    (8) PAWŁOWSKA Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
 
 
(25) BRYCH Barbara
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 14
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
 
  (25) BRYCH Barbara
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(40) BIAŁEK Marta
AZS AWF WARSZAWA
 
15 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
    (8) BRYCH Barbara
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(57) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (8) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
 
(8) ZGRYŹNIAK Kinga
RMKS RYBNIK
 
   
    (1) TRZEBIŃSKA Ewa
AZS AWF KATOWICE
 
(5) TRZEBIŃSKA Ewa
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  (5) TRZEBIŃSKA Ewa
AZS AWF KATOWICE
 
   
(60) -BYE-       
    (5) TRZEBIŃSKA Ewa
AZS AWF KATOWICE
 
   
(37) RAKOCZY Natalia
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  15 - 8
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (28) KLUGHARDT Gloria
KS SZPADA WROCŁAW
 
     
(28) KLUGHARDT Gloria
KS SZPADA WROCŁAW
 
15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (5) TRZEBIŃSKA Ewa
AZS AWF KATOWICE
 
   
(21) WILASZEK Paulina
AZS WRATISLAVIA WR.
 
  15 - 9
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (21) WILASZEK Paulina
AZS WRATISLAVIA WR.
 
       
(44) ZAREK Zuzanna
UKS START OP.
 
15 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
       
    (12) WILASZEK Paulina
AZS WRATISLAVIA WR.
 
     
(53) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
  (12) POLIS Anna
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(12) POLIS Anna
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (4) TRZEBIŃSKA Ewa
AZS AWF KATOWICE
 
 
(13) KRAKOWSKA Wiktoria
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 3
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Wideo:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
 
 
  (13) KRAKOWSKA Wiktoria
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(52) -BYE-       
    (13) PIEKARSKA Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
 
   
(45) PIEKARSKA Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
 
  15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (20) PIEKARSKA Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
 
     
(20) JANELLI Zofia
KS SZPADA WROCŁAW
 
15 - 14
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
    (4) PIEKARSKA Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
 
 
(29) ZAMACHOWSKA Wiktoria
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 14
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (29) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
   
(36) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA
 
15 - 9
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
    (4) RUTZ Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
 
 
(61) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (4) RUTZ Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
 
 
(4) RUTZ Barbara
AZS WRATISLAVIA WR.
 
   
    (1) TRZEBIŃSKA Ewa
AZS AWF KATOWICE
 
(3) PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
 
  8 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT.
 
  (3) PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
 
   
(62) -BYE-       
    (3) PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
 
   
(35) MAZANEK Karolina
AZS WRATISLAVIA WR.
 
  15 - 10
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
   
  (30) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(30) SZYMANOWSKA Karolina
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 9
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
    (3) PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena
AZS AWF WARSZAWA
 
   
(19) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
 
  15 - 5
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (19) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
 
       
(46) TOMASZEWSKA Natalia
MKS KUSY SZCZ.
 
15 - 10
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
    (14) TERCJAK Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW
 
     
(51) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
  (14) MROSZCZAK Anna
AZS WRATISLAVIA WR.
 
     
(14) MROSZCZAK Anna
AZS WRATISLAVIA WR.
 
       
    (3) JARECKA Aleksandra
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(11) KAWENCKA Ewa
PIAST GLIWICE
 
  15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Wideo:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
 
   
  (11) KAWENCKA Ewa
PIAST GLIWICE
 
       
(54) -BYE-           
    (11) PYTKA Kamila
AZS AWF WARSZAWA
 
       
(43) PYTKA Sara
AZS AWF WARSZAWA
 
  15 - 10
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
       
  (22) PYTKA Kamila
AZS AWF WARSZAWA
 
         
(22) PYTKA Kamila
AZS AWF WARSZAWA
 
15 - 12
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
         
    (6) JARECKA Aleksandra
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(27) SULEJ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 9
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
  (27) SULEJ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(38) KUŚMIERZ Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 12
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
       
    (6) JARECKA Aleksandra
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(59) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (6) JARECKA Aleksandra
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(6) JARECKA Aleksandra
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (2) JARECKA Aleksandra
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(7) SWATOWSKA Martyna
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 8
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
 
  (7) SWATOWSKA Martyna
AZS AWF KATOWICE
 
   
(58) -BYE-       
    (7) SWATOWSKA Martyna
AZS AWF KATOWICE
 
   
(39) BEREZHANSKA Anastasiia
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
  15 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (26) ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
     
(26) ROSKOSZ Anna
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
    (7) SWATOWSKA Martyna
AZS AWF KATOWICE
 
   
(23) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (23) CIEŚLIK Cecylia
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(42) SZYMAŃSKA Aleksandra
TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.
 
15 - 11
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
       
    (10) MIZERA Olga
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(55) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (10) MIZERA Olga
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(10) MIZERA Olga
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (2) SWATOWSKA Martyna
AZS AWF KATOWICE
 
 
(15) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
  15 - 12
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
 
  (15) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
   
(50) -BYE-       
    (15) KORKUS Emilia
PIAST GLIWICE
 
   
(47) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
 
  15 - 6
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
  (18) ŁUSZCZ Weronika
AZS WRATISLAVIA WR.
 
     
(18) ŁUSZCZ Weronika
AZS WRATISLAVIA WR.
 
15 - 13
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
    (2) ZAGAŁA Jagoda
PIAST GLIWICE
 
 
(31) FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
 
  15 - 10
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
 
  (31) FRYSTACKA Patrycja
RMKS RYBNIK
 
   
(34) PIĄTEK Magdalena
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
15 - 8
Sędzia:  NYCZ Krzysztof  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
    (2) ZAGAŁA Jagoda
PIAST GLIWICE
 
 
(63) -BYE-    15 - 13
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (2) ZAGAŁA Jagoda
PIAST GLIWICE
 
 
(2) ZAGAŁA Jagoda
PIAST GLIWICE
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:52
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE 
2 JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 
3T KNAPIK-MIAZGA Renata AZS AWF KRAKÓW 
3T SWATOWSKA Martyna AZS AWF KATOWICE 
5 ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE 
6 PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena AZS AWF WARSZAWA 
7 PAWŁOWSKA Magdalena AZS AWF WARSZAWA 
8 PIEKARSKA Barbara AZS WRATISLAVIA WR. 
9 RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WR. 
10 MIZERA Olga KSZ WARSZAWIANKA 
11 KORKUS Emilia PIAST GLIWICE 
12 BŁACH Blanka AZS AWF WROCŁAW 
13 TERCJAK Oliwia KS SZPADA WROCŁAW 
14 WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WR. 
15 PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 
16 BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 
17 ZGRYŹNIAK Kinga RMKS RYBNIK 
18 KAWENCKA Ewa PIAST GLIWICE 
19 POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 
20 KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 
21 MROSZCZAK Anna AZS WRATISLAVIA WR. 
22 KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 
23 ŁUSZCZ Weronika AZS WRATISLAVIA WR. 
24 CIEŚLIK Cecylia PKSZERM WARSZAWA 
25 DĄBROWSKA - MANDRELA Diana PIAST GLIWICE 
26 ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 
27 SULEJ Zuzanna KSZ WARSZAWIANKA 
28 KLUGHARDT Gloria KS SZPADA WROCŁAW 
29 SZYMANOWSKA Karolina KSZ WARSZAWIANKA 
30 FRYSTACKA Patrycja RMKS RYBNIK 
31 PRZENIOSŁO Joanna AZS AWF KRAKÓW 
32 CHARKIEWICZ Karolina AZS AWF WARSZAWA 
33 JANELLI Zofia KS SZPADA WROCŁAW 
34 ZAMACHOWSKA Wiktoria AZS AWF KRAKÓW 
35 KNAPIK Agata DOSIR SOKOLNIA CH. 
36T PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZ. KAT. 
36T MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WR. 
38 RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZ. KAT. 
39 KUŚMIERZ Zuzanna KSZ WARSZAWIANKA 
40 BEREZHANSKA Anastasiia TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
41 BIAŁEK Marta AZS AWF WARSZAWA 
42 JADCZAK Dominika KSZ WARSZAWIANKA 
43 SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
44 PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 
45 ZAREK Zuzanna UKS START OP. 
46 TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZ. 
47 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
48 PELON Patrycja UKS START OP. 
49 JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 
50 KNAPIK Katarzyna DOSIR SOKOLNIA CH. 
51 WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 
52 ZACHOROWSKA Aleksandra PIAST GLIWICE 
53 LEŚNIEWSKA Marta KSZ WARSZAWIANKA 
54 TATOJ Anna AZS AWF KATOWICE 
55 ŚLĘZAK Katarzyna UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
56 SADOWSKA Paulina BYTOM. TOW. SZERM. 
57 NOWAK Aleksandra MKS KUSY SZCZ. 
58T SZKLAR Katarzyna MKS KUSY SZCZ. 
58T GWÓŹDŹ Julia BYTOM. TOW. SZERM. 
60 OSADNIK Maja UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
61T RADWAN Patrycja KSZ WARSZAWIANKA 
61T ZAZULAK Anastazja BYTOM. TOW. SZERM. 
61T STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 
64 ZIĘTEK Patrycja BYTOM. TOW. SZERM. 
65 KOROL Amelia AZS AWF WARSZAWA 
66 CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 
67 PINES Anna PAŁAC MŁODZ. KAT. 
68 WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERM. 
69 IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERM.