Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WR. 
2 ANTKIEWICZ Mateusz AZS AWF KATOWICE 
3 MICHALAK Damian PIAST GLIWICE 
4 ZAWROTNIAK Radosław AZS AWF KRAKÓW 
5 NYCZ Mateusz PIAST GLIWICE 
6 STASZULONEK Bartosz PIAST GLIWICE 
7 MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WR. 
8 STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 
9 BRZOZOWSKI Seweryn 10  STSZERM LEGIA WARSZ. 
10 LIMARDO Francisco 11  KS SZPADA ŁÓDŹ 
11 KAŁUZIŃSKI Tomasz 12  AZS AWF KATOWICE 
12 NOGANOWICZ Karol 13  WKS KOLEJARZ WR. 
13 URBAN Piotr 14  MKS GRYF MIELEC 
14 LIMARDO Jesus 15  KS SZPADA ŁÓDŹ 
15 MIELNICZEK Ignacy 16  T.S. WISŁA KR. 
16 OPAŁKA Michał 19  AZS WRATISLAVIA WR. 
17 WENGLARCZYK Jan 20  AZS AWF KATOWICE 
18 BUDEK Karol 21  KKS KRAKÓW 
19 SZCZEPANOWSKI Tomasz 22  STSZERM LEGIA WARSZ. 
20 BAŚ Marcel 23  PIAST GLIWICE 
21 LUGO Gabriel 24  KS SZPADA ŁÓDŹ 
22 LIMARDO Ruben 25  KS SZPADA ŁÓDŹ 
23 MAJGIER Sebastian 26  PIAST GLIWICE 
24 SZURLEJ Bartłomiej 27  AZS WRATISLAVIA WR. 
25 KHADZHYNOV Kostantyn 30  AZS AWF KRAKÓW 
26 NIESTRÓJ Daniel 31  PIAST GLIWICE 
27 JĘDRZEJCZYK Radosław 32  AZS AWF KATOWICE 
28 SOCHA Antoni 33  PKSZERM WARSZAWA 
29 HUWER Kamil 34  AZS AWF KATOWICE 
30 SOBIECKI Jan 35  KS CRACOVIA 
31 KARDASZEWICZ Jan 36  PIAST GLIWICE 
32 KOC Franciszek 37  T.S. WISŁA KR. 
33 GASCON Wiliam 38  KS SZPADA ŁÓDŹ 
34 GOLEC Paweł 39  WKS KOLEJARZ WR. 
35 GOLEC Maciej 40  WKS KOLEJARZ WR. 
36 WAŁACH Wiktor 41  RMKS RYBNIK 
37 CZECHOWSKI Grzegorz 42  PKSZERM WARSZAWA 
38 ROK Mateusz 44  T.S. GÓRNIK RADLIN 
39 MIGAS Piotr 47  PIAST GLIWICE 
40 MIREK Krzysztof 48  AZS AWF KRAKÓW 
41 STOCKI Piotr 49  KSZ WARSZAWIANKA 
42 FRAŚ Felix 52  AZS AWF KRAKÓW 
43 ZBIERADA Bartłomiej 53  PKSZERM WARSZAWA 
44 URBAN Paweł 57  MKS GRYF MIELEC 
45 RACHWALIK Michał 58  UKS START OP. 
46 KOSTKA Karol 64  KS CRACOVIA 
47 ATANASSOW Aleksander 65  KS CRACOVIA 
48 KAŁUZIŃSKI Ryszard 67  RMKS RYBNIK 
49 CAICEDO Fabian 69  KS SZPADA ŁÓDŹ 
50 FABISIAK-CHOJNACKI Michał 70  AZS AWF WARSZAWA 
51 KOC Tadeusz 70  T.S. WISŁA KR. 
52 KAŹMIERSKI Maciej 72  MKS GRYF MIELEC 
53 ADAMCZYK Patryk 75  AZS AWF KATOWICE 
54 GRIPAS Artiom 76  STSZERM LEGIA WARSZ. 
55 TARACHANOWICZ Szymon 77  MKS GRYF MIELEC 
56 CHYREK Kasper 78  AZS AWF KATOWICE 
57 MOREK Kacper 79  KS SZPADA WADOW. 
58 KOWALCZE Jakub 80  KSZ WARSZAWIANKA 
59 KANIEWSKI Jan 81  KSZ WARSZAWIANKA 
60 ROGUSKI Tomasz 83  KSZ WARSZAWIANKA 
61 KORONA-TRZEBSKI Przemysław 84  KS SZPADA ŁÓDŹ 
62 DZIURA Stanisław 85  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
63 MARCZAK Wojciech 85  KSZ WARSZAWIANKA 
64 BETLEJA Artur 87  AZS AWF KATOWICE 
65 SAMSONOWICZ Maciej 88  PKSZERM WARSZAWA 
66 KORNAŚ Jarosław 89  PKSZERM WARSZAWA 
67 KLUGHARDT Hubert 90  KS SZPADA WR. 
68 WALKOWIAK Szymon 91  AZS AWF WROCŁAW 
69 MAŁASIŃSKI Adam 94  AZS AWF KRAKÓW 
70 RALKO Filip 96  AZS AWF WROCŁAW 
71 SZURLEJ Maciej 98  KS SZPADA WR. 
72 KŁUSEK Damian 999  WKS KOLEJARZ WR. 
73 WESOŁOWSKI Mikołaj 999  PIAST GLIWICE 
74 NIKIEL Marcin 999  AZS AWF WROCŁAW 
75 HERONIMEK Leszek 999  STSZERM LEGIA WARSZ. 
76 KONIECZNY Arkadiusz 999  UKS START OP. 
77 PULIDO Diego 999  KS SZPADA ŁÓDŹ 
78 RZYCZNIAK Wojciech 999  PIAST GLIWICE 
79 ŻAK Jarosław 999  KSZ WARSZAWIANKA 
80 ZABAWA Marek 999  T.S. GÓRNIK RADLIN 
81 WĄSIEWICZ Tomasz 999  RMKS RYBNIK 
82 BUDNIK Łukasz 999  T.S. WISŁA KR. 
83 GRABOWSKI Alan 999  UKS START OP. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
NIKIEL Marcin
AZS AWF WROCŁAW
1 D1 D4 D4 D3 D0 V5 1 0,17 17 25 -8
KHADZHYNOV Kostantyn
AZS AWF KRAKÓW
2 V5 V4 V5 V5 D1 V5 5 0,83 25 16 +9
KŁUSEK Damian
WKS KOLEJARZ WR.
3 V5 D1 D3 D0 D3 V5 2 0,33 17 25 -8
KAŁUZIŃSKI Ryszard
RMKS RYBNIK
4 V5 D1 V5 V5 D2 D2 3 0,50 20 26 -6
CAICEDO Fabian
KS SZPADA ŁÓDŹ
5 V5 D4 V4 D4 D3 V5 3 0,50 25 21 +4
BIELEC Maciej
AZS WRATISLAVIA WR.
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 10 +20
NIESTRÓJ Daniel
PIAST GLIWICE
7 D0 D4 D3 V5 D3 D1 1 0,17 16 27 -11
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA
1 V5 V5 D2 V5 V5 D3 4 0,67 25 23 +2
FABISIAK-CHOJNACKI Michał
AZS AWF WARSZAWA
2 D4 V5 V5 V5 D1 D1 3 0,50 21 22 -1
SZURLEJ Maciej
KS SZPADA WR.
3 D2 D3 D3 V5 D4 D0 1 0,17 17 26 -9
SZURLEJ Bartłomiej
AZS WRATISLAVIA WR.
4 V5 D3 V5 D4 V5 D3 3 0,50 25 24 +1
HERONIMEK Leszek
STSZERM LEGIA WARSZ.
5 D3 D1 D1 V5 D1 D3 1 0,17 14 29 -15
MAJGIER Sebastian
PIAST GLIWICE
6 D4 V5 V5 D4 V5 D1 3 0,50 24 21 +3
ANTKIEWICZ Mateusz
AZS AWF KATOWICE
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
Sędzia:
MARKOWICZ Piotr
MUSZKIETER GL.

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MAŁASIŃSKI Adam
AZS AWF KRAKÓW
1 D3 D2 D4 D1 D1 D2 0 0,00 13 30 -17
MICHALAK Damian
PIAST GLIWICE
2 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0,83 27 10 +17
JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
3 V5 D1 V5 D2 D0 D4 2 0,33 17 25 -8
KOC Tadeusz
T.S. WISŁA KR.
4 V5 D0 D3 V5 D2 D2 2 0,33 17 27 -10
KOSTKA Karol
KS CRACOVIA
5 V5 D3 V5 D3 D1 V5 3 0,50 22 19 +3
LIMARDO Ruben
KS SZPADA ŁÓDŹ
6 V5 V3 V5 V5 V5 V5 6 1,00 28 7 +21
KONIECZNY Arkadiusz
UKS START OP.
7 V5 D0 V5 V5 D1 D1 3 0,50 17 23 -6
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
1 V5 D3 V5 V5 D0 V5 4 0,67 23 15 +8
BAŚ Marcel
PIAST GLIWICE
2 D1 D3 V5 D2 D0 D4 1 0,17 15 28 -13
KAŹMIERSKI Maciej
MKS GRYF MIELEC
3 V5 V5 D1 V5 D0 D3 3 0,50 19 24 -5
RALKO Filip
AZS AWF WROCŁAW
4 D2 D3 V5 V5 D2 V5 3 0,50 22 18 +4
RACHWALIK Michał
UKS START OP.
5 D2 V5 D3 D2 D3 V5 2 0,33 20 25 -5
ZAWROTNIAK Radosław
AZS AWF KRAKÓW
6 V4 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 29 7 +22
PULIDO Diego
KS SZPADA ŁÓDŹ
7 D1 V5 V5 D0 D3 D2 2 0,33 16 27 -11
Sędzia:
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
1 D4 V5 D3 V5 D2 D4 2 0,33 23 24 -1
HUWER Kamil
AZS AWF KATOWICE
2 V5 V5 D0 D4 D4 D4 2 0,33 22 25 -3
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
3 D1 D1 D3 V5 D4 V5 2 0,33 19 25 -6
NYCZ Mateusz
PIAST GLIWICE
4 V5 V5 V4 V5 V3 V4 6 1,00 26 14 +12
ŻAK Jarosław
KSZ WARSZAWIANKA
5 D3 V5 D3 D3 D3 V5 2 0,33 22 27 -5
LUGO Gabriel
KS SZPADA ŁÓDŹ
6 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0,83 27 17 +10
GRIPAS Artiom
STSZERM LEGIA WARSZ.
7 V5 V5 D3 D3 D3 D1 2 0,33 20 27 -7
Sędzia:
MOSLER-PLURA Dominika
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SOBIECKI Jan
KS CRACOVIA
1 V5 D2 V5 V5 D2 V5 4 0,67 24 19 +5
ZBIERADA Bartłomiej
PKSZERM WARSZAWA
2 D0 V5 V5 V5 D1 D3 3 0,50 19 22 -3
ADAMCZYK Patryk
AZS AWF KATOWICE
3 V5 D3 V5 D3 D3 D1 2 0,33 20 24 -4
KLUGHARDT Hubert
KS SZPADA WR.
4 D3 D3 D2 D2 D3 D2 0 0,00 15 29 -14
ZABAWA Marek
T.S. GÓRNIK RADLIN
5 D3 D2 V5 V5 D4 D3 2 0,33 22 24 -2
STASZULONEK Bartosz
PIAST GLIWICE
6 V5 V5 V5 V4 V5 V3 6 1,00 27 15 +12
SZCZEPANOWSKI Tomasz
STSZERM LEGIA WARSZ.
7 D3 V4 V5 V5 V4 D2 4 0,67 23 17 +6
Sędzia:
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH.

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
TARACHANOWICZ Szymon
MKS GRYF MIELEC
1 D2 D2 V5 D2 D2 D1 1 0,17 14 23 -9
WĄSIEWICZ Tomasz
RMKS RYBNIK
2 V5 D3 V5 D2 V5 D2 3 0,50 22 23 -1
MARCOL Daniel
AZS WRATISLAVIA WR.
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 16 +14
KORNAŚ Jarosław
PKSZERM WARSZAWA
4 D0 D3 D2 D4 D2 D1 0 0,00 12 30 -18
KARDASZEWICZ Jan
PIAST GLIWICE
5 V5 V5 D2 V5 V5 D2 4 0,67 24 21 +3
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW
6 V5 D3 D3 V5 D3 D4 2 0,33 23 24 -1
BUDEK Karol
KKS KRAKÓW
7 V3 V5 D4 V5 V5 V5 5 0,83 27 15 +12
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
1 V5 V5 V5 V5 D1 D3 4 0,67 24 26 -2
KOC Franciszek
T.S. WISŁA KR.
2 D4 V5 V5 D4 V5 V5 4 0,67 28 22 +6
STOCKI Piotr
KSZ WARSZAWIANKA
3 D4 D4 V5 V5 D2 D2 2 0,33 22 25 -3
GRABOWSKI Alan
UKS START OP.
4 D4 D2 D3 V5 V5 D1 2 0,33 20 24 -4
SAMSONOWICZ Maciej
PKSZERM WARSZAWA
5 D4 V5 D2 D0 D2 V5 2 0,33 18 27 -9
STASZULONEK Aleksander
PIAST GLIWICE
6 V5 D3 V5 D4 V5 V5 4 0,67 27 18 +9
WENGLARCZYK Jan
AZS AWF KATOWICE
7 V5 D3 V5 V5 D3 D3 3 0,50 24 21 +3
Sędzia:
NOWAK Michał
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MARCZAK Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA
1 D1 V5 D3 D1 D3 D1 1 0,17 14 28 -14
OPAŁKA Michał
AZS WRATISLAVIA WR.
2 V5 V5 D4 V5 D4 V5 4 0,67 28 15 +13
GASCON Wiliam
KS SZPADA ŁÓDŹ
3 D3 D2 D3 D3 D3 V5 1 0,17 19 26 -7
CHYREK Kasper
AZS AWF KATOWICE
4 V5 V5 V4 D2 D4 V5 4 0,67 25 22 +3
WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
5 V5 D0 V5 V5 D2 V5 4 0,67 22 17 +5
BRZOZOWSKI Seweryn
STSZERM LEGIA WARSZ.
6 V5 V5 V4 V5 V5 V5 6 1,00 29 19 +10
MIREK Krzysztof
AZS AWF KRAKÓW
7 V5 D2 D3 D2 D1 D3 1 0,17 16 26 -10
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GOLEC Paweł
WKS KOLEJARZ WR.
1 V5 V5 D1 V5 V4 4 0,80 20 16 +4
KOWALCZE Jakub
KSZ WARSZAWIANKA
2 D4 V5 D1 V5 V5 3 0,60 20 19 +1
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE
3 D2 D3 D1 D2 V5 1 0,20 13 24 -11
LIMARDO Francisco
KS SZPADA ŁÓDŹ
4 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 10 +15
BETLEJA Artur
AZS AWF KATOWICE
5 D2 D4 V5 D4 D3 1 0,20 18 22 -4
MIELNICZEK Ignacy
T.S. WISŁA KR.
6 D3 D2 D4 D3 V5 1 0,20 17 22 -5
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr11
Na planszy 11  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
1 D3 V5 D3 D2 D4 V5 2 0,33 22 25 -3
LIMARDO Jesus
KS SZPADA ŁÓDŹ
2 V5 V5 V5 V5 D4 V4 5 0,83 28 18 +10
KANIEWSKI Jan
KSZ WARSZAWIANKA
3 D2 D1 D4 D1 D4 D3 0 0,00 15 30 -15
ROK Mateusz
T.S. GÓRNIK RADLIN
4 V5 D4 V5 D1 V5 D4 3 0,50 24 24 0
KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
5 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 14 +15
DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 V5 V5 V5 D2 D2 D1 3 0,50 20 27 -7
GOLEC Maciej
WKS KOLEJARZ WR.
7 D3 D1 V5 V5 D3 V5 3 0,50 22 22 0
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE

Grupa nr12
Na planszy 12  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
CZECHOWSKI Grzegorz
PKSZERM WARSZAWA
1 V5 V5 V5 D3 D1 D4 3 0,50 23 25 -2
NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
2 D4 V5 V5 V5 D1 V5 4 0,67 25 20 +5
BUDNIK Łukasz
T.S. WISŁA KR.
3 D4 D1 D0 D2 D0 D1 0 0,00 8 30 -22
ROGUSKI Tomasz
KSZ WARSZAWIANKA
4 D2 D4 V5 D3 D1 D4 1 0,17 19 22 -3
WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
5 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 18 +10
URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
6 V5 V5 V5 V2 D2 V5 5 0,83 24 11 +13
KORONA-TRZEBSKI Przemysław
KS SZPADA ŁÓDŹ
7 V5 D2 V5 V5 D3 D3 3 0,50 23 24 -1
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 ZAWROTNIAK Radosław AZS AWF KRAKÓW  1,00  29  +22  Zakwalifikowany (a)
2 LIMARDO Ruben 25  KS SZPADA ŁÓDŹ  1,00  28  +21  Zakwalifikowany (a)
3 BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WR.  1,00  30  10  +20  Zakwalifikowany (a)
4 ANTKIEWICZ Mateusz AZS AWF KATOWICE  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
5 LIMARDO Francisco 11  KS SZPADA ŁÓDŹ  1,00  25  10  +15  Zakwalifikowany (a)
6 MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WR.  1,00  30  16  +14  Zakwalifikowany (a)
7 STASZULONEK Bartosz PIAST GLIWICE  1,00  27  15  +12  Zakwalifikowany (a)
8 NYCZ Mateusz PIAST GLIWICE  1,00  26  14  +12  Zakwalifikowany (a)
9 BRZOZOWSKI Seweryn 10  STSZERM LEGIA WARSZ.  1,00  29  19  +10  Zakwalifikowany (a)
10 MICHALAK Damian PIAST GLIWICE  0,83  27  10  +17  Zakwalifikowany (a)
11 KAŁUZIŃSKI Tomasz 12  AZS AWF KATOWICE  0,83  29  14  +15  Zakwalifikowany (a)
12 URBAN Piotr 14  MKS GRYF MIELEC  0,83  24  11  +13  Zakwalifikowany (a)
13 BUDEK Karol 21  KKS KRAKÓW  0,83  27  15  +12  Zakwalifikowany (a)
14T LIMARDO Jesus 15  KS SZPADA ŁÓDŹ  0,83  28  18  +10  Zakwalifikowany (a)
14T WAŁACH Wiktor 41  RMKS RYBNIK  0,83  28  18  +10  Zakwalifikowany (a)
16 LUGO Gabriel 24  KS SZPADA ŁÓDŹ  0,83  27  17  +10  Zakwalifikowany (a)
17 KHADZHYNOV Kostantyn 30  AZS AWF KRAKÓW  0,83  25  16  +9  Zakwalifikowany (a)
18 GOLEC Paweł 39  WKS KOLEJARZ WR.  0,80  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
19 OPAŁKA Michał 19  AZS WRATISLAVIA WR.  0,67  28  15  +13  Zakwalifikowany (a)
20 STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE  0,67  27  18  +9  Zakwalifikowany (a)
21 SOCHA Antoni 33  PKSZERM WARSZAWA  0,67  23  15  +8  Zakwalifikowany (a)
22 KOC Franciszek 37  T.S. WISŁA KR.  0,67  28  22  +6  Zakwalifikowany (a)
23 SZCZEPANOWSKI Tomasz 22  STSZERM LEGIA WARSZ.  0,67  23  17  +6  Zakwalifikowany (a)
24 NOGANOWICZ Karol 13  WKS KOLEJARZ WR.  0,67  25  20  +5  Zakwalifikowany (a)
25 SOBIECKI Jan 35  KS CRACOVIA  0,67  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
26 WESOŁOWSKI Mikołaj 999  PIAST GLIWICE  0,67  22  17  +5  Zakwalifikowany (a)
27 CHYREK Kasper 78  AZS AWF KATOWICE  0,67  25  22  +3  Zakwalifikowany (a)
28 KARDASZEWICZ Jan 36  PIAST GLIWICE  0,67  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
29 ATANASSOW Aleksander 65  KS CRACOVIA  0,67  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
30 MOREK Kacper 79  KS SZPADA WADOW.  0,67  24  26  -2  Zakwalifikowany (a)
31 KOWALCZE Jakub 80  KSZ WARSZAWIANKA  0,60  20  19  +1  Zakwalifikowany (a)
32 CAICEDO Fabian 69  KS SZPADA ŁÓDŹ  0,50  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
33 RALKO Filip 96  AZS AWF WROCŁAW  0,50  22  18  +4  Zakwalifikowany (a)
34T MAJGIER Sebastian 26  PIAST GLIWICE  0,50  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
34T WENGLARCZYK Jan 20  AZS AWF KATOWICE  0,50  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
36 KOSTKA Karol 64  KS CRACOVIA  0,50  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
37 SZURLEJ Bartłomiej 27  AZS WRATISLAVIA WR.  0,50  25  24  +1  Zakwalifikowany (a)
38 ROK Mateusz 44  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  24  24  Zakwalifikowany (a)
39 GOLEC Maciej 40  WKS KOLEJARZ WR.  0,50  22  22  Zakwalifikowany (a)
40 KORONA-TRZEBSKI Przemysław 84  KS SZPADA ŁÓDŹ  0,50  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
41 WĄSIEWICZ Tomasz 999  RMKS RYBNIK  0,50  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
42 FABISIAK-CHOJNACKI Michał 70  AZS AWF WARSZAWA  0,50  21  22  -1  Zakwalifikowany (a)
43 CZECHOWSKI Grzegorz 42  PKSZERM WARSZAWA  0,50  23  25  -2  Zakwalifikowany (a)
44 ZBIERADA Bartłomiej 53  PKSZERM WARSZAWA  0,50  19  22  -3  Zakwalifikowany (a)
45 KAŹMIERSKI Maciej 72  MKS GRYF MIELEC  0,50  19  24  -5  Zakwalifikowany (a)
46 KAŁUZIŃSKI Ryszard 67  RMKS RYBNIK  0,50  20  26  -6  Zakwalifikowany (a)
47 KONIECZNY Arkadiusz 999  UKS START OP.  0,50  17  23  -6  Zakwalifikowany (a)
48 DZIURA Stanisław 85  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,50  20  27  -7  Zakwalifikowany (a)
49T FRAŚ Felix 52  AZS AWF KRAKÓW  0,33  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
49T URBAN Paweł 57  MKS GRYF MIELEC  0,33  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
51 ZABAWA Marek 999  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,33  22  24  -2  Zakwalifikowany (a)
52T HUWER Kamil 34  AZS AWF KATOWICE  0,33  22  25  -3  Zakwalifikowany (a)
52T STOCKI Piotr 49  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  22  25  -3  Zakwalifikowany (a)
52T RZYCZNIAK Wojciech 999  PIAST GLIWICE  0,33  22  25  -3  Zakwalifikowany (a)
55T ADAMCZYK Patryk 75  AZS AWF KATOWICE  0,33  20  24  -4  Zakwalifikowany (a)
55T GRABOWSKI Alan 999  UKS START OP.  0,33  20  24  -4  Zakwalifikowany (a)
57 ŻAK Jarosław 999  KSZ WARSZAWIANKA  0,33  22  27  -5  Zakwalifikowany (a)
58 RACHWALIK Michał 58  UKS START OP.  0,33  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
59 WALKOWIAK Szymon 91  AZS AWF WROCŁAW  0,33  19  25  -6  Zakwalifikowany (a)
60 GRIPAS Artiom 76  STSZERM LEGIA WARSZ.  0,33  20  27  -7  Zakwalifikowany (a)
61T JĘDRZEJCZYK Radosław 32  AZS AWF KATOWICE  0,33  17  25  -8  Zakwalifikowany (a)
61T KŁUSEK Damian 999  WKS KOLEJARZ WR.  0,33  17  25  -8  Zakwalifikowany (a)
63 SAMSONOWICZ Maciej 88  PKSZERM WARSZAWA  0,33  18  27  -9  Zakwalifikowany (a)
64 KOC Tadeusz 70  T.S. WISŁA KR.  0,33  17  27  -10  Zakwalifikowany (a)
65 PULIDO Diego 999  KS SZPADA ŁÓDŹ  0,33  16  27  -11  Wyeliminowany (a)
66 BETLEJA Artur 87  AZS AWF KATOWICE  0,20  18  22  -4  Wyeliminowany (a)
67 MIELNICZEK Ignacy 16  T.S. WISŁA KR.  0,20  17  22  -5  Wyeliminowany (a)
68 MIGAS Piotr 47  PIAST GLIWICE  0,20  13  24  -11  Wyeliminowany (a)
69 ROGUSKI Tomasz 83  KSZ WARSZAWIANKA  0,17  19  22  -3  Wyeliminowany (a)
70 GASCON Wiliam 38  KS SZPADA ŁÓDŹ  0,17  19  26  -7  Wyeliminowany (a)
71 NIKIEL Marcin 999  AZS AWF WROCŁAW  0,17  17  25  -8  Wyeliminowany (a)
72 SZURLEJ Maciej 98  KS SZPADA WR.  0,17  17  26  -9  Wyeliminowany (a)
73 TARACHANOWICZ Szymon 77  MKS GRYF MIELEC  0,17  14  23  -9  Wyeliminowany (a)
74 MIREK Krzysztof 48  AZS AWF KRAKÓW  0,17  16  26  -10  Wyeliminowany (a)
75 NIESTRÓJ Daniel 31  PIAST GLIWICE  0,17  16  27  -11  Wyeliminowany (a)
76 BAŚ Marcel 23  PIAST GLIWICE  0,17  15  28  -13  Wyeliminowany (a)
77 MARCZAK Wojciech 85  KSZ WARSZAWIANKA  0,17  14  28  -14  Wyeliminowany (a)
78 HERONIMEK Leszek 999  STSZERM LEGIA WARSZ.  0,17  14  29  -15  Wyeliminowany (a)
79 KLUGHARDT Hubert 90  KS SZPADA WR.  0,00  15  29  -14  Wyeliminowany (a)
80 KANIEWSKI Jan 81  KSZ WARSZAWIANKA  0,00  15  30  -15  Wyeliminowany (a)
81 MAŁASIŃSKI Adam 94  AZS AWF KRAKÓW  0,00  13  30  -17  Wyeliminowany (a)
82 KORNAŚ Jarosław 89  PKSZERM WARSZAWA  0,00  12  30  -18  Wyeliminowany (a)
83 BUDNIK Łukasz 999  T.S. WISŁA KR.  0,00  30  -22  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) ZAWROTNIAK Radosław
AZS AWF KRAKÓW
 
  (1) ZAWROTNIAK Radosław
AZS AWF KRAKÓW
 
(64) KOC Tadeusz
T.S. WISŁA KR.
 
15 - 5
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
    (1) ZAWROTNIAK Radosław
AZS AWF KRAKÓW
 
(33) RALKO Filip
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
  (32) CAICEDO Fabian
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
 
(32) CAICEDO Fabian
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
15 - 5
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
 
    (1) ZAWROTNIAK Radosław
AZS AWF KRAKÓW
 
(17) KHADZHYNOV Kostantyn
AZS AWF KRAKÓW
 
  15 - 10
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
  (17) KHADZHYNOV Kostantyn
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(48) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
15 - 10
Sędzia:  MARKOWICZ Piotr  MUSZKIETER GL. 
   
    (16) LUGO Gabriel
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
 
(49) URBAN Paweł
MKS GRYF MIELEC
 
  15 - 3
Sędzia:  MARKOWICZ Piotr  MUSZKIETER GL. 
 
  (16) LUGO Gabriel
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
 
(16) LUGO Gabriel
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
15 - 11
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
    (1) NYCZ Mateusz
PIAST GLIWICE
 
(9) BRZOZOWSKI Seweryn
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  15 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  (9) BRZOZOWSKI Seweryn
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
   
(56) GRABOWSKI Alan
UKS START OP.
 
15 - 6
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
    (9) BRZOZOWSKI Seweryn
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
   
(41) WĄSIEWICZ Tomasz
RMKS RYBNIK
 
  15 - 8
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (24) NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
 
     
(24) NOGANOWICZ Karol
WKS KOLEJARZ WR.
 
15 - 12
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
    (8) NYCZ Mateusz
PIAST GLIWICE
 
 
(25) SOBIECKI Jan
KS CRACOVIA
 
  15 - 8
Sędzia:  MARKOWICZ Piotr  MUSZKIETER GL. 
 
  (25) SOBIECKI Jan
KS CRACOVIA
 
   
(40) KORONA-TRZEBSKI Przemysław
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
15 - 12
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (8) NYCZ Mateusz
PIAST GLIWICE
 
 
(57) ŻAK Jarosław
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (8) NYCZ Mateusz
PIAST GLIWICE
 
 
(8) NYCZ Mateusz
PIAST GLIWICE
 
15 - 2
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
    (1) NYCZ Mateusz
PIAST GLIWICE
 
(5) LIMARDO Francisco
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
  15 - 13
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
  (5) LIMARDO Francisco
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
   
(60) GRIPAS Artiom
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
15 - 8
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
    (5) LIMARDO Francisco
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
   
(37) SZURLEJ Bartłomiej
AZS WRATISLAVIA WR.
 
  15 - 6
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (28) SZURLEJ Bartłomiej
AZS WRATISLAVIA WR.
 
     
(28) KARDASZEWICZ Jan
PIAST GLIWICE
 
15 - 13
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
    (5) LIMARDO Francisco
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
   
(21) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 6
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (21) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(44) ZBIERADA Bartłomiej
PKSZERM WARSZAWA
 
15 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
    (12) SOCHA Antoni
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(53) HUWER Kamil
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
  (12) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
     
(12) URBAN Piotr
MKS GRYF MIELEC
 
15 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (4) LIMARDO Francisco
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
 
(13) BUDEK Karol
KKS KRAKÓW
 
  15 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
 
  (13) BUDEK Karol
KKS KRAKÓW
 
   
(52) STOCKI Piotr
KSZ WARSZAWIANKA
 
15 - 13
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
   
    (13) STASZULONEK Aleksander
PIAST GLIWICE
 
   
(45) KAŹMIERSKI Maciej
MKS GRYF MIELEC
 
  15 - 10
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (20) STASZULONEK Aleksander
PIAST GLIWICE
 
     
(20) STASZULONEK Aleksander
PIAST GLIWICE
 
15 - 8
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
     
    (4) ANTKIEWICZ Mateusz
AZS AWF KATOWICE
 
 
(29) ATANASSOW Aleksander
KS CRACOVIA
 
  15 - 10
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
 
  (29) KOSTKA Karol
KS CRACOVIA
 
   
(36) KOSTKA Karol
KS CRACOVIA
 
15 - 9
Sędzia:  MARKOWICZ Piotr  MUSZKIETER GL. 
   
    (4) ANTKIEWICZ Mateusz
AZS AWF KATOWICE
 
 
(61) KŁUSEK Damian
WKS KOLEJARZ WR.
 
  15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
 
  (4) ANTKIEWICZ Mateusz
AZS AWF KATOWICE
 
 
(4) ANTKIEWICZ Mateusz
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 8
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
    (1) MICHALAK Damian
PIAST GLIWICE
 
(3) BIELEC Maciej
AZS WRATISLAVIA WR.
 
  15 - 13
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Wideo:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
 
  (3) BIELEC Maciej
AZS WRATISLAVIA WR.
 
   
(62) JĘDRZEJCZYK Radosław
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 11
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
    (3) BIELEC Maciej
AZS WRATISLAVIA WR.
 
   
(35) MAJGIER Sebastian
PIAST GLIWICE
 
  15 - 5
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (30) MAJGIER Sebastian
PIAST GLIWICE
 
     
(30) MOREK Kacper
KS SZPADA WADOW.
 
15 - 10
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
    (3) BIELEC Maciej
AZS WRATISLAVIA WR.
 
   
(19) OPAŁKA Michał
AZS WRATISLAVIA WR.
 
  15 - 14
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (19) OPAŁKA Michał
AZS WRATISLAVIA WR.
 
       
(46) KAŁUZIŃSKI Ryszard
RMKS RYBNIK
 
15 - 7
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
       
    (14) OPAŁKA Michał
AZS WRATISLAVIA WR.
 
     
(51) ZABAWA Marek
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  15 - 14
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (14) LIMARDO Jesus
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
     
(14) LIMARDO Jesus
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
15 - 14
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (3) BIELEC Maciej
AZS WRATISLAVIA WR.
 
   
(11) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Wideo:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
 
   
  (11) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
       
(54) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE
 
15 - 8
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
       
    (11) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
       
(43) CZECHOWSKI Grzegorz
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 5
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
       
  (22) KOC Franciszek
T.S. WISŁA KR.
 
         
(22) KOC Franciszek
T.S. WISŁA KR.
 
15 - 8
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
         
    (6) KAŁUZIŃSKI Tomasz
AZS AWF KATOWICE
 
     
(27) CHYREK Kasper
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 14
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
  (27) ROK Mateusz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(38) ROK Mateusz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
15 - 10
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
    (6) MARCOL Daniel
AZS WRATISLAVIA WR.
 
     
(59) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW
 
  15 - 5
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
     
  (6) MARCOL Daniel
AZS WRATISLAVIA WR.
 
     
(6) MARCOL Daniel
AZS WRATISLAVIA WR.
 
15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
    (2) MICHALAK Damian
PIAST GLIWICE
 
 
(7) STASZULONEK Bartosz
PIAST GLIWICE
 
  15 - 14
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Wideo:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
 
  (7) STASZULONEK Bartosz
PIAST GLIWICE
 
   
(58) RACHWALIK Michał
UKS START OP.
 
15 - 11
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
    (7) STASZULONEK Bartosz
PIAST GLIWICE
 
   
(39) GOLEC Maciej
WKS KOLEJARZ WR.
 
  15 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (26) GOLEC Maciej
WKS KOLEJARZ WR.
 
     
(26) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE
 
15 - 14
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
     
    (7) MICHALAK Damian
PIAST GLIWICE
 
   
(23) SZCZEPANOWSKI Tomasz
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  15 - 11
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (23) SZCZEPANOWSKI Tomasz
STSZERM LEGIA WARSZ.
 
       
(42) FABISIAK-CHOJNACKI Michał
AZS AWF WARSZAWA
 
15 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
       
    (10) MICHALAK Damian
PIAST GLIWICE
 
     
(55) ADAMCZYK Patryk
AZS AWF KATOWICE
 
  15 - 4
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
     
  (10) MICHALAK Damian
PIAST GLIWICE
 
     
(10) MICHALAK Damian
PIAST GLIWICE
 
15 - 2
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
    (2) MICHALAK Damian
PIAST GLIWICE
 
 
(15) WAŁACH Wiktor
RMKS RYBNIK
 
  15 - 14
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Wideo:  MARKOWICZ Piotr  MUSZKIETER GL.
 
 
  (15) FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(50) FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW
 
15 - 14
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
    (15) GOLEC Paweł
WKS KOLEJARZ WR.
 
   
(47) KONIECZNY Arkadiusz
UKS START OP.
 
  15 - 10
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (18) GOLEC Paweł
WKS KOLEJARZ WR.
 
     
(18) GOLEC Paweł
WKS KOLEJARZ WR.
 
15 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (2) LIMARDO Ruben
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
 
(31) KOWALCZE Jakub
KSZ WARSZAWIANKA
 
  15 - 14
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW 
 
  (31) WENGLARCZYK Jan
AZS AWF KATOWICE
 
   
(34) WENGLARCZYK Jan
AZS AWF KATOWICE
 
15 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
    (2) LIMARDO Ruben
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
 
(63) SAMSONOWICZ Maciej
PKSZERM WARSZAWA
 
  15 - 10
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (2) LIMARDO Ruben
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
 
(2) LIMARDO Ruben
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
15 - 7
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:34
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 MICHALAK Damian PIAST GLIWICE 
2 NYCZ Mateusz PIAST GLIWICE 
3T LIMARDO Francisco KS SZPADA ŁÓDŹ 
3T BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WR. 
5 ZAWROTNIAK Radosław AZS AWF KRAKÓW 
6 LIMARDO Ruben KS SZPADA ŁÓDŹ 
7 ANTKIEWICZ Mateusz AZS AWF KATOWICE 
8 KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 
9 MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WR. 
10 STASZULONEK Bartosz PIAST GLIWICE 
11 BRZOZOWSKI Seweryn STSZERM LEGIA WARSZ. 
12 LUGO Gabriel KS SZPADA ŁÓDŹ 
13 GOLEC Paweł WKS KOLEJARZ WR. 
14 OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WR. 
15 STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 
16 SOCHA Antoni PKSZERM WARSZAWA 
17 URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC 
18 BUDEK Karol KKS KRAKÓW 
19 LIMARDO Jesus KS SZPADA ŁÓDŹ 
20 KHADZHYNOV Kostantyn AZS AWF KRAKÓW 
21 KOC Franciszek T.S. WISŁA KR. 
22 SZCZEPANOWSKI Tomasz STSZERM LEGIA WARSZ. 
23 NOGANOWICZ Karol WKS KOLEJARZ WR. 
24 SOBIECKI Jan KS CRACOVIA 
25 CAICEDO Fabian KS SZPADA ŁÓDŹ 
26T WENGLARCZYK Jan AZS AWF KATOWICE 
26T MAJGIER Sebastian PIAST GLIWICE 
28 KOSTKA Karol KS CRACOVIA 
29 SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WR. 
30 ROK Mateusz T.S. GÓRNIK RADLIN 
31 GOLEC Maciej WKS KOLEJARZ WR. 
32 FRAŚ Felix AZS AWF KRAKÓW 
33 WAŁACH Wiktor RMKS RYBNIK 
34 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 
35 CHYREK Kasper AZS AWF KATOWICE 
36 KARDASZEWICZ Jan PIAST GLIWICE 
37 ATANASSOW Aleksander KS CRACOVIA 
38 MOREK Kacper KS SZPADA WADOW. 
39 KOWALCZE Jakub KSZ WARSZAWIANKA 
40 RALKO Filip AZS AWF WROCŁAW 
41 KORONA-TRZEBSKI Przemysław KS SZPADA ŁÓDŹ 
42 WĄSIEWICZ Tomasz RMKS RYBNIK 
43 FABISIAK-CHOJNACKI Michał AZS AWF WARSZAWA 
44 CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 
45 ZBIERADA Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 
46 KAŹMIERSKI Maciej MKS GRYF MIELEC 
47 KAŁUZIŃSKI Ryszard RMKS RYBNIK 
48 KONIECZNY Arkadiusz UKS START OP. 
49 DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
50 URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC 
51 ZABAWA Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 
52T RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE 
52T HUWER Kamil AZS AWF KATOWICE 
52T STOCKI Piotr KSZ WARSZAWIANKA 
55T ADAMCZYK Patryk AZS AWF KATOWICE 
55T GRABOWSKI Alan UKS START OP. 
57 ŻAK Jarosław KSZ WARSZAWIANKA 
58 RACHWALIK Michał UKS START OP. 
59 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW 
60 GRIPAS Artiom STSZERM LEGIA WARSZ. 
61T KŁUSEK Damian WKS KOLEJARZ WR. 
61T JĘDRZEJCZYK Radosław AZS AWF KATOWICE 
63 SAMSONOWICZ Maciej PKSZERM WARSZAWA 
64 KOC Tadeusz T.S. WISŁA KR. 
65 PULIDO Diego KS SZPADA ŁÓDŹ 
66 BETLEJA Artur AZS AWF KATOWICE 
67 MIELNICZEK Ignacy T.S. WISŁA KR. 
68 MIGAS Piotr PIAST GLIWICE 
69 ROGUSKI Tomasz KSZ WARSZAWIANKA 
70 GASCON Wiliam KS SZPADA ŁÓDŹ 
71 NIKIEL Marcin AZS AWF WROCŁAW 
72 SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR. 
73 TARACHANOWICZ Szymon MKS GRYF MIELEC 
74 MIREK Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 
75 NIESTRÓJ Daniel PIAST GLIWICE 
76 BAŚ Marcel PIAST GLIWICE 
77 MARCZAK Wojciech KSZ WARSZAWIANKA 
78 HERONIMEK Leszek STSZERM LEGIA WARSZ. 
79 KLUGHARDT Hubert KS SZPADA WR. 
80 KANIEWSKI Jan KSZ WARSZAWIANKA 
81 MAŁASIŃSKI Adam AZS AWF KRAKÓW 
82 KORNAŚ Jarosław PKSZERM WARSZAWA 
83 BUDNIK Łukasz T.S. WISŁA KR.